Imobiliare Sector 4 Bucuresti

Promovat
3 CAMERE MODERN – BERCENI | MUTARE IMEDIATĂ | FINISAJE PREMIUM
20

Se oferă spre vânzare apartament de 3 camere situat în Berceni, Mall Grand Arena, la etajul 2 din 8, lift, ✨ Complet mobilat modern – finase premium! Avantaje: ✔ Centrală proprie – costuri mici și confort maxim ✔ Mobilier modern, recent achiziționat ✔ Finisaje premium ✔ Uși interioare Pinum ✔ Gresie ...

1884 EUR/m2 | 69 m2

berceni, Sector 4, Bucuresti

Promovat
Metrou Dimitrie Leonida Bloc 2022 - Apartament 2 Camere Decomandat
13
2

Vă prezentăm spre vânzare un apartament deosebit cu 2 camere, situat într-un imobil modern finalizat în 2022, amplasat pe strada Sf. Agnes, la intersecția cu strada Solstițiului, într-o zonă urbană în plină dezvoltare. Cu o suprafață utilă de 54 mp, locuința impresionează prin compartimentarea eficientă ...

1852 EUR/m2 | 54 m2

berceni, Sector 4, Bucuresti

Promovat
Proprietar ,Vind apartament ,cu toate actele finalizate ,2 camere ,etaj 5 din 10 ,Luica nr 13
9
2

Apartamentul are toate actele finalizate ,are toate imbunatatirile ,necesita numai o zugraveala ,blocul ,construit in perioada 1977 1980 este reabilitat ,fara risc seismic,termopane noi ,intrarea ,este dinspre bulevard ,statia STB,chiar in fata blocului ,zona f. curata si civilizata ,cu toate necesitatile ...

1500 EUR/m2 | 38 m2

Berceni, Sector 4, Bucuresti

Promovat
Apartament 3 Camere Circular Emil Racovita
9
3

Apartament 3 Camere Circular Emil Racovita

Apartament 3 camere Berceni - Emil Racovita, confort 1, circular, etaj 4 din 4, suprafata 69 mp, an constructie 1970. Are ferestre cu geam termopan, parchet, gresie, faianta, usa metalica, centrala proprie, usi noi pe interior, instalatiile electrice si sanitare sunt noi, apartamentul este izolat de ...

1667 EUR/m2 | 69 m2

berceni, Sector 4, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Drumul Binelui | Aparatorii Patriei - 2 cam. 65mp
10
1

Drumul Binelui | Aparatorii Patriei - 2 cam. 65mp

Apartament 2 camere decomandat ndash; 65 mp utili ndash; etaj intermediar Situat pe Drumul Binelui, la doar 12-14 minute de mers pe jos pana la Metrou Aparatorii Patriei, acest apartament ofera confort, accesibilitate si un raport excelent calitate-pret. Localizare avantajoasa, aproape de: bull; Bulevardul ...

1631 EUR/m2 | 65 m2

berceni, Sector 4, Bucuresti

Grand Arena Ap 3 camere et 2 4 mobilat utilat cu parcare inclus #259;
14

Apartament 3 camere de vanzare ndash; 72 mp ndash; Strada Postalionului ndash; zona Grand Arena ndash; 125.000 euro Va propunem spre vanzare un apartament modern de 3 camere, situat pe Strada Postalionului, in zona Grand Arena, aproape de Grand Arena Mall. Detalii proprietate: Suprafata: ...

1778 EUR/m2 | 72 m2

berceni, Sector 4, Bucuresti

Garsoniera mobilata cu loc de parcare Popesti Leordeni
14
1

Garsoniera mobilata cu loc de parcare Popesti Leordeni

Vanzare in bloc nou garsoniera decomandata, mobilata si utilata, cu loc de parcare la pretul de 46900 euro tva inclus in bloc nou cu centrala proprie, in bloc nou cu parculet in fata blocului, in Popesti Leordeni, La cate minute este statie stb care duce la metrou Berceni si Piata Sudului.

1500 EUR/m2 | 30 m2

berceni, Sector 4, Bucuresti

Apartament 2 camere decomandat de vanzare – Berceni, zona Postalionului
1

Apartament 2 camere decomandat Zona: Berceni ndash; Strada Postalionului Suprafata utila: 49.10 mp Compartimentare eficienta, camere separate Ansamblu rezidential nou Disponibile apartamente si la etaje intermediare Ideal pentru locuinta proprie sau investitie Avantaje ...

