Imobiliare Sector 3 Bucuresti

Promovat
Apartament 3 camere gata de mutare, decomandat, parcare subterana - Auchan Titan
19

Se vinde un apartament de 3 camere, spațios, luminos, dar ferit de căldurile verii datorită poziționării, la ultimul etaj al unui bloc construit într-un complex finalizat în 2009. Apartamentul este ferit de soarele puternic de vară făcând astfel locuirea în el plăcută, iar iarna compensează prin menținerea ...

1929 EUR/m2 | 70 m2

Sector 3, Bucuresti

Promovat
Apartament 163,66 mp - Unirii
11

Apartament 163,66 mp - Unirii

Va propunem spre achizitie un apartament cu 7 camere cu suprafata totala de 163,66 metri patrati, aflat pe 2 niveluri parter si demisol, situat intr-o vila D+P+1 Etaj, construita in anul 1890, incadrata in clasa de risc seismic 2 pe lista primariei. Apartamentul are la parter o suprafata de 72,80 metri ...

917 EUR/m2 | 164 m2

Unirii, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Vanzare apartament Dristor-Mihai Bravu-Kaufland
9
1

Vanzare apartament Dristor-Mihai Bravu-Kaufland

Compania Imobiliara Apulum94 va propune spre cumparare un apartament de 2 camere, spatios si luminos, decomandat, amenajat cu gresie, faianta, parchet, termopan, situat in zona Dristor la etajul 8 al unui bloc cu 10 etsje. Blocul reabilitat termic a fost construit in anul 1984. Apartamentul are o ...

2185 EUR/m2 | 54 m2

dristor, Sector 3, Bucuresti

Promovat
3 camere / loc de parcare / 2 boxe  Rasarit de soare Auchan Titan
16

3 camere / loc de parcare / 2 boxe Rasarit de soare Auchan Titan

Agentia Imobiliara Apulum 94, va ofera spre vanzare 3 camere etaj 11/11 Loc parcare subteran si 2 boxe mari contra cost 10.000 E Centrala bloc eficienta 4 lifturi 3 ap de aer conditional Se vinde mobilat / nemobilat

1929 EUR/m2 | 70 m2

titan, Sector 3, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

2 camere Direct Dezvoltator- Incalzire Pardoseala/3 min STB
2

2 camere Direct Dezvoltator- Incalzire Pardoseala/3 min STB

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul bestexpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -86.500 Euro+TVA Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Apartament 2 camere Tip imobil - Parter+11 etaje Termen Finalizare - Decembrie 2025 Suprafata ...

1802 EUR/m2 | 48 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

3 camere decomandate - Incalzire in Pardoseala/3 min STB
2
2

3 camere decomandate - Incalzire in Pardoseala/3 min STB

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul bestexpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -120.522 Euro+TVA Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Apartament 3 camere decomandate Tip imobil - Parter+11 etaje Termen Finalizare - Decembrie 2025 ...

1446 EUR/m2 | 83 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Ideal Investitie 3 min STB
2

2 Camere Ideal Investitie 3 min STB

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul bestexpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -107.260 Euro+TVA Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Apartament 2 camere Tip imobil - Parter+11 etaje Termen Finalizare - Decembrie 2025 Suprafata ...

1828 EUR/m2 | 59 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Proprietar casa Cartierul 23 Republica Catelu Carrefour Pantelimon Lacul Pantelimon
10
57

Proprietar, vand casa din BCA intr-o zona linistita din Cartierul 23 Republica, la o statie de Carrefour Pantelimon si vis-a-vis de parcul si lacul Pantelimon. Casa este amplasata pe un teren cu o suprafata totala de 150 mp. Suprafata utila este de 64 mp, iar cea construita la sol este de 78 mp. Deschidere ...

2016 EUR/m2 | 64 m2

23%252baug, Sector 3, Bucuresti

Apartament 2 camere de vanzare decomandat, situat în zona Titan aproape de metrou
4
42

Apartament 2 camere, decomandat, situat în zona Titan, Sector 3. Proprietatea are 49 mp utili, se află la etajul 4 10 și face parte dintr-un imobil construit în anul 1986. În apropiere regăsiți metrou Titan, parcul IOR, școli și supermarketuri. Pentru mai multe informații vă rugăm să ne contactați ...

1510 EUR/m2 | 49 m2

Titan, Sector 3, Bucuresti

Garsoniera de vanzare in zona Unirii
7
31

Garsoniera de vanzare in zona Unirii

Garsonieră de vânzare în zona Unirii, cu o suprafață de 39 mp, situată la etajul 2 10 al unui imobil construit după anul 1985. Locuința beneficiază de loc de parcare și se află la doar 10 minute de mers pe jos până la stația de metrou. Poziționarea centrală și accesul rapid la transport, magazine și ...

1667 EUR/m2 | 39 m2

Unirii, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Garsoniera de vanzare in zona 1 Decembrie 1918
5
35

Garsoniera de vanzare in zona 1 Decembrie 1918

Garsonieră cochetă, situată la etajul 2 al unui bloc cu 4 niveluri, construit în anul 1982. Cu o suprafață totală utilă de 45 mp, această locuință este ideală pentru o persoană singură sau pentru investiție. Se vinde complet mobilată, așa cum se vede în poze, și este gata pentru mutare imediată. Detalii ...

1333 EUR/m2 | 45 m2

1 Decembrie, Sector 3, Bucuresti

Promovat
 garsonieră de vanzare dsituată în zona Dristor aproape de metrou
2
31

garsonieră de vanzare dsituată în zona Dristor, Sector 3, într-un imobil construit în 1984. Garsoniera are o suprafață de 30 mp și se află la etajul 5 10. Se vinde mobilată și utilată, iar datorită poziției excelente, la doar câteva minute de mers pe jos de stația de metrou Dristor, reprezintă o alegere ...

