Promovat
Teren intravilan Govandari Triaj Transprotector 2000 mp negociabil
7

Teren drept, 2000mp, pe Calea Timisorii , aflat in spatele Transprotector, intre biserica si DSV, intravilan ,pretabil constructie, avand deja o constructie demolabila , zona de padure, cu acces de la soseaua principala, la 2 minute de oras, curent cu proiect si contor, langa, neracordate, toata suprafata ...

2,000 m2

Govandari, Resita, Caras-Severin

Promovat
Vand 2 Camere Conf 1 Et.1 - Micro 3
15
5

Vand 2 Camere Conf 1 Et.1 - Micro 3

Agenția Imobiliară Alfa House din Reșița vă pune la dispoziție spre cumpărare un apartament confort 1 renovat recent, compus din 2 camere, baie, bucătărie, balcon, hol. Apartamentul este situat în Govândari, Micro 3, la etajul 1 intr-un bloc de 4 etaje . Suprafață construita - 60 mp. - Usă metalică - ...

1008 EUR/m2 | 60 m2

Micro+III, Resita, Caras-Severin

Promovat
vând ap două camere Luncă
10
8

vând ap două camere Luncă

Apartament 2 camere decomandate Luncă, Zona Poliție Gata de mutare! Totul NOU și PREMIUM mobilă + utilități incluse! Ce primești imediat: Dormitor complet mobilat Bucătărie mobilată și utilată Bloc din cărămidă, etaj 1 2, confort & liniște Pivniță + loc de parcare în zonă ...

1197 EUR/m2 | 66 m2

Resita, Caras-Severin

Promovat
Casă / Vilă cu 5 camere de vânzare
17
5

Casă / Vilă cu 5 camere de vânzare

!!!COMISION 0%!!! Casă de vânzare în Voislova, Caraș-Severin – liniște, natură și potențial turistic Într-o zonă liniștită din Voislova, județul Caraș-Severin, se vinde o proprietate specială, ideală pentru cei care caută aer curat, relaxare sau doresc să dezvolte o pensiune ori un proiect agroturistic. Detalii ...

1092 EUR/m2 | 229 m2

Voislova, Caras-Severin

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

imobiliare
6
10

imobiliare

Casa de vânzare în Sacu, zonă centrala, 7 camere și anexe în suprafață de 2500 de metri pătrați, la șosea E 70 , preț 60000 euro. telefon .

24 EUR/m2 | 2,500 m2

Sacu, Caras-Severin

Proprietate la Munte de 1300 MP,i.Casa de 11 Mp Drum din Asfalt
3
1

La MUNTE. Teren Extravilan de 1300 MP, Casuta Salas, fost Sopron:Din Beton,Caramida,Otel si BCA.,De 11MP. Platou Montan ideal pentru Cabane,Camping bungalouri, Plantatie .Drum din Asfalt.Locatia este intre Comunele Cornea si Plugova., La 25 km de Herculane.Jud: CS .,La sud est de Varful Piatra Erisovei ...

645 EUR/m2 | 11 m2

Macoviste, Cornea, Caras-Severin

Casa vanzare + teren
3
11

Casa vanzare + teren

Se vinde casa batraneasca compusa din 3 camere, bucatarie, baie - 139 mp, 80 mp anexe (camara, grajd), magazie, cocini. Curtea si gradina masoara 1079 mp. In proximitate, sunt doua parcele de teren de 2158 mp (jumatate livada cu pruni, jumatate arabil). Casa se afla în Gradinari, Caraș-Severin.

288 EUR/m2 | 139 m2

Gradinari, Caras-Severin

Vând parcele teren intravilan la Dunăre - Moldova Nouă
3

Vând parcele teren intravilan la Dunăre - Moldova Nouă

Proprietar ! Vând 3 parcele de teren INTRAVILAN , construibil,Clisura Dunarii ideal pt casa, casa de vacanta, zona in plina dezvoltare .Parcelele au suprafața de 665 mp , front 20 ml, drum pietruit, o distanță de aproximativ 60 ml de DN 57. Utilități în imediata apropiere : rețea de apă(este trasă rețea ...

665 m2

Moldova Veche, Caras-Severin

Apartament 3 camere Reșița
10
2

Apartament 3 camere Reșița

Vând apartament 3 camere, confort 1, la et. 3 din 4, zona Micro II - Spitalul Județean, mobilat, dotat, cu centrală termică, termopan, bloc izolat termic.

974 EUR/m2 | 78 m2

Govândari, Resita, Caras-Severin

teren intravilan zona canton cozla cu deschidere la apa
3
15

teren intravilan zona canton cozla cu deschidere la apa

vand teren intravilan intabulat pe clisura dunarii , 1604 mp cu deschidere mare la apa, langa cantonul Cozla,apa langa teren,curent la teren...95 euro mp.. Nu se negociaza nimic la telefon .

1,604 m2

Cozla, Caras-Severin

Apartament 2 camere etaj 3
10
1

Apartament 2 camere etaj 3

Vand apartament cu doua camere, confort 2, mobilat. Apartamentul este situat la etajul 3, blocul 40, scara 1 si este alcatuit din hol, baie, doua camere si o bucatarie. Pretul este de 23.000 euro negociabil.

