Imobiliare Sector 3 Bucuresti

Promovat
Duplex Bd Unirii- stradal- Tribunalul Nou.
2

Duplex Bd Unirii- stradal- Tribunalul Nou.

Compania imobiliara Apulum 94 va propune un duplex compus din etajele 5+6, situat stradal pe Bd Unirii, langa Tribunalul Nou. Blocul este de tip monolit, construit in 1996. Apartamentul are o compartimentare foarte buna, pe primul etaj are livingul+ 1 dormitor+ bucatarie+ 1 baie+ 1terasa +1 balcon., ...

3045 EUR/m2 | 156 m2

unirii, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Proprietate speciala Cladire Mixta - Investitie - Agricultori/Decebal
20
2

Această proprietate speciala reprezinta o oportunitate unica pentru investitorii! Va prezentam la vanzare o cladire noua (finalizata in 2024) cu regim de inaltime S+P+M+4E+5E retras, situata pe Str Agricultori, in proximitatea Bdulul Decebal. Cladirea are o amprenta la sol de 132 mp, este construita ...

4591 EUR/m2 | 1,307 m2

Decebal, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Teren 9400 mp Strada Gura solcii
11
3

Teren 9400 mp Strada Gura solcii

Teren Intravilan 9400 mp / 47 m deschidere la 2 strazi strada Gura Solcii si Strada Drumul Saratii, utilitati in apropiere. Terenul nu are constructii si nu este afectat de retele.

9,400 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Apartament 2 camere de vanzare in Select Residence, Dristor/Dudesti
15

Vă propun spre vânzare un apartament de 2 camere situat în Select Residence, ideal pentru cei care își doresc un stil de viață urban, confortabil și bine organizat. Apartamentul are o suprafață utilă de 60,7 mp și o suprafață totală de 70,6 mp, completată de o logie de 7,1 mp si un balcon de 2,8mp, un ...

2931 EUR/m2 | 61 m2

Sector 3, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

2 Camere Gradina Bloc Intim
7

2 Camere Gradina Bloc Intim

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Best Expert Imobiliare Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Apartament 2 camere Tip imobil - Parter+3 etaje Total unitati ansamblu - 23 unitati Termen finalizare Iunie 2026 Suprafata utila ...

2287 EUR/m2 | 58 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Teren 500 mp la 30km de Bucuresti
2
11

Teren 500 mp la 30km de Bucuresti

Teren 500mp nu este stradal se afla în spatele scolii din sat Posta jud Giurgiu 30km de București.

Sector 3, Bucuresti

Promovat
Garsoniera in zona Policlinica Titan-Nicolae Grigorescu
20

Garsoniera in zona Policlinica Titan-Nicolae Grigorescu

Agentia Imobiliara Apulum, va ofera spre vanzare Garsoniera intr-o zona verde a Bucurestului, langa Policlinica Titan, pe strada Prisaca Dornei Locuinta se afla la etajul 3 din 10 intr un bloc din 1967, reabilitat termic, geamuri tripan, cu vedere spre zona verde Aceasta a fost renovata recent cu instalatia ...

2433 EUR/m2 | 30 m2

titan, Sector 3, Bucuresti

VAND TEREN Gura Calitei, Bucuresti, sector 3
10
6

VAND TEREN Gura Calitei, Bucuresti, sector 3

Terenul are o formă pătrată, este îngrădit, cu gard viu, pomi, flori și puț (făcut de noi). Acces la drum asfaltat si la 2 străzi (drum privat și drum public), cu utilități, case construite lângă teren. Aproape de Auchan, Ikea, Jumbo. Zona este în plină dezvoltare. Nu doresc colaborari cu agentii im ...

500 m2

Sector 3, Bucuresti

Garsoniera Titan - Rasarit de Soare
5

Garsoniera Titan - Rasarit de Soare

Etaj 6 din 11, dec, mobilara, AC, bloc 2009 in complex Rasarit de Soare, termopan, parchet, usa metalica, acte compleye, ideala locuit sau investitie, agentie.

2278 EUR/m2 | 32 m2

Titan, Sector 3, Bucuresti

Garsoniera zona Alba Iulia
5
5

Garsoniera zona Alba Iulia

Garsoniera de 28 mp, situata la etajul 4 din 8, in zona Alba Iulia. Locuinta este functionala, avand o camera spatioasa, bucatarie separata si baie, fiind ideala pentru o persoana sau un cuplu. Imobilul se afla intr-o zona bine conectata la transportul public, cu statii de metrou, autobuz si tramvai ...

1786 EUR/m2 | 28 m2

Piata Alba Iulia, Sector 3, Bucuresti

Apartament 3 camere – Confort modern, compartimentare eficientă
5

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul BestExpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -130.200 Euro +TVA pentru un avans de 90 % la antecontract -139.500 Euro + TVA pentru un avans de 50 % la antecontract -148.800 Euro + TVA pentru ...

