Imobiliare Sector 6 Bucuresti

apartament cu o camera in zona Lujerului
9
39

apartament cu o camera in zona Lujerului

Oferim spre cumparare apartament cu o camera in zona lujerului Etaj: 5 10 Anul construcției: 1980 Suprafața utilă: 35 m Loc de parcare:Inclus in pret Mijloace de transport: Stație de metrou Lujerului la 10 minute de mers pe jos Preț: 50.000 (negociabil

1714 EUR/m2 | 35 m2

Lujerului, Sector 6, Bucuresti

Promovat
Garsoniera vanzare zona Gorjului
3
47

Garsoniera vanzare zona Gorjului

Ofer garsoniera de vanzare in zona Gorjului 30 mp etaj 1 4,blocul este din 1989,situata intr-o zona foarte buna cu acces rapid la metrou,mijloace de transport,magazine si piata,locuinta luminoasa si bine compartimentata,pozitionata intr-un imobil curat si intretinut,sunati pentru mai multe detalii!

1800 EUR/m2 | 30 m2

Gorjului, Sector 6, Bucuresti

Promovat
Militari-Preciziei | 3 Camere | 91.3 mp | Bloc Nou | Finalizat  | Comision 0
11

Militari-Preciziei | 3 Camere | 91.3 mp | Bloc Nou | Finalizat | Comision 0

Va prezint un apartament cu trei camere, decomandat, bine compartimentat, cu suprafata de 91.3 mp, cu logie avand suprafata de 10 mp, bucatarie inchisa cu suprafata de 8.1 mp, situat la etajul 10, intr-un bloc cu 10 etaje. Apartamentul se preda finisat la cheie, cu baie complet dotata, cu obiecte sanitare ...

1850 EUR/m2 | 81 m2

Militari, Sector 6, Bucuresti

Promovat
Garsoniera de vanzare in zona Lujerului aproape de metrou
3
9

Garsoniera de vanzare in zona Lujerului aproape de metrou

Ofer spre vanzare garsoniera in zona Lujerului aproape de metrou. Garsoniera situata in zona linistita, in apropierea mijloacelor de transport,are o suprafata de 30mp , etaj2. Bloc construit in anul 1990. 10 minute de mers pe jos pana la metrou. Pentru mai multe detalii sau vizionari sunati la numarul ...

1816 EUR/m2 | 38 m2

Lujerului, Sector 6, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Garsoniera de vanzare zona Lujerului
3
30

Garsoniera de vanzare zona Lujerului

Ofer spre vanzare garsonierain zona Lujerului suprafata 38 mp etaj 6 8,situata intr-o zona foarte buna aproape de metrou 5 minute,mijloace de transport si centre comerciale,locuinta luminoasa si eficient compartimentata,pozitionata intr-un imobil curat si bine intretinut,ideala pentru rezidenta sau investitie ...

1526 EUR/m2 | 38 m2

Lujerului, Sector 6, Bucuresti

Garsoniera de vanzare in zona Lujerului
3
13

Garsoniera de vanzare in zona Lujerului

Garsoniera de vanzare in zona Lujerului,situata la etajul 6,cu suprafata de 36 mp,locuinta luminoasa si bine compartimentata,potrivita pentru locuit sau investitie.Garsoniera este curata,cu spatiu bine organizat si balcon. In apropiere aveti metrou Lujerului la 3-4 minute de mers,Plaza Romania,statii ...

1889 EUR/m2 | 36 m2

Lujerului, Sector 6, Bucuresti

Promovat
Garsonieră de vânzare în zona Drumul Taberei
9
59

Garsonieră de vânzare în zona Drumul Taberei

Garsonieră de vânzare în zona Drumul Taberei, într-un imobil modern și elegant, situat la etajul 5 din 10, cu o suprafață de 40 mp. Construcția este recentă, finalizată în 2021, iar locuința beneficiază de finisaje de lux, cu pardoseli din parchet de calitate, băi dotate cu obiecte sanitare premium și ...

1500 EUR/m2 | 40 m2

Drumul Taberei, Sector 6, Bucuresti

Apartament 2 camere de vanzare zona Crangasi
5
31

Apartament 2 camere de vanzare zona Crangasi

Se ofera spre vanzare un apartament deosesbit si spatios in zona Crangasi. Imobilul se afla intr-o zona foarte bine conectata, in apropiere de Calea Crangasi, Parcul 9 Mai, Podul Grant, Parcul Crangasi, Colegiul Tehnic Carol I, Calea Giulesti, Sala Rapid, Nicolae Filimon Park, Turda, Basarab si Restaurant ...