1403 EUR/m2 | 49 m2

berceni, Sector 4, Bucuresti

Ap.2 camere ,zona Brancoveanu,3-4 minute pana la STB.Mobilat utilat.
6
3

Va propunem spre vanzare un apartament cu 2 camere, situat in zona Berceni ndash; Sector 4, pe strada Argeselu, intr-un imobil cu regim redus de inaltime (P+4), ideal pentru locuit ,investitie,inchriat . STV la 3-4 minute de mers,se ajunge usor si rapid la metrou. Apartamentul este amplasat la etajul ...

1499 EUR/m2 | 38 m2

berceni, Sector 4, Bucuresti

Decomandat - Bloc nou -  2 camere Berceni
14

Decomandat - Bloc nou - 2 camere Berceni

Bloc nou - apartament 2 camere decomandat - Sector 4 - Berceni De vanzare apartament GATA DE MUTARE Suprafata totala 54 Etaj 1 din 6 cu lift An constructie 2022 Loc de parcare inclus in pret Boxa de depozitare inclusa in pret Se vinde mobilat si utilat Pret 120 000 euro - se accepta credit 0739922890 ...

2222 EUR/m2 | 54 m2

berceni, Sector 4, Bucuresti

Garsoniera Anghel Moldoveanu MOBILATA etajul 1
10
6

Garsoniera Anghel Moldoveanu MOBILATA etajul 1

Se vinde garsoniera situata pe Strada Anghel Moldoveanu, cu suprafata de 27 mp, amplasata la etajul 1 din 4, intr-un imobil construit in anul 1993. Garsoniera se vinde mobilata si utilata si beneficiaza de loc de parcare in spatele blocului. Zona este linistita, potrivita atat pentru locuit, cat si ...

1852 EUR/m2 | 27 m2

berceni, Sector 4, Bucuresti

INVESTITIE   LOCUINTA - Garsoniera spatioasa{36mp} ~ Aparatorii Patriei ~ Drumul Binelui
5
1

INVESTITIE LOCUINTA - Garsoniera spatioasa{36mp} ~ Aparatorii Patriei ~ Drumul Binelui

Investeste inteligent ! Ofer spre vanzare garsoniera situata in sectorul 4, pe Drumul Binelui, la doar 15 minute de mers pe jos pana la statia de metrou Aparatorii Patriei. Suprafata : 36 mp Termen finalizare : iulie 2026 Etaj : Parter inalt *Incalzire in pardoseala Pret : 68.500 euro ***POZE DE ...

1903 EUR/m2 | 36 m2

berceni, Sector 4, Bucuresti

STUDIO || Strada Solstitiului | 45mp || Mobilat Utilat
8

STUDIO || Strada Solstitiului | 45mp || Mobilat Utilat

MUTARE IMEDIATA Studio 45mp, mobilat utilat, totul nou 15-18 minute pana la statia metroului Berceni Oferte in toata zona Mai multe detalii si sau poze la telefon!

1822 EUR/m2 | 45 m2

berceni, Sector 4, Bucuresti

Garsoniera cu parcare inclusa, langa metrou Dimitrie Leonida
8
2

Ofer spre vanzare garsoniera situata in Popesti Leordeni, la aproximativ 8 minute de mers pe jos de metrou Dimitrie Leonida si statia STB 125. La 6 minute se afla o alta statie STB deservita de liniile 125, 232, 438 si 475. Garsoniera are suprafata utila de 30,8 mp si este situata la etajul 3 din 3, ...

1610 EUR/m2 | 41 m2

berceni, Sector 4, Bucuresti

Apartament 3 camere
17

Apartament 3 camere

Apartament 3 camere de vanzare | 94,7 mp | Parter | Aurel Persu Am placerea sa va prezint in exclusivitate, impreuna cu Ioana Badiu, un apartament spatios de 3 camere, situat pe strada Aurel Persu nr. 153, intr-un imobil construit in 2011. Detalii proprietate: bull; 3 camere bull; Suprafata totala: ...

1758 EUR/m2 | 95 m2

berceni, Sector 4, Bucuresti

Apartament 2 camere NOU construit 59 mp
13

Apartament 2 camere NOU construit 59 mp

Se vinde apartament cu 2 camere, situat in zona Berceni, pe strada Postalionului , potrivit atat pentru locuit, cat si pentru investitie. Apartamentul are suprafata totala de 59 mp, este amplasat la etajul 1 si dispune de balcon spatios, centrala termica proprie si compartimentare practica. Exista ...

