Imobiliare Sector 6 Bucuresti

Promovat
Apartament 3 cam., 2 bai, 2 balc., bloc nou, finisat la cheie, centrala termica
14

Proiectul Bradisului 2D, este un imobil stil Boutique, cu design modern si cochet, situat intr-o zona linistita, ideal pentru locuinta proprie, cat si pentru investitie. Blocul are un regim redus de inaltime P+2+M, si este alcatuit din doar 5 apartamente, ceea ce asigura intimitate si confort locatarilor! Acces ...

2000 EUR/m2 | 72 m2

Militari, Sector 6, Bucuresti

Promovat
MILITARI-2 camere cu TERASA de 20 mp, FINISAT, gata de mutat, METROU langa bloc
20

Va prezint un apartament cu doua camere, decomandat, bine compartimentat, apartamentul dispune de o suprafata totala de 77 mp, acesta are o terasa generoasa de 20.4 mp, bucatarie inchisa cu suprafata de 10.7 mp, situat la etajul 1, intr-un bloc cu 10 etaje. Apartamentul se preda finisat la cheie, cu ...

2297 EUR/m2 | 57 m2

Militari, Sector 6, Bucuresti

Promovat
Apartament 3 cam. penthouse cu terasa, Envogue Residence - Iuliu Maniu
20
35

Apartament 3 camere tip penthouse cu terasa proprie, decomandat, 266mp (suprafata apartament + terasa), etaj 9, mobilat si utilat, complet finisat cu gresie, faianta, parchet, usi interior si usa metalica , obiecte sanitare, aparat aer conditionat, centrala termica, tamplarie PVC cu geamuri tripan ...

736 EUR/m2 | 266 m2

Militari, Sector 6, Bucuresti

Promovat
3 camere, CURTE 67 mp si 2 PARCARI proprii, 75 MP, FINISAT MODERN,  COMISION 0%
11

3 camere, CURTE 67 mp si 2 PARCARI proprii, 75 MP, FINISAT MODERN, COMISION 0%

Proiect Rezidențial in Cartierul Militari Apartament cu 3 camere, 2 bai, teren propriu 67 mp, suprafata de 75 mp, finisat complet, cu posibilitatea de a alege finisajele! FINISAJE & DOTARI: - compartimentari din zidarie cu pereti tencuiti si finisati cu lavabil alb - termoizolatie exterioara din vata ...

2200 EUR/m2 | 75 m2

Militari, Sector 6, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Ofertă specială 2026
5
1

Ofertă specială 2026

Garsoniera Full -Options, Green Electric, mobilată complet, tv, aer condiționat inverter, gresie, faianță, parchet, Geamuri PVC, ușă metalică,net fibră 500 MB tv full HD, doar persoane fizice, exclus Agenții.

1800 EUR/m2 | 38 m2

Militari, Sector 6, Bucuresti

Apartament cu 3 camere de vanzare in Avangard Rezidential
18
1

Apartament cu 3 camere de vanzare in Avangard Rezidential

Galaxy Imob Militari va ofera spre vanzare, un apartament cu 3 camere, situat la etajul 4 al unui imobil cu 4 etaje, finalizat in anul 2014 in cartierul rezidential Avangarde Rezidential, pe strada Salcamilor. Locuinta este semidecomandata si este partial mobilat si partial utilat. In imediata apropiere ...

1337 EUR/m2 | 71 m2

militari, Sector 6, Bucuresti

Apartament 2camere +terasa 21mp acoperita zona Lidl Uverturii
10
50

Vând apartament 2camere plus terasa 21 mp acoperita și inchisa cu ferestre termopan și rulouri aluminiu Militari sector 6 zona Uverturii colt cu str Apusului, magazin Lidl ,mobilat si utilat complet conform pozelor, bloc nou 2020 et 4 4 cu lift ,statii autobuz (178,106,434,483) lângă bloc

2250 EUR/m2 | 62 m2

Militari, Sector 6, Bucuresti

Apartament 3 camere, mobilat in Militari sector 6, zona Kaufland Valea Cascadelor, aproape de metrou
15

Excelenta prin experienta ! Noi nu vindem francize, noi vindem proprietati... si o facem pe 5 continente ! Va propunem spre vanzare un apartament de 3 camere confort 1, decomandat, etaj 4 din 4, situat in Cartierul Militari, langa Kaufland Valea Cascadelor, aproape de metrou, de statia de autobuz, ...

