vând ap două camere Luncă
10
8

vând ap două camere Luncă

Apartament 2 camere decomandate Luncă, Zona Poliție Gata de mutare! Totul NOU și PREMIUM mobilă + utilități incluse! Ce primești imediat: Dormitor complet mobilat Bucătărie mobilată și utilată Bloc din cărămidă, etaj 1 2, confort & liniște Pivniță + loc de parcare în zonă ...

1197 EUR/m2 | 66 m2

Resita, Caras-Severin

Promovat
Vand apartament 2 camere cf 1 semidecomandat etajul 1 zona Micro 3
17

Apartament De Vânzare - 2 Camere, renovat,etajul 1 **Descriere:** Vând apartament modern cu 2 camere, situat în Govandari,zona Micro 3. Apartamentul este renovat recent, oferind condiții excelente pentru o familie sau pentru investiție. **Detalii apartament:** - Suprafață: 60 mp - Etaj: 1 4 - Compartimentare: ...

1032 EUR/m2 | 60 m2

Govandari, Resita, Caras-Severin

Promovat
Casa Resita Calnic (Caras-Severin)
10
9

Casa Resita Calnic (Caras-Severin)

Vând casă modernă, eficientă energetic, cu grădină și parcare generoasă în Reșița (Câlnic), Str. Bistra nr.46. Descoperă o locuință spațioasă, perfectă pentru familie, într-o zonă liniștită cu verdeață! Caracteristici principale: Suprafață locuibilă are 161mp (parter și etaj). Casa a fost construită ...

798 EUR/m2 | 250 m2

Resita, Caras-Severin

Promovat
Vand 3 camere Decomandat zona Centrala
14
4

Vand 3 camere Decomandat zona Centrala

Agenția Imobiliară Alfa House din Reșița vă pune la dispoziție spre cumpărare un apartament confort 1 decomandat compus din 3 camere, 2 bai, bucătărie, 2 balcone, debara, hol mare . Apartamentul este situat în Zona Centrala intr-un bloc de 4 etaje , etaj intermediar . Suprafață 90 mp construiti. - Bloc ...

988 EUR/m2 | 80 m2

Resita, Caras-Severin

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament 3 camere
10
1

Apartament 3 camere

Proprietar, vând apartament cu 3 camere, confort 1 semidecomandat, 68+4 mp situat la etajul 4 4, într-un bloc anvelopat, cu acoperiș schimbat recent (firmă autorizată). Reșița Aleea Herculane 4, zonă foarte bine poziționată, aproape de Spitalul Județean, Carrefour, Liceul de Artă, Muzeul Banatului. ...

958 EUR/m2 | 72 m2

Govandari, Resita, Caras-Severin

proprietar,vand casa in resita zona muncitoresc
20
3

proprietar,vand casa in resita zona muncitoresc

Vând casă spațioasă, ideală pentru o familie numeroasă sau chiar pentru două familii (2 contoare de gaz si curent), cu intrari separate, în Reșița, zona Muncitoresc, la 5 minute de mers pe jos de stația de tramvai si supermarketul Profi. Casa este compusă din 5 camere, 2 bai, 2 holuri,2 bucarii, 2 camere ...

794 EUR/m2 | 170 m2

Muncitoresc, Resita, Caras-Severin

Oportunitate Investiție: Casă + 9.5 Ha Teren în Ohaba Mâtnic
4
4

Vă propunem spre vânzare o proprietate cu potențial versatil, situată în comuna Copăcele, sat Ohaba Mâtnic, ideală atât pentru locuit, cât și pentru dezvoltarea unei ferme sau a unei afaceri agricole turistice. Detalii Proprietate: Suprafață Teren Intravilan: 1.500 m (curte generoasă). Extravilan ...

650 EUR/m2 | 100 m2

Resita, Caras-Severin

!!35000 euro !!  Apartament 2 camere Mobilat, -Resita 53

!!35000 euro !! Apartament 2 camere Mobilat, -Resita

Apartament 2 camere, confort 2, zonă bună Mobilat -usa noua la intrare contorizare utilități -centrala termica -calorifere noi -instalatie cupru -faianta -parchet

714 EUR/m2 | 49 m2

Resita, Caras-Severin

!!! 40000euro !! Etaj 2, Apartament  2 camere, Mobilat  Resita 50

!!! 40000euro !! Etaj 2, Apartament 2 camere, Mobilat Resita

Apartament 2 camere, , etaj 2 MOBILAT, confort 2 Contorizare utilități, ușa metalică, gemuri termopan, podele laminate gresie faianță, uși de interior noi telefon zero sapte patru zero opt opt noua cinci noua opt

833 EUR/m2 | 48 m2

Resita, Caras-Severin

!!!52000euro !!! Apartament 3 camere, confort 1,Mobilat  Resita 48

!!!52000euro !!! Apartament 3 camere, confort 1,Mobilat Resita

,Apartament 3 camere confort 1, , suprafata 74 mp situat în zonă bună. Incalzire cu centrala termica usa noua la intrare geamuri termopan Gresie faianță Podele laminate ACTE LA ZI .

703 EUR/m2 | 74 m2

Resita, Caras-Severin

 !! 33000 euro!! Confort 1,Apartament 2 camere   RESITA 64

!! 33000 euro!! Confort 1,Apartament 2 camere RESITA

Apartament 2 camere , confort 1 semidecomandat ,zonă bună Centrală termică, calorifere noi Instalație cupru gresie Geamuri termopan, podele laminate Cotorizare utilitati ușa metalica tel --zero sapte patru zero opt opt noua cinci noua opt

589 EUR/m2 | 56 m2

Resita, Caras-Severin

Vând apartament 4 camere
5

Vând apartament 4 camere

Vând apartament 4 camere 2 băi 2 balcoane Et 2 Micro 4 lângă parcul siderurgistului centrală termică ,termopane str. Gurghiului Bl 1 sc E. nu este pe colț decomandat confort 1.

