Imobiliare Sector 4 Bucuresti

Promovat
2 camere de vanzare Berceni-Piata Sudului, metrou, teava gaz centrala
20
3

O locuinta in apropiere de metrou (M2), de parc si de Mall ? Sau o investitie in scop de inchiriere? Va propunem spre achizitie acest apartament cu 2 camere mobilat, utilat, situat la etajul 7 intr-un bloc cu 9 etaje, langa Piata Sudului. Se afla pe str.serg.Tache Gheorghe , in plan secund fata de ...

1576 EUR/m2 | 46 m2

Berceni, Sector 4, Bucuresti

Promovat
Garsoniera de vanzare in zona Brancoveanu
7
30

Garsoniera de vanzare in zona Brancoveanu

Oferim spre vanzare o garsoniera moderna si eficient compartimentata, situata in Cavar Brancoveanu , amplasat pe Strada Dealul Cucului. Cu o suprafata utila de 40mp,aceasta locuinta este ideala pentru locuinta proprie sau investitie.La mica distanta de imobil se afla statia STB (linia 241), ce ofera ...

1400 EUR/m2 | 40 m2

Brancoveanu, Sector 4, Bucuresti

Promovat
Super Pret 2 Camere Berceni
7
1

Super Pret 2 Camere Berceni

Se ofera spre vanzare un apartament cu 2 camere semidecomandat, situat la etajul 1 din 10 al unui bloc construit în anul 1971 și anvelopat termic, in zona Berceni - Turnu Magurele. Locuința are o suprafață utilă de 36 mp și este compartimentată eficient, fiind potrivită atât pentru locuit, cât și pentru ...

1909 EUR/m2 | 34 m2

berceni, Sector 4, Bucuresti

Promovat
Berceni, Metalurgiei, Grand Arena, Piata Sudului, Metrou
3

Berceni, Metalurgiei, Grand Arena, Piata Sudului, Metrou

Garsoniera decomandata, renovata integral, CENTRALA proprie, situata la parter inalt in bloc de 10 nivele reabilitat.

2229 EUR/m2 | 35 m2

Piata Sudului, Sector 4, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

3 CAMERE TOTAL DECOMANDAT – B-DUL METALURGIEI – 81 MP – 2 BAI – PARCARE CADASTRATA 
20

3 CAMERE TOTAL DECOMANDAT ndash; B-DUL METALURGIEI ndash; 81 MP ndash; 2 BAI ndash; PARCARE CADASTRATA Oportunitate excelenta intr-un bloc nou (2018), ideal pentru familie sau investitie sigura! B-dul Metalurgiei Etaj 5 5 cu lift + pod Suprafata totala 81 mp 3 camere total decomandate 2 bai 2 ...

2048 EUR/m2 | 81 m2

metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

Garsoniera Anghel Moldoveanu MOBILATA etajul 1
10
6

Garsoniera Anghel Moldoveanu MOBILATA etajul 1

Se vinde garsoniera situata pe Strada Anghel Moldoveanu, cu suprafata de 27 mp, amplasata la etajul 1 din 4, intr-un imobil construit in anul 1993. Garsoniera se vinde mobilata si utilata si beneficiaza de loc de parcare in spatele blocului. Zona este linistita, potrivita atat pentru locuit, cat si ...

1852 EUR/m2 | 27 m2

berceni, Sector 4, Bucuresti

Aparatorii Patriei Ap 3 Camere Finalizat
19
1

Aparatorii Patriei Ap 3 Camere Finalizat

De vanzare un apartament modern, ideal atat pentru locuit, cat si pentru investitie, situat la 11 minute de mers pe jos de statia de metrou Dimitrie Leonida si 13 minute de metrou Aparatorii Patriei. Finisat complet, disponibil pentru mutare imediata, Incalzire in pardoseala, aer conditionat inclus Bloc ...

1815 EUR/m2 | 89 m2

aparatorii patriei, Sector 4, Bucuresti

INVESTITIE   LOCUINTA - Garsoniera spatioasa{36mp} ~ Aparatorii Patriei ~ Drumul Binelui
5
1

INVESTITIE LOCUINTA - Garsoniera spatioasa{36mp} ~ Aparatorii Patriei ~ Drumul Binelui

Investeste inteligent ! Ofer spre vanzare garsoniera situata in sectorul 4, pe Drumul Binelui, la doar 15 minute de mers pe jos pana la statia de metrou Aparatorii Patriei. Suprafata : 36 mp Termen finalizare : iulie 2026 Etaj : Parter inalt *Incalzire in pardoseala Pret : 68.500 euro ***POZE DE ...