Militari, Sector 6, Bucuresti

Vila individuală DE VÂNZARE zona Pantelimon Ilfov , zona nouă de case !  Construită de la 0 în anul
5
1

Vila individuală DE VÂNZARE zona Pantelimon Ilfov , zona nouă de case ! Construită de la 0 în anul

Vila individuală DE VÂNZARE zona Pantelimon Ilfov , zona nouă de case ! Construită de la 0 în anul 2017 , cu materiale premium , cărămidă Phototerm, izolație ESP 100, pe alocuri dublură pentru decor , fundație 1,5m în pământ , 1 m afară , fier fi16,fi18,fi22, placa pe etaj , marmură naturală , travertin ...

673 EUR/m2 | 520 m2

Militari, Sector 6, Bucuresti

Apartament 3 camere, renovat complet, mobilat si utilat modern, in zona Militari Apusului sector 6
16
1

Excelenta prin experienta ! Noi nu vindem francize, noi vindem proprietati... si o facem pe 5 continente ! Va propunem spre vanzare un apartament de 3 camere confort 1, semidecomandat, etaj 1 din 4, situat in Cartierul Militari, la Apusului, aproape de metrou, de statia de autobuz, in apropiere de ...

Militari, Sector 6, Bucuresti

Vila lux 4 camere (179mp totali) - Iuliu Maniu sector 6
15

Vila lux 4 camere (179mp totali) - Iuliu Maniu sector 6

Excelenta prin experienta! Va prezentam spre vanzare 4 Vile in zona Pacii- 10 minute Metrou Pacii- Sector 6. Constructie premium, peste media zonei de vest a capitalei. Constructie solida P+1+mansarda (trecuta in acte - nu e pod) Incalzire in pardoseala pe fiecare nivel. Geamuri tripan. Finisaje de ...

Militari, Sector 6, Bucuresti

Apartament 5 camere Militari Bld. Iuliu Maniu | duplex | 3min. metrou
15

Apartament duplex de 5 camere, decomandat, cu suprafata utila de 116 mp (131 mp total), situat la etajele 4 si 5 intr-un bloc construit in 1992, reabilitat termic in 2024, la aproximativ 3 minute de metrou Pacii, zona Militari amp;#65533; Iuliu Maniu. Apartamentul este luminos, spatios si foarte bine ...

1443 EUR/m2 | 131 m2

militari, Sector 6, Bucuresti

Apartament 2 camere, stradal, langa metrou  Gorjului, centrala proprie, instalatii noi, in Militari
10

Apartament 2 camere, stradal, langa metrou Gorjului, centrala proprie, instalatii noi, in Militari

Excelenta prin experienta ! Noi nu vindem francize, noi vindem proprietati... si o facem pe 5 continente ! Va propunem spre vanzare un apartament de 2 camere confort 1 sporit, parter din 9, centrala proprie, situat in Cartierul Militari la 2 minute de metrou Gorjului, 1 minut de statia de ...

Militari, Sector 6, Bucuresti

Supermarket FUNCTIONABIL  si CASA - 260 mp - an 2007 - teren 850 mp in vecinatate
10
9

Supermarket FUNCTIONABIL si CASA - 260 mp - an 2007 - teren 850 mp in vecinatate

Satiu comercial FUNCTIONABIL 262 mp situat in Comuna MOTRENI , jud . Dambovita. Am 31 ani de activitate in comert si pana la pensionare vreau s-a gasesc un investitor pentru afacerea mea Supermarket 262 mp plus teren 850 mp. In urma divortului meu din anumite motive am micsorat spatiul de vanzare ...

477 EUR/m2 | 262 m2

Militari, Sector 6, Bucuresti

Apartament 2 camere Metro Militari
8

Apartament 2 camere Metro Militari

- 70 m totali (19 m balcon în formă de "L" - înconjoară apartamentul) - vedere către Bd. Iuliu Maniu, Drm Osiei, Metro Militari - etaj 3 din 7 - an constructie 2023 - apartamentul face parte dintr-un complex rezidential de 3 blocuri cu gradina interioară (loc e joaca copii + 3 foisoare) si parcare ...