1733 EUR/m2 | 30 m2

Dristor, Sector 3, Bucuresti

Garsonieră de vanzare  în zona Titan aproape de metrou
3
20

Garsonieră de vanzare în zona Titan aproape de metrou

Ofer spre vânzare o garsonieră spațioasă în zona Titan Nicolae Grigorescu, Sector 3. Suprafața utilă este de 32 mp, situată la etajul 5 10, într-un bloc finalizat în 1987. Locuința se vinde mobilată și dispune de balcon. În imediata apropiere se află metrou Nicolae Grigorescu, parcul IOR, școli, ...

1844 EUR/m2 | 32 m2

Titan, Sector 3, Bucuresti

 garsoniera  de  vanzare  in zona titan aproape de metrou
3
14

garsoniera de vanzare in zona titan aproape de metrou

Ofer spre vanzare garsoniera in zona titan aproape de metrou. Dispune de o suprafata totala de 28 de mp. etaj 5 din 10,bloc cu lift. Pentru mai multe detalii sunati la numarul de telefon .

1625 EUR/m2 | 28 m2

Titan, Sector 3, Bucuresti

 Garsoniera de vanzare zona Trapezului
7
79

Garsoniera de vanzare zona Trapezului

Garsonieră de vânzare în Trapezului, situată la etajul 3 al unui imobil de 8 etaje, cu o suprafață de 40 mp. Construcția a fost finalizată în 1978. Locuința beneficiază de acces rapid către mijloacele de transport în comun, fiind aproape de stații de metrou și autobuz, ceea ce asigură o mobilitate excelentă.Are ...

1250 EUR/m2 | 40 m2

Titan, Sector 3, Bucuresti

Schimb loc din cimitirul Jilava 2 cu loc în cimitirul Cărămidarii de Jos
1

Plătesc diferența, dacă va fi necesar. Numărul de telefon este valabil doar prin WhatsApp! Dacă nu răspund, vă rog, trimiteți mesaj.

Sector 3, Bucuresti

Promovat
Apartament de vanzare cu 2 camere in zona Titan
5
74

Apartament de vanzare cu 2 camere in zona Titan

Va oferim spre vanzare un apartament cu 2 camere situat in zona Titan la doar 4 minute de metrou. Apartamentul dispune de o suprafata de 56 mp, fiind situat la etajul 4 al unui imobil construit in anul 1990. Dispune de un loc de parcare! Pentru mai multe informatii va rugam apelati numarul afisat!

1500 EUR/m2 | 56 m2

Titan, Sector 3, Bucuresti

Apartament 2 camere de vanzare in zona Dristor
4
31

Apartament 2 camere de vanzare in zona Dristor

Ofef spre vanzare apartament 2 camere complet mobilat si utilat localizat in sectorul 3 zona Dristor 5-7 minute de metrou .Imobilul are o suprafta de 52 mp , etaj 4 an de constructie 1987.

1385 EUR/m2 | 52 m2

Dristor, Sector 3, Bucuresti

3 Camere Ideal Familie | PROMO la avans 15% Parcare la 4.000 Euro
7

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul ArmandResidence. ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -119.835 Euro + TVA pentru un avans de 15 % la antecontract Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Apartament 3 camere Tip imobil - D+P+5 ...

1656 EUR/m2 | 72 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Oferim spre vanzare garsoniera in zona Tei
6
36

Oferim spre vanzare garsoniera in zona Tei

Oferim garsoniera, zona Tei , an de constructie 1982, situata la etajul 2 , cu o suprafata de 34 mp, situata in zona linistita, cu acces la scoli, mijloace de transport, centre comerciale,parc, recent renovata, se vinde mobilata, suprafata utila. Va asteptam la o vizionare!

1324 EUR/m2 | 34 m2

Sector 3, Bucuresti

2 Camere Ideal Investitie| PROMO la avans 50% Parcare Bonus
7

2 Camere Ideal Investitie| PROMO la avans 50% Parcare Bonus

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul ArmandResidence. ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -85.124 Euro + TVA pentru un avans de 50 % la antecontract -Parcare Bonus Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Apartament 2 camere Tip ...

1628 EUR/m2 | 52 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Apartament doua camere zona Titan
7
13

Apartament doua camere zona Titan

Aleea Buhusi, 12 minute metrou 1 Decembrie 1918, Titan Auchan 10 minute, Parcul Teilor, apartament cu 2 camere, decomandat, etaj 9 10, suprafata 55mp, an constructie 1979, renovat integral, gresie, faianta, parchet, termopan, instalatie electrica, sanitara, boxa la subsol, cadastru, intabulare

1418 EUR/m2 | 55 m2

Titan, Sector 3, Bucuresti

Se vinde GARSONIERA in zona Titan-Piata Minis
6
55

Se vinde GARSONIERA in zona Titan-Piata Minis

Titan - Piata Minis, 7-8min metrou Costin Georgian, vanzare garsoniera la parter 10, cf 1 in bloc de garsoniere, semidecomandata, complet mobilata si utilata,nu necesita renovare, pretabila investitie(inchiriere) rezidenta Suprafata:26mp

1731 EUR/m2 | 26 m2

Titan, Sector 3, Bucuresti

Vanzare apartament 2 camere Theodor Pallady
5
15

Vanzare apartament 2 camere Theodor Pallady

Apartament cu 2 camere luminoase 55 mp Se afla in sector 3 , Drumul Gura Ariesului la etajul 3 cu vedere panoramica a zonei. METROU la 10 min de mers pe jos . An constructie: 1990 Complet mobilat si utilat.Apartamentul de afla in imediata apropiere de la complexul comercial Pallady

1600 EUR/m2 | 50 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Salvează căutarea