1903 EUR/m2 | 36 m2

berceni, Sector 4, Bucuresti

2 camere spatios, NOU | Mall   Parc | Metrou Aparatorii Patriei | Drumul Binelui – S4
4

2 camere spatios, NOU | Mall Parc | Metrou Aparatorii Patriei | Drumul Binelui – S4

2 camere spatios, NOU | Mall amp; Parc | Metrou Aparatorii Patriei | Drumul Binelui ndash; S4 Uneori, apartamentul potrivit nu e cel pe care il cauti multhellip; ci cel care te face sa spui bdquo;aici m-as vedea locuind. Asadar, te astept sa vizionezi urmatoarea proprietate : Situat in Sector 4 ...

1627 EUR/m2 | 67 m2

metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

STUDIO || Strada Solstitiului | 45mp || Mobilat Utilat
8

STUDIO || Strada Solstitiului | 45mp || Mobilat Utilat

MUTARE IMEDIATA Studio 45mp, mobilat utilat, totul nou 15-18 minute pana la statia metroului Berceni Oferte in toata zona Mai multe detalii si sau poze la telefon!

1822 EUR/m2 | 45 m2

berceni, Sector 4, Bucuresti

Parcul Tudor Arghezi apartament 2 camere cu terasa
17

Parcul Tudor Arghezi apartament 2 camere cu terasa

Se vinde apartament cu 2 camere decomandat, confort 1, situat pe Bulevardul Metalurgiei, Sector 4, Bucuresti, in apropiere de Parcul Tudor Arghezi, intr-un imobil construit in anul 2025. Locuinta este disponibila la etajul 1 din 9, are suprafata utila de 53 mp si beneficiaza de o terasa spatioasa de ...

2358 EUR/m2 | 53 m2

metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

Apartament 2 camere etaj 1  Metalurgiei
11

Apartament 2 camere etaj 1 Metalurgiei

Apartament 2 camere de vanzare, total decomandat, la aproximativ 20 minute de metrou Aparatorii Patriei Finalizat, gata de mutare Incalzire in pardoseala Finisaje premium Etaj 1 9 cu lift Suprafata 53 mp Terasa 26 mp Loc de parcare contra cost Pret 125.000 euro tva inclus, comision 0 Pentru ...

1582 EUR/m2 | 79 m2

metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

Parcul Tudor Arghezi Ap 2 Cam+Terasa
16

Parcul Tudor Arghezi Ap 2 Cam+Terasa

Va propunem spre vanzare apartament cu 2 camere, decomandat, confort 1, situat pe Bld. Metalurgiei, sect. 4, Bucuresti, in apropiere de parcul Tudor Arghrzi, intr-un imobil construit in anul 2025 Disponibil la etajul 1 din 9, cu o suprafata utila de 53 mp plus o terasa spatioasa de 25.8 mp. Acte pregatitet ...

2358 EUR/m2 | 53 m2

metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

2 Camere! 15 min Metrou Aparatorii Patriei! Mobilat si Utilat!
10

Va propunem spre vanzare apartament cu 2 camere, decomandat, confort 1 sporit, situat in cartierul Metalurgiei, intr-un imobil construit in anul 2016 , disponibil la etajul parter din 5, cu o suprafata utila de 51 mp. ID intern: 3642.

1961 EUR/m2 | 51 m2

metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

Apartament 3 camere gata de mutare Brancoveanu
14

Apartament 3 camere gata de mutare Brancoveanu

Ofer spre vanzare proprietate rezidentiala cu 3 camere, situata pe o strada linistita, cu acces rapid catre puncte de interes. Compartimentare practica, cu spatii bine organizate si lumina naturala buna. Imobil bine intretinut, cu vecinatati civilizate. Se vinde mobilata si utilata partial, oferind posibilitatea ...

