Imobiliare Sector 6 Bucuresti

Promovat
Construcție unică, rezistentă și sigură –  3 camere lângă AFI Cotroceni
20
2

Construcție unică, rezistentă și sigură – 3 camere lângă AFI Cotroceni

️ Apartament 3 camere decomandat – Proiect unic, vis-a-vis de Afi Cotroceni Bulevardul Timișoara, Sector 6 – București Un apartament amplasat într-o zonă de top, chiar lângă Afi Cotroceni, una dintre cele mai căutate locații din Capitală – un spațiu ideal pentru cei care își doresc acces rapid la ...

2671 EUR/m2 | 82 m2

Sector 6, Bucuresti

Promovat
Apartament 2 camere lângă metrou Păcii mobilat și utilat complet et 3, 54 mp
9
2

✨ Apartament 2 camere | 54 mp | Lângă metrou Păcii | Confort și accesibilitate ✨ Vă prezentăm un apartament de 2 camere, echilibrat și primitor, situat într-o zonă foarte bine conectată din Militari, chiar lângă stația de metrou Păcii. Proprietatea este ideală pentru cei care își doresc un cămin confortabil, ...

2287 EUR/m2 | 54 m2

Sector 6, Bucuresti

Promovat
2 Camere, decomandat, 58.7 mp, Bloc Nou, 2 Lifturi, Finalizat, te muti rapid
10

Va prezint un apartament cu doua camere, decomandat, bine compartimentat, cu suprafata de 58.7 mp, balcon de 5 mp, bucatarie inchisa cu suprafata de 8.2 mp, situat la etajul 8, intr-un bloc cu 10 etaje. Apartamentul se preda finisat la cheie, cu baie complet dotata, cu obiecte sanitare montate si bransat ...

1974 EUR/m2 | 54 m2

Militari, Sector 6, Bucuresti

Promovat
Vanzare garsoniera grozavesti
6
51

Vanzare garsoniera grozavesti

Ofer spre vanzare garsoniera complet mobilata si utilata in zona Grozavesti la 5 minute de statia de metrou.Garsoniera dispune de o suprafata utila de 35mp etaj 2 an constructie 1981.

1486 EUR/m2 | 35 m2

Grozavesti, Sector 6, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Teren intravilan 827 mp Sector 6 posibilitate extindere la 3600mp
3

Excelenta prin experienta! Va prezentam spre vanzare un teren intravilan pretabil constructie situat in Bucuresti Sector 6. Posibilitate de extindere prin achizitia loturilor vecine. Suprafata totala teren 827 mp (726mp+cota drum), deschidere 42 ml cu adancime 17 ml . Utiltati in apropiere : apa, ...

827 m2

Sector 6, Bucuresti

Apartament 2 camere Dr.Taberei
8

Apartament 2 camere Dr.Taberei

Agentia Imobiliara Apulum 94, va ofera spre vanzare un apartament cu.2 camere circular in cartierul Dr.Taberei,etaj 10 10,supaf.totala 50 mp,anvelopat in 2024,termopane noi,incalzire centralizata,doua lifturi noi,La intrarea din fata blocului se afla statia metrou Romancierilor,statii autobuz 105,136,vis ...

1690 EUR/m2 | 50 m2

Sector 6, Bucuresti

Service auto la cheie, in Bucuresti, sector 6, pozitie buna, stradala.

Vand service auto la cheie, in Bucuresti, sector 6, pozitie buna, stradala. Contine : mecanica, electrica, vopsitorie, tinichigerie, spalatorie, ITP moto si auto, vulcanizare, hotel de anvelope, birouri, sala de asteptare, magazie, centrala pe peleti, rezervor de 3000 de litri de motorina etc. Totul ...

875 EUR/m2 | 4,000 m2

Sector 6, Bucuresti

BLOC NOU, 5 MINUTE METROU
11

BLOC NOU, 5 MINUTE METROU

BLOC NOU, 5 MINUTE DISTANTA METROU, LIFT DIN PARCARE Se ofera spre vanzare in exclusivitate apartament cu 2 camere decomandate, situat in Crangasi, vis-a-vis de Strand Crangasi, la doar 5 minute de mers pe jos de Statia de Metrou Crangasi si cu acces rapid la linia de tramvai Tramvaiul 41. Apartamentul ...

