Imobiliare Sector 3 Bucuresti

Promovat
Apartament 4 camere Piata Muncii
9

Apartament 4 camere Piata Muncii

Va oferim spre vanzare un apartament de 4 camere la parter/8, decomandat, confort 1, in zona Piata Muncii, adiacent, blocul este recent anvelopat termic, are 3 aparate climatizare, cu 2 grupuri sanitare, cu o suprafata utila de 97 mp. In proximitate se afla Parcarea Subterana de pe bd Decebal. Mijloace ...

2835 EUR/m2 | 97 m2

Sector 3, Bucuresti

Promovat
Apartament 3 camere Decebal stradal
12
1

Apartament 3 camere Decebal stradal

Va oferim spre vanzare un apartament central pe bd Decebal, cu 3 camere, situat la etajul 8/9, cu o suprafață de 78 mp și o compartimentare decomandată. Interiorul este luminos si spatios. Imobilul are 2 balcoane și 2 bai. Bloc construit în anul 1995. Apartamentul necesita renovare, liftul urca ...

3000 EUR/m2 | 75 m2

decebal, Sector 3, Bucuresti

Promovat
garsoniera spatioasa in sector 3 gura calitei parcul teilor titan
8
14

garsoniera Pallady Titan direct dezvoltator -super spațiosa, situat pe Gura Caliței 195, sector 3, Bucuresti Bloc nou, finisaje premium, compartimentare excelentă. lift incalzire in pardoseala tavan membrana Zonă în plină dezvoltare Titan Pallady Acces rapid la metrou, parc, magazine ideal ...

1077 EUR/m2 | 59 m2

Titan, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Spațiu zona Bulevardul Unirii - Zepter
20
1

Spațiu zona Bulevardul Unirii - Zepter

Spațiu comercial disponibil pentru vânzare. Pretabil orice tip de activitate. Zona ultracentrala, birouri, banci, multinationale, trafic pietonal.Spatiu Comercial adiacent din Bulevardul Unirii, pe diagonala de Blocul Zepter. Spatiul este pe partea cu BCR, alături de Kuzini și înainte de reprezentanta ...

5200 EUR/m2 | 85 m2

Sector 3, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament cu 2 camere de vanzare in zona Unirii
4
62

Apartament cu 2 camere de vanzare in zona Unirii

Apartament cu 2 camere, 45mp utili, semidecomandat, in zona Matei Basarab Valeriu Braniste. Proximitatea fata de Bd Unirii (500 Metri) asigura un acces rapid catre multiple zone de interes, in timp ce pozitionarea mai retrasa fata de strada si de zonele cu trafic intens ofera linistea unui camin retras ...

1333 EUR/m2 | 45 m2

Unirii, Sector 3, Bucuresti

Garsoniera de vanzare in zona Calea Vitan
6
46

Garsoniera de vanzare in zona Calea Vitan

Garsoniera de vanzare in sector 3 Calea Vitan vis-a-vis de Stadion Olimpia si Scoala Sincron. Garsoniera se vinde complet echipata si mobilata, cu tot ce se vede in imaginile din anunt. Suprafata de 30 m2, etaj 3 10, bloc reabilitat, zona linistita. Supermarket : MegaImage, Auchan, Lidl la 5-10 minute ...

1833 EUR/m2 | 30 m2

Vitan, Sector 3, Bucuresti

Apartament 2 camere zona Titan de vanzare
4
81

Apartament 2 camere zona Titan de vanzare

Ofer apartament 2 camere in zona Titan,de vanzare,an constructie 1981,50 mp,etaj 4 din 7,situat intr-o zona linistita si verde cu acces rapid la metrou,parcuri,scoli si centre comerciale,locuinta luminoasa si bine compartimentata cu living spatios,sunati-ma pentru detalii suplimentare!

1400 EUR/m2 | 50 m2

Titan, Sector 3, Bucuresti

3 Camere Decomandat Ideal Familie -Zona Linistita
4
1

3 Camere Decomandat Ideal Familie -Zona Linistita

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul BestExpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -102.167 Euro + TVA pentru un avans de 45 % la antecontract -110.026 Euro +TVA pentru un avans de 20 % la antecontract Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip ...

1300 EUR/m2 | 79 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Zona Linistita -Acces rapid STB
1

2 Camere Zona Linistita -Acces rapid STB

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Best Expert Imobiliare Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Sediu: Drumul Gura Crivatului, nr. 4-22, Sector 3 Waze: Best Expert Imobiliare Telefon Programari: 0741.531.808 Program vizionari: L-V 10:00-18:00 / S: 10:00-14:00 Facebook: Best ...

1934 EUR/m2 | 51 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Vanzare garsoniera in zona Pallady
4
8

Vanzare garsoniera in zona Pallady

Se propune spre vanzare garsoniera in zona Pallady vis a vis de SOCAR cu o suprafata de 31mp etaj 3 an constructie 1982.

