Imobiliare Sector 3 Bucuresti

Promovat
Spre vanzare apartament doua camere zona Vitan
5
17

Spre vanzare apartament doua camere zona Vitan

Oferim spre vanzare apartament cu 2 camere in zona Vitan cu o suprafata de 56mp situat la etajul 2 , complet mobilat si utilat . An de constructie: 1980 Puncte de reper: Rin grand Hotel.

1518 EUR/m2 | 56 m2

Vitan, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Apartament 2 camere, LUX, Nerva Traian, Decebal langa Mall Vitan
10
1

Agentia Imobiliara Apulum 94, va ofera spre vanzare Apartament cu 2 camera, complet mobilat si utilat, Ac, Tv, bucatarie complet utilata si mobilata, aragaz, frigider, masina de spalat, balcon, parchet triplu stratificat. Blocul este din 2001, beton armat, la 3 minute de mers pe jos de Mall Vitan Paza ...

2872 EUR/m2 | 47 m2

Sector 3, Bucuresti

Promovat
Vanzare ferma agricola Topolog judetul Tulcea
10

Vanzare ferma agricola Topolog judetul Tulcea

Vindem ferma agricola , constituita din sectie mecanizare cu terenul aferent de 9700 mp, cu 1 hala de depozitare, linie de fabricare peleti de capacitate 700kg ora, cu proiect in implementare pentru panouri fotovoltaice pt consum propriu (400 kv) , utilaje agricole de lucru , ne desfasuram activitatea ...

Sector 3, Bucuresti

Promovat
Dristor, Ramnicu Valcea, Metrou
4

Dristor, Ramnicu Valcea, Metrou

Apartament cu 3 camere decomandat, 2 grupuri sanitare, geam la baie, renovat integral, spatii de depozitare, luminos, liber, gol, situat la etajul 4 in bloc de 8 nivele reabilitat, in apropierea metroului Dristor.

2544 EUR/m2 | 68 m2

Dristor, Sector 3, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

2 camere Parcare Inclusa Direct Dezvoltator 5 min STB
6
1

2 camere Parcare Inclusa Direct Dezvoltator 5 min STB

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Bestexpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -88.581 Euro +TVA Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Apartament 2 camere semidecomandate Tip imobil - P+3 etaje Total unitati ansamblu - 28 unitati Termen ...

1578 EUR/m2 | 56 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Gradina Incalzire Pardoseala -Zona Linistita
11

2 Camere Gradina Incalzire Pardoseala -Zona Linistita

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul rossa-residence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -90.000 Euro + TVA pentru un avans de 50% la antecontract -92.500 Euro + TVA pentru un avans de 15% la antecontract Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip ...

2040 EUR/m2 | 44 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere pentru un Stil de Viață Modern | Finisaje Premium |Th Pallady
5

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul www.atenaresidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -87.885 Euro TVA inclus pentru un avans de 50 % la antecontract -90.594 Euro TVA inclus pentru un avans de 15 % la antecontract PROMO: Discount 50% ...

2235 EUR/m2 | 39 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Zona Linistita -Acces rapid STB
1

2 Camere Zona Linistita -Acces rapid STB

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Best Expert Imobiliare Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Sediu: Drumul Gura Crivatului, nr. 4-22, Sector 3 Waze: Best Expert Imobiliare Telefon Programari: 0741.531.808 Program vizionari: L-V 10:00-18:00 / S: 10:00-14:00 Facebook: Best ...

1598 EUR/m2 | 51 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Garsoniera dubla - Theodor Pallady, premium, piscina, sala fitness
7

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul bestexpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -79.000 Euro+TVA Descoperă o oportunitate unică de investiție sau locuire într-un ansamblu rezidențial premium, aflat în plină construcție, în una dintre cele mai dinamice ...

1951 EUR/m2 | 41 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Garsoniera Ideal Investitie -7 minute metrou N.Teclu
3

Garsoniera Ideal Investitie -7 minute metrou N.Teclu

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul BestExpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -78.408 Euro TVA inclus pentru un avans de 90% la antecontract -83.635 Euro TVA inclus pentru un avans de 50% la antecontract Pozitionare : zona Theodor ...

2054 EUR/m2 | 38 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Ideal Investitie -Incalzire in pardoseala
8
1

2 Camere Ideal Investitie -Incalzire in pardoseala

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul BestExpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -79.976 Euro + TVA pentru un avans de 45 % la antecontract -86.128 Euro + TVA pentru un avans de 20 % la antecontract Pozitionare : zona Theodor ...

1300 EUR/m2 | 62 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 camere Direct Dezvoltator- Incalzire Pardoseala/3 min STB
2

2 camere Direct Dezvoltator- Incalzire Pardoseala/3 min STB

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul bestexpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -86.500 Euro+TVA Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Apartament 2 camere Tip imobil - Parter+11 etaje Termen Finalizare - Decembrie 2025 Suprafata ...

1802 EUR/m2 | 48 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

3 camere decomandate - Incalzire in Pardoseala/3 min STB
2
2

3 camere decomandate - Incalzire in Pardoseala/3 min STB

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul bestexpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -120.522 Euro+TVA Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Apartament 3 camere decomandate Tip imobil - Parter+11 etaje Termen Finalizare - Decembrie 2025 ...

1446 EUR/m2 | 83 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Ideal Investitie 3 min STB
2

2 Camere Ideal Investitie 3 min STB

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul bestexpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -107.260 Euro+TVA Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Apartament 2 camere Tip imobil - Parter+11 etaje Termen Finalizare - Decembrie 2025 Suprafata ...

1828 EUR/m2 | 59 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Proprietar casa Cartierul 23 Republica Catelu Carrefour Pantelimon Lacul Pantelimon
10
57

Proprietar, vand casa din BCA intr-o zona linistita din Cartierul 23 Republica, la o statie de Carrefour Pantelimon si vis-a-vis de parcul si lacul Pantelimon. Casa este amplasata pe un teren cu o suprafata totala de 150 mp. Suprafata utila este de 64 mp, iar cea construita la sol este de 78 mp. Deschidere ...

2016 EUR/m2 | 64 m2

23%252baug, Sector 3, Bucuresti

Apartament 2 camere de vanzare decomandat, situat în zona Titan aproape de metrou
4
41

Apartament 2 camere, decomandat, situat în zona Titan, Sector 3. Proprietatea are 49 mp utili, se află la etajul 4 10 și face parte dintr-un imobil construit în anul 1986. În apropiere regăsiți metrou Titan, parcul IOR, școli și supermarketuri. Pentru mai multe informații vă rugăm să ne contactați ...

1510 EUR/m2 | 49 m2

Titan, Sector 3, Bucuresti

Garsoniera de vanzare in zona Unirii
7
31

Garsoniera de vanzare in zona Unirii

Garsonieră de vânzare în zona Unirii, cu o suprafață de 39 mp, situată la etajul 2 10 al unui imobil construit după anul 1985. Locuința beneficiază de loc de parcare și se află la doar 10 minute de mers pe jos până la stația de metrou. Poziționarea centrală și accesul rapid la transport, magazine și ...

1667 EUR/m2 | 39 m2