Imobiliare Sector 4 Bucuresti

Promovat
Apartament 3 camere 108 mp Grand Kristal Metalurgiei
10
3

Apartament 3 camere 108 mp Grand Kristal Metalurgiei

Apartament 3 camere Grand Kristal Metalurgiei (str Dumitru Brumarescu Drumul Dealu Bradului) - proprietar - construcție 2 mp - 2 balcoane mari - 2 băi spațioase - apartamentul a fost mobilat si utilat cu sprijinul unui designer de interior - loc de parcare inclus - stație RATB la complex - acces ...

398 EUR/m2 | 108 m2

Sector 4, Bucuresti

Promovat
Vand Duplex la 4min mers pe jos de metrou Apărătorii Patriei, 3 camere, 2 bai, 72mp
8
3

Vand apartament tip duplex (mansarda) la 4 minute de mers pe jos de stația de metrou Apărătorii Patriei - Construcție 2013 - 3 camere (living + 2 dormitoare) - 2 bai - Bucatarie inchisa (nu este open space) - 67mp utili 71mp total 87mp construiti + cota indiviza teren - Cadastru complet pe ambele ...

2015 EUR/m2 | 67 m2

Aparatorii%2525252bPatriei, Sector 4, Bucuresti

Promovat
Apartament 2 camere | balcon mare 9 mp | parcare proprietate privată | zona Grand Arena | bloc nou
8
2

Ai la dispozitie un apartament modern, de 52 mp, construit după anul 2020, cu compartimentare semidecomandată. Pardoselile sunt din laminate, iar bucătăria open space are blat din laminate și aparate electrocasnice. Exista centrala proprie. Baia include cadă, cabină de duș și chiuvetă simplă. Camera ...

1819 EUR/m2 | 52 m2

Sector 4, Bucuresti

Promovat
Apartament luminos cu 2 camere - Eroii Revoluției, la 3 minute de metrou
9
12

Oferim spre vanzare un apartament de 2 camere decomandat, situat într-o zonă excelentă la Eroii Revoluției, la doar 3 minute de mers pe jos de metrou. Statii de transport in comun opresc chiar în fața blocului, deci ajungi rapid oriunde ai treabă în oraș. Apartamentul este renovat recent gresie, faianță, ...

1822 EUR/m2 | 45 m2

Viilor, Sector 4, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Teren de vanzare la 100m de McDonalds Brancoveanu
3
11

Teren de vanzare la 100m de McDonalds Brancoveanu

Teren cu suprafata de 205mp in zona de vile de langa Oraselul Copiilor. Multiple posibilitati de construire in zona, locuinta, birouri, medicale. Unic proprietar.

Brancoveanu, Sector 4, Bucuresti

Spatiu comercial 5

Spatiu comercial

Vând spațiu comercial de 90 de metri pătrați care în prezent funcționează ca magazin alimentar. Dotari: -2 aparate de cafea(Opera și Brio) -Centrala termica pe gaz -2 aparate de aer condiționat -5 camere frigorifice -3 vitrine frigorifice -sistem de supraveghere video -2 locuri de parcare -Construcție ...

1944 EUR/m2 | 90 m2

Sector 4, Bucuresti

Garsonieră de vânzare

Garsonieră de vânzare

Vând garsonieră în complexul Berceni 5residence aflat la trei minute de stația de metrou Dimitrie Leonida. Bloc construit în 2018, et.1 7, mobilată, utilată, centrală termică de apartament. Fără loc de parcare. Proprietar. Preț 99950 euro negociabil. Ptr detalii

3332 EUR/m2 | 30 m2

Sector 4, Bucuresti

Apartament 2 camere, zona Sun Plaza  Big Berceni
10
3

Apartament 2 camere, zona Sun Plaza Big Berceni

Apartament cu 2 camere semidecomandat locație excelentă, Piața Sudului, Sector 4 Vă propun spre vânzare un apartament cu 2 camere semidecomandat, situat într-una dintre cele mai căutate zone din Sector 4 Piața Sudului, ideal atât pentru locuit, cât și pentru investiție. Apartamentul are o suprafață ...

