Imobiliare Sector 5 Bucuresti

Promovat
Vanzare 2 camere et.1 mobilat si loc parcare
8

Vanzare 2 camere et.1 mobilat si loc parcare

Proprietar vand apartament 2 camere decomandate, balcon stil logie inchis, 53 mp, loc parcare. Finisaje de buna calitate, gresie, faianta, parchet, ferestre geam termopan, usa metalica. Apartamentul se vinde mobilat si complet utilat: aragaz + hota, frigider, masina de spalat, aer conditionat. In proxima ...

2358 EUR/m2 | 53 m2

Sector 5, Bucuresti

Promovat
Apartament central address residence
7

Apartament central address residence

Proprietar,vand apartament 2 camere,decomandat,et P 12(situat la nivelul etajului 1),complet mobilat si utilat 2026.Suprafata totala este de 61mp,din care 10mp terasa,la care este acces din toate camerele,inclusiv bucataria. Blocul face parte din complexul CENTRAL ADDRESS RESIDENCE,situat pe Sos Progresului,in ...

2738 EUR/m2 | 61 m2

Sector 5, Bucuresti

Promovat
Apartament 3 camere (modificat în 2 camere) Ferentari
10
21

Apartament 3 camere (modificat în 2 camere) Ferentari

Vând apartament 3 camere, modificat în 2 camere, în cartierul Ferentari, strada Fărcășanca Apartamentul nu are centrală termică Se vinde complet mobilat

946 EUR/m2 | 37 m2

Ferentari, Sector 5, Bucuresti

Promovat
Garsonieră 47 mp | Etaj 1din 4 | Bloc 2011 | Parcare proprie inclusă | 69.500 euro
7
12

Proprietate situată pe Drumul Ghindari, într-un imobil construit în perioada 2011-2012, cu regim de înălțime P+3, la etajul 1 poziție echilibrată și confortabilă. Suprafață totală 47,70 mp (42,29 mp utili + balcon 5,41 mp), compartimentare eficientă, bucătărie separată și balcon închis. Caracteristici: ...

1479 EUR/m2 | 47 m2

Prelungirea%2525252525252525252bGhencea, Sector 5, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament cu 2 Camere 28m2 de Vanzare 42000 Euro Negociabil
10
5

Vand apartament cu 2 camere, 28 metri patrati, renovat in 2019. ferestre noi de calitate Necesita mici reparatii (lavabila) fara mobila doar cu centrala proprie si baie completa Etaj 4 din 4, bloc in reabilitare intern si extern. Magazine (Lidl Carrefour) si centru comercial la 1km distanta. Zona ...

1500 EUR/m2 | 28 m2

Rahova, Sector 5, Bucuresti

Apartament 2 camere de vânzare   13 Septembrie   Parcul Sebastian   Etaj 1   Stradal
10
1

Apartament 2 camere de vânzare 13 Septembrie Parcul Sebastian Etaj 1 Stradal

Vă propun spre vânzare un apartament superb, spațios și luminos, situat în zona 13 Septembrie Parcul Sebastian, într-un bloc construit în 1995, pe o scară curată, cu vecini civilizați și lift modern. " Localizare excelentă Stradal, la etajul 1, cu vedere în diagonală spre parc și acces rapid la mijloace ...

1815 EUR/m2 | 65 m2

13 Septembrie, Sector 5, Bucuresti

Promovat
Vanzare 2 camere et.1 mobilat si loc parcare
8

Vanzare 2 camere et.1 mobilat si loc parcare

2358 EUR/m2 | 53 m2

Sector 5, Bucuresti

Casa Individuala Mobilata & Utilata LUX | Sp+P+E+M 350mpu + Garaj 2 masini | 2 intrari | 0% comision
10
4

Reprezentare exclusiva. Comision 0% cumparator ! EXCLUS intermediari, agentii imobiliare, promoteri si orice forma de preluare si promovare imobil. Imobilul se vinde exact ca in poze, totul inclus ! Localizare: Imobil situat in Bucuresti sector 5 sos. Bucuresti Magurele nr. 49, constituit din: A.Teren ...

1394 EUR/m2 | 350 m2

Rahova, Sector 5, Bucuresti

vanzare imobil, teren Bucuresti, zona sos Giurgiului

vanzare imobil, teren Bucuresti, zona sos Giurgiului

casa ( diverse corpuri ), utilitati, gaze ,centrala termica, teren 677 mp,

Sector 5, Bucuresti

vand apartament 3 camere minin  97000euro
7
12

vand apartament 3 camere minin 97000euro

apt. 3 camere ,curat, etaj 8 8 decomandat cu bucatarie- living mobilată zonă Rahova-piata-situat stradal cu loc de parcare si boxa la subsol, gaze- contor individual, usi de interior schimbate, inclusiv usa de la intrare, usa balcon=geam termopan= culisanta , gresie, faianță si parchet laminat în sufragerie ...

1286 EUR/m2 | 70 m2

Sector 5, Bucuresti

Vand apartament 2 camere Rahova
5
2

Vand apartament 2 camere Rahova

Margeanului, vânzare ap 2 camere decomandat, et 8 10, luminos, liniștit, semiimbunatiri, branșament gaze individual.

1533 EUR/m2 | 58 m2

Rahova, Sector 5, Bucuresti

Apartament
10
56

Apartament

Apartament cu 4 camere, semidecomandat, confort 2, etaj 4,instalație electrică noua,instalație sanitară nouă ,reabilitat,situat la 5 minute de mers pe jos până la stația de autobuz sau tramvai...