1774 EUR/m2 | 31 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Unde confortul întâlnește liniștea/Credit Ipotecar 15%
10
1

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul rossa-residence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -96.000 Euro + TVA pentru un avans de 15 % la antecontract Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Apartament 2 camere decomandate Tip imobil - D+P+3 ...

1440 EUR/m2 | 67 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Gradina Incalzire Pardoseala -Zona Linistita/Parcare Inclusa
9

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul rossa-residence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: 96.000 euro +TVA Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Apartament 2 camere semidecomandate Tip imobil - D+P+3 Etaje Total unitati ansamblu - 108 unitati Suprafata ...

2176 EUR/m2 | 44 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Apartament 2 camere cu terasă și grădină -Mutare Rapida
10

Apartament 2 camere cu terasă și grădină -Mutare Rapida

Vă propunem spre vânzare un apartament cu 2 camere situat într-un imobil nou, cu regim de înălțime P+3, construit cu materiale de calitate superioară și atenție deosebită la detalii. Locuința este spațioasă, luminoasă și bine compartimentată, ideală atât pentru o familie tânără, cât și ca investiție ...

2235 EUR/m2 | 50 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Bloc Intim -Incalzire Pardoseala
5

2 Camere Bloc Intim -Incalzire Pardoseala

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul BestExpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -89.900 Euro + TVA pentru un avans de 50 % la antecontract -92.900 Euro + TVA pentru un avans de 15 % la antecontract Eden City Pallady este ...

1638 EUR/m2 | 55 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Garsoniera de vanzare zona Vitan
3
24

Garsoniera de vanzare zona Vitan

Garsonieră de vanzare în Vitan, situată într-un bloc modern, aproape de București Mall. Suprafață de 33 mp, etaj 4 din 8. Mobilată complet, bucătărie separată, baie elegantă. Beneficiază de aer condiționat, balcon spațios și acces rapid la transport public.

1818 EUR/m2 | 33 m2

Vitan, Sector 3, Bucuresti

Apartament 2 camere zona Basarabia
7
16

Apartament 2 camere zona Basarabia

Vând apartament 2 camere, situat stradal pe Bulevardul Basarabia, la etajul 5 din 9, într-un bloc construit în 1975, din beton. Poziție excelentă, la 5 minute de mers pe jos de stația de metrou Costin Georgian și foarte aproape de Arena Națională.Detalii: Suprafață utilă: 56 mp Etaj 5 9, bloc reabilitat ...

1750 EUR/m2 | 56 m2

Basarabia, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Unde confortul întâlnește liniștea
9
1

2 Camere Unde confortul întâlnește liniștea

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul rossa-residence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -90.500 Euro + TVA pentru un avans de 50 % la antecontract -96.000 Euro + TVA pentru un avans de 15% la antecontract Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip ...

1357 EUR/m2 | 67 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 camere Parcare Inclusa Direct Dezvoltator 5 min STB
6
1

2 camere Parcare Inclusa Direct Dezvoltator 5 min STB

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Bestexpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -88.581 Euro +TVA Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Apartament 2 camere semidecomandate Tip imobil - P+3 etaje Total unitati ansamblu - 28 unitati Termen ...

1578 EUR/m2 | 56 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Gradina Incalzire Pardoseala -Zona Linistita
11

2 Camere Gradina Incalzire Pardoseala -Zona Linistita

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul rossa-residence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -90.000 Euro + TVA pentru un avans de 50% la antecontract -92.500 Euro + TVA pentru un avans de 15% la antecontract Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip ...

2040 EUR/m2 | 44 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere pentru un Stil de Viață Modern | Finisaje Premium |Th Pallady
5

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul www.atenaresidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -87.885 Euro TVA inclus pentru un avans de 50 % la antecontract -90.594 Euro TVA inclus pentru un avans de 15 % la antecontract PROMO: Discount 50% ...

2235 EUR/m2 | 39 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Zona Linistita -Acces rapid STB
1

2 Camere Zona Linistita -Acces rapid STB

1598 EUR/m2 | 51 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Garsoniera dubla - Theodor Pallady, premium, piscina, sala fitness
7

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul bestexpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -79.000 Euro+TVA Descoperă o oportunitate unică de investiție sau locuire într-un ansamblu rezidențial premium, aflat în plină construcție, în una dintre cele mai dinamice ...

1951 EUR/m2 | 41 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Garsoniera Ideal Investitie -7 minute metrou N.Teclu
3

Garsoniera Ideal Investitie -7 minute metrou N.Teclu

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul BestExpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -78.408 Euro TVA inclus pentru un avans de 90% la antecontract -83.635 Euro TVA inclus pentru un avans de 50% la antecontract Pozitionare : zona Theodor ...

2054 EUR/m2 | 38 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Ideal Investitie -Incalzire in pardoseala
8
1

2 Camere Ideal Investitie -Incalzire in pardoseala

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul BestExpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -79.976 Euro + TVA pentru un avans de 45 % la antecontract -86.128 Euro + TVA pentru un avans de 20 % la antecontract Pozitionare : zona Theodor ...

1300 EUR/m2 | 62 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Salvează căutarea