Imobiliare Sector 6 Bucuresti

garsoniera de vanzare in Drumul Taberei
4
42

garsoniera de vanzare in Drumul Taberei

Se ofera spre vanzare garsoniera confort 1 semidecomandat, situata in cartierul Dr. Taberei, sector 6, Bucuresti, aproape de Favorit. Se afla la etajul 8 10 intr-un bloc construit in anul 1980.Garsoniera are 27 mp.Are si AC.

1667 EUR/m2 | 27 m2

Drumul Taberei, Sector 6, Bucuresti

Promovat
Proprietar, vand garsoniera mobilata, utilata, in Militari Residence
11

Proprietar, vand garsoniera, confort 1, demisol inalt, aproape ca un parter, ferestre mari, complex rezidential Militari Residence, Str. Tineretului, 85, luminoasa si calduroasa. Finisajele sunt de buna calitate, centrala termica, gresie, faianta, termopan. Bucataria este open space. Nu are balcon. ...

1463 EUR/m2 | 27 m2

Militari, Sector 6, Bucuresti

Promovat
Apartament tip studio Metrou Crangasi
8
1

Apartament tip studio Metrou Crangasi

Studio 2 Camere Crângași – Etaj 1 – Investiție sau Mutare Imediată Cine are viziune, poate sa-si dea seama de aceasta ocazie potrivita pentru investitie, mai ales pentru studentii din zona. ​Detalii Spațiu: ​Configurație: Studio (2 camere), cf. 1 sporit. ​Suprafață: 32 mp utili + balcon mare de 7 mp. ​Etaj: ...

2872 EUR/m2 | 32 m2

crangasi, Sector 6, Bucuresti

Promovat
Apartament cochet cu 2 camere la 2 min de Plaza România și aproape de Moghioros
8
4

Cauti un apartament cochet, accesibil si potrivit pentru investitie? Avem solutia perfecta! Eleganta, spatiu si oportunitate de investitie intr-o singura proprietate. Va prezentam spre vanzare un apartament superb cu 2 camere, cu o suprafață de 36 mp, situat in Drumul Taberei la parterul unui bloc cu ...

2389 EUR/m2 | 36 m2

Drumul Taberei, Sector 6, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament 2 camere mobilat  - Ansamblul Primavara
7

Apartament 2 camere mobilat - Ansamblul Primavara

EXCLUSIVITATE - Apartament 2 camere mobilat - utilat - Ansamblul Primavara Locatie : Prelungirea Ghencea 94-100 , Ansamblul Primavara Detalii proprietate : * Suprafata utila : 68.50 mp totala : 73.31 mp *An constructie bloc : 2008 *Etaj : 1 14 Mobilat - utilat complet . Loc de parcare cadastrat ...

2059 EUR/m2 | 68 m2

prelungirea ghencea, Sector 6, Bucuresti

Exclusivitate Apartament 2 camere 74 mp Ghencea Parcare + Piscina
8

Apartament 2 camere de valanzare | 74 mp | Prelungirea Ghencea | Ansamblul Primavara Va propunem spre vanzare, in exclusivitate, un apartament de 2 camere decomandat situat in Ansamblul Primavara, Prelungirea Ghencea nr. 94-100, sector 6. Suprafata: 74 mp Etaj 1 Bloc 2008, cu lift Balcon inchis Loc ...

2029 EUR/m2 | 69 m2

ghencea, Sector 6, Bucuresti

EXCLUSIVITATE | 2 camere spatios 74 mp | Ghencea | Piscina + parcare
7

Apartament 2 camere | 74 mp | Prelungirea Ghencea ndash; Ansamblul Primavara | EXCLUSIVITATE Va propunem spre vanzare, in exclusivitate, apartament 2 camere decomandat, etaj 1 bloc 2008 cu lift, in Ansamblul Primavara (Prelungirea Ghencea 94-100, Sector 6). Compartimentare decomandata Suprafata totala: ...

2029 EUR/m2 | 69 m2

ghencea, Sector 6, Bucuresti

[Ansamblul Primavara]  [Ghencea - 2 camere decomandat]
8

[Ansamblul Primavara] [Ghencea - 2 camere decomandat]

Complex Primavara - Prelungirea Ghencea - Sector 6 Bucuresti - Etaj 1 din 14 - an constructie 2008 - Suprafata utila 68.52 mp - balcon inchis 5 mp - Mobilat utilat - Parcare inclusa cadastrata - Pret 140 000 euro - se accepta si credit Pentru detalii si vizionari - 0739922890 - Adrian Tiganila - Alliance ...

1918 EUR/m2 | 73 m2

prelungirea ghencea, Sector 6, Bucuresti

Promovat
Teren intravilan 2.034 mp – zonă M3 – ideal dezvoltare rezidențială
5

Teren intravilan 2.034 mp – zonă M3 – ideal dezvoltare rezidențială Ofer spre vânzare teren intravilan în suprafață de 2.034 mp, situat în Sector 6, București, într-o zonă urbanistică M3, cu deschidere de 25 ml, ideal pentru dezvoltare rezidențială, bloc de locuințe colective, locuințe înșiruite. Conform ...

2,034 m2

Militari, Sector 6, Bucuresti

Promovat
Teren 1,152mp Strada Valea Cascadelor
4

Teren 1,152mp Strada Valea Cascadelor

Teren intravilan 1.152 mp – Sector 6, Valea Cascadelor – ideal servicii / investiție rezidențială Oportunitate de investiție în Sector 6, București – teren intravilan în suprafață de 1.152 mp, situat pe Str. Valea Cascadelor nr. 17, cu deschidere la stradă și acces facil către principalele artere din ...

