Imobiliare Sector 4 Bucuresti

Promovat
Berceni Oferta Ap 3 camere la plata cash
9
23

Berceni Oferta Ap 3 camere la plata cash

Vand apartament de 3 camere in Berceni, la etaj intermediar cu o suprafata de 70.40 mp. Oferta este valabila pentru plata cash sau pentru plata prin credit, pretul fiind de 100.500 euro plus tva. Imobilul va fi finalizat in mai 2026 cu tot cu acte. La 3 minute distanta de mers pe jos exista statia ...

1436 EUR/m2 | 70 m2

Sector 4, Bucuresti

Promovat
Timpuri Noi, Gheorghe Sincai, Calea Vacaresti, Metrou
3

Timpuri Noi, Gheorghe Sincai, Calea Vacaresti, Metrou

Apartament cu 2 camere decomandat, renovat integral, mobilat si utilat, spatii de depozitare, situat la etajul 7 in bloc de 8 nivele reabilitat.

3331 EUR/m2 | 54 m2

Timpuri+Noi, Sector 4, Bucuresti

Promovat
Proprietate in vila interbelica, pret bun - Pasajul Unirii, 157 mp
20

Areea Imobiliare va invita sa descoperiti la Pasajul Unirii, in inelul ULTRACENTRAL, o proprietate interesanta, intr-un cartier linistit si civilizat, o incursiune în eleganta Bucureștiului de altadata. Va oferim spre vanzare PARTERUL INTREG + DEPENDINTE al unei vile interbelice S+P+1E+M . ATENTIE: ...

1919 EUR/m2 | 140 m2

Sector 4, Bucuresti

Promovat
15 Min Metrou Aparatorii Patriei | Apartament 2 camere tip studio
11
9

Se oferă spre vânzare un apartament tip studio, cu 2 camere, situat la etajul 3 din 3 într-un bloc construit în anul 2017, la aproximativ 15 minute de mers pe jos până la stația de metrou Aparatorii Patriei. Ideal pentru locuit sau investiție, apartamentul este bine compartimentat, luminos și eficient ...

1860 EUR/m2 | 43 m2

Metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Tineretului, Apartament 3 camere | 68 mp | Etaj 6
12

Tineretului, Apartament 3 camere | 68 mp | Etaj 6

Vand apartament cu 3 camere in Bucuresti, zona Tineretului. Se afla la etajul 6 din 10 intr-un imobil construit in anul 1978 . Dispune de o suprafata utila totala de 68 mp . Se vinde complet mobilat si utilat . Mijloace de transport in comun : Metrou Tineretului (700 m), STB 381, 68 (500 m). Pret ...

2500 EUR/m2 | 68 m2

tineretului, Sector 4, Bucuresti

Tineretului Apartament 3 Camere Mobilat Utilat
14
1

Tineretului Apartament 3 Camere Mobilat Utilat

Apartament 3 camere Tineretului ndash; mobilat complet, gata de mutare, ideal locuinta sau investitie 1. Introducere (hook comercial): Descopera un apartament primitor, situat intr-una dintre cele mai cautate zone ale capitalei ndash; Tineretului. O alegere excelenta atat pentru locuit, cat si pentru ...

2500 EUR/m2 | 68 m2

tineretului, Sector 4, Bucuresti

2 camere langa metrou Aparatorii Patriei – doar 65.000€!
13
1

2 camere langa metrou Aparatorii Patriei – doar 65.000€!

2 camere langa metrou Aparatorii Patriei ndash; doar 65.000euro;! Oportunitate excelenta pentru locuit sau investitie! Apartament cu 2 camere situat la doar 7 minute de metrou Aparatorii Patriei, intr-o zona cu acces rapid la tot ce ai nevoie. Etaj 1 10 ndash; acces facil Suprafata: 36 mp Bloc ...

1806 EUR/m2 | 36 m2

aparatorii patriei, Sector 4, Bucuresti

Apartament 3 camere , 2 bai ~ Brown Residence
14

Apartament 3 camere , 2 bai ~ Brown Residence

Oferim spre vanzare un apartament de 3 camere , 2 bai , situat in zona Metalurgiei . Locatie : Bulevardul Metalurgiei Facilitati in zona : * Lidl, Kaufland, Parcul Tudor Arghezi, Mall Grand Arena Suprafata utila : 81 mp An constructie : 2018 Etaj : 5 5 ( cu lift si pod ) Compartimentare : *living ...

2048 EUR/m2 | 81 m2

metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

Apartament 2 camere de vanzare Sura Mare Metrou Giurgiului
18

Apartament 2 camere de vanzare Sura Mare Metrou Giurgiului

Va propunem spre inchiriere apartament cu 2 camere, , confort , situat in cartierul Giurgiului, intr-un imobil construit in anul 1961 , disponibil la etajul 4 din 7, cu o suprafata utila de 47 mp. ID intern: 1217.

2447 EUR/m2 | 47 m2

giurgiului, Sector 4, Bucuresti

Apartament 3 camere
20

Apartament 3 camere

Va propunem spre vanzare un apartament cu 3 camere, spatios si bine compartimentat, cu o suprafata totala de 68 mp, situat la etajul 4 din 4 al unui imobil construit in anul 1967. Blocul are terasa recent refacuta, fara infiltratii, oferind un plus de confort si siguranta. Apartamentul a fost renovat ...

1618 EUR/m2 | 68 m2

Sector 4, Bucuresti

Apartament 2 camere
8

Apartament 2 camere

Ofer spre vanzare un studio modern, ideal atat pentru locuire proprie, cat si pentru investitie imobiliara, situat intr-un imobil nou, finalizat recent, intr-o zona linistita din Sector 4. Locuinta este complet finisata si pregatita pentru mutare imediata, fiind amenajata intr-un stil contemporan, cu ...

