Promovat
Apartament doua camere de vanzare str Avram Iancu 344 Floresti
9
1

Apartament doua camere 53mp balcon mare 7 mp ,living bucatarie ,baie ,dormitor ,spatiu depozitare finisat mobilat utilat complet,plita hota cuptor frigider masina spalat vase masina spalat rufe aer conditionat,centrala proprie incalzire pardosea televizoare toate noi ,nelocuit ,contine si un loc de parcare ...

2698 EUR/m2 | 53 m2

Cluj-Napoca, Cluj

Promovat
Vand aprtament 3 camere semidecomandat, Cluj-Napoca, Manastur
10
4

APARTAMENT DE VÂNZARE | CLUJ-NAPOCA | MĂNĂȘTUR | 3 CAMERE | GARAJ + BOXĂ Vă propun spre vânzare un apartament primitor, situat în cartierul Mănăștur, pe strada Grigore Alexandrescu nr. 38, într-o zonă accesibilă, bine conectată la mijloace de transport, magazine, școli, farmacii, langa Academia de Muzica ...

2750 EUR/m2 | 64 m2

M%c4%83n%c4%83%c8%99tur, Cluj-Napoca, Cluj

Promovat
Casă limitrof Cluj-Napoca 285mp si 513mp curte, PF, CF. Preț 295.000 euro
10
3

Persoană fizică, vând în Sălicea (central, accesibil, 15 min de centru Cluj-Napoca) casă nouă, cu CF, certificat energetic tip A. Dispunere pe trei niveluri, 7 camere, suprafață desfășurată 285mp. Teren propriu: 513mp, îngrădit. Curte cu gazon. Garaj propriu cu intrare din stradă, alte locuri de parcare ...

1035 EUR/m2 | 285 m2

Salicea, Cluj

Promovat
Proprietar vând apartament 2 camere 58 mp utili singur pe etaj 1 cu loc de parcare și curte, în vilă
10
3

Proprietar (PF) vând apartament 2 camere 58 mp utili la et.1 cu loc de parcare și curte, orientare N+S+E+V, singur pe etaj, în vilă P+1+M. > Locație: strada Beiușului în Cluj-Napoca (zona Plevnei IRA) - zona de case > Orientare inedită: N+S+E+V lumină naturală în fiecare încăpere a imobilului. ...

2929 EUR/m2 | 58 m2

Bulgaria, Cluj-Napoca, Cluj

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Vând loc de veci în cimitirul central Cluj Napoca numarr contact

Vând loc de veci urgent cimitirul central Cluj Napoca numar contact

Cluj-Napoca, Cluj

Casa de vanzare in sat Sic - Ideala pentru familii!
5
3

Casa de vanzare in sat Sic - Ideala pentru familii!

Preț convenabil | Zonă liniștită | Posibilitate de extindere Cauți o casă într-o zonă liniștită, perfectă pentru viața de familie? Această proprietate din satul Sic, județul Cluj, îți oferă confort, spațiu și un teren generos tot ce ai nevoie pentru un cămin primitor. Caracteristici ale casei 2 ...

1053 EUR/m2 | 76 m2

Sic, Cluj

Cabana Muntele Baisorii
8
15

Cabana Muntele Baisorii

Cabana În stațiunea Muntele Baisorii, în suprafață de 60m, apa, încălzire cu șemineu, curent, se vinde mobilată, teren 300mp concesionat jud cluj

1300 EUR/m2 | 40 m2

Baisoara, Cluj

PF Vând apartament 60mp+parcare+terasa 5mp zona Vivo
10

PF Vând apartament 60mp+parcare+terasa 5mp zona Vivo

Apartamentul este situat în zona Vivo. Are o suprafață de 60 mp compartimentat astfel: Bucătărie open space cu living Dormitor cu dresing Hol Baie Terasa amenajata Parcare Apartamentul se vinde complet mobilat și utilat(încălzire în pardoseala) Parcare cu CF Terasa în acte. Zona liniștită, bloc ...

2567 EUR/m2 | 60 m2

Floresti, Cluj-Napoca, Cluj

Cesionez teren Buscat 1

Cesionez teren Buscat

Persoana fizica, cesionez teren vis-a-vis de partia Buscat, 4 parcele cu suprafete de 1000mp, 1000mp, 1100mp si 1634mp . Mail multe detalii la telefon. Pret negociabil.

1,000 m2

Muntele Baisorii, Cluj

vand teren de casa 75

vand teren de casa

persoana fizica vand 1 parcela de teren de 630 mp, front 23 m fiecare, in Someseni la Hodai langa casele nou construite, cu drum de servitute.Terenul este plan, cu deschidere E-V, insorit toata ziua, cu panorama, fara fire de inalta tensiune, cu CF, accesul ff bun, drum pietruit, curent la 80 m cu legare ...

