Imobiliare Sector 3 Bucuresti

Promovat
Titan, Nicolae Grigorescu, Parc IOR, Metrou
1

Titan, Nicolae Grigorescu, Parc IOR, Metrou

Apartament cu 2 camere, luminos, bine compartimentat, renovat, bun de mutat, mobilat si utilat, in zona cu centre comerciale, locuri de joaca pentru copii, scoli si gradinite, situat la etajul 7 in bloc de 10 nivele, reabilitat. Fotografia este cu titlu de prezentare. COD 2051

1923 EUR/m2 | 52 m2

Titan, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Casa -Dudesti-Piata Alba Iulia
14

Casa -Dudesti-Piata Alba Iulia

Vanzare casa in zoana Dudesti-Alba Iulia. Casa este din caramida, este renovata in totalitate cu materiale de calitate, dispune de garaj, pivnita si de o terasa amenajata Are 3 camere +dependinte. In curte se mai afla un corp de casa, care cuprinde bucataria garajul, un grup sanitar si dependinte. ...

3500 EUR/m2 | 74 m2

Sector 3, Bucuresti

Promovat
Calea Calarasilor, Matei Basarab, Hyperion
3
1

Calea Calarasilor, Matei Basarab, Hyperion

Apartament cu 3 camere decomandat, 2 grupuri sanitare, renovat, mobilat si utilat, spatii de depozitare, luminos, situat la etajul 3 in bloc de 8 nivele reabilitat, loc de parcare.

3063 EUR/m2 | 80 m2

Calea Calarasilor, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Dristor - 1 minut pana la metrou - comision 0
20

Dristor - 1 minut pana la metrou - comision 0

Dristor – 1 minut de metrou | Bd. Camil Ressu nr. 13 | Etaj 5/10 | Vedere vest - Comision 0 pentru cumpărător Propunem spre vânzare un apartament cu 3 camere situat la doar 1 minut de stația de metrou Dristor, un important nod de interconectare al rețelei de metrou. În imediata apropiere se află două ...

2116 EUR/m2 | 66 m2

Dristor, Sector 3, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
Apartament de vanzare cu 2 camere in zona Titan
5
74

Apartament de vanzare cu 2 camere in zona Titan

Va oferim spre vanzare un apartament cu 2 camere situat in zona Titan la doar 4 minute de metrou. Apartamentul dispune de o suprafata de 56 mp, fiind situat la etajul 4 al unui imobil construit in anul 1990. Dispune de un loc de parcare! Pentru mai multe informatii va rugam apelati numarul afisat!

1500 EUR/m2 | 56 m2

Titan, Sector 3, Bucuresti

Apartament 2 camere de vanzare in zona Dristor
4
31

Apartament 2 camere de vanzare in zona Dristor

Ofef spre vanzare apartament 2 camere complet mobilat si utilat localizat in sectorul 3 zona Dristor 5-7 minute de metrou .Imobilul are o suprafta de 52 mp , etaj 4 an de constructie 1987.

1385 EUR/m2 | 52 m2

Dristor, Sector 3, Bucuresti

3 Camere Ideal Familie | PROMO la avans 15% Parcare la 4.000 Euro
7

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul ArmandResidence. ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -119.835 Euro + TVA pentru un avans de 15 % la antecontract Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Apartament 3 camere Tip imobil - D+P+5 ...

1656 EUR/m2 | 72 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Oferim spre vanzare garsoniera in zona Tei
6
36

Oferim spre vanzare garsoniera in zona Tei

Oferim garsoniera, zona Tei , an de constructie 1982, situata la etajul 2 , cu o suprafata de 34 mp, situata in zona linistita, cu acces la scoli, mijloace de transport, centre comerciale,parc, recent renovata, se vinde mobilata, suprafata utila. Va asteptam la o vizionare!

1324 EUR/m2 | 34 m2

Sector 3, Bucuresti

2 Camere Ideal Investitie| PROMO la avans 50% Parcare Bonus
7

2 Camere Ideal Investitie| PROMO la avans 50% Parcare Bonus

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul ArmandResidence. ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -85.124 Euro + TVA pentru un avans de 50 % la antecontract -Parcare Bonus Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Apartament 2 camere Tip ...

1628 EUR/m2 | 52 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Apartament doua camere zona Titan
7
13

Apartament doua camere zona Titan

Aleea Buhusi, 12 minute metrou 1 Decembrie 1918, Titan Auchan 10 minute, Parcul Teilor, apartament cu 2 camere, decomandat, etaj 9 10, suprafata 55mp, an constructie 1979, renovat integral, gresie, faianta, parchet, termopan, instalatie electrica, sanitara, boxa la subsol, cadastru, intabulare

1418 EUR/m2 | 55 m2

Titan, Sector 3, Bucuresti

Se vinde GARSONIERA in zona Titan-Piata Minis
6
55

Se vinde GARSONIERA in zona Titan-Piata Minis

Titan - Piata Minis, 7-8min metrou Costin Georgian, vanzare garsoniera la parter 10, cf 1 in bloc de garsoniere, semidecomandata, complet mobilata si utilata,nu necesita renovare, pretabila investitie(inchiriere) rezidenta Suprafata:26mp

1731 EUR/m2 | 26 m2

Titan, Sector 3, Bucuresti

Vanzare apartament 2 camere Theodor Pallady
5
15

Vanzare apartament 2 camere Theodor Pallady

Apartament cu 2 camere luminoase 55 mp Se afla in sector 3 , Drumul Gura Ariesului la etajul 3 cu vedere panoramica a zonei. METROU la 10 min de mers pe jos . An constructie: 1990 Complet mobilat si utilat.Apartamentul de afla in imediata apropiere de la complexul comercial Pallady

1600 EUR/m2 | 50 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Zona Linistita| PROMO la avans 15% Parcare la 4.000 Euro
7

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul ArmandResidence. ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -85.124 Euro + TVA pentru un avans de 15 % la antecontract Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Apartament 2 camere Tip imobil - D+P+5 etaje Total ...

