Imobiliare Sector 5 Bucuresti

Promovat
Apartament 2 camere Sebastian stradal etaj 2
9

Apartament 2 camere Sebastian stradal etaj 2

Compania imobiliara Apulum94 va propune un apartament de doua camere confort 1 semidecomandat ,etaj 2 situat in zona Sebastian (intre parcul Sebastian si strada Novaci ) intr-un bloc 1988.Suprafata utila a apartamentului este de 51 mp, suprafata totala (cu balcon) de 55 mp. Apartamentul se vinde mobilat ...

2549 EUR/m2 | 51 m2

Sector 5, Bucuresti

Promovat
Apartament 2 camere, decomandat, curte privată securizată – Rahova
12
11

Apartament 2 camere, situat într-o curte privată, securizată. Ideal pentru familii cu copii, într-un mediu sigur și liniștit. Caracteristici: • 51,62 mp utili + balcon 4,42 mp • decomandat • parter înalt • fereastră la baie • bloc 2017 Avantaje unice: • curte mare, închisă • acces ...

1724 EUR/m2 | 52 m2

Rahova, Sector 5, Bucuresti

Promovat
Duplex cu 2 camere superb langa Parcul Carol
17
1

Duplex cu 2 camere superb langa Parcul Carol

Ne face placere sa va prezentam un duplex cu 2 camere superb, complet mobilat si utilat modern, ideal pentru locuire imediata, situat intr-un imobil bine intretinut, construit in 2011, in complexul Serena Apartments, vis-a-vis de Parcul Carol. Caracteristici cheie: Suprafata utila: 78.73 mp utili | ...

3175 EUR/m2 | 79 m2

Parcul Carol, Sector 5, Bucuresti

Promovat
Vand apartament 3 camere zona 13 Septembrie - Sebastian (Prosper Mall)
3

Compania imobiliara Apulum 94 va propune un apartament de 3 camere situat in zona 13 Septembrie – Sebastian, in imediata vecinatate a Prosper Mall. Apartamentul este decomandat, are o suprafata totala de 76.61 mp (inclusiv balconul), etajul 8, anul constructiei imobilului este 1986. Suprafete foarte ...

1675 EUR/m2 | 77 m2

Sector 5, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Proprietar vand garsoniera confort 1. Suprafata utila 45.5 m Bucuresti
9
21

Proprietar vand garsoniera confort 1. Suprafata utila 45.5 m patrati. Etaj 3 din 4 Bucuresti sector 5 Strada eternitatii toate utilitatile Bloc 2015 pret 38.900 euro. Mai multe detalii la telefon

864 EUR/m2 | 45 m2

Sector 5, Bucuresti

Vand teren intravilan 16

Vand teren intravilan

Vand teren intravilan, 1200mp, Str. Humulesti, sector.5, Bucuresti , suprafata totala: 1200

1,200 m2

Sector 5, Bucuresti

Vând teren intravilan 8

Vând teren intravilan

Vând teren intravilan, 1200 mp, str.Humulesti intrarea Ciorăști.

Sector 5, Bucuresti

Apartament 3 camere Sos Salaj stradal ,15 minute Piata Unirii
10
5

Ambiant Concept va propune în exclusivitate apartament 3 camere ,Sos Salaj stradal la 15 minute de Piata Unirii ,etaj 2 4 96 mp decomandat ,2 băi cu cabină de duș și cada , construcție 2018 , finisaje de buna calitate , gresie ,faianță ,parchet , termopan ,um , 2 balcoane ,unul închis și unul deschis ...

1365 EUR/m2 | 96 m2

Rahova, Sector 5, Bucuresti

Vând garsonieră
4
24

Vând garsonieră

Proprietar vând garsonieră, este mobilată și utilată. Este situată în București, sector 5. Are centrală pe gaze naturale, aer condiționat, mașină de spălat, plită pe gaz încorporabilă, frigider, televizor, parchet, gresie, faianță. Este situată la etajul 3 din 4, blocul este curat și liniștit. Fără ...

1750 EUR/m2 | 20 m2

Sector 5, Bucuresti

Vand teren 4000 mp, Popesti-Leordeni, Ilfov 1

Vand teren 4000 mp, Popesti-Leordeni, Ilfov

Teren cu toate utilitatile, deschidere 35m, aflat in zona de vile Leordeni

Sector 5, Bucuresti

Apartament cu 2 camere de vanzare- zona Salaj- Calea Rahovei
7

Apartament cu 2 camere zona Salaj-Calea Rahovei, decomandat, mobilat. Apartamentul este situat la etajul 4 4, cu izolatie interioara si terasa recent reparata. Suprafata totala 54.75 mp Dotari: Boiler 2 aere conditionate, in ambele camere Debara de depozitare dressing Teava de gaze trasa la usa Termopane ...

1635 EUR/m2 | 52 m2

Sector 5, Bucuresti

casă de vanzare  zona salaj sect 5 8 cam teren 180 mp desc 25m mag.alimentar 155000  euro dis.
1
1

casă de vanzare zona salaj sect 5 8 cam teren 180 mp desc 25m mag.alimentar 155000 euro dis.

casă vila mag.alimentar de vanzare zona salaj proprietar 8 cam 5 grupuri sanitare desch.25m 180.000 euro dis.

