Promovat
Vand teren intravilan 1100 mp. in Pecinisca, Baile Herculane ideal pentru Pensiune, Hotel sau Strand
5
1

Vand teren intravilan de 1100 mp. in Pecinisca, or. Baile Herculane, jud. Caras-Severin. Terenul are un front stradal de 47 m. si iesire la raul Cerna. Intre hotar si raul Cerna mai este o fasie de aprox. 400 mp. ale Apelor Romane. Terenul a fost nivelat si s-au construit pe el doua ziduri de sustinere ...

1,100 m2

Baile Herculane, Caras-Severin

Promovat
Vând terenuri în Poiana Mărului (Caraș-Severin)
5
6

Vând terenuri în Poiana Mărului (Caraș-Severin)

Proprietar vind terenuri în Poiana Mărului Caraș-Severin Suprafațe începând de la 3000mp până la 20000mp Acces la lac.

10,000 m2

Poiana Marului, Caras-Severin

Promovat
casă de vânzare
10
4

casă de vânzare

Casă de vânzare Reșița cartier Câlnic 81.000 euro ( lângă bariera CFR calea Timișorii zonă liniștită și fără inundații, merită văzută) (pret negociabil ) Total teren 343 mp. din care construit 213 mp. având 4 camere, plus spatiu mare de primiri ( sufragerie), bucătărie interioară cu toate dotările ...

352 EUR/m2 | 230 m2

Resita, Caras-Severin

Promovat
Teren+Anexa functionala
7

Teren+Anexa functionala

Oportunitate de investitie si dezvoltare,deoarece localitatea Bozovici a fost declarata zona turistica si este un important centru comercial,medical,educational pentru toti locuitorii din Valea Almajului. Teren 545 mp in care este inclusa 1 Anexa functionala [energie si apa](1 baie cu cada,wc si chiuveta,racordatela ...

545 m2

Bozovici, Caras-Severin

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Direct de la proprietar vand apartament 2 camere, Lunca, Universitate
8
9

Proprietar vind apartament cu 2 camere decomandat,situat in Lunca, in spatele Universitatii Eftimie Murgu Str. Retezat, nr. 17, Etaj. 3. Balcon la living Constructie caramida arsa. Usa intrare metal. Parchet stejar in camere raschetat si lacuit Geamulri termopan Centrala proprie pe gaz 24kw. Proaspat ...

984 EUR/m2 | 64 m2

Lunca, Resita, Caras-Severin

Teren intravilan in Bucova
8
6

Teren intravilan in Bucova

Vând teren intravilan în Bucova, comuna Băuțar, la poalele munților Țarcu și Retezat. La 40 km de Caransebeș, 30 km de Hațeg, 20 km de Oțelu Roșu, 12 km de Sarmizegetusa, 33 km de Râușor, Parcul Național Retezat. - suprafața: 9288 mp - 2 fronturi stradale (la drum asfaltat) în lungime totală de 210 ...

9,288 m2

Bucova, Caras-Severin

vand casa batraneasca demolabila 1

vand casa batraneasca demolabila

vand casa batraneasca demolabila Moniom suprafata 1000 mp Trimite mesaj pe publitim

400 EUR/m2 | 100 m2

Moniom, Caras-Severin

 !! 33000 euro!! Confort 1,Apartament 2 camere   RESITA 64

!! 33000 euro!! Confort 1,Apartament 2 camere RESITA

Apartament 2 camere , confort 1 semidecomandat ,zonă bună Centrală termică, calorifere noi Instalație cupru gresie Geamuri termopan, podele laminate Cotorizare utilitati ușa metalica tel --zero sapte patru zero opt opt noua cinci noua opt

589 EUR/m2 | 56 m2

Resita, Caras-Severin

!!35000 euro !!  Apartament 2 camere Mobilat, -Resita 53

!!35000 euro !! Apartament 2 camere Mobilat, -Resita

Apartament 2 camere, confort 2, zonă bună Mobilat -usa noua la intrare contorizare utilități -centrala termica -calorifere noi -instalatie cupru -faianta -parchet

714 EUR/m2 | 49 m2

Resita, Caras-Severin

!!!52000euro !!! Apartament 3 camere, confort 1,Mobilat  Resita 48

!!!52000euro !!! Apartament 3 camere, confort 1,Mobilat Resita

,Apartament 3 camere confort 1, , suprafata 74 mp situat în zonă bună. Incalzire cu centrala termica usa noua la intrare geamuri termopan Gresie faianță Podele laminate ACTE LA ZI .