1628 EUR/m2 | 52 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Vanzare apartament cu 2 camere in zona Militari Residence
4
4

Vanzare apartament cu 2 camere in zona Militari Residence

Vanzare apartament in zona Militari Residence,2 camere,etaj 4 din 7,bloc construit in 2018,suprafata 58 mp.Apartamentul este decomandat,cu living spatios,dormitor,bucatarie inchisa si baie.Se vinde mobilat si utilat.Zona este foarte buna,aproape de magazine,restaurante,gradinite si mijloace de transport ...

1379 EUR/m2 | 58 m2

Sector 3, Bucuresti

Promovat
Apartament de vanzare Titan
5
49

Apartament de vanzare Titan

Vand apartament 2 camere decomandat in zona Parcului Titanii, cu centrala termica in garantie, usa metalica, balcon generos, 10.In imediata apropiere se afla statii de autobuz, tramvai linia 23, 19, scoala 195 Hamburg si 196, gradinite, centrul comercial Auchan Titan.Anul de constructie al blocului este ...

1436 EUR/m2 | 55 m2

Sector 3, Bucuresti

Garsoniera de vanzare in zona Vitan
3
29

Garsoniera de vanzare in zona Vitan

Ofer spre vanzare garsoniera mobilata si utilata complet localizata in sector 3 Vitan in apropiere de Auchan . Imobilul are o suprafata de 33mp situat la etaj 3 , an constructie 1985.

1273 EUR/m2 | 33 m2

Vitan, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Ideal Investitie -4 min STB | Parcare Bonus la avans 50%
7
1

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul ArmandResidence. ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -73.554 Euro + TVA pentru un avans de 50 % la antecontract Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Apartament 2 camere Tip imobil - D+P+5 ...

1798 EUR/m2 | 41 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Finisaje Premium| PROMO la avans 15% Parcare la 4.000 Euro
7

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul ArmandResidence. ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -73.554 Euro + TVA pentru un avans de 15 % la antecontract Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Apartament 2 camere Tip imobil - D+P+5 etaje Total ...

1798 EUR/m2 | 41 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Premium|Parcare Semiacoperită| Încălzire în Pardoseală| Mutare Imediata
16

Apartament de 2 camere, situat la etajul 2 din 4, într-un imobil nou, finalizat, conceput pentru un stil de viață modern, confortabil și eficient. Locuința impresionează printr-o compartimentare inteligentă, fiecare spațiu fiind optim valorificat pentru funcționalitate și confort. Apartamentul este ...

2479 EUR/m2 | 48 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Apartament 2 Camere Zona Linistita -acces rapid STB 3 Min
2

Apartament 2 Camere Zona Linistita -acces rapid STB 3 Min

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul bestexpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -104.180 Euro+TVA Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Apartament 2 camere decomandate Tip imobil - Parter+11 etaje Termen Finalizare - Decembrie 2025 Suprafata ...

1859 EUR/m2 | 56 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Vanzare apartament 2 camere Mihai Bravu
7
34

Vanzare apartament 2 camere Mihai Bravu

Apartament cu 2 camere de vânzare la maximum 10 minute de stația de metrou Mihai Bravu. Suprafata: 50mp An Constructie 1988 Imobilul este situat la etajul 1 din 4 al unui bloc construit în anul 1989 și se mai învecinează cu:grădinița Brândușa la 260 de metri de scara de bloc,ceea ce înseamnă că vă puteți ...

1600 EUR/m2 | 50 m2

Vitan, Sector 3, Bucuresti

Ofer spre vanzare garsoniera in zona Timpuri noi
7
4

Ofer spre vanzare garsoniera in zona Timpuri noi

Ofer spre vanzare garsoniera in zona Timpuri noi Suprafata: 30mp Etaj:7 An de constructie:1985 Loc de parcare:Nu Lift:Nu Distanta de metrou: 7 minute Complet mobilat si utilat.

2267 EUR/m2 | 30 m2

Timpuri Noi, Sector 3, Bucuresti

apartament de vanzare cu 2 camere decomandat, amplasat în zona Titan aproape de metrou
4
37

Propunem spre vânzare un apartament de 2 camere decomandat, amplasat în zona Titan aproape de metrou. Suprafața utilă este de 51 mp, situat la etajul 1 al unui bloc construit în 1984. În proximitate se află metrou Titan, piață, parc și numeroase mijloace de transport. Pentru detalii sunați la numărul ...

1569 EUR/m2 | 51 m2

Titan, Sector 3, Bucuresti

Direct Dezvoltator | 2 Camere Premium | Încălzire Pardoseală
5

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul www.efy-residence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -92.000 Euro TVA 21% inclus Parcare:7.000 Euro +TVA Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - 2 camere Tip imobil - D+P+3 etaje Total ...

2299 EUR/m2 | 40 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Salvează căutarea