1,152 m2

Militari, Sector 6, Bucuresti

Casute de lemn pentru comert stradal, Chioscuri comerciale din lemn rexal.ro
3
10

Casute de lemn pentru comert stradal, targuri, Chioscuri comerciale din lemn, Tonete din lemn, Standuri comerciale de lemn, fabricate dupa modelele si dimensiunile cerute de beneficiari. Exemplu model Chiosc comercial din lemn premontat in panouri, cu trei deschideri pentru servire si usa de acces ...

261 EUR/m2 | 6 m2

Sector 6, Bucuresti

Apartament 3 Camere Tineretului 24 Mobilat/Utilat 74 mp Etaj 7/8
20

COMISION 0% pentru cumpărător! Vă prezentăm spre vânzare un apartament cu 3 camere, situat pe Strada Tineretului nr. 24, Roșu – Chiajna. Proprietatea este ideală pentru familii tinere, care au un buget bine definit și își doresc mutarea imediată. Printre beneficiile proprietății se enumeră: Mobilat ...

1350 EUR/m2 | 74 m2

militari, Sector 6, Bucuresti

Promovat
Apartament 2 camere renovat | Metrou Raul Doamnei | mobilat si utilat
9
5

Unele apartamente impresionează prin design. Altele prin echilibru, liniște și funcționalitate. Acesta este genul în care te simți bine din prima, chiar dacă nu strigă după atenție. Localizare excelentă – Drumul Taberei, zona Râul Doamnei: - 3 minute de mers pe jos până la STB - 3 minute până ...

2319 EUR/m2 | 36 m2

Drumul Taberei, Sector 6, Bucuresti

Garsoniera zona Lujerului
3
18

Garsoniera zona Lujerului

Garsonieră de vânzare în zona Lujerului 40.000 Euro! Detalii: Suprafață: 28 mp Etaj: 4 10 Locație: Zona Lujerului, aproape de transport public, magazine și facilități. Preț: 40.000 Euro o oportunitate accesibilă! Avantaje: Zonă centrală, ideală pentru investiție sau locuință proprie. Acces ...

1429 EUR/m2 | 28 m2

Lujerului, Sector 6, Bucuresti

2 camere decomandat, renovat premium, centrala, et. 4/5, Drumul Sarii
7

Cristal Imobiliare oferă spre vânzare un apartament cu 2 camere decomandat, complet renovat premium, situat în zona Drumul Sării, Locuința are o suprafață utilă generoasă de aproximativ 64 mp și beneficiază de tavane înalte de 3,20 m, oferind un confort rar întâlnit și o senzație reală de spațiu. Este ...

2485 EUR/m2 | 68 m2

Drumul Sarii, Sector 6, Bucuresti

Garsoniera zona Lujerului
4
16

Garsoniera zona Lujerului

Oportunitate de vânzare: Garsonieră în zona Lujerului 50.000 Euro! Detalii apartament: Suprafață: 30 mp Etaj: 5 8 Preț: 50.000 Euro preț accesibil pentru zona centrală! Locație excelentă: Aproape de stațiile de metrou și mijloacele de transport în comun. În imediata apropiere a magazinelor, ...

1667 EUR/m2 | 30 m2

Lujerului, Sector 6, Bucuresti

Apartament 2 camere zona Drumul Taberei
5
12

Apartament 2 camere zona Drumul Taberei

Vand apartament 2 camere, 50 mp, situat la etajul 1 al unui bloc construit in 1987, in Drumul Taberei. Zona este linistita, cu acces rapid la transport public, scoli, parc si magazine. Apartamentul este potrivit pentru locuit sau investitie.

1540 EUR/m2 | 50 m2

Drumul Taberei, Sector 6, Bucuresti

Garsoniera Militari Residence
4
4

Garsoniera Militari Residence

Garsoniera 38 mp, etaj 1, Militari Residence - 52.000 Vand garsoniera de 38 mp, situata la etajul 1 intr-un bloc din Militari Residence, intr-o zona linistita si usor accesibila. Locuinta beneficiaza de un design modern si o compartimentare eficienta, fiind ideala pentru un cuplu sau persoana singura. ...

1368 EUR/m2 | 38 m2

Militari, Sector 6, Bucuresti

Garsoniera zona Militari Residence
7
1

Garsoniera zona Militari Residence

Garsoniera este situata in zona Militari Residence, la etajul 1 intr-un bloc construit in 2016. Are o suprafata de 36 mp si este ideala pentru un cuplu sau o persoana care doreste sa locuiasca intr-o zona linistita si accesibila. Blocul beneficiaza de iluminat stradal si este intr-o zona sigură, cu ...

1444 EUR/m2 | 36 m2

Militari, Sector 6, Bucuresti

Ap. 3 Camere, 87 mp, decomandat, 2 balcoane, zona de case, Militari-Margelelor
16

Apartament cu 3 camere, decomandat, disponibil la etajul 1, cu suprafata totala de 86 mp, compus dintr-un living de 18 mp, bucatarie de 7.5 mp, dormitoare de 15 mp respectiv 12 mp, 2 bai de 6 mp si 3 mp si un hol de 14.5 mp in care se poate amenaja mobilier pentru depozitare, si 2 balcoane de 7 si ...