1657 EUR/m2 | 70 m2

brancoveanu, Sector 4, Bucuresti

Apt 3 camere 2 bai mobilat utilat Bulevardul Metalurgiei
20

Apt 3 camere 2 bai mobilat utilat Bulevardul Metalurgiei

Ofer spre vanzare Proprietate rezidentiala cu 3 camere, compartimentare total decomandata, ideala pentru familie Localizare excelenta pe Strada B-dul Metalurgiei, zona cu acces rapid catre centre comerciale si mijloace de transport Suprafata generoasa, optim compartimentata pentru confort si functionalitate Imobil ...

2062 EUR/m2 | 81 m2

metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

Apartament 3 camere, 2 bai  ~ Grand Arena
12
1

Apartament 3 camere, 2 bai ~ Grand Arena

Exclusivitate !!! Alliance Rezidential va ofera spre vanzare un apartament de 3 camere , 2 bai ,situat in apropiere de Grand Arena . Locatie : Strada Postalionului An constructie : 2020 Etaj : 2 4 ( cu lift ) Suprafata utila totala : 72 mp Se vinde partial mobilat ( ramane doar mobila de bucatarie ...

2065 EUR/m2 | 62 m2

metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

Sector 4 Aparatorii Patriei 2 Camere
18

Sector 4 Aparatorii Patriei 2 Camere

Apartament 2 camere ndash; confort, potential si oportunitate intr-un singur loc Descopera un apartament cu 2 camere, primitor si bine compartimentat, ideal atat pentru a deveni bdquo;acasa, cat si pentru o investitie sigura si rentabila. Locuinta beneficiaza de o suprafata eficient organizata, care ...

1806 EUR/m2 | 36 m2

aparatorii patriei, Sector 4, Bucuresti

Apartament 3 camere metrou Dimitrie Leeonida piscina
16
3

Apartament 3 camere metrou Dimitrie Leeonida piscina

Apartament 3 camere de vanzare in Cartierul Solar, situat intr-un complex rezidential modern, ideal pentru locuinta proprie sau investitie. Pret 120000 euro nemobilat sau 125000 euro mobilat si utilat complet. Acces rapid la autobuzele 73, 125, 141, 220, 241 cu legatura directa la Metrou Dimitrie Leonida ...

1818 EUR/m2 | 66 m2

metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

Apt 2 camere cu terasa Bulevardul Metalurgiei
12

Apt 2 camere cu terasa Bulevardul Metalurgiei

Ofer spre vanzare Proprietate rezidentiala cu 2 camere, ideala pentru locuire sau investitie Compartimentare moderna, cu spatii bine delimitate si zona exterioara generoasa Terasa spatioasa, potrivita pentru relaxare si activitati in aer liber Dotata cu centrala proprie, oferind control individual ...

2358 EUR/m2 | 53 m2

metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

De vanzare in exclusivitate – Apartament 3 camere, Str. Izvorul Muresului
18

De vanzare in exclusivitate ndash; Apartament 3 camere, Str. Izvorul Muresului Se ofera spre vanzare un apartament cu 3 camere, situat pe strada Izvorul Muresului, intr-un imobil construit in anul 1975. Etaj 4 din 4 Complet mobilat si utilat Centrala termica proprie Loc de parcare de la primarie ...

2016 EUR/m2 | 63 m2

brancoveanu, Sector 4, Bucuresti

Apartament 3 camere decomandat mobilat Brancoveanu-Izvorul Muresului
19

Se vinde apartament cu 3 camere situat in Bucuresti, sector 4, pe Strada Izvorul Muresului nr. 11. Apartamentul are o suprafata utila totala de 64.72 mp si este amplasat la etajul 4 din 4, intr-un imobil construit in perioada 1975ndash;1976. Locuinta beneficiaza de instalatii electrice si sanitare schimbate, ...

2077 EUR/m2 | 65 m2

brancoveanu, Sector 4, Bucuresti

Berceni Drumul Binelui - 2 camere cu acte gata decomandat
8

Berceni Drumul Binelui - 2 camere cu acte gata decomandat

De vanzare in bloc nou, cu acte gata si mutare imediata un apartament cu 2 camere decomandat, confort 1,Incalzire in pardoseala situat in cartierul Metalurgiei, intr-un imobil construit in anul 2024, disponibil la etajul 1 din 8, cu o suprafata utila de 68 mp,

1463 EUR/m2 | 68 m2

metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

Apartament 2 camere Aparatorii Patriei 15 minute