1519 EUR/m2 | 54 m2

Berceni, Sector 4, Bucuresti

 Opel Antara 2.2 ECOTEC AWD Cosmo Aut. ITP 2027.11
10
7

Opel Antara 2.2 ECOTEC AWD Cosmo Aut. ITP 2027.11

OPEL ANTARA COSMO 4x4 PIELE NAVI XENON AUTOMATA ITP 2027.11 Prima inmatriculare 11 2015, ITP valabil pana in Noiembrie 2027 Motor 2.2 CDTI 185 CP Euro 5 Rulaj - 203.517 km certificati si garantati Cutie AUTOMATA 6 Trepte 4x4 permanent Interior din piele Clima Faruri ...

Sector 4, Bucuresti

vanzare loc de veci 4

vanzare loc de veci

Vand loc de veci la cimitirul berceni 2 sector 4, cu bordura si cruce din beton, liber. Pret 10000 ron. discutabil.

Sector 4, Bucuresti

Loc de veci București-Cimitirul Evanghelic Lutheran
1

Loc de veci București-Cimitirul Evanghelic Lutheran

Vânzare loc de veci București-Cimitirul Evanghelic Lutheran, Soseaua Giurgiului nr 4, poziție bună, posibilitate lucrare 2-3 cripte,negociabil. 2900 euro.

Sector 4, Bucuresti

Pentru investitie, apartament inchiriat, cu dotari de lux, curte proprie imensa, zona OMV Giurgiului
10
18

PRET EVALUARE APARTAMENT 115.000 EURO OFERTA SPECIALA: REDUCERE LA PLATA INTEGRALA 10.000 EURO. PRET FINAL 105.000 EURO APARTAMENTUL ESTE INCHIRIAT PE TERMEN LUNG. SE VINDE CU PASTRAREA CHIRIASILOR, DACA SE DORESTE. Proprietar, ofer spre vânzare un apartament de lux de 2 camere decomandate in bloc ...

1250 EUR/m2 | 84 m2

Giurgiului, Sector 4, Bucuresti

Unirea, spatiu ultracentral, vanzare sau inchiriere, reducere sau rate
10
7

Atentie! Reducere suplimentara de 20.000 euro pentru antecontract sau contract semnat numai pana in 01.12.2024 - pret final 770.000 euro Pret evaluare imobil - 850.000 euro Se poate vinde si in rate cu 50% avans si diferenta in 48 rate lunare. Oferta speciala - Reducere pentru plata integrala 60.000 ...

3348 EUR/m2 | 230 m2

Unirii, Sector 4, Bucuresti

PROPRIETAR vand apartament 3 decomandat

PROPRIETAR vand apartament 3 decomandat

Proprietar vand apartament 3 camere decomandat,parter din 4 etaje complet mobilat,boxa mare la subsol,loc de parcare platit in sectorul 4 sau schimb cu apartament cu 2 camere tot la parter sau etajul 1

Brancoveanu, Sector 4, Bucuresti

Apartament 2 camere, 55 mp, la 4 minute de Metrou Tineretului   direct proprietar
10
1

Apartament 2 camere, 55 mp, la 4 minute de Metrou Tineretului direct proprietar

Direct proprietar, vînd apartament cu 2 camere pe Strada Cuza Vodă nr. 130, la 4 minute de mers pe jos de stația de Metrou Tineretului și de Parcul Tineretului. Apartamentul este decomandat, are o suprafață utilă de 55 mp (din care balcon de 3,15 mp) și se află la etajul 5 dintr-un imobil cu 8 etaje, ...

2964 EUR/m2 | 55 m2

Tineretului, Sector 4, Bucuresti

Schimb apartament 3 camere cu garsoniera+  diferența -Big Berceni.
10
13

Schimb apartament 3 camere cu garsoniera+ diferența -Big Berceni.

Schimb apartament 3 camere confort 1 decomandat situat la etajul 4 4 bloc reabilitat termic, construit in anul 1979 situat i zona Piata Big Berceni foarte aproape de metrou.Accept schimb cu o garsoniera confort 1 in zona Drumul taberei, plus diferența de preț.