1679 EUR/m2 | 56 m2

berceni, Sector 4, Bucuresti

Apartament 2 camere – Aparatorii Patriei - Mobilat si utilat
4
1

Apartament 2 camere de vanzare ndash; Str. Dealul Bistrii 25A | 750 m de metrou Aparatorii Patriei | Parcare inclusa Va propunem spre vanzare un apartament cu 2 camere, situat pe strada Dealul Bistrii nr. 25A, la doar aproximativ 750 m de statia de metrou Aparatorii Patriei. Detalii proprietate: ...

1943 EUR/m2 | 53 m2

berceni, Sector 4, Bucuresti

Apartament 2 camere - Moldovita - Mobilat si utilat
6

Apartament 2 camere - Moldovita - Mobilat si utilat

Apartament 2 camere de vanzare ndash; Confort 2 | Etaj 1 10 | 36 mp Va propunem spre vanzare un apartament cu 2 camere, confort 2, situat la etajul 1 din 10 al unui bloc construit in 1974. Detalii proprietate: Suprafata utila: 36 mp Etaj: 1 din 10 An constructie: 1974 Dotari si beneficii: ...

1806 EUR/m2 | 36 m2

berceni, Sector 4, Bucuresti

Ap. 3 cam decomandat 70 mp Finalizat
11

Ap. 3 cam decomandat 70 mp Finalizat

De vanzare apartament cu 3 camere, cu o suprafata totala de 70.15 mp din care balconul 4.15 mp, aflat intr un bloc finalizat in anul 2025, sector 4, Bucuresti, in apropiere de Grand Arena Mall. Statie autobuz in fata blocului cu linie directa catre metrou Aparatorii Patriei. Imobilul dispune de centrala ...

1945 EUR/m2 | 70 m2

berceni, Sector 4, Bucuresti

Grand Arena - 2 Camere Decomandat - Gata de mutat
7

Grand Arena - 2 Camere Decomandat - Gata de mutat

ZONA GRAND ARENA - 2 Camere Decomandat - Sector 4 58mp Centrala + Calorifere Etajul 5 din 6 cu lift Gata de mutat Pret 93.500eur + TVA Parcari dispnibile la pretul de 10.000+ TVA 0729 - 233 - 211 disponibil si pe whatsapp!

1612 EUR/m2 | 58 m2

berceni, Sector 4, Bucuresti

Drumul Binelui | Aparatorii Patriei - 2 cam. 65mp
10

Drumul Binelui | Aparatorii Patriei - 2 cam. 65mp

1631 EUR/m2 | 65 m2

berceni, Sector 4, Bucuresti

Apartament 3 camere bloc nou P+3 || lift || incalzire in pardoseala || metrou aproape
14

Va propunem spre vanzare un apartament cu 3 camere, situat intr-un bloc nou P+3, cu lift modern si acte finalizate, gata pentru mutare imediata. Locuinta este ideala pentru familii sau cupluri care isi doresc un spatiu modern, luminos si eficient compartimentat, intr-o zona cu acces rapid la transport ...

1815 EUR/m2 | 89 m2

berceni, Sector 4, Bucuresti

3 camere in Cartier Solar Metalurgiei Berceni
11
3

3 camere in Cartier Solar Metalurgiei Berceni

Vanzare apartament cu 3 camere cu bucatarie inchisa cu sticla, balcon, centrala proprie si aer conditionat, in Cartier Solar Berceni Metalurgiei, cu piscina, parculet, magazine. Etaj 5 din 5 cu lift. Pret 120000 euro doar cu bucataria mobilata sau pret 125000 euro, complet mobilat si utilat.

1818 EUR/m2 | 66 m2

berceni, Sector 4, Bucuresti

Sector 4 Postalionului Apartament 3 Camere
10
2

Sector 4 Postalionului Apartament 3 Camere

Ansamblu rezidential nou | Berceni Finalizare mai 2026 Va propunem spre vanzare apartamente moderne intr-un ansamblu rezidential nou, situat in zona Berceni, cu acces rapid catre mijloacele de transport in comun si facilitati urbane. Termen de finalizare: mai 2026, cu toate actele incluse. Finisajele ...

1436 EUR/m2 | 70 m2

berceni, Sector 4, Bucuresti

Salvează căutarea