1780 EUR/m2 | 50 m2

Crangasi, Sector 6, Bucuresti

Vanzare garsoniera in zona Drumul Taberei
4
41

Vanzare garsoniera in zona Drumul Taberei

Oferim spre vanzare garsoniera in zona Drumul Taberei, aproape de parcul moghioros la etajul 4 Suprafata: 29mp Acces facil la metrou. An de constructie : 1982

1724 EUR/m2 | 29 m2

Drumul Taberei, Sector 6, Bucuresti

Garsoniera de vanzare in zona Veteranilor
4
10

Garsoniera de vanzare in zona Veteranilor

SE VINDE Garsoniera- Veteranilor, semidecomandata, etaj 7 10, suprafata 31 mp, constructie 1986, Mobilata, bloc de garsoniere.Acces rapid la metrou 5 minute de mers pe jos . Complet mobilata si utilata. Va asteptam la o vizionare!

1935 EUR/m2 | 31 m2

Sector 6, Bucuresti

Apartament 2 camere de vanzare in zona Lujerului
6
57

Apartament 2 camere de vanzare in zona Lujerului

Se ofera spre vanzare apartament 2 camere decomandat de 48 mp , zona Lujerului, Militari vis a vis de fostul hypermarket Cora. Magazine si centre comerciale, Universitatea POLITEHNICA din Bucuresti la câteva minute. Loc de parcare. Transport rapid: Metrou Lujerului, tramvai, autobuze la câțiva pași Școli, ...

1583 EUR/m2 | 48 m2

Lujerului, Sector 6, Bucuresti

Garsoniera in zona Lujerului de vanzare
6
19

Garsoniera in zona Lujerului de vanzare

Garsoniera in zona lujerului in proximitatea metroului la doar 7 minute de mers pe jos. In apropierea ei se regasesc mai multe magazine si mijloace de transport. Se afla intr-o zona foarte linisita si frumoasa Este situata la etajul 5. Dispune de asemenea de loc de parcare. Blocul dispune de lift. Aceasta ...

1618 EUR/m2 | 34 m2

Lujerului, Sector 6, Bucuresti

garsoniera de vanzare Militari Residence
4
55

garsoniera de vanzare Militari Residence

Va oferim spre vanzare garsoniera situata de pe strada Sergent Ilie Petre nr 43( Militari residence)Garsoniera Decomandata situata la etajul 2 10 35mp , centrala proprie , intr un bloc izolat fonic. Accesul la mijloacele de transport 178, 138 si 478 care tranziteaza cartierul, se poate face din statia ...

1143 EUR/m2 | 35 m2

Militari, Sector 6, Bucuresti

Apartament cu 2 camere de vanzare in zona Lujerului
5
35

Apartament cu 2 camere de vanzare in zona Lujerului

Ofer spre vanzare Apartament cu 2 camere in zona Lujerului,suprafata 53mp utili,etaj 3 din 4 decomandat,an de constructie 1980,loc de parcare inclus situat la 5 minute de metrou lujerului.

1283 EUR/m2 | 53 m2

Lujerului, Sector 6, Bucuresti

Ofer spre vanzare un apartament de 2 camere in zona Drumul Taberei
7
161

Ofer spre vanzare un apartament de 2 camere in zona Drumul Taberei,55mp utili,decomandat,renovat recent,an de constructie 1980,etaj 1 din 4,situat la 5 minute de metrou romancierilor,apelati-ma pentru mai multe detalii.

1091 EUR/m2 | 55 m2

Drumul Taberei, Sector 6, Bucuresti

Promovat
Apartament cu 2 camere de vanzare in zona Gorjului
4
43

Apartament cu 2 camere de vanzare in zona Gorjului

Apartament 2 camere zona Gorjului intr-un bloc renovat. Apartamentul este situat la etajul 4 al blocului si dispune de o suprafata de 45mp2. Apartamentul este intr-o zona accesibila in apropierea metroului si al magazinelor. Pentru mai multe detalii ma puteti contacta telefonic.

1378 EUR/m2 | 45 m2

Gorjului, Sector 6, Bucuresti

Garsonieră de vânzare în zona Crangasi aproape de metrou
3
8

Garsonieră de vânzare în zona Crangasi aproape de metrou

Garsonieră de vânzare în zona Crângași, cu suprafață de 27 mp, situată la etajul 3. Proprietatea beneficiază de acces rapid la metrou, piață și parc. Se vinde complet mobilată și reprezintă o alegere bună pentru investiție. Pentru mai multe detalii,va rugam sa ne cotacatati!

1815 EUR/m2 | 27 m2

Crangasi, Sector 6, Bucuresti

Garsonieră de vânzare în zona Lujerului
4
4

Garsonieră de vânzare în zona Lujerului

Garsonieră de vânzare în zona Lujerului, cu o suprafață de 40 mp, situată la etajul 4 10, într-un bloc cu lift. Locuința este mobilată, bine întreținută și pregătită pentru mutare imediată, având bucătărie separată și baie modernă. Se află în apropiere de metrou Lujerului și Plaza România, oferind ...

1675 EUR/m2 | 40 m2

Lujerului, Sector 6, Bucuresti

vand apartament 3 camere  drumu taberei  metrou89000e 39

vand apartament 3 camere drumu taberei metrou89000e

Agentie..bloc langa piata chilia veche zona verde multi pomi trafic auto redus este cf.1 etajul 9 din 10 sunt 2 lifturi este renovat inclusiv inst.electrice si sanitare noi.termopane suprafata 62metri patrati pret 89000euro alte detalii la tel.

1435 EUR/m2 | 62 m2

Drumul%25252525252525252525252525252525252525252525252bTaberei, Sector 6, Bucuresti

Promovat
Vanzare garsoniera Lujerului
7
69

Vanzare garsoniera Lujerului

Va oferim spre vanzare o garsoniera pentru LOCUIT sau INVESTITIE, cocheta, prietenoasa si luminosa confort 1, semidecomandat, etaj 6 din 10, orientare vestica, pe mijloc, vedere in gradina blocului, scara cu interfon, bloc de garsoniere, cu 2 lifturi, situat in Cartierul Militari, semistradala, la doar ...

1719 EUR/m2 | 32 m2

Lujerului, Sector 6, Bucuresti

vand apartament 2 camere drumul taberei  78000e  6 43

vand apartament 2 camere drumul taberei 78000e 6

Agentie..cititi atent anuntul...bloc semistradal pe bucla langa metrou ..confort 1 etajul 5 din 10 sunt 2 lifturi...centrala proprie 51 m.p.78000 euro.alte detalii la tel....

1500 EUR/m2 | 52 m2

Drumul%2525252525252525252525252525252525252525252525252525252525252bTaberei, Sector 6, Bucuresti

Vand garsoniera drumul taberei 1mai 55000e si militari rezident 52000e 43

Vand garsoniera drumul taberei 1mai 55000e si militari rezident 52000e

AGENTIE,,,,,,,Bloc stradal pe sibiu intersectie cu 1mai confort 1 etajul 8 din 10 sunt 2 lifturi este curata si locuibila mobilata si utilata suprafata 31metrii patrati,55000 euro..acte la zi si LIBERA,alte detalii la tel............in rezidence .bloc 2018 conf.1 etajul 7..pret 52000euro suprafata ...

1774 EUR/m2 | 31 m2

Drumul%252525252525252525252bTaberei, Sector 6, Bucuresti

Promovat
Vanzare garsoniera zona Gorjului
4
44

Vanzare garsoniera zona Gorjului

Oferim spre vanzare garsoniera mobilata si utilata ce dispune de o suprafata de 30 mp etaj 2 an constructie 1978. .Garsoniera este situata in zona Gorjului la doar 5 minute de mers pe jos de Piata Gorjului!

1500 EUR/m2 | 30 m2

Gorjului, Sector 6, Bucuresti

Ofer spre vanzare garsoniera in zona Pacii
6
3

Ofer spre vanzare garsoniera in zona Pacii

Vând garsonieră în zona Păcii, București, ideală pentru investiție sau pentru a te muta într-o locație centrală. Suprafață utilă: 30 mp Etaj: 4 8 Anul construcției: 1980 Situată în apropierea stației de metrou Păcii (la 5 minute de mers pe jos) Acces facil la mijloace de transport în comun Lângă centre ...

2000 EUR/m2 | 30 m2

Sector 6, Bucuresti

Salvează căutarea