Imobiliare Sector 4 Bucuresti

Promovat
De vanzare - elegant, renovat complet - 3 camere la Calea Vacaresti
15
1

Iti ofer la vanzare un apartament DEOSEBIT, situat intr-una dintre cele mai frumoase si inverzite zone ale capitalei, in apropiere de centre universitare si hub-ul de afaceri Timpuri Noi. Adresa este pe Calea Vacaresti. Achizitia acestei ELEGANTE proprietati aduce urmatoarele avantaje : 1. APARTAMENT - ...

2677 EUR/m2 | 65 m2

vacaresti, Sector 4, Bucuresti

Promovat
Oferim spre vanzare apartament de doua camere in zona Brancoveanu
4
76

Oferim spre vanzare apartament de doua camere in zona Brancoveanu la 5 minute de statia de metrou ce dispune de o suprafata de 52mp etaj 3 an constructie 1995.

1269 EUR/m2 | 52 m2

Brancoveanu, Sector 4, Bucuresti

Promovat
Apartament 3 camere decomandat   Șos. Giurgiului, Sector 4
10

Apartament 3 camere decomandat Șos. Giurgiului, Sector 4

Vă propun spre vânzare un apartament de 3 camere, decomandat, situat într-o zonă bine conectată din Sector 4, pe Șoseaua Giurgiului. Locuința se află la etajul 3 al unui imobil solid, construit în anul 1978 și reabilitat termic în 2020, oferind confort termic sporit și eficiență energetică. Apartamentul ...

2077 EUR/m2 | 65 m2

Sector 4, Bucuresti

Promovat
Tva inclus - Ac Cadou - 2 camere la metrou Aparatorii Patriei, Berceni sector 4
7
11

Direct dezvoltator vanzare fara comision in bloc boutique cu 3 etaje si lift, apartament 2 camere decomandat, balcon 9 mp, Berceni, Sector 4 La doar 10 minute de mers pe jos până la metrou Apărătorii Patriei, într-un bloc nou, tip boutique, cu lift, oferim spre vânzare un apartament cu 2 camere decomandat, ...

1435 EUR/m2 | 66 m2

Sector 4, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament 3 camere Sector 4
6

Apartament 3 camere Sector 4

De vanzare apartament 3 camere ndash; Sector 4, zona Metalurgiei Grand Arena Ofer spre vanzare apartament cu 3 camere, decomandat, situat in Sectorul 4, in apropiere de zona Metalurgiei ndash; Grand Arena. Locuinta se preda complet finisata si este dotata cu centrala termica proprie, oferind confort ...

1436 EUR/m2 | 70 m2

berceni, Sector 4, Bucuresti

Sector 4 Vila tip Duplex P+1+M gata de mutare
14
1

Sector 4 Vila tip Duplex P+1+M gata de mutare

Vand vila tip Duplex cu regim de inaltime P+1+M cu o suprafata utila totala de 133 mp si teren 180.5 mp. Casele dispun pe parter de living openspace, si grup sanitar plus terasa, la etaj 2 dormitoare de aproximativ 15 mp si baie de 5.80 mp, iar la mansarda avem un openspace de 28.55 mp si baie de 6 mp. ...

1917 EUR/m2 | 133 m2

berceni, Sector 4, Bucuresti

Metrou 10 minute Tineretului Apartament 3 camere
12
1

Metrou 10 minute Tineretului Apartament 3 camere

Apartament 3 camere decomandat | Tineretului | gata de mutare Situat pe strada Trestiana, zona linistita, la 10 minute de metrou Tineretului si 1 minut de Parcul Tineretului. Etaj 6 10, bloc din 1978 cu lift. Se vinde complet mobilat si utilat. Potrivit pentru locuit sau investitie. Pret: 170.000 euro Se ...

2500 EUR/m2 | 68 m2

tineretului, Sector 4, Bucuresti

Sector 4 Apartament 2 camere Drumul Binelui + Parare + Boxa
20

Sector 4 Apartament 2 camere Drumul Binelui + Parare + Boxa

Apartament 2 camere, 53 mp, etaj 1 din 6, bloc nou 2022 Situat in Sector 4, pe strada Drumul Binelui, in apropiere de Bulevardul Metalurgiei. Se vinde mobilat si utilat, conform prezentarii. Dispune de boxa la subsol Pret: 113.000 euro Zona ofera acces rapid catre Parcul Tudor Arghezi si centre comerciale ...

2132 EUR/m2 | 53 m2

metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

Apartament 2 camere | Sector 4 – Drumul Binelui
17

Apartament 2 camere | Sector 4 – Drumul Binelui

De vanzare ndash; Apartament 2 camere | Sector 4 ndash; Drumul Binelui Cauti un apartament gata de mutare? Icirc;l ai aici! Locatie: Sector 4, Drumul Binelui Suprafata: 54 mp Etaj: 1 din 7 (bloc cu lift) Complet mobilat si utilat ndash; te muti fara batai de cap Loc de parcare inclus Boxa pentru ...

2222 EUR/m2 | 54 m2

berceni, Sector 4, Bucuresti

Vila Individuala P+1+M Metrou Aparatorii Patriei
14
1

Vila Individuala P+1+M Metrou Aparatorii Patriei

Ofer spre vanzare casa individuala spatioasa, situata in sectorul 4, la doar 8-10 minute de Aparatorii Patriei, cu acces rapid la metrou, autobuz si tramvai. In zona gasesti scoli, gradinite, banci si toate facilitatile necesare unui stil de viata confortabil. Imobilul are o suprafata utila generoasa ...