2500 EUR/m2 | 60 m2

Sector 4, Bucuresti

Apartament 3 camere
9
1

Apartament 3 camere

Propriertar vand apartament 3cam , bulevardul Alexandru Obregia vis a vis de piata Straduintei 169999 Eur nemobilat , sau 179000 EUR mobilat si utilat , Loc de parcare primărie .Merita vazut!Anul constructiei 1978

2179 EUR/m2 | 78 m2

Berceni, Sector 4, Bucuresti

Loc de veci Bellu
3

Loc de veci Bellu

Se donează dreptul de concesiune pentru 2 locuri de veci în cimitirul Bellu ,Figura 20BM Loc 15.Locurile au câte 3 cripte fiecare , planșeu,capac,cruce din granit masiv +candelă și ghiveci la fiecare loc.Constructie nouă,la 3m de aleea principală de acces auto.Alei betonate la picioare și la cruce..Acces ...

Sector 4, Bucuresti

Loturi Comuna Berceni Zona Mamina - Acte la zii !
6
16

Loturi Comuna Berceni Zona Mamina - Acte la zii !

Proprietar vând loturi situate pe Str.Lebedei (se poate intra si pe Str.Stadionului,loturile au suprafete de 470mp-481mp(Utili) deschiderea loturilor este de 15,50m 31,50m , terenul dispune de acte la zii,puz,cadastru si intabulare.Ca utilitati avem : asfalt,gaz,curent. Exclus Agentii , Nu vand in rate ...

Sector 4, Bucuresti

Berceni, P-ța Covasna, 2 camere
1
5

Berceni, P-ța Covasna, 2 camere

Confort 1, decomandat, suprafață 50 mp, etaj 5 10, construcție 1970, geam la baie, geam termopan la bucătărie și sufragerie, balcon închis cu structura de metal și geam de sticla, liber, două debarale, necesită renovare, prețul este negociabil.

1500 EUR/m2 | 52 m2

Sector 4, Bucuresti

8 boxe de depozitare - 107,45 mp utili 1

8 boxe de depozitare - 107,45 mp utili

Vând 8 boxe de depozitare în blocuri nou construite, curate și moderne, din zona Grand Arena, sector 4, București, în suprafață totală de 107,45 mp utili . Boxele sunt grupate 4 cu 4 în două blocuri vecine, unul lângă altul, vizavi de celalalt, practic, la aceeași adresă. În ambele blocuri, două dintre ...

1582 EUR/m2 | 107 m2

Sector 4, Bucuresti

TEREN SECTOR 4 (517 mp) - Pridvorului nr. 30
7
26

TEREN SECTOR 4 (517 mp) - Pridvorului nr. 30

terenul este situat pe raza sectorului 4 în vecinătatea Ștrandului Văcărești. situația juridică: retrocedare pe vechiul amplasament actele sunt cele prezentate în attach. Alte înscrisuri, certificatul de urbanism actual etc vor fi trimise solicitanților serioși. se acceptă închiriere cu drept de preemțiune ...

Sector 4, Bucuresti

Vand Apartament 3 camere Piața Progresul 12

Vand Apartament 3 camere Piața Progresul

Vând apartament 3 camere Piața Progresul, sector 4 ,București. Este semidecomandat,60 mp,necesita renovare Zona foarte bună, 10 min de centru. Vis a vis de Piața Progresul Pret 80.000 euro Etaj 7 11,2 ascensoare,bloc foarte curat. Tel

1333 EUR/m2 | 60 m2

Sector 4, Bucuresti

Spatiu comercial 20mp Premium sector 4.super randament. Investitie beneficiind de chirias solid si f
1

Spatiu comercial 80mp Premium sector 4.super randament. Investitie beneficiind de chirias solid si flux constant de clienti in zona.cu randament foarte bun,vad comercial si pietonal !! Este Open Space Spatiul, este inchiriat de un chirias stabil si vechi in locatie! Este un spatiu ideal pentru investitie ...

7250 EUR/m2 | 80 m2

Sector 4, Bucuresti

Salvează căutarea