1684 EUR/m2 | 77 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

3 Camere Gradina -Lux, lumină și funcționalitate
5

3 Camere Gradina -Lux, lumină și funcționalitate

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul BestExpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -123.400 Euro +TVA pentru un avans de 90 % la antecontract -131.050 Euro + TVA pentru un avans de 50 % la antecontract -138.700 Euro + TVA pentru ...

1613 EUR/m2 | 77 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

3 Camere Bloc Intim -Incalzire Pardoseala
6

3 Camere Bloc Intim -Incalzire Pardoseala

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Best Expert Imobiliare Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: - 123.250 Euro + TVA pentru un avans de 45% la antecontract - 140.250 Euro + TVA pentru un avans de 15% la antecontract Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip ...

1735 EUR/m2 | 71 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Apartament 3 camere spatios -5 min N.Teclu/Credit ipotecar 15%
5

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul SofiaResidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Waze: Best Expert Imobiliare Telefon Programari: 0741.531.808 Program vizionari: L-V 10:00-18:00 / S: 10:00-14:00 Facebook: Best Expert Imobiliare Termen Finalizare Noiembrie 2025 123.000 ...

1403 EUR/m2 | 88 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

3 Camere Ideal Familie -7 minute metrou N.Teclu
5

3 Camere Ideal Familie -7 minute metrou N.Teclu

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul BestExpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -120.420 Euro + TVA pentru un avans de 90% la antecontract -128.448 Euro + TVA pentru un avans de 50 % la antecontract - 136.476 Euro + TVA pentru un ...

1782 EUR/m2 | 68 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

3 Camere Ideal pentru Familie | Zonă Liniștită + Parcare la Jumătate (avans 50%)
5

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul www.atenaresidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -118.755 Euro + TVA pentru un avans de 50 % la antecontract -122.815 Euro + TVA pentru un avans de 15 % la antecontract PROMO: Discount 50% la parcare ...

1668 EUR/m2 | 71 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Apartament 3 camere spatios -Finalizat/Mutare Rapida
14

Apartament 3 camere spatios -Finalizat/Mutare Rapida

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul SofiaResidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Waze: Best Expert Imobiliare Telefon Programari: 0741.531.808 Program vizionari: L-V 10:00-18:00 / S: 10:00-14:00 Facebook: Best Expert Imobiliare 115.000 Euro + TVA pentru un avans de ...

1661 EUR/m2 | 69 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Direct Dezvoltator cu Gradina
5

2 Camere Direct Dezvoltator cu Gradina

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Best Expert Imobiliare Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% -115.000 Euro + TVA pentru un avans de 90% la antecontract - 118.250 Euro + TVA pentru un avans de 50% la antecontract - 121.500 Euro + TVA pentru un avans de 15 % ...

2132 EUR/m2 | 54 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

3 Camere Ideal Familie -Zona Linistita/Credit Ipotecar 15%
1

3 Camere Ideal Familie -Zona Linistita/Credit Ipotecar 15%

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Best Expert Imobiliare Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% TVA GARANTAT 9% pentru antecontractele semnate pana la 31.07.2025! Proiect gata pana la 31.07.2026! Sediu: Drumul Gura Crivatului, nr. 4-22, Sector 3 Waze: Best Expert Imobiliare Telefon ...

1550 EUR/m2 | 74 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

3 Camere Ideal Familie -Zona Linistita
1
1

3 Camere Ideal Familie -Zona Linistita

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Best Expert Imobiliare Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Sediu: Drumul Gura Crivatului, nr. 4-22, Sector 3 Waze: Best Expert Imobiliare Telefon Programari: 0741.531.808 Program vizionari: L-V 10:00-18:00 / S: 10:00-14:00 Facebook: Best ...

1503 EUR/m2 | 74 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Gradina Calitate si Confort
10

2 Camere Gradina Calitate si Confort

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul rossa-residence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -109.500 Euro + TVA pentru un avans de 50 % la antecontract -115.000 Euro + TVA pentru un avans de 15 % la antecontract Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip ...

1689 EUR/m2 | 65 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

3 Camere Ideal Familie Geam Baie -Finisaje Premium
5

3 Camere Ideal Familie Geam Baie -Finisaje Premium

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul www.bestexpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -106.680 Euro + TVA pentru un avans de 90% la antecontract -110.490 Euro + TVA pentru un avans de 50 % la antecontract -114.300 Euro + TVA pentru ...

1542 EUR/m2 | 69 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 camere – Ideal pentru cupluri sau început de familie
5

2 camere – Ideal pentru cupluri sau început de familie

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul BestExpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -106.120 Euro +TVA pentru un avans de 90 % la antecontract -113.700 Euro + TVA pentru un avans de 50 % la antecontract -121.280 Euro + TVA pentru ...

1781 EUR/m2 | 60 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

3 Camere Direct Dezvoltator Ideal Familie/Credit Ipotecar 15%
1
1

1550 EUR/m2 | 68 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Salvează căutarea