Promovat
Vand 2 camere confort 1 Govandari Micro 1
9

Vand 2 camere confort 1 Govandari Micro 1

Agenția Imobiliară Alfa House din Reșița vă pune la dispoziție spre cumpărare un apartament confort 1 semi-decomandat compus din 2 camere, baie, bucătărie, balcon, debara. Apartamentul este situat în Govândari, Micro 1. Suprafață 56mp. - Bloc reabilitat termic - Usă lemn - Centrală termică - Geamuri ...

804 EUR/m2 | 56 m2

Resita, Caras-Severin

Promovat
Vand 3 camere Decomandat zona Centrala
14
4

Vand 3 camere Decomandat zona Centrala

Agenția Imobiliară Alfa House din Reșița vă pune la dispoziție spre cumpărare un apartament confort 1 decomandat compus din 3 camere, 2 bai, bucătărie, 2 balcone, debara, hol mare . Apartamentul este situat în Zona Centrala intr-un bloc de 4 etaje , etaj intermediar . Suprafață 90 mp construiti. - Bloc ...

988 EUR/m2 | 80 m2

Resita, Caras-Severin

Promovat
Vând apt.2 cam.conf. decomandat  bloc   de 4 etaje   zona govandari
4
27

Vând apt.2 cam.conf. decomandat bloc de 4 etaje zona govandari

Vând apartament cu 2 camere confort idecomandat Apartament în bloc de 4 etaje Etaj intermediar 4 din 4 Apartamentul intretinut, necesita mici îmbunătățiri Apartamentul deține 1 baie Centrală termica proprie instalație pe cupru Termopane peste tot Ușă metalică la intrare Zonă liniștită, excelenta ...

828 EUR/m2 | 54 m2

Resita, Caras-Severin

Promovat
Vand apartament 2 camere cf 1 semidecomandat etajul 1 zona Micro 3
17
1

Apartament De Vânzare - 2 Camere, renovat,etajul 1 **Descriere:** Vând apartament modern cu 2 camere, situat în Govandari,zona Micro 3. Apartamentul este renovat recent, oferind condiții excelente pentru o familie sau pentru investiție. **Detalii apartament:** - Suprafață: 60 mp - Etaj: 1 4 - Compartimentare: ...

1008 EUR/m2 | 60 m2

Govandari, Resita, Caras-Severin

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

 Vand apartament 2 camere
5
3

Vand apartament 2 camere

vand apartament 2 camere, Calea Caransebesului, necesita renovare centrala noua

750 EUR/m2 | 40 m2

Resita, Caras-Severin

Apartament 3 camere, decomandat, 80 mp, CENTRAL, Reșița!
13

Apartament 3 camere, decomandat, 80 mp, CENTRAL, Reșița!

Agenția imobiliară Luhea Estate Services vă propune spre vânzare un apartament spațios cu 3 camere, decomandat, situat central, pe strada G.A. Petculescu, la etajul 1 din 4, într-un bloc foarte îngrijit, liniștit și bine administrat. Locuința impresionează prin spațiul generos și finisajele de calitate, ...

1250 EUR/m2 | 80 m2

Resita, Caras-Severin

Hală Calea Timișorii, Reșița
8

Hală Calea Timișorii, Reșița

Oportunitate rară în zona Calea Timișorii! Luhea Estate Services vă oferă: Hala renovată complet la exterior! Detalii: - Suprafața construită: 390 m2 - Suprafața terenului: 708 m2 - Utilități disponibile: curent, apă și canalizare Perfectă pentru diverse activități comerciale sau industriale! Preț: ...

487 EUR/m2 | 390 m2

Resita, Caras-Severin

Apartament cu 2 camere, 68 mp utili, semidecomandat, renovat complet în 2025!
10
2

Luhea Estate Services vă propune spre vânzare un apartament deosebit cu 2 camere semidecomandat, situat pe Aleea Roman, în Reșița, într-o zonă foarte liniștită și plăcută, ideală pentru locuit sau investiție. Apartamentul se remarcă prin renovarea completă finalizată în decembrie 2025, realizată cu ...

982 EUR/m2 | 68 m2

Govandari, Resita, Caras-Severin

Apartament cu 2 camere, 58 mp utili, Intim, Reșița! Apartamentul necesită renovare!
6
1

**Apartament 2 camere de vânzare - Blocul Potcoava, Intim, Reșița** O oportunitate excelentă pentru investiție sau amenajare după propriul gust! Luhea Estate Services vă propune spre vânzare un apartament cu 2 camere, semidecomanda, situat într-una dintre cele mai cunoscute zone ale orașului - blocul ...

707 EUR/m2 | 58 m2

Resita, Caras-Severin

Spațiu comercial Muncitoresc, Reșița
3
2

Spațiu comercial Muncitoresc, Reșița

Luhea Estate Services vă propune: DE VÂNZARE - Spațiu comercial 122,7 mp Zona Muncitoresc, Reșița Oportunitate ideală pentru afacerea ta, într-una dintre cele mai dinamice zone comerciale din Reșița! Suprafață utilă: 122,7 mp CF separat - proprietate individuală (se vinde doar spațiul de la parter) Localizare ...

557 EUR/m2 | 122 m2

Resita, Caras-Severin

Vând apartament 3 camere
6
2

Vând apartament 3 camere

Apartament 3 camere pod separat și pivniță zona luncă bloc cu 2 etaje pentru detalii sunați la nr sau

219 EUR/m2 | 70 m2

Resita, Caras-Severin

Teren extravilan în zona localității Resita, jud Caraș Severin 2

Teren extravilan în zona localității Resita, jud Caraș Severin

De vânzare două parcele fâneață in Ponor, suprafața totală 4.500 mp . Preț 2,50 euro metru pătrat. O parcelă în suprafață de 5.200 mp arabil și fâneață tot in Ponor, preț 3 euro mp . Pentru informații suplimentare, telefon .

