Vand păstrăvărie si restaurant
Vând păstrăvărie pe sistem circular,in hala ,cu toate avizele in funcțiune,35T capacitate pe an,cu restaurant la etaj ,sub prețul pieței,la 30 km lîngă Cluj sau schimb cu proprietate în Cluj.
Finisel, Cluj
28 aprilie
Anunțuri promovate – Vezi toate
Finisel, Cluj
28 aprilie
Vand casa in Floresti, str Tautului, cu front la 2 strazi - Teren 377mp - Suprafata utila casa 110mp - Etaj: 2 Dormitoare, 1 baie - Parter: 1 Dormitor, 1 baie, Bucatarie, Living, birou - Aer conditionat si ventilatie cu recuperare de caldura in dormitoare si living - panouri fotovoltaice 10.5KWp cu instalatie ...
2445 EUR/m2 | 110 m2
Tauti, Cluj
29 aprilie
Apartament doua camere 53mp balcon mare 7 mp ,living bucatarie ,baie ,dormitor ,spatiu depozitare finisat mobilat utilat complet,plita hota cuptor frigider masina spalat vase masina spalat rufe aer conditionat,centrala proprie incalzire pardosea televizoare toate noi ,nelocuit ,contine si un loc de parcare ...
2698 EUR/m2 | 53 m2
Cluj-Napoca, Cluj
ieri 12:23
Apartament cu o camera (bucatarie, baie, dormitor), plus curte. Suprafata utila apartament: 34 m2 Suprafata curte: 39 m2-individuala Incalzire: gaz, centrala termica proprie, incalzire in pardosea in bucatarie si baie dar si calorifere. Apartamentul este recent renovat, dotat, geamuri termopan si usa ...
1471 EUR/m2 | 34 m2
Central, Dej, Cluj
8 mai
Anunțuri – Anunțuri pe pagină: 20 50
PF vand apartament 2 camere, semidecomandat, etajul 1 din 4, situat in Manastur, aleea Peana. Blocul este izolat termic. Are in proximitate statie de autobuz tramvai, magazine, scoala, biserica. Apartamentul se vinde nemobilat. Exclus agentii.
3333 EUR/m2 | 39 m2
Manastur, Cluj-Napoca, Cluj
azi 08:14
Vand Apartament 4 camere . Situat in Dej ,la 45 de minute de Cluj-Napoca, Apartamentul este intr-un bloc construit in 2010,are ascensor,este situat la etajul 3 din 5 ,are o suprafata utila de 89,35 mp,,o suprafata totala 105 mp și este compus din 4 camere,dintre care 3 decomandate,camera de zi cu ...
1478 EUR/m2 | 90 m2
Dej, Cluj
azi 08:13
Vând, Apartament 2 camere decomandate ,suprafata construita 72 mp Situat in Dej ,la 45 de minute de Cluj-Napoca, Apartamentul este intr-un bloc linistit ,construit in 2010,intr-o zona nepoluata fonic si lipsita de noxe ,blocul are ascensor,apartamentul este situat la etajul 3 din 5 ,are o suprafata ...
1533 EUR/m2 | 60 m2
Vest, Dej, Cluj
azi 08:13
Vând garsonieră 11mp etajul 3 în Mănăștur pe aleea Gârbău în bloc izolat exterior cu repartitor pe calorifer
3545 EUR/m2 | 11 m2
Mănăștur, Cluj-Napoca, Cluj
azi 08:04
Va aducem in atentie un proiect de 2 duplex-uri, situat la doar 14 km de Cluj-Napoca si la aproximativ 20 de minute de condus cu masina, in localitatea Chinteni - Judetul Cluj. Duplex-urile sunt situate intr-o zona linistita, plina de verdeata. Experienta din piata a dezvoltatorului, a facut posibil ...
1538 EUR/m2 | 130 m2
Chinteni, Cluj
azi 08:00
3 camere finisat,decomandat,et2 ,bloc cu o scară,65 mp,balcon 4 mp,parcare cu cf-se vinde complet mobilat și utilat -fara sarcini tf
1931 EUR/m2 | 65 m2
Cluj-Napoca, Cluj
azi 07:58
Teren de vanzare aflat in localitatea Salicea comuna Ciurila,avand front la drumul proncipal DJ 107R de 23 ml. Avand o suprafara de 1100 mp detin CF-ul si certificatul de urbanism,curentul electric și apa sunt chiar la limita proprietății.
