Imobiliare Sector 3 Bucuresti

Vanzare garsoniera zona Titan
4
136

Vanzare garsoniera zona Titan

Oferim spre vanzare garsoniera complet mobilata si utilata ce dispune de o suprafata de 40mp etaj 2 an constructie 1978.Garsoniera este situata in zona Titan vis a vis de parcul Alexandru Ioan Cuza.

1125 EUR/m2 | 40 m2

Titan, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Apartament 3 camere de vanzare in zona Vitan
9
18

Apartament 3 camere de vanzare in zona Vitan

Apartament 3 camere de vânzare Vitan | 89 mp | 95.000 Oportunitate excelentă! Se oferă spre vânzare apartament cu 3 camere, situat în zona Vitan, una dintre cele mai căutate zone din București, cu acces rapid către toate punctele de interes. Suprafață generoasă de 89 mp Compartimentare practică ...

1067 EUR/m2 | 89 m2

Vitan, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Decebal, Calea Calarasi, Metrou
5
3

Decebal, Calea Calarasi, Metrou

Apartament cu 2 camere generos, luminos, CENTRALA DE BLOC, renovat integral, spatii de depozitare, dressing, mobilat, situat la etajul 2 in bloc construit in 2008.

3075 EUR/m2 | 52 m2

Decebal, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Metrou 1 Decembrie 2 Camere Modern Spatios
8
2

Metrou 1 Decembrie 2 Camere Modern Spatios

Apartament 2 camere, situat la etajul 9, într-un bloc finalizat in 1976, reabilitat termic, cu suprafață utilă de 52 mp. Compartimentare eficientă, ușor de personalizat Zonă verde și liniștită Aproape de metrou 1 Decembrie 1918( 7 minute) și Nicolae Grigorescu. Acces rapid la transport, centre comerciale ...

1596 EUR/m2 | 52 m2

titan, Sector 3, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament rar la vanzare
13

Apartament rar la vanzare

Descoperiți apartamentul ideal în inima Bucureștiului, situat în vibrantul cartier Ștefan cel Mare, o zonă apreciată pentru accesibilitatea sa și atmosfera dinamică. Acest apartament cu două camere, disponibil pentru vânzare la prețul de 139.000€, oferă un refugiu perfect pentru tineri profesioniști ...

2672 EUR/m2 | 52 m2

Stefan cel Mare, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Dristorului - 1 minut pana la metrou - comision 0
20
1

Dristorului - 1 minut pana la metrou - comision 0

Dristor – 1 minut de metrou | Bd. Camil Ressu nr. 13 | Etaj 5/10 | Vedere vest - Comision 0 pentru cumpărător Propunem spre vânzare un apartament cu 3 camere situat la doar 1 minut de stația de metrou Dristor, un important nod de interconectare al rețelei de metrou. În imediata apropiere se află două ...

2116 EUR/m2 | 66 m2

Mihai Bravu, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Cladire de birouri de vanzare - Metrou Republica
11

Cladire de birouri de vanzare - Metrou Republica

Spatiu de birouri - vanzare - in cladire de birouri, clasa Superioara, in zona 23 August, Republica, sector 3, Bucuresti, cu urmatoarele dotari si finisaje: structura metal, beton, perete lavabil, inaltime spatiu 2.7 m, plansee tavan casetat, beton armat, podea flotanta, mocheta. Dotari tehnice: generator ...

Sector 3, Bucuresti

Vanzare apartament 2 camere Theodor Pallady
5
15

Vanzare apartament 2 camere Theodor Pallady

Apartament cu 2 camere luminoase 55 mp Se afla in sector 3 , Drumul Gura Ariesului la etajul 3 cu vedere panoramica a zonei. METROU la 10 min de mers pe jos . An constructie: 1990 Complet mobilat si utilat.Apartamentul de afla in imediata apropiere de la complexul comercial Pallady

1600 EUR/m2 | 50 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Casa   Vila 5 camere - Vitan   Nerva Traian
20

Casa Vila 5 camere - Vitan Nerva Traian

Activ Imob va propune spre vanzare o vila individuala deosebit de bine intretinuta si generoasa, construita in regim de inaltime P + E + Mansarda, perfect pozitionata in una dintre cele mai cautate si linistite zone rezidentiale din sectorul 3 ndash; Nerva Traian, pe strada Papazoglu, la doar cateva ...

2541 EUR/m2 | 157 m2

nerva traian, Sector 3, Bucuresti

Promovat
garsoniera sector 3 titan theodor pallady langa metrou si parc
10
8