Imobiliare Sector 5 Bucuresti

Promovat
Ansamblu Rezidențial Modern în zona Parcului Ghidigeni
9

Ansamblu Rezidențial Modern în zona Parcului Ghidigeni

Case Noi P+1 în Bragadiru | 3 Dormitoare | 117 mp utili | Terase | Parcare Ansamblu rezidențial nou, format din 6 case tip triplex (P+1), proiectate eficient pentru familii care își doresc spațiu real, compartimentare practică și confort exterior. Suprafațe Suprafață utilă interioară: 117 mp Suprafață ...

1419 EUR/m2 | 155 m2

Sector 5, Bucuresti

Promovat
APARTAMENT 2 CAMERE  SEBASTIAN- COBADIN
7

APARTAMENT 2 CAMERE SEBASTIAN- COBADIN

Va prezentam spre vanzare un apartament de 2 camere decomandat situat in zona Sebastian in suprafata de totala de 62mp impreuna cu balconul , la etul 2 din 8. Un living spatios, un dormitor luminos, bucatarie inchisa, baie si multe spatii de depozitare. Comfortul ...

1644 EUR/m2 | 79 m2

sebastian, Sector 5, Bucuresti

Promovat
Apartament 2 camere – Zona Carol - Mobilat – Direct Propietar
16
1

Apartament 2 camere – Vanzare - Mobilat cu Designer – Direct Propietar Apartament 2 camere mobilat la cheie conform proiectului de design: 160.000 € (preț final, include TVA 21%) Proprietar direct – persoană juridică Suprafață utilă: 54 mp | Disponibil la Etajul: 8/12 | str. Năsăud 77 Imobil nou, ...

2963 EUR/m2 | 54 m2

Sector 5, Bucuresti

Promovat
Apartament 2 camere – Vanzare - Mobilat cu Designer – Direct Propietar
20

Apartament 2 camere mobilat la cheie conform proiectului de design: 174.000 € (preț final, include TVA 21%) Proprietar direct – persoană juridică Suprafață utilă: 55 mp | Disponibil la Etajul: 5 | str. Năsăud 77 Imobil nou, complet mobilat și utilat, ideal pentru cei care caută o locuință premium ...

3164 EUR/m2 | 55 m2

Sector 5, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
Vanzare garsoniera in zona Sebastian
7
149

Vanzare garsoniera in zona Sebastian

Oferim spre vanzare garsoniera in zona Sebastian la 5 minute de PARC SEBASTIAN.Garsoniera dispune de o suprafata utila de 38mp etaj 3 an constructie 1979.

868 EUR/m2 | 38 m2

Sebastian, Sector 5, Bucuresti

Promovat
Vanzare apartament de doua camere 13Septembrie
6
92

Vanzare apartament de doua camere 13Septembrie

Se ofera spre vanzare apartament de doua camere cu o suprafata utila de 56mp etaj 3 an constructie 1980.Apartamentul este complet mobilat si utilat situat in zona sectorului 5 13Septembrie .

1071 EUR/m2 | 56 m2

13 Septembrie, Sector 5, Bucuresti

Vanzare 2camere mobilat si utilat, 55 mp, zona Sebastian
6

Vanzare 2camere mobilat si utilat, 55 mp, zona Sebastian

Cristal Imobiliare oferă spre vânzare un apartament cu 2 camere, situat excelent pe strada Sebastian Mihail centru comercial Vulcan. Proprietatea are o suprafață utilă de 55 mp și este amplasată la etajul 2 din 8 al unui bloc construit în anul 1989, bine întreținut și poziționat stradal. Apartamentul ...

2636 EUR/m2 | 55 m2

Sebastian, Sector 5, Bucuresti

Promovat
Apartament cu 2 camere de vanzare in zona Giurgiului
5
22

Apartament cu 2 camere de vanzare in zona Giurgiului

Va prezentam un apartament de 2 camere cu o suprafata utila de 50 mp situat intr-un complex rezidential exclusivist,design-ul minimalist, cu ferestre largi ce creeaza spatii luminoase si confortabile, dar si o conexiune naturala intre interior si exterior. Ansamblul se situeaza in zona Sectorului 4, ...

1420 EUR/m2 | 50 m2

Giurgiului, Sector 5, Bucuresti

casa 3 camere si anexa
4
2

casa 3 camere si anexa

Vand casa 3 camere cu aneza . curte 181 mp. casa are izolatie . In interior mici investitii.

