Vand 3 camere Decomandat zona Centrala

79 000 EUR negociabil 988 EUR/m2
Valabil din 5/11/2026 11:15:06 AM
Specificații
Suprafata utila
80 m2
Numar camere
3 camere
Numar bai
2
Etaj
Compartimentare
decomandat
Confort
1
Anul constructiei
1988
Incalzire
centrala proprie
Numar niveluri
4
Numar bucatarii
1
Numar balcoane
2
Destinatie
Rezidential
Amenajare strazi
Asfaltate, Betonate, Iluminat stradal, Mijloace de transport in comun
Descriere
Agenția Imobiliară Alfa House din Reșița vă pune la dispoziție spre cumpărare un apartament confort 1 decomandat compus din 3 camere, 2 bai, bucătărie, 2 balcone, debara, hol mare .
Apartamentul este situat în Zona Centrala intr-un bloc de 4 etaje , etaj intermediar .

Suprafață 90 mp construiti.

- Bloc reabilitat termic
- Bloc acoperit cu tigla
- Usă metalică
- Usi interioare schimbate partial
- Gresie si faianta
- Centrală termică
- Geamuri termopan
- 2 Balcoane unul inchis in termopan celalalt in cornier
- Podele laminate
- 2 Bai
- Zonă foarte bună

Apartamentul poate fi achiziționat atat cash cât și prin credit bancar, acesta fiind liber de sarcini. Vă punem la dispoziție extras CF, certificat energetic și întreaga documentație necesară în vederea obținerii unui credit bancar.
Pentru mai multe detalii și pentru a stabili o întâlnire în vederea vizionării imobilului, contactați-ne cu încredere atât telefonic cât și pe Whatsapp.