2833 EUR/m2 | 60 m2

crangasi, Sector 6, Bucuresti

Casă de vânzare 2 camere  Mansarda + Pivnița - Belvedere
11
8

Casă de vânzare 2 camere Mansarda + Pivnița - Belvedere

Oferim spre vânzare casă cu 2 camere, construită în anul 1965, racordată la utilitățile (apă, electricitate și canalizare), situată într-o curte comună. Locuința este compartimentată semidecomandat și dispune la parter de bucătărie și două camere luminoase, fiind potrivită pentru o familie sau pentru ...

1818 EUR/m2 | 46 m2

regie, Sector 6, Bucuresti

Drumul Taberei  - Auchan  -Valea Rosie

Drumul Taberei - Auchan -Valea Rosie

Bloc monolit, pozionat semistradal, in apropierea mijloacelor de transport si utilitatilor, fara amenajari, geam la baie, bucatarie stations, halcon tip logie, interioare ceramic, disponibil imediat, accepta plata din credit.

1462 EUR/m2 | 52 m2

Sector 6, Bucuresti

Apartament 3 camere Calea Giulesti -  Etaj 3 din 8 - 3 Balcoane
16

Apartament 3 camere Calea Giulesti - Etaj 3 din 8 - 3 Balcoane

DC House va prezinta un apartament de 3 camere oferit spre vanzare, situat stradal pe Calea Giulești. Blocul este reabilitat termic, amplasat in apropierea mijloacelor de transport in comun , magazine, piata etc Apartamentul beneficiază de 3 balcoane cu suprafete generoase, doua debarale pentru depozitare ...

1533 EUR/m2 | 75 m2

Giulesti, Sector 6, Bucuresti

Apartament 5 camere Militari Bld. Iuliu Maniu | duplex | 3min. metrou
15

Apartament duplex de 5 camere, decomandat, cu suprafata utila de 116 mp (131 mp total), situat la etajele 4 si 5 intr-un bloc construit in 1992, reabilitat termic in 2024, la aproximativ 3 minute de metrou Pacii, zona Militari amp;#65533; Iuliu Maniu. Apartamentul este luminos, spatios si foarte bine ...

1443 EUR/m2 | 131 m2

militari, Sector 6, Bucuresti

vanzare garsonieră Drumul Taberei

vanzare garsonieră Drumul Taberei

ofertă agenție imobiliară : Drumul Taberei, zona Favorit, etaj 9 din 10, confort 1, semidecomandată, fără îmbunătățiri ( necesită renovare totală ), aer condiționat, ușă metalică, liberă, intabulată, preț 65000 euro( fix ).

2031 EUR/m2 | 32 m2

Sector 6, Bucuresti

vanzare ap. 3 cam. Drumul Taberei 1

vanzare ap. 3 cam. Drumul Taberei

ofertă agenție imobiliară : Drumul Taberei, la 1 minut de metrou ( stația Constantin Brancuși ), bloc reabilitat termic, etaj 10 din 10, confort 1, decomandat, 2 balcoane, aer condiționat, fără îmbunătățiri, an construcție 1975, suprafață utilă totală 70 mp, LIBER, intabulat, preț 110.000 euro ( FIX ...

1571 EUR/m2 | 70 m2

Sector 6, Bucuresti

vanzare ap. 2 cam. Drumul Taberei

vanzare ap. 2 cam. Drumul Taberei

Drumul Taberei, bloc tip OD, reabilitat termic ( încadrat în clasa a 2-a de risc seismic ). etaj 8 din 8, confort 1, semidecomandat. termopan la toate ferrstrele, an construcție 1965, necesita renovare totală, preț 80.000 euro ( ușor negociabil ).

1538 EUR/m2 | 52 m2

Sector 6, Bucuresti

Apartament 2 camere  | Grozăvești  |. Onix Residence
11
1

Apartament 2 camere | Grozăvești |. Onix Residence

Proprietate P262151 COMISION 0 Apartament 2 camere | Onix Grozăvești | PREȚ FOARTE BUN | Vânzare rapidă Oportunitate rară în complexul Onix Grozăvești! Proprietarul este motivat și dorește o tranzacție rapidă — apartamentul este disponibil imediat pentru cumpărătorul potrivit. Vorbim despre un apartament ...