703 EUR/m2 | 74 m2

Resita, Caras-Severin

!!! 40000euro !! Etaj 2, Apartament  2 camere, Mobilat  Resita 50

!!! 40000euro !! Etaj 2, Apartament 2 camere, Mobilat Resita

Apartament 2 camere, , etaj 2 MOBILAT, confort 2 Contorizare utilități, ușa metalică, gemuri termopan, podele laminate gresie faianță, uși de interior noi telefon zero sapte patru zero opt opt noua cinci noua opt

833 EUR/m2 | 48 m2

Resita, Caras-Severin

Casă în Tirol, jud. Caraș-Severin
10
21

Casă în Tirol, jud. Caraș-Severin

Vând casă spațioasă cu anexe și grădină mare pe teren privat (2000 mp) intabulata,cu acte la zi : 3 camere, bucătărie cu mașină de spălat vase si de rufe, apă din rețeaua locală și rezervă din fântână de 13 m adâncime cu pompă (apa e bună de fiert fasolea). Baia dotată cu vană, chiuvetă, WC, boiler ...

215 EUR/m2 | 130 m2

Tirol, Caras-Severin

Vind apartament conf.1decomandat, 2 camere , mobilat complet Reșița ,micro4 :-laminat ,termopane etc

Termopane uși interior noi ap. modificat :et.4 dar acoperit cu tablă informații

888 EUR/m2 | 58 m2

Resita, Caras-Severin

Casă de vânzare în Lăpușnicu Mare
10
13

Casă de vânzare în Lăpușnicu Mare

Vând casa în Lăpușnicu Mare parțial mobilată cu 4 camere 186mp,beci,baie și fântână în curte.Pentru mai multe detalii ma puteți contacta.

204 EUR/m2 | 186 m2

Anina, Caras-Severin

Teren intravilan
2

Teren intravilan

TEREN INTRAVILAN Caraș-Severin Comuna Ezeriș 3300 mp. 5 mp Nu este la Strada Principala!

3,300 m2

Ezeris, Caras-Severin

Casă  Caransebes 120 mp + anexă 20 mp, teren 324 mp   zonă liniștită   130.000
11
1

Casă Caransebes 120 mp + anexă 20 mp, teren 324 mp zonă liniștită 130.000

Casă 120 mp + anexă 20 mp, teren 324 mp zonă liniștită 130.000 Casă luminoasă și bine compartimentată, situată într-o zonă accesibilă și liniștită. Dispune de 2 dormitoare spațioase, living central, 2 băi, bucătărie luminoasă cu luminator, spații de depozitare, cameră tehnică și terasă acoperită. Grădină ...

1083 EUR/m2 | 120 m2

Caransebes, Caras-Severin

Vand garsoniera 2

Vand garsoniera

Imobil în perfecta stare de funcționare cu toate utilitățile incluse centrala proprie geamuri termopan bloc anvelopat termic la parter în Resita.

1316 EUR/m2 | 19 m2

Resita Mica, Caras-Severin

Apartament 2 camere 1

Apartament 2 camere

Apartamentul se afla in zona Intim,are 2 camere nedecomandate,baie cu vana ,încălzire pe gaz cu convector,boiler electric de 80 Litri,uși interioare noi,ușa exterioara noua,bucătărie utilată cu mobilă pe comanda,aragaz cu senzor grade,frigider mare cu congelator nou,pat dormitor cu saltea Memory,birou ...

805 EUR/m2 | 41 m2

Resita, Caras-Severin

Vând proprietate

Vând proprietate

Vând casă în loc.JUPA jud.Caras Severin la 10 km de Caransebeș.Casa dispune de 4 camere ,baie , geamuri termopan cu jaluzele,parchet ,coridor. Încălzirea de face prin centrală pe lemne și teracote.Bucătărie cu intrare separată cu încălzire in pardosea sala pentru servit masa și încă o bucătărie cu ...