3538 EUR/m2 | 65 m2

Sector 5, Bucuresti

Apartament cu 2 camere de vanzare zona Cotroceni
9
38

Apartament cu 2 camere de vanzare zona Cotroceni

Se vinde apartament cu 2 camere în zona Cotroceni, un cartier deosebit din București, ideal pentru cei care doresc să locuiască într-o zonă liniștită, dar aproape de centrele comerciale și instituțiile de învățământ. Detalii apartament: Suprafață utilă: 55 mp Etaj: 2 din 4 Puncte de reper: Locație centrală, ...

1727 EUR/m2 | 55 m2

Cotroceni, Sector 5, Bucuresti

Promovat
Apartament 2 camere - Vanzare - Mobilat cu Designer – Direct Propietar
16

Apartament 2 camere mobilat la cheie conform proiectului de design: 174.000 € (preț final, include TVA 21%) Proprietar direct – persoană juridică Suprafață utilă: 57 mp | Disponibil la Etajul: 9/12 | str. Năsăud 77 Imobil nou, complet mobilat și utilat, ideal pentru cei care caută o locuință premium ...

3053 EUR/m2 | 57 m2

Sector 5, Bucuresti

Duplex 3 Camere | Mobilat&Utilat | Zona Carol | Direct proprietar
15

Duplex Central Address Residence – investiție premium cu vedere panoramică Pert proprietate finisata + Proiect Design : 291.716 Euro TVA 21% inclus Suprafață totală: 122 mp (inclusiv 2 terase) Etaj: 11 | Duplex cu scară interioară Acest duplex este un showroom premium, vândut conform randărilor, ...

2391 EUR/m2 | 122 m2

Sector 5, Bucuresti

Promovat
20

Apartament 2 camere mobilat la cheie conform proiectului de design: 161.000 € (preț final, include TVA 21%) Proprietar direct – persoană juridică Suprafață utilă: 50 mp | Disponibil la Etajul: 1/12 | str. Năsăud 77 Imobil nou, complet mobilat și utilat, ideal pentru cei care caută o locuință premium ...

3220 EUR/m2 | 50 m2

Sector 5, Bucuresti

Promovat
20

3164 EUR/m2 | 55 m2

Sector 5, Bucuresti

Promovat
16
1

2963 EUR/m2 | 54 m2

Sector 5, Bucuresti

Schimb garsoniera in bucuresti cu garsonieta in pl0iesti brasov si pitesti 6

Schimb garsoniera in bucuresti cu garsonieta in pl0iesti brasov si pitesti

Schimb garsoniera cnf.1 decomandata ,parter bloc 3.etaje toate utilitatile separate.25m.constructie dupa 2020 aproape de tramvai si autobuz schimb fara pretentii de bani in brasov,pitesti sau ploiesti restul.la telefon

1600 EUR/m2 | 25 m2

Salaj, Sector 5, Bucuresti

PROPRIETAR  Ferentari Vadul Nou Ale.Livezilor Libera
6
5

PROPRIETAR Ferentari Vadul Nou Ale.Livezilor Libera

PROPRIETAR vând Apartament cu 2 Camere Semidecomandat cu Sup.37 mp, (cum apare și in Schiță), LIBERA, Etaj 4 din 4, Anul 1975, poziționată pe MIJLOC, NEAMENAJATA (necesita Renovare parțială, deoarece am făcut câteva investiții în ea și anume am schimbat instalația Sanitara la Baie, Sifonul de Pardoseala ...

946 EUR/m2 | 37 m2

Ferentari, Sector 5, Bucuresti

Vanzare apartament doua camere 13Septembrie
5
63

Vanzare apartament doua camere 13Septembrie

Propunem pentru Vanzare apartament de doua camere in zona 13 Septembrie (Prosper).Apartamentul dispune de o suprafata de 55mp situat la etajul 2 complet mobilat si utilat an constructie 1985 .

1273 EUR/m2 | 55 m2

13+Septembrie, Sector 5, Bucuresti

Apartament cu 2 camere de vanzare zona 13 Septembrie
10
40

Apartament cu 2 camere de vanzare zona 13 Septembrie

Vând apartament cu 2 camere, situat într-o zonă centrală și liniștită, în apropiere de 13 Septembrie, ideal pentru cei care doresc să locuiască într-o locație accesibilă, dar totodată aproape de facilități importante. Suprafață: 62 m Etaj: 5 8 La doar 10 minute de mers pe jos de stația de metrou 13 ...