3578 EUR/m2 | 49 m2

Grozavesti, Sector 6, Bucuresti

Apartament 3 camere Drumul Taberei Valea Ialomitei et. 1 4
8
3

Apartament 3 camere Drumul Taberei Valea Ialomitei et. 1 4

Drumul Taberei - Valea Ialomitei,et.1 4,confort 1 decomandat,termopane,usa metalica,contorizat.. Zona linistita,acces STB,metrou,piata,parc.

1694 EUR/m2 | 67 m2

Drumul%2525252bTaberei, Sector 6, Bucuresti

Apartament 2 camere, stradal, langa metrou  Gorjului, centrala proprie, instalatii noi, in Militari
10

Apartament 2 camere, stradal, langa metrou Gorjului, centrala proprie, instalatii noi, in Militari

Excelenta prin experienta ! Noi nu vindem francize, noi vindem proprietati... si o facem pe 5 continente ! Va propunem spre vanzare un apartament de 2 camere confort 1 sporit, parter din 9, centrala proprie, situat in Cartierul Militari la 2 minute de metrou Gorjului, 1 minut de statia de ...

Militari, Sector 6, Bucuresti

Vanzare 3 camere Gorjului | Semidecomandat | 6min metrou | Comision 0%
20
1

Apartament 3 camere de vanzare - Zona Gorjului Avem tur video disponibil si il putem transmite la cerere. Va propunem spre vanzare un apartament cu 3 camere situat in zona Gorjului, la aproximativ 6 minute de mers pe jos pana la statia de metrou. Imobilul este construit in anul 1970, are regim de inaltime ...

1855 EUR/m2 | 62 m2

gorjului, Sector 6, Bucuresti

La rasarit de soare
18
1

La rasarit de soare

Descoperiți un apartament modern și primitor în inima cartierului Militari, ideal pentru tinerii profesioniști sau familiile care caută confort și accesibilitate. Cu un preț atractiv de 118.000 Euro, acest apartament cu 2 camere, situat la etajul 6 al unui imobil construit în 2018, vă oferă o oportunitate ...

2171 EUR/m2 | 54 m2

Militari, Sector 6, Bucuresti

Cort  depozitare hala industriala depozitare,depozit ,cort evenimente
6

Cort depozitare hala industriala depozitare,depozit ,cort evenimente

Vindem cort evenimente 20x50 1000mp ptr depozitare ,parcuri auti ,hale industriale mobile ,montaj -demontaj inclus .mentenanta ,structuri aluminiu.

0 EUR/m2 | 1,000 m2

Sector 6, Bucuresti

Apartament cu 3 camere de vanzare in Avangard Rezidential
18
1

Apartament cu 3 camere de vanzare in Avangard Rezidential

Galaxy Imob Militari va ofera spre vanzare, un apartament cu 3 camere, situat la etajul 4 al unui imobil cu 4 etaje, finalizat in anul 2014 in cartierul rezidential Avangarde Rezidential, pe strada Salcamilor. Locuinta este semidecomandata si este partial mobilat si partial utilat. In imediata apropiere ...

1337 EUR/m2 | 71 m2

militari, Sector 6, Bucuresti

Apartament 2 camere decomandat de vanzare in Militari Residence
15

Galaxy imob Militari va ofera spre vanzare un apartament cu 2 camere decomandat, situat in complexul rezidential Militari Residence. Apartamentul este situat la etajul 4 al unui imobil cu 7 etaje, finalizat in anul 2020 si are o suprafata de 49 mp totali. Apartamentul se vinde asa cum se vede in poze. Detine ...

1529 EUR/m2 | 49 m2

militari, Sector 6, Bucuresti

Crangasi - Metrou - Str Nucsoara - 3 camere decomandat - 2 bai
15
1

COMISION 0 CUMPARATOR  VIB IMOBILIARE va prezinta spre vanzare un apartament cu 3 camere situat la etajul 4 al unui imobil cu 4 etaje dat in folosinta in anul 1980.  Imobilul este amplasat pe str Nucsoara, la o distanta de aprox 500 m de Metrou Crangasi, in imediata vecinatate a Parcului Crangasi.  ...