Imobiliare Sector 5 Bucuresti

Promovat
Garsoniera de vanzare 13 Septembrie
8
21

Garsoniera de vanzare 13 Septembrie

13 Septembrie semistradal garsoniera cf 1 decomandata etaj 4 din 8.Suprafata 42mp utili.In apropiere avem Prosper Mall. Zona linistita. Scara blocului este foarte curata.Pentru mai multe detalii va rog sa ma sunati.

1667 EUR/m2 | 42 m2

13 Septembrie, Sector 5, Bucuresti

Promovat
Vanzare garsoniera Ferentari
4
6

Vanzare garsoniera Ferentari

Va prezentam un apartament cu 1 camere, de vanzare, tip compartimentare semidecomandat, situat în zona Salaj din Bucuresti. Proprietatea este amplasată într-un imobil de tip , construit în anul , la etajul 5 5. Dispune de o suprafata totala de 24 mp.

1667 EUR/m2 | 24 m2

Ferentari, Sector 5, Bucuresti

Promovat
3 camere de vanzare, decomandat, etaj 1, Giurgiului - Piata Progresul
15
2

Va propunem spre cumparare acest apartament cu 3 camere situat in Bucuresti, zona Giurgiului, in spatele Pietei Progresul, sectorul 4. Se afla la etajul 1 intr-un bloc cu 9 etaje construit in anul 1965, fara risc seismic (se poate verifica adresa str.Gimpati nr.25 pe site-ul Primariei Generale dedicat ...

1631 EUR/m2 | 52 m2

Giurgiului, Sector 5, Bucuresti

Promovat
Apartament 3 camere tip duplex -Sebastian Parc Sebastian / Kaufland
14

Compania imobiliara Apulum94 va propune un apartament deosebit (unicat ) de 3 camere tip duplex situat la etajele 9 si 10 (deasupra pod ) intr-un bloc dat in folosinta in anul 2014, in zona Sebastian Parc - Kaufland - Carrefour Vulcan .Blocul este anvelopat ,are pod si este stradal ,dar un pic retras ...

1881 EUR/m2 | 85 m2

sebastian, Sector 5, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Duplex 3 Camere | Mobilat&Utilat | Zona Carol | Direct proprietar
15

Duplex Central Address Residence – investiție premium cu vedere panoramică Pert proprietate finisata + Proiect Design : 291.716 Euro TVA 21% inclus Suprafață totală: 122 mp (inclusiv 2 terase) Etaj: 11 | Duplex cu scară interioară Acest duplex este un showroom premium, vândut conform randărilor, ...

2391 EUR/m2 | 122 m2

Sector 5, Bucuresti

Promovat
Apartament 2 camere - Vanzare - Mobilat cu Designer – Direct Propietar
16

Apartament 2 camere mobilat la cheie conform proiectului de design: 174.000 € (preț final, include TVA 21%) Proprietar direct – persoană juridică Suprafață utilă: 57 mp | Disponibil la Etajul: 9/12 | str. Năsăud 77 Imobil nou, complet mobilat și utilat, ideal pentru cei care caută o locuință premium ...

3053 EUR/m2 | 57 m2

Sector 5, Bucuresti

Promovat
Apartament 2 camere – Vanzare - Mobilat cu Designer – Direct Propietar
20

Apartament 2 camere mobilat la cheie conform proiectului de design: 161.000 € (preț final, include TVA 21%) Proprietar direct – persoană juridică Suprafață utilă: 50 mp | Disponibil la Etajul: 1/12 | str. Năsăud 77 Imobil nou, complet mobilat și utilat, ideal pentru cei care caută o locuință premium ...

3220 EUR/m2 | 50 m2

Sector 5, Bucuresti

Promovat
20

Apartament 2 camere mobilat la cheie conform proiectului de design: 174.000 € (preț final, include TVA 21%) Proprietar direct – persoană juridică Suprafață utilă: 55 mp | Disponibil la Etajul: 5 | str. Năsăud 77 Imobil nou, complet mobilat și utilat, ideal pentru cei care caută o locuință premium ...

3164 EUR/m2 | 55 m2

Sector 5, Bucuresti

Promovat
Apartament 2 camere – Zona Carol - Mobilat – Direct Propietar
16
1

Apartament 2 camere – Vanzare - Mobilat cu Designer – Direct Propietar Apartament 2 camere mobilat la cheie conform proiectului de design: 160.000 € (preț final, include TVA 21%) Proprietar direct – persoană juridică Suprafață utilă: 54 mp | Disponibil la Etajul: 8/12 | str. Năsăud 77 Imobil nou, ...

2963 EUR/m2 | 54 m2

Sector 5, Bucuresti

Promovat
Vanzare garsoniera zona Panduri
3
3

Vanzare garsoniera zona Panduri

Va oferim spre vanzare o garsoniera decomandata,situata la demisolul unui bloc cu 8 etaje,intr-un imobil bloc construit in anul 1995,situat in zona Panduri.Garsoniera dispune de o suprafata utila totala de 35.

2000 EUR/m2 | 35 m2

Panduri, Sector 5, Bucuresti

Promovat
Apartament de vanzare cu doua camere zona 13 septembrie
8
71

Apartament de vanzare cu doua camere zona 13 septembrie

Apartament de vanzare zona 13 septembrie. Apartamentul dispune de loc de parcare. Suprafata utila 65mp2. Situat la etajul 2. Se afla intr-o zona accesibila si linitita. Pentru o vizionare ma puteti contacta telefonic.

1154 EUR/m2 | 65 m2

13 Septembrie, Sector 5, Bucuresti

Promovat
Vanzare garsoniera in zona Sebastian
7
148

Vanzare garsoniera in zona Sebastian

Oferim spre vanzare garsoniera in zona Sebastian la 5 minute de PARC SEBASTIAN.Garsoniera dispune de o suprafata utila de 38mp etaj 3 an constructie 1979.

868 EUR/m2 | 38 m2

Sebastian, Sector 5, Bucuresti

Promovat
Vanzare apartament de doua camere 13Septembrie
6
90

Vanzare apartament de doua camere 13Septembrie

Se ofera spre vanzare apartament de doua camere cu o suprafata utila de 56mp etaj 3 an constructie 1980.Apartamentul este complet mobilat si utilat situat in zona sectorului 5 13Septembrie .

1071 EUR/m2 | 56 m2

13 Septembrie, Sector 5, Bucuresti

Promovat
Apartament cu 2 camere de vanzare in zona Giurgiului