630 m2

Someseni, Cluj-Napoca, Cluj

Pers.fizica vand garsoniera
5
6

Pers.fizica vand garsoniera

Persoana fizica vând garsoniera B-dul Muncii,lângă statia: autobus,tramvai.Suprafata aproape 18 mp,cu bucatarioara,baie,camera calda și uscata. Pret 55.000 EUR.Garsoniera este la etajul 2.tel

3056 EUR/m2 | 18 m2

Cluj-Napoca, Cluj

Teren Cluj Napoca
2
19

Teren Cluj Napoca

Vand teren în zona Făget-Izvor, Cluj Napoca. 800 mp intravilan + 6800mp extravilan

Faget, Cluj-Napoca, Cluj

Vand Garsoniera
5

Vand Garsoniera

Se vinde garsoniera pe Str Aviatorilor ,nr8 Bloc F 2 , APT 55 ,etajul 4, 22,65 mp

Central, Campia Turzii, Cluj

Teren intravilant 2056 mp 38eu mp
1

Teren intravilant 2056 mp 38eu mp

Teren intravilan 2056mp Front stradal 20m Acces la două străzi

2,056 m2

Sandulesti, Cluj

Aparent 2 camere zona liniștită de vânzare!
5

Aparent 2 camere zona liniștită de vânzare!

Ofer spre vânzare apartament 2 camere , zona bungar, strada pepineriei , bloc S2 , etajul IV . Apartamentul dispune de o suprafață totală 50,63 mp , recent renovat , termopane , centrala noua, beci propriu și acoperiș. Prețul este de 69k eur Cash iar prin credit 74k eur negociabil. Pentru mai multe ...

1353 EUR/m2 | 51 m2

Dej, Cluj

Vând apartament cu 3 camere în Gherla  Cluj
3
1

Vând apartament cu 3 camere în Gherla Cluj

Vând apartament cu 3 camere în Gherla, str George Coșbuc, etajul 3, cu suprafața de 63 mp, finisaje clasice, ne mobilat. Zonă liniștită, spații verzi, cu școala generală Nr 1 (proaspăt renovată redată în folosință), gara și autogara în imediata proximitate. Info la tel

1797 EUR/m2 | 63 m2

Gherla, Cluj

vand pensiune
13

vand pensiune

Vand pensiune în Belis,aprox 400mp supr desfasurata pe 4 nivele, 6 camere cu terase, 6băi, 2bucatarii,living mare, 1200mp teren, centrală,ciubar, saună, mobila lemn masiv, utilata,curent trifazic, în funcțiune.Alte ing la tel.Schimb cu apartament sau casa în Cluj-Napoca

813 EUR/m2 | 400 m2

Belis, Cluj

Vand teren extravilan, sat Tăuți, cu suprafata de 1000m2
7
1

Vand teren extravilan, sat Tăuți, cu suprafata de 1000m2

Vand teren extravilan, sat Tăuți, cu suprafata de 1000 m. Utilitățile se afla la circa 900 m de teren. Pretul este de 25 negociabil. Zona deosebita pt o cabana sau pt casa de locuit se face 15 min cu masina de la vivo!

Tauti, Cluj

 Apartament 2 Camere Modern | Str. Eroilor 126 | Primul Proprietar | Loc Parcare CF
10
2

Vă propun spre vânzare un apartament primitor și bine întreținut, situat în Florești, pe strada Eroilor nr. 126. Proprietatea se află la parterul înalt (peste subsol tehnic) al unui imobil construit în 2012, oferind siguranță și izolare termică optimă. Detalii cheie: Suprafață: 43 mp utili + balcon ...

2091 EUR/m2 | 43 m2

Floresti, Cluj

Vand teren pentru construire bloc langa Kaufland
2
1

Vand teren pentru construire bloc langa Kaufland

Vand teren in Turda, zona Kaufland, pentru construire bloc, cu suprafata de 2200 mp. Pretul este de 280 euro mp.

Turda, Cluj

spatiu comercial de vinzare turda c. victoriei nr.100- 350 mp la parter 670 mp la etaj
4
2

Vand spatiu comercial situat in Turda, str Calea Victoriei ,nr 100 ,suprafata utila 1050mp din care 350 mp la parter 670 mp la etaj. Pret 1.050.000 euro. Informatii la telefon

1000 EUR/m2 | 1,050 m2

Micro%2b1, Turda, Cluj

Vind teren 10,000 mp in deusu
4
4

Vind teren 10,000 mp in deusu

Vind 1 hectar teren intravilan in deus, la drum principal asfalt, front 54 m; cu toate utilitățile la drum, apa, canal,Curent, gaz; acte în regulă; preț 55 euro mp negociabil;

Cluj-Napoca, Cluj

Persoana Fizica vand garsoniera in Gruia - 44.500 euro Apartament Gruia de vanzare Garsoniera Gara
5
11

Persoana fizica vand garsoniera in cartierul Gruia - 44.500 euro, strada Migdalului. Garsoniera este aproape de Gara, Facultatea de Litere, stadion CFR si are o suprafata de 13,1 mp. Se vinde mobilata si utilata complet. Telefon O743182643

3423 EUR/m2 | 13 m2

Gruia, Cluj-Napoca, Cluj

Vand Teren
3

Vand Teren

Vand teren in cartierul George Enescu. Parcela are o lungime de 430m din strada George Enescu pana in strada Viitorului. Intabulat cu CF si numar cadastral. Se cunosc si vecinii stanga-dreapta. Se vinde doar parcela intreaga.

1,963 m2

Campia Turzii, Cluj

Categorii

Județe

Cluj

Localități

Cluj-Napoca (732) Turda (201) Floresti (195) Dej (132) Campia Turzii (85) Gherla (80) Apahida (45) Chinteni (40) Gilau (33) Dezmir (32) Baciu (27) Belis (25) Mihai Viteazu (24) Huedin (21) Feleacu (19) Salicea (19) Tureni (17) Jucu de Mijloc (15) Baisoara (14) Bontida (13) Jucu de Sus (13) Muntele Baisorii (13) Aiton (12) Maguri-Racatau (12) Marisel (12) Borsa (11) Campenesti (11) Rasca (11) Rediu (11) Calatele (10) Maguri (10) Sandulesti (10) Popesti (9) Valcele (8) Viisoara (8) Bucea (7) Copaceni (7) Deusu (7) Fundatura (7) Iclod (7) Mera (7) Poiana Horea (7) Rascruci (7) Valea Draganului (7) Visagu (7) Aghiresu (6) Capusu Mare (6) Ciucea (6) Cojocna (6) Feiurdeni (6) Geaca (6) Luna (6) Luna de Sus (6) Moldovenesti (6) Sannicoara (6) Somesu Rece (6) Corusu (5) Cuzdrioara (5) Dabaca (5) Dangau Mare (5) Gheorghieni (5) Marcesti (5) Micesti (5) Mociu (5) Petrestii de Jos (5) Poieni (5) Radaia (5) Vechea (5) Bogata (4) Buru (4) Calarasi (4) Cara (4) Ceanu Mare (4) Corpadea (4) Gadalin (4) Ghirisu Roman (4) Iara (4) Lujerdiu (4) Luna de Jos (4) Nima (4) Pata (4) Sanpaul (4) Taga (4) Tauti (4) Aghiresu-Fabrici (3) Alunisu (3) Badeni (3) Balcesti (Belis) (3) Boian (3) Buza (3) Cacova Ierii (3) Camarasu (3) Catina (3) Chidea (3) Ciumafaia (3) Ciurila (3) Cornesti (Mihai Viteazu) (3) Livada (Iclod) (3) Livada (Petrestii de Jos) (3) Lunca Visagului (3) Manastireni (3) Martinesti (3) Mihaiesti (3) Moristi (3) Muntele Rece (3) Negreni (3) Nicula (3) Ocna Dejului (3) Pietroasa (3) Plopi (3) Recea-Cristur (3) Rogojel (3) Sacalaia (3) Sacuieu (3) Samboleni (3) Santejude-Vale (3) Santioana (3) Sic (3) Tioltiur (3) Valea Ierii (3) Vanatori (3) Vultureni (3) Alunis (2) Ardeova (2) Aschileu Mare (2) Bagara (2) Bobalna (2) Boju (2) Bunesti (2) Caianu (2) Caianu Mic (2) Caianu-Vama (2) Capusu Mic (2) Ceanu Mic (2) Comsesti (2) Faureni (2) Finisel (2) Fizesu Gherlii (2) Ghirolt (2) Giula (2) Gligoresti (2) Jucu (2) Margau (2) Masca (2) Mintiu Gherlii (2) Petea (2) Plaiesti (2) Pustuta (2) Salistea Noua (2) Sanmarghita (2) Sanmartin (2) Saradis (2) Scrind-Frasinet (2) Smida (2) Soporu de Campie (2) Stejeris (2) Sub Coasta (2) Suceagu (2) Sucutard (2) Tritenii de Jos (2) Urisor (2) Vad (2) Vlaha (2) Babutiu (1) Baita (1) Bociu (1) Bodrog (1) Bogata de Jos (1) Bologa (1) Bont (1) Borzesti (1) Buteni (1) Calarasi-Gara (1) Calata (1) Calna (1) Catcau (1) Cetan (1) Coasta (1) Coplean (1) Cornesti (1) Cornesti (Garbau) (1) Craesti (1) Cristorel (1) Cutca (1) Dangau Mic (1) Dealu Mare (1) Dealu Negru (1) Deleni (1) Diviciorii Mari (1) Diviciorii Mici (1) Dretea (1) Dumbrava (1) Feldioara (1) Filea de Jos (1) Finciu (1) Giurcuta de Sus (1) Hodai-Boian (1) Iclozel (1) Inucu (1) Izvoru Crisului (1)