890 EUR/m2 | 100 m2

Micro IV, Resita, Caras-Severin

Casa cu 2 camere,living și baie complet renovata
7
3

Casa cu 2 camere,living și baie complet renovata

Agentia Tryo M va propune spre vânzare o casă cochetă, ideală pentru un cuplu sau o familie mică, situată într-o zonă liniștită și accesibilă. Locuința este compartimentată eficient și dispune de 2 camere spațioase, un living luminos și primitor, baie modernă și bucătărie funcțională. Imobilul a fost ...

713 EUR/m2 | 98 m2

Resita, Caras-Severin

Apartament 2 camere cofort 1decomandat
12

Apartament 2 camere cofort 1decomandat

Agenția Tryo M imobiliare vă oferă spre vânzare un apartament cu 2 camere, confort 1, decomandat gata de mutare imediată ideal atât pentru locuit, cât și pentru investiție. Locuința este complet mobilată și utilată, fiind pregătită pentru a fi ocupată imediat, fără necesitatea unor investiții suplimentare. Apartamentul ...

754 EUR/m2 | 65 m2

Resita, Caras-Severin

Casa de vanzare ultra central 3

Casa de vanzare ultra central

Spre vanzare casa din Sat.DIVICI Com. Pojejenea,La distanta de 200metri fata de Dunare

39 EUR/m2 | 558 m2

Resita, Caras-Severin

Garsoniera Calea Caransebesului
8
12

Garsoniera Calea Caransebesului

Garsoniera curata bine intretinuta si aerisita mobilata si utilata partial.Detine usi noi de calitate termopane maro,centrala termica noua prin condensare.Se afla la etajul 3 si este decomandata.(La camine)

839 EUR/m2 | 28 m2

Govandari, Resita, Caras-Severin

Proprietar vand casa
10

Proprietar vand casa

Proprietar, vand in Resita - Casa solida, din caramida, in suprafata de 174,75 mp. construiti, situata pe str. Teilor, pe malul Barzavei, pozitie excelenta, compusa din: demisol bucatarie, baie cu cada, hol; parter - birou, camera de zi, hol, dresing, scara interioara, etaj - un dormitor cu balcon, ...

Muncitoresc, Resita, Caras-Severin

Aprtament 4 Camere decomandat Etaj 1 Reșița
10
5

Aprtament 4 Camere decomandat Etaj 1 Reșița

Vând apartament 4 camere decomandat la etajul 1 în bloc de 4 etaje în Municipiul Reșița, vis a vis Poliția Municipiului Reșița. Apartament izolat exterior cu geamuri termopan, două băi, centrală termică proprie, Apartamentul se vinde mobilat. Preț Negociabil. Telefon

800 EUR/m2 | 100 m2

Resita, Caras-Severin

Fără agenție, teren extravilan cu drum, pădure cu fâneață și vecini, izvoare, sud-vestic
5
5

Teren extravilan 10.600 mp, UAT Reșița către Lupac, la 20 minute de centrul orașului pe jos, intrare prin zona padocului de câini cu mașină 4x4, cu vecini ok, pădure pe pante, bătrână și tânără, și fâneață pe teren drept, 2 drumuri de acces plus altul existent în CF, expunere sud-vestica potrivită pentru ...

10,600 m2

Resita, Caras-Severin

Promovat
De vânzare apartament 2 camere Reșița zona Parcului Siderurgistului
5
1

Apartament 2 camere, Reșița, zona Parcului Siderurgistului, decomandat, 57 mp utili, geamuri termopan, climatizare, centrala termică, etaj 4 4, acoperis schimbat recent. Pret 44500 euro. Pretul este USOR NEGOCIABIL. Informatii LA TELEFON. Rog seriozitate.

781 EUR/m2 | 57 m2

Resita, Caras-Severin

Apartament 2 camere la casa, curte comuna, Lend, ID 986
8

Apartament 2 camere la casa, curte comuna, Lend, ID 986

Agentia Marcos Imobiliare va pune la dispozitie o oferta de Vanzare Apartament 2 camere la casa curte comuna, situat în zona Lend - strandul Atlantic langa centrala electrica Grebla cu urmatoarele caracteristici: Zona foarte frumoasa Compus din bucatarie, baie, camera, la etaj mai este o camera 30 mp ...

667 EUR/m2 | 60 m2

Lendt, Resita, Caras-Severin

Vand apartament 3 camere, etaj 3, bloc izolat
10
2

Vand apartament 3 camere, etaj 3, bloc izolat

In calitate de proprietar, vand apartament 3 camere langa cinematograful Dacia, liceul Economic din Resita, cu o suprafata totala de cca. 64 MP. Apartamentul este situat la etajul 3, intr-un bloc izolat, a fost renovat, incalzirea se face prin intermediul centralei termice pe gaz si se vinde complet ...

1094 EUR/m2 | 64 m2

Resita, Caras-Severin

Apartament 3 camere Micro 2
5

Apartament 3 camere Micro 2

Agentia Marcos Imobiliare va pune la dispozitie o oferta de vânzare a unui apartament cu 3 camere situat in Resita, zona stadion Gloria. Suprafața 80 3 camere Decomandat Confort 1 Etajul 4 din 4 Acoperis tabla Scara renovata Bucatarie si camara Balcon Sufragerie 2 bai 2 dormitoare Termopane Centrala Interfon Baie ...

774 EUR/m2 | 80 m2

Micro II, Resita, Caras-Severin

Vând garsoniera
5
6

Vând garsoniera

Centrală, aer condiționat, podele, gresie, faianță......

934 EUR/m2 | 32 m2