575 EUR/m2 | 40 m2

Moldova Noua, Caras-Severin

ssi5128, Teren intravilan Clisura-Dunarii, Coronini, 1650mp, vedere la Dunare 1

ssi5128, Teren intravilan Clisura-Dunarii, Coronini, 1650mp, vedere la Dunare

Cod anunt SSI5128 Agentia Solutii Simple Imobiliare va supune atentiei o parcela de 1650mp teren INTRAVILAN In Comuna Coronini-Clisura Dunarii, la o distanta considerabila de acesta dar cu o priveliste superba, intr-o zona in plina dezvoltare cu potential turistic, dar si ca zona de recreere personala ...

1,650 m2

Coronini, Caras-Severin

vind gradina în comuna Rusca Montană, jud.Caras Severin.
1
43

vind gradina în comuna Rusca Montană, jud.Caras Severin.

2,2 hectare , jumătate pădure, intravilan , 4 numere top în zona de mijloc a localității . 1 euro metrul patrat. tel. .

2 m2

Rusca Montana, Caras-Severin

Vand teren!!!! 3

Vand teren!!!!

Vând teren(arabil în Urvis) zona halta Banila 5755 mp , număr cadastral 1830 , preț 11000 euro , telefon !

5,755 m2

Resita, Caras-Severin

Teren de vanzare
4

Teren de vanzare

Vand teren pe Valea Cernii la 12 km de Baile Herculane . Terenul are o suprafata de 32000 m2 , acte in regula , intabulat drum acces , pretul e de 5 e m2 si este extravilan .

32,000 m2

Periferie, Baile Herculane, Caras-Severin

Vand terenuri -intravilan Doclin
4
11

Vand terenuri -intravilan Doclin

De vanzare 9 terenuri pentru constructii in comuna Doclin in suprafete de 1000 mp, 1100 mp, 1200 mp, 7900 mp, 1600 mp, 1300 mp, 2030 mp, 2050 mp si 6906 mp. Toate terenurile sunt intabulate, au CF-uri pe persoana fizica. In comuna Doclin strazile sunt asfaltate si iluminate, exista retea de apa si canalizare. Pretul ...

1,100 m2

Doclin, Caras-Severin

Pamant vanzare intravolan 1

Pamant vanzare intravolan

6305 m.p. teten intravilan. Ph. 799228726.

Caransebes, Caras-Severin

Vand casa P+1E , anexe si 1100 mp teren aferent

Vand casa P+1E , anexe si 1100 mp teren aferent

Vand casa P+1E 330 mp , magazie -depozit 225 mp si teren aferent 1100 mp.

909 EUR/m2 | 330 m2

Caransebes, Caras-Severin

Apartament in Bocsa de vanzare !!!!
10
3

Apartament in Bocsa de vanzare !!!!

Apartament 2 camere Ocazie excelentă în Bocșa, Aleea Școlii Etaj 2 Preț: 20.499euro Zonă liniștită și acces facil către școli, magazine și mijloace de transport. Suprafață utilă: 36 mp Etaj: 2 (Bloc 4 etaje) Compartimentare: Semidecomandat Confort: 2 Locație: Bocșa, Aleea Școlii zonă apreciată ...

569 EUR/m2 | 36 m2

Bocsa, Caras-Severin

casa la tara
5
9

casa la tara

vand casa din caramida arsa zidita pe beci din piatra, 4 camere de locuit si inca o incapere pentru baie, tavan inalt, 100mp de beci inalt, garaj, 2 fantani, 1200mp pamant, mai trebuie renovat.

215 EUR/m2 | 130 m2

Ciuchici, Caras-Severin

Vind casa cu etaj in centru Resita
10
5

Vind casa cu etaj in centru Resita

Vind casa cu etaj in centru în REȘIȚA cu centrala proprie pe gaz, renovată complet în 2022 cu cele mai noi produse și cu gust (faianță gresie tip marmură, și altele) casa este situată în spatele casei de cultură din Reșița. Casa este compusă din parter este garajul și cameră centrală proprie cu grădina ...

990 EUR/m2 | 200 m2

Resita, Caras-Severin

Vanzare teren
4
2

Vanzare teren

De vanzare teren Moldova Veche - Coronini. Suprafata 20660mp. Pret 4 euro mp. Accept schimburi cu alte imobiliare.

Moldova Noua, Caras-Severin

Teren Moldova Noua
3

Teren Moldova Noua

Vand teren la intrare in oras. Terenul are acces la DN57 si 2 drumuri agricole. Suprafata terenului este 5450 mp. Rețea electrica langa parcela. Rețea de apa langa parcela. Pret: 16 euro mp. Accept schimburi.

5,450 m2

Moldova Noua, Caras-Severin

Teren pe Clisura Dunarii cu iesire directa la Dunare
5

Teren pe Clisura Dunarii cu iesire directa la Dunare

Vand teren intravilan pe malul Dunării, 1.400 mp, cu ieșire directă la Dunăre, front stradal 12m, ieșire la Dunăre 14m, curent! Preț 90 mp.

1,400 m2

Moldova Noua, Caras-Severin