861 EUR/m2 | 180 m2

Rahova, Sector 5, Bucuresti

Vanzare apartament 3 camere 6

Vanzare apartament 3 camere

Vanzare apartament 3 camere, 2 bai, et 2 3, 86 mp + balcon 10 mp, vizavi de liceul tehnologic Dimitrie Gusti. Pe samuil vulcan nr 19 sector 5, 50 m de Vulcan Shoping Center, mobilat, utilat, preț 170.000 euro, ușor negociabil

2125 EUR/m2 | 80 m2

Sebastian, Sector 5, Bucuresti

Promovat
Particular vand apartament 4 camere decomandat
10
1

Particular vand apartament 4 camere decomandat

Particular vand apartament 4 camere, decomandat, confort 1, suprafata utila 97 mp (fara pereti, masurat real!), etaj 6 8, 2 bai, 1 balcon, situat în Bucuresti, str. Mihail Sebastian nr.141, la strada, în vecinatatea intersectiei Lidl!. Îmbunatatiri: bucatarie extinsă, ferestre termopan Deceuninck, ...

2258 EUR/m2 | 97 m2

Sector 5, Bucuresti

Apartament 3 camere complex Dream Residence
10

Apartament 3 camere complex Dream Residence

Se vinde apartament cu 3 camere, complet mobilat și utilat, situat în complexul Dream Residence. Locuința dispune de mobilă de calitate, este foarte bine întreținută și pregătită pentru mutare imediată. complet mobilat și utilat mobilă de calitate loc de parcare subteran ,se plătește separat ...

1688 EUR/m2 | 77 m2

Sector 5, Bucuresti

Vand teren antiaeriana - 13 septembrie 1

Vand teren antiaeriana - 13 septembrie

Vând teren zona Antiaeriana - 13 Septembrie 500 mp, deschidere 17,30, pret 650 euro/mp. Detalii la telefon .

13 Septembrie, Sector 5, Bucuresti

7500 mp N.D.Cocea ,Bucuresti
1
1

7500 mp N.D.Cocea ,Bucuresti

stradal,asfalt,utilitati,24m deschidere.zona Giurgiului-Gara Progresu.

Sector 5, Bucuresti

Apartament cu doua camere nou nouț modern mobilat și utilat complet la Central Adress ResidencUnirii
2
1

Apartament cu doua camere nou nouț modern mobilat și utilat complet la Central Adress Residence, 10 minute de piata Unirii, 55 mp, preț 177.000 euro. Proprietar tel

3218 EUR/m2 | 55 m2

Sector 5, Bucuresti

Sector 5-Drum Movila, teren construibil 2819mp, 25m deschidere
4
10

Amplasare: terenul este amplasat in partea de Sud-Vest a orasului, in sectorul 5, la limita Municipiului Bucuresti, pe Drumul Movila. Acces: -dinspre Sos. Alexandriei prin oricare dintre strazile Mestecanis, Teiului, sau Valea Alba; -dinspre Sos. Bucuresti-Magurele prin str. Neptun, str. Luptatorilor ...

2,819 m2

Salaj, Sector 5, Bucuresti

Vând garsoniera Parcul Carol
2
1

Vând garsoniera Parcul Carol

Proprietar vând garsoniera situata in complexul Novum Viilor la etajul 1 din 10 în bloc nou finalizat 2025 cu o suprafață totală de 41,9 mp din care logia este de 4,7 mp . Încălzire cu centrala proprie Imergas. Garsoniera nu a fost niciodată locuită Adresa : Str Constantin I.Istrati Nr 53 Prețul include ...

3378 EUR/m2 | 37 m2

Sector 5, Bucuresti

Casa curte sos Giurgiului
10
34

Casa curte sos Giurgiului

Casa curte 300mp 74 amprenta.gaze apa.canalizare. Curte betonata cu spatiu verdr.gratar.loc magazie.garaj deschis.acte 125000Euro

333 EUR/m2 | 74 m2

Sector 5, Bucuresti

Propietar vand teren  500m2 Prelungirea ghencea bucuresti
10
11

Propietar vand teren 500m2 Prelungirea ghencea bucuresti

Propietar vand teren 500m2 liber de constructi str mărăcineni 51A apartine de sect 5 intr-o zonă foarte frumoasa și linistită. Deschiderea este de 21 4m se poate construi P+ 2et + mansarda cadastru Pot 45%. Terenul este inchis pe 4 laturi vecini pe 3 laturi pe o latura gard de plasa. Din prelungirea ...

500 m2

Prelungirea%25252525252525252525252525252525252525252525252525252525252bGhencea, Sector 5, Bucuresti

Garsoniera la Eroii Revolutiei (Pieptanari)
6

Garsoniera la Eroii Revolutiei (Pieptanari)

Garsoniera 15 m2, situata pe Bd Pieptanari, la 10 minute pe jos fata de Eroii Revolutiei - metru, tramvai si autobuz. Locuri de parcare disponibile. Nu se plateste intretinere, apa, gunoi etc. Singura factura este cea de curent. Garsoniera este mobilata si utilata(vezi poze): - canapea extensibila, - ...

1933 EUR/m2 | 15 m2

Sector 5, Bucuresti

Apartament 2 camere Bulgaria mobilat complet
9
4

Apartament 2 camere Bulgaria mobilat complet

Apartament 2 camere in Bulgaria, Sunny Beach, in complex Sunny Day 6 Etaj 1, 40mp, zona linistita. Mobilat complet (pentru vacanta), paturi duble, dulap, frigider, masina spalat, aer conditionat. Nu are mobila de bucatarie. Balcon accesibil din ambele camere. Complexul are paza, multiple piscine, spatii ...

1125 EUR/m2 | 40 m2

Sector 5, Bucuresti

Salvează căutarea