10,200 m2

Resita, Caras-Severin

vand casa in zona calnicelului
5

vand casa in zona calnicelului

Vand casa recent construita de 270 m in zona calnicelului cu panouri solare, 6 camere, sufragerie, bucatarie, 2 bai, garaj, pivnita, grajdi, balcon, terasa, teren de 1600m, pomi fructiferi, vie.... Daca doriti mai multe informatii puteti suna la tel:

926 EUR/m2 | 270 m2

Resita, Caras-Severin

vand sau inchiriez

vand sau inchiriez

vand sau inchiriez urgent teren plus cladire mare ca o ferma in caras severin com dognecea

Resita, Caras-Severin

Promovat
casă de vânzare
10
4

casă de vânzare

Casă de vânzare Reșița cartier Câlnic 81.000 euro ( lângă bariera CFR calea Timișorii zonă liniștită și fără inundații, merită văzută) (pret negociabil ) Total teren 343 mp. din care construit 213 mp. având 4 camere, plus spatiu mare de primiri ( sufragerie), bucătărie interioară cu toate dotările ...

352 EUR/m2 | 230 m2

Resita, Caras-Severin

Vand salas cu 17000mp
6
19

Vand salas cu 17000mp

Vand salas cu 17000 mp cu pomi fructiferi,: meri, peri, ciresi, gutui, pruni. In apropiere de resita (2,7km)de ocico si 1,7 km de km 7. Acces auto. La poza 3, 4, 5, mai am încă un salas cu 2 camere si hol, fantana si încă 17000 mp , iar la poza 6, 11510mp teren. Preturi diferite.

17,000 m2

Resita, Caras-Severin

Inchiriez teren 4 ha pentru parc fotovoltaic in Resita
1

Inchiriez teren 4 ha pentru parc fotovoltaic in Resita

Inchiriez teren 4 ha pentru parc fotovoltaic in Resita, la 900 m de oras si la 150 m de rețeaua de medie.

40,000 m2

Resita, Caras-Severin

Vând apartament cu 3 camere resita
9
1

Vând apartament cu 3 camere resita

Vând apartament cu 3 camere, în Govandari, zonă foarte liniștită în apropiere de supermarketuri (Kaufland, Lidl, Flanco,Daichman,DM,etc), școală, grădiniță și mijloace de transport în comun. Se află într-un bloc de 4etaje la etajul 1,anvelopat și izolat termic atât în interior cât și în exterior. Este ...

1187 EUR/m2 | 67 m2

Govandari, Resita, Caras-Severin

Direct de la proprietar vand apartament 2 camere, Lunca, Universitate
8
9

Proprietar vind apartament cu 2 camere decomandat,situat in Lunca, in spatele Universitatii Eftimie Murgu Str. Retezat, nr. 17, Etaj. 3. Balcon la living Constructie caramida arsa. Usa intrare metal. Parchet stejar in camere raschetat si lacuit Geamulri termopan Centrala proprie pe gaz 24kw. Proaspat ...

984 EUR/m2 | 64 m2

Lunca, Resita, Caras-Severin

 !! 33000 euro!! Confort 1,Apartament 2 camere   RESITA 64

!! 33000 euro!! Confort 1,Apartament 2 camere RESITA

Apartament 2 camere , confort 1 semidecomandat ,zonă bună Centrală termică, calorifere noi Instalație cupru gresie Geamuri termopan, podele laminate Cotorizare utilitati ușa metalica tel --zero sapte patru zero opt opt noua cinci noua opt

589 EUR/m2 | 56 m2

Resita, Caras-Severin

!!35000 euro !!  Apartament 2 camere Mobilat, -Resita 53

!!35000 euro !! Apartament 2 camere Mobilat, -Resita

Apartament 2 camere, confort 2, zonă bună Mobilat -usa noua la intrare contorizare utilități -centrala termica -calorifere noi -instalatie cupru -faianta -parchet

714 EUR/m2 | 49 m2

Resita, Caras-Severin

!!!52000euro !!! Apartament 3 camere, confort 1,Mobilat  Resita 48

!!!52000euro !!! Apartament 3 camere, confort 1,Mobilat Resita

,Apartament 3 camere confort 1, , suprafata 74 mp situat în zonă bună. Incalzire cu centrala termica usa noua la intrare geamuri termopan Gresie faianță Podele laminate ACTE LA ZI .

703 EUR/m2 | 74 m2

Resita, Caras-Severin

!!! 40000euro !! Etaj 2, Apartament  2 camere, Mobilat  Resita 50

!!! 40000euro !! Etaj 2, Apartament 2 camere, Mobilat Resita

Apartament 2 camere, , etaj 2 MOBILAT, confort 2 Contorizare utilități, ușa metalică, gemuri termopan, podele laminate gresie faianță, uși de interior noi telefon zero sapte patru zero opt opt noua cinci noua opt

833 EUR/m2 | 48 m2

Resita, Caras-Severin

Vind apartament conf.1decomandat, 2 camere , mobilat complet Reșița ,micro4 :-laminat ,termopane etc

Termopane uși interior noi ap. modificat :et.4 dar acoperit cu tablă informații

888 EUR/m2 | 58 m2

Resita, Caras-Severin

Salvează căutarea