1243 EUR/m2 | 350 m2

aparatorii patriei, Sector 4, Bucuresti

2 CAMERE - 57.000EUR - GATA DE MUTAT
9
2

2 CAMERE - 57.000EUR - GATA DE MUTAT

EXCLUSIVITATE - 2 CAMERE - 57.000euro; Situat pe strada Argeselu 5-7 Bloc inainte din 69 Etaj 1 4 38mp Se vinde cum se vede (fara frigider, masina de spalat si TV) Pret 57.000euro; 0729.233.211 disponibil si pe whatsapp

1500 EUR/m2 | 38 m2

giurgiului, Sector 4, Bucuresti

Exclusivitate 2 camere Constantin Brancoveanu
10
2

Exclusivitate 2 camere Constantin Brancoveanu

De vanzare apartament 2 camere situat pe strada Argeselu nr. 5-7, bloc 33, scara 1, etaj 1. Imobilul este amplasat intr-un bloc construit inainte de 1969, cu regim de inaltime P+4, fiind pozitionat la etajul 1 din 4. Suprafata utila este de 38 mp. Apartamentul se vinde ca in prezentare, fara frigider, ...

1500 EUR/m2 | 38 m2

brancoveanu, Sector 4, Bucuresti

Apartament 2 camere cu terasa 25 mp || Sector 4 || Parcul Tudor Arghezi
10

Va propun spre vanzare un apartament cu 2 camere, decomandat, situat in Sectorul 4, langa Parcul Tudor Arghezi, intr-o zona linistita si foarte bine conectata la punctele de interes. Suprafata utila totala: 53 mp Terasa spatioasa: 26 mp Suprafata totala: 78,5 mp Etaj: 1 din 9, bloc cu lift An constructie: ...

2358 EUR/m2 | 53 m2

metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

Apartament 2 camere - TMC Park
14

Apartament 2 camere - TMC Park

Apartament 2 camere - TMC BINELUI PARK Detalii proprietate : * suprafata utila : 47.7 mp totala: 53.6 mp * an constructie bloc : 2022 * etaj : 1 7 Complet mobilat - utilat ( cu exceptia uscatorului de rufe ) Boxa inclusa in pret . Pret : * 113.000 euro Detalii suplimentare si vizionari ...

2354 EUR/m2 | 48 m2

metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

Grand Arena  ~ Apartament 3 camere
18

Grand Arena ~ Apartament 3 camere

Grand Arena - Apartament 3 camere mobilat - utilat Locatie : * Strada Stupilor * Metrou Aparatorii Patriei - STB 102 ( 15 minute ) 22 minute mers pe jos Detalii proprietate : * suprafata utila : 64.12 mp totala : 68.61 mp * an constructie : 1967 * etaj : 4 4 ( fara lift ) - terasa refacuta ...

1719 EUR/m2 | 64 m2

aparatorii patriei, Sector 4, Bucuresti

Garsoniera de vanzare decomandata - Giurgiului
7
1

Garsoniera de vanzare decomandata - Giurgiului

Garsoniera renovata de vanzare - Strada Perisani - Soseaua Giurgiului - Sector 4 - Bucuresti -renovata general - parchetul se monteaza de catre proprietar -an constructie 1979 -suprafata totala 26 mp -etaj 4 din 4 Pret 50.000 euro - se accepta si credit 0787 706 269 Silviu Lazar

1923 EUR/m2 | 26 m2

giurgiului, Sector 4, Bucuresti

Metrou Aparatorii Patriei Apartament 2 Camere Mobilat Utilat
13

Apartament 2 camere cu parcare inclusa | Aparatorii Patriei Descopera un apartament care imbina confortul, intimitatea si pozitia excelenta, ideal atat pentru locuire imediata, cat si pentru investitie sigura. Situat pe strada Dealul Bistritei, intr-un imobil modern, finalizat in 2015, acest apartament ...

1955 EUR/m2 | 53 m2

aparatorii patriei, Sector 4, Bucuresti

Berceni Aparatorii Patriei Ap 3 camere 12 min metrou
18

Berceni Aparatorii Patriei Ap 3 camere 12 min metrou

Va prezint noul proiect situat in sector 4 - Aparatorii Patriei Apartament 76 mp de vanzare ndash; Complex Nou, Premium Descriere: Apartament 3 camere, 76 mp disponibil intr-un complex rezidential modern, situat la doar 12 minute de statia de metrou Aparatorii Patriei. Proiectul se remarca prin: bull; ...

1768 EUR/m2 | 69 m2

aparatorii patriei, Sector 4, Bucuresti

Apartament 2 camere - Sector 4 - 700m Metrou Ap. Patriei
15
2

Apartament 2 camere - Sector 4 - 700m Metrou Ap. Patriei

Apartament 2 camere de vanzare ndash; Sector 4, Aparatorii Patriei Locatie excelenta Apartament situat in Sector 4, la doar 700 m de statia de metrou Aparatorii Patriei, cu acces rapid la mijloace de transport, magazine, scoli si alte puncte de interes. Detalii proprietate: Suprafata: 36 mp ...

1806 EUR/m2 | 36 m2

aparatorii patriei, Sector 4, Bucuresti