Imobiliare Sector 3 Bucuresti

Promovat
Titan, Liviu Rebreanu, Restaurant Alba, Oferta!
5
1

Titan, Liviu Rebreanu, Restaurant Alba, Oferta!

Apartament cu 3 camere, semidecomandat, parter din 4, zona cu vegetatie, bine compartimentat, spatii de depozitare, balcon generos, parchet fag, fara imbunatatiri. Se doreste plata cash. COD P2019

1324 EUR/m2 | 74 m2

Sector 3, Bucuresti

Promovat
Vanzare garsoniera zona Titan
6
80

Vanzare garsoniera zona Titan

Oferim spre vanzare o garsoniera complet mobilata si utilata ce dispune de o suprafata de 40mp,etaj 3 an constructie 1980 in zona Titan vis a vis de Policlinica Titan.

1200 EUR/m2 | 40 m2

Titan, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Apartament UNIC- ideal pentru birouri sau resedință în P-ta Alba Iulia
17

​OFERTĂ EXCLUSIVĂ: Rond PIAȚA ALBA IULIA / etaj 5 ​Proprietate Premium cu vedere către Casa Poporului, compartimentata astfel: ​SPECIFICAȚII TEHNICE ​Suprafață Utilă: 197,78 mp Suprafata totală: 217.85 mp ​Configurație: Este o unitate formată prin unirea a trei apartamente, respectiv , un apartament ...

3434 EUR/m2 | 198 m2

Sector 3, Bucuresti

Promovat
Vanzare apartament de doua camere zona Vitan
3
58

Vanzare apartament de doua camere zona Vitan

Oferim la vanzare apartament de doua camere in zona Vitan vis a vis de CamiDent.Apartamentul dispune de o suprafata de 51mp etaj 3 an constructie 1983 complet mobilat si utilat.

1412 EUR/m2 | 51 m2

Vitan, Sector 3, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Garsoniera de vanzare in zona GROZAVESTI
4
1

Garsoniera de vanzare in zona GROZAVESTI

Va oferim spre vanzare o garsoniera deosebita tip duplex in zona Politehnica-Regie, la doar 4Min metrou Grozavesti. Se afla situata la demisol.Suprafata de doar 25mp. Puncte de interes din proximitate: Centrul Comercial Carrefour Orhideea, Primaria Capitalei, Hypermarchet Auchan, Afi Cotroceni, Gara ...

2200 EUR/m2 | 25 m2

Grozavesti, Sector 3, Bucuresti

Apartament 3 camere titan piata minis
6
47

Apartament 3 camere titan piata minis

Proprietar. Apartament 3 camere zona titan piata minis,aleea barajul dunarii,bloc 4 4 an construcție 1968. 68.22 mp. Bloc anvelopat in anul 2015,necesita doar renovare. In vecinătate metrou titan cu parc IOR,tramvaie 19,23. Autobuze 101,1 . Troleibuze 70,79. Liceul Al.I.Cuza 200 metri,liceul Nichita ...

1691 EUR/m2 | 68 m2

Titan, Sector 3, Bucuresti

Apartament 2 camere, renovat, Arena Nationala, bdl Chisinau, Diham
6

Apartament 2 camere, etajul 7 din 10, renovat in totalitate, intr-un bloc reabilitat termic, construit in 1983, situat pe Bdl Chisinau, foarte aproape de intersectia Diham. Imobilul este situat intr-un bloc solid, monolit, structura blocului fiind de beton cu caramida, fiind construit in 1983. Apartamentul ...

2204 EUR/m2 | 54 m2

titan, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Apartament de vanzare cu 2 camere in zona Titan
5
81

Apartament de vanzare cu 2 camere in zona Titan

Oferim spre vanzare un apartament cu 2 camere situat in zona Titan, intr-o zona usor accesibila mijloacelor de transport in comun si magazine. Apartamentul dispune de o suprafata utila de 58mp, fiind situat la etajul 3 intr-un imobil cu 5 etaje, care dispune de lift. Acesta dispune de un loc de parcare ...

1362 EUR/m2 | 58 m2

Titan, Sector 3, Bucuresti

Apartament cu 2 camere de vanzare in zona Unirii
4
62

Apartament cu 2 camere de vanzare in zona Unirii

Apartament cu 2 camere, 45mp utili, semidecomandat, in zona Matei Basarab Valeriu Braniste. Proximitatea fata de Bd Unirii (500 Metri) asigura un acces rapid catre multiple zone de interes, in timp ce pozitionarea mai retrasa fata de strada si de zonele cu trafic intens ofera linistea unui camin retras ...

1333 EUR/m2 | 45 m2

Unirii, Sector 3, Bucuresti

Garsoniera de vanzare in zona Calea Vitan
6
46

Garsoniera de vanzare in zona Calea Vitan

Garsoniera de vanzare in sector 3 Calea Vitan vis-a-vis de Stadion Olimpia si Scoala Sincron. Garsoniera se vinde complet echipata si mobilata, cu tot ce se vede in imaginile din anunt. Suprafata de 30 m2, etaj 3 10, bloc reabilitat, zona linistita. Supermarket : MegaImage, Auchan, Lidl la 5-10 minute ...