70 m2

Zetari, Sector 5, Bucuresti

Apartament 3 camere | 69 mp | Proprietar |Zona Bârcă - Modoran Ene
7

Etaj 5 din 8 | Bloc cu 2 lifturi | Orientare est (luminos dimineața) Suprafață utilă: 69 mp Se vinde parțial mobilat și utilat Detalii apartament: 3 camere spațioase Bucătărie open-space cu acces la logie (balcon interior) 2 băi, ambele cu cadă 2 debarale generoase Țeava de gaze trasă ...

1812 EUR/m2 | 69 m2

Sector 5, Bucuresti

Vand teren intravilan 1

Vand teren intravilan

Vand teren intravilan in suprafata de 1400 mp situat in Str. Tiparnitei 86, sector 5 Bucuresti

1,400 m2

Sector 5, Bucuresti

Apartament 2 camere confort 1 supratafată 60mp
5
14

Apartament 2 camere confort 1 supratafată 60mp

Ofer spre vânzare apartament cu 2 camere pe o suprafață de 60mp ,bucătărie separată 2 holuri situat la demisol! Centrala termica pe gaze ,geamuri termopan ,parchet! Bloc din 2016 ! Toate utilitățile sunt independente ! Apartamentul se afla în București sector 5

1083 EUR/m2 | 60 m2

Sector 5, Bucuresti

URGENT! Bellu Ortodox - Cavou Premium 6 Locuri - Complet LIBER
2

OPORTUNITATE UNICĂ în Cimitirul Bellu Ortodox! Se vinde loc de veci de familie, situat într-o zonă de elită, foarte ușor accesibilă. Este soluția ideală pentru cineva care caută un monument impunător și spațiu generos, fără timp de așteptare. DOTĂRI ȘI AVANTAJE: Capacitate: 6 locuri (3 nivele), cripte ...

Sector 5, Bucuresti

Proprietar, închiriez apartament 3 camere, Cișmigiu
5

Proprietar, închiriez apartament 3 camere, Cișmigiu

Particular, inchiriez apartament trei camere bdul Regina Elisabeta, parter, 107 mp, toate îmbunătățirile, pretabil spațiu comercial, birouri, rezidential, etc.Blocul este renovat, consolidat și nu are grad de risc seismic. Prețul este ușor negociabil, colaborez cu agenții.

14 EUR/m2 | 107 m2

Sector 5, Bucuresti

Vinzare teren

Vinzare teren

Teren 7000mp,20 euro mp( usor discutabil)Dimbovita-Butimanu,teren golf la 1500m la Niculesti,urmeaza instal conducte apa,curent la 150m de teren,la 100m statie Peco,in capatul terenului s a inceput deja constructii case deja data in folosinta.In prima jumatate a anului ,in curs,2026,se va construi,la ...

0 EUR/m2 | 7,000 m2

Sector 5, Bucuresti

se ofera casa spre vanzare
5
12

se ofera casa spre vanzare

Se oferă spre vânzare casă la curte situată într-o zonă foarte bună și accesibilă, pe Strada Cenad nr. 14. Imobilul este compus din: 2 camere bucătărie baie beci Casa se vinde exact așa cum este și necesită renovare reparații, fiind o oportunitate excelentă pentru investiție sau amenajare după ...

450 EUR/m2 | 100 m2

Sector 5, Bucuresti

Apartament 2 camere ultracentral București
10
8

Apartament 2 camere ultracentral București

Vând apartament cu doua camere,ultracentral, bv.Regina Elisabeta la curte,et.1 1,centrală proprie,terasă mare,curte supravegheată video. Preț:128.000 euro

1707 EUR/m2 | 75 m2

Cismigiu, Sector 5, Bucuresti

Vând spațiul comercial 2

Vând spațiul comercial

Vând spațiul comercial vad format deschis din 2006 , este stradal și este situat la parterul blocului, este spațiul de la panduri sa în complex comercial Malcoci aleea Salaj nr 10 bl 37 , în prezent magazinul funcționează. Vă invitam la vizionare .

4286 EUR/m2 | 35 m2

Sector 5, Bucuresti

Schimb casă 6 camere veche renovată Bdul Pieptănari cu vilă nouă minimum 4 camere
4
3

Schimb casă 6 camere, 3 parter, 3 la mansardă,două băi, teren 250m2,scară exterioară, foișor lemn, renovată, izolată, centrală proprie, toate utilitățile, stradal Bdul Pieptănari cu vilă nouă minimum 4 camere Domnești, Prelungirea Ghencea, Popești Leordeni.

250 m2

Sector 5, Bucuresti

Vand Teren Sector 5 Strada Humulesti 302 -308
1

Vand Teren Sector 5 Strada Humulesti 302 -308

Vand teren intravilan sector 5 Bucuresti , Strada Humulesti 4072 mp teren si 928 mp drum

4,072 m2

Sector 5, Bucuresti

Vanzare 2 camere - Sebastian
10
1

Vanzare 2 camere - Sebastian

Decomandat,8 9, 50mp, constructie 2014, 2 lifturi,civilizat, 115.000 negociabil.

2300 EUR/m2 | 50 m2

Sebastian, Sector 5, Bucuresti

Salvează căutarea