1976 EUR/m2 | 51 m2

aparatorii patriei, Sector 4, Bucuresti

Apartament 2 camere etaj 1 Metalurgiei
11

Apartament 2 camere etaj 1 Metalurgiei

Apartament 2 camere de vanzare, total decomandat, la aproximativ 20 minute de metrou Aparatorii Patriei Finalizat, gata de mutare Incalzire in pardoseala Finisaje premium Etaj 1 9 cu lift Suprafata 53 mp Terasa 26 mp Loc de parcare contra cost Pret 125.000 euro tva inclus, comision 0

1582 EUR/m2 | 79 m2

metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

Garsoniera Eroii Revolutiei I Metrou I Renovata
11

Garsoniera Eroii Revolutiei I Metrou I Renovata

Garsoniera decomandata | Eroii Revolutiei | Renovata | Mutare imediata Str. Magurei ndash; Sector 5 Pret: 59.900 euro; 30 mp utili Decomandata Etaj 8 9 Bloc 1965 2 lifturi Complet renovata Bucatarie mobilata si utilata Disponibila imediat Ideala pentru locuit sau investitie Zona cu acces ...

1997 EUR/m2 | 30 m2

eroii revolutiei, Sector 4, Bucuresti

5 Min Metrou Aparatorii Patriei Apartament 3 camere decomandat
11

Ofer spre vanzare apartament cu 3 camere, complet decomandat, ideal pentru locuire sau investitie imobiliara Proprietate situata intr-un bloc reabilitat termic, amplasat intr-una dintre cele mai cautate zone din sudul Capitalei Acces rapid catre statia de metrou Aparatorii Patriei si multiple mijloace ...

1959 EUR/m2 | 74 m2

aparatorii patriei, Sector 4, Bucuresti

Garsoniera Aparatorii Patriei 15 minute
8
1

Garsoniera Aparatorii Patriei 15 minute

De vanzare garsoniera - Aparatorii Patriei - 15 minute - gata de mutare in iulie 2026 . Se preda la cheie, complet finisata, cu obiecte sanitare montate . Suprafata totala 36.13 mp . Etaj Parter inalt ( parcare la demisol ) . An 2026 . Bucatarie inchisa . Incalzire in pardoseala . Finisaje la alegere . Balcon ...

1903 EUR/m2 | 36 m2

aparatorii patriei, Sector 4, Bucuresti

Apartament cu 3 camere
15

Apartament cu 3 camere

Apartament 3 camere de vanzare Se ofera spre vanzare apartament cu 3 camere,Imobilul este amplasat la etajul 5 din 5, cu placa si pod. Suprafata si compartimentarea apartamentului sunt potrivite pentru confortul unei familii, oferind spatii luminoase si bine organizate. Proprietatea se vinde exact ...

2153 EUR/m2 | 72 m2

metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

Apartament 3 camere , 2 bai ~ Brown Residence
14

Apartament 3 camere , 2 bai ~ Brown Residence

2048 EUR/m2 | 81 m2

metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

2 CAMERE - 5 MINUTE METROU APARATORI + PARCARE - 103.600€
10

2 CAMERE - 5 MINUTE METROU APARATORI + PARCARE - 103.600€

2 CAMERE - 5 MINUTE METROU APARATORI + PARCARE - 103.600euro; 53,3mp Mobilat Utilat, gata de mutat Centrala + Calorifere Situat pe strada dealu bistrii Etaj parter Pret 103.600euro; 0729.233.211 disponibil si pe whatsapp

1955 EUR/m2 | 53 m2

aparatorii patriei, Sector 4, Bucuresti

Nou Drumul Binelui 3 camere
9

Nou Drumul Binelui 3 camere

Apartament 3 camere – 76 mp utili Situat pe Drumul Binelui, la 12-14 minute de mers pe jos de Metrou Aparatorii Patriei. In apropiere: Bulevardul Metalurgiei, statie STB, Grand Arena Mall, Parcul Tudor Arghezi, Lidl, Kaufland si alte facilitati. Dotari: incalzire in pardoseala, centrala termica proprie, ...

1605 EUR/m2 | 76 m2

berceni, Sector 4, Bucuresti

Apartament 3 camere - Brancoveanu
6

Apartament 3 camere - Brancoveanu

Apartament 3 camere de vanzare ndash; Str. Izvorul Muresului | Renovat complet | Centrala proprie Va propunem spre vanzare, in exclusivitate, un apartament cu 3 camere, situat pe strada Izvorul Muresului, intr-un imobil construit in 1975, la etajul 4 din 4. Detalii proprietate: Compartimentare: ...

2082 EUR/m2 | 61 m2

berceni, Sector 4, Bucuresti

Vila individuala 350 mp utili, teren 471 mp – Aparatorii Patriei, Sector 4
16

Vila individuala de vanzare ndash; Aparatorii Patriei, Sector 4 Ofer spre vanzare vila individuala situata in Sector 4, la aproximativ 8ndash;10 minute de statia de metrou Aparatorii Patriei, intr-o zona linistita si accesibila. Imobilul are o suprafata utila de 350 mp si este amplasat pe un teren ...

1329 EUR/m2 | 350 m2

aparatorii patriei, Sector 4, Bucuresti

Finalizat!! Ap 2 camere Decomandat Drumul Binelui
8

Finalizat!! Ap 2 camere Decomandat Drumul Binelui