2647 EUR/m2 | 51 m2

Militari, Sector 6, Bucuresti

La rasarit de soare
18
1

La rasarit de soare

Descoperiți un apartament modern și primitor în inima cartierului Militari, ideal pentru tinerii profesioniști sau familiile care caută confort și accesibilitate. Cu un preț atractiv de 118.000 Euro, acest apartament cu 2 camere, situat la etajul 6 al unui imobil construit în 2018, vă oferă o oportunitate ...

2171 EUR/m2 | 54 m2

Militari, Sector 6, Bucuresti

Apartament cu 3 camere de vanzare in Avangard Rezidential
18
1

Apartament cu 3 camere de vanzare in Avangard Rezidential

1337 EUR/m2 | 71 m2

militari, Sector 6, Bucuresti

Apartament 2 camere decomandat de vanzare in Militari Residence
15

Galaxy imob Militari va ofera spre vanzare un apartament cu 2 camere decomandat, situat in complexul rezidential Militari Residence. Apartamentul este situat la etajul 4 al unui imobil cu 7 etaje, finalizat in anul 2020 si are o suprafata de 49 mp totali. Apartamentul se vinde asa cum se vede in poze. Detine ...

1529 EUR/m2 | 49 m2

militari, Sector 6, Bucuresti

Apartament 3 camere in Militari sector 6, aproape de Metrou Lujerului
17

Excelenta prin experienta ! Noi nu vindem francize, noi vindem proprietati... si o facem pe 5 continente ! Va propunem spre vanzare un apartament de 3 camere confort 1, decomandat, etaj 1 din 8, situat in Cartierul Militari, aproape de metrou, de statia de autobuz, in apropiere de supermarketuri, de ...

Militari, Sector 6, Bucuresti

Loc de parcare str Babesti
3
2

Loc de parcare str Babesti

Vand loc de parcare 12 mp cu cadastru și intabulare. Datorita poziționării acestuia pot fi parcate 2 autovehicule clasa medie ( ex: golf, peugeot 307). locul de parcare se afla le strada Babesti la nr. 23

Militari, Sector 6, Bucuresti

Proprietar vând garsoniera
10
6

Proprietar vând garsoniera

Proprietar vând garsonieră decomandată,etajul 2 din 5,suprafață totală 41,31mp,lift,situată în apropierea mijloacelor de transport ( la 2 minute de statia STB și la 10 minute de statia de metrou),bloc din 2011,zona Apusului ,sector 6, preț 94000 Euro.

2293 EUR/m2 | 41 m2

Militari, Sector 6, Bucuresti

Garsoniera 33 mp
5
1

Garsoniera 33 mp

Vând garsonieră decomandată , mobilată și utilată in Sectorul 6. Etaj 3 , bloc din anul 1976, scara liniștită . Situată intr o zona linistita aproape de metrou , de Universitatea Politehnica , de Carrefour Super Nova , de Mall Plaza , de tramvaiul 41 . Parcul Tudor Vladimirescu se afla in spatele blocului ...

1923 EUR/m2 | 39 m2

Militari, Sector 6, Bucuresti

Garsoniera Dreptatii
10
1

Garsoniera Dreptatii

Foarte aproape de statia de metrou Gorjului. Garsoniera este situata intre Piata Veteranilor si Piata Gorjului. Statiile STB foarte aproape.

2344 EUR/m2 | 32 m2

Militari, Sector 6, Bucuresti

Apartament 3 camere decomandat de vanzare Militari - Pacii
17

Apartament 3 camere decomandat de vanzare Militari - Pacii

Galaxy Imob Militari va prezinta la vanzare un apartament cu 3 camere decomandat, situat in Militari, Zona Pacii - Bld. Iuliu Maniu. Locuinta are o suprafata de 86 mp si se afla la parterul unui bloc cu 4 etaje, finalizat in anul 1986 cu structura cadre beton armat(norme seismice post -77). Apartamentul ...

2086 EUR/m2 | 86 m2

militari, Sector 6, Bucuresti

Salvează căutarea