1833 EUR/m2 | 30 m2

Vitan, Sector 3, Bucuresti

Apartament 2 camere zona Titan de vanzare
4
82

Apartament 2 camere zona Titan de vanzare

Ofer apartament 2 camere in zona Titan,de vanzare,an constructie 1981,50 mp,etaj 4 din 7,situat intr-o zona linistita si verde cu acces rapid la metrou,parcuri,scoli si centre comerciale,locuinta luminoasa si bine compartimentata cu living spatios,sunati-ma pentru detalii suplimentare!

1400 EUR/m2 | 50 m2

Titan, Sector 3, Bucuresti

3 Camere Decomandat Ideal Familie -Zona Linistita
4
1

3 Camere Decomandat Ideal Familie -Zona Linistita

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul BestExpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -102.167 Euro + TVA pentru un avans de 45 % la antecontract -110.026 Euro +TVA pentru un avans de 20 % la antecontract Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip ...

1300 EUR/m2 | 79 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Zona Linistita -Acces rapid STB
1

2 Camere Zona Linistita -Acces rapid STB

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Best Expert Imobiliare Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Sediu: Drumul Gura Crivatului, nr. 4-22, Sector 3 Waze: Best Expert Imobiliare Telefon Programari: 0741.531.808 Program vizionari: L-V 10:00-18:00 / S: 10:00-14:00 Facebook: Best ...

1934 EUR/m2 | 51 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Vanzare garsoniera in zona Pallady
4
8

Vanzare garsoniera in zona Pallady

Se propune spre vanzare garsoniera in zona Pallady vis a vis de SOCAR cu o suprafata de 31mp etaj 3 an constructie 1982.

1774 EUR/m2 | 31 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Unde confortul întâlnește liniștea/Credit Ipotecar 15%
10
1

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul rossa-residence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -96.000 Euro + TVA pentru un avans de 15 % la antecontract Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Apartament 2 camere decomandate Tip imobil - D+P+3 ...

1440 EUR/m2 | 67 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Gradina Incalzire Pardoseala -Zona Linistita/Parcare Inclusa
9

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul rossa-residence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: 96.000 euro +TVA Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Apartament 2 camere semidecomandate Tip imobil - D+P+3 Etaje Total unitati ansamblu - 108 unitati Suprafata ...

2176 EUR/m2 | 44 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Apartament 2 camere cu terasă și grădină -Mutare Rapida
10

Apartament 2 camere cu terasă și grădină -Mutare Rapida

Vă propunem spre vânzare un apartament cu 2 camere situat într-un imobil nou, cu regim de înălțime P+3, construit cu materiale de calitate superioară și atenție deosebită la detalii. Locuința este spațioasă, luminoasă și bine compartimentată, ideală atât pentru o familie tânără, cât și ca investiție ...

2235 EUR/m2 | 50 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Bloc Intim -Incalzire Pardoseala
5

2 Camere Bloc Intim -Incalzire Pardoseala

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul BestExpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -89.900 Euro + TVA pentru un avans de 50 % la antecontract -92.900 Euro + TVA pentru un avans de 15 % la antecontract Eden City Pallady este ...

1638 EUR/m2 | 55 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Garsoniera de vanzare zona Vitan
3
24

Garsoniera de vanzare zona Vitan

Garsonieră de vanzare în Vitan, situată într-un bloc modern, aproape de București Mall. Suprafață de 33 mp, etaj 4 din 8. Mobilată complet, bucătărie separată, baie elegantă. Beneficiază de aer condiționat, balcon spațios și acces rapid la transport public.

1818 EUR/m2 | 33 m2

Vitan, Sector 3, Bucuresti

Apartament 2 camere zona Basarabia
7
16

Apartament 2 camere zona Basarabia

Vând apartament 2 camere, situat stradal pe Bulevardul Basarabia, la etajul 5 din 9, într-un bloc construit în 1975, din beton. Poziție excelentă, la 5 minute de mers pe jos de stația de metrou Costin Georgian și foarte aproape de Arena Națională.Detalii: Suprafață utilă: 56 mp Etaj 5 9, bloc reabilitat ...

1750 EUR/m2 | 56 m2

Basarabia, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Unde confortul întâlnește liniștea
9
1

2 Camere Unde confortul întâlnește liniștea

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul rossa-residence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -90.500 Euro + TVA pentru un avans de 50 % la antecontract -96.000 Euro + TVA pentru un avans de 15% la antecontract Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip ...

1357 EUR/m2 | 67 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 camere Parcare Inclusa Direct Dezvoltator 5 min STB
6
1

2 camere Parcare Inclusa Direct Dezvoltator 5 min STB

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Bestexpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -88.581 Euro +TVA Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Apartament 2 camere semidecomandate Tip imobil - P+3 etaje Total unitati ansamblu - 28 unitati Termen ...

1578 EUR/m2 | 56 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Gradina Incalzire Pardoseala -Zona Linistita
11

2 Camere Gradina Incalzire Pardoseala -Zona Linistita

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul rossa-residence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -90.000 Euro + TVA pentru un avans de 50% la antecontract -92.500 Euro + TVA pentru un avans de 15% la antecontract Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip ...

2040 EUR/m2 | 44 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere pentru un Stil de Viață Modern | Finisaje Premium |Th Pallady
5

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul www.atenaresidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -87.885 Euro TVA inclus pentru un avans de 50 % la antecontract -90.594 Euro TVA inclus pentru un avans de 15 % la antecontract PROMO: Discount 50% ...

2235 EUR/m2 | 39 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Salvează căutarea