1,100 m2
Salicea, Cluj
azi 07:53
Proprietar (PF) vând apartament 2 camere 58 mp utili la et.1 cu loc de parcare și curte, orientare N+S+E+V, singur pe etaj, în vilă P+1+M. > Locație: strada Beiușului în Cluj-Napoca (zona Plevnei IRA) - zona de case > Orientare inedită: N+S+E+V lumină naturală în fiecare încăpere a imobilului. ...
2929 EUR/m2 | 58 m2
Bulgaria, Cluj-Napoca, Cluj
azi 07:52
Vand teren,loc de casa, in Cuzdrioara
800 m2
Cuzdrioara, Cluj
azi 07:52
Vand teren pentru constructii, 59 ari, in livada Cuzdrioara,
5,900 m2
Cuzdrioara, Cluj
azi 07:52
Apartament cu 2 camere,bucătărie mare,baie,geamuri termopan,centrala,canalizare separată.Aproape de 2 magazine alimentare și școala.Zona foarte liniștită.Posibilitate spațiu comercial.
1447 EUR/m2 | 47 m2
Turda, Cluj
azi 07:43
Vânzare case tip duplex in varianta cu garaj și cu parcare în Chinteni cu o suprafață utilă de la 154 de metri pătrați și aproximativ 300 de metri pătrați de grădină, 190mp și garaj dublu și respectiv 240ml și 2 garaje.Casa dispune de un regim de înălțime P+E+M ,încălzire în pardoseală în toată casa ...
1396 EUR/m2 | 154 m2
Cluj-Napoca, Cluj
azi 07:41
Vând apartament strada stejarului Nr 40 41 mp bucătărie cu living dormitor și baie Apartamentul ginisat este situat la parter în acte demisol pretabil atât cât pentru locuit cât și pentru spațiu comercial ,este cu vedere la stradă
1707 EUR/m2 | 41 m2
Cluj-Napoca, Cluj
azi 07:41
casa individuala în Turda ( 30km distanta de Cluj), zona liniștită de case, cu acces 2 minute catre centru, magazine, bănci, autogara Sens Vest, parc, stații de transport în comun, magazine mari Lidl , Ocean , Dedeman. Casa are o suprafață utila de 78 mp, garaj 32 mp si magazie 27mp teren in suprafata ...
1058 EUR/m2 | 137 m2
Turda, Cluj
azi 07:39
de vanzare teren intravilan in borhanciu cluj 4000mp sau 7000mp super pret 90euro mp
4,300 m2
Borhanci, Cluj-Napoca, Cluj
azi 07:38
Persoana fizica vand fără agenții și comision ap 1 camera.bloc nou!.38.80mp.balcon 6.82 mp .Suprafața total 45, 62 mp.parter inalt.bloc nou.Rog agentiile să nu deranjeze! Până la notar și eu mă pot deplasa cu clientul!!!
1652 EUR/m2 | 46 m2
Floresti, Cluj
azi 07:35
Imobilul are o suprafață de 2200 mp în acte, 2022 mp măsurabili, și cuprinde: Corpul C1 137 mp, format din: 3 camere, hol, cămară, baie, bucătărie cu intrare separată din curte, pivniță incăpătoare, betonată și izolată, două curți + plus anexe în Corpul C2 116 mp - anexe: - grajd, șură cu posibilitatea ...
569 EUR/m2 | 137 m2
Fizesu Gherlii, Cluj
azi 07:29
Persoana fizica vând apartament 2 camere, decomandate, alcătuit din 2 dormitoare, baie, bucătărie și debara, cu un total de 72 mp. Apartamentul este situat la mansarda(pod în cf) și se vinde utilat mobilat, cu centrala proprie și aparat de aer condiționat. Este situat pe strada Beiușului din Cluj-Napoca, ...
1458 EUR/m2 | 72 m2
Someseni, Cluj-Napoca, Cluj
azi 07:29
Vand afacere la cheie teren intravilan 1550 mp.cabana 4 dormitoare necesita reparatii dar locuibila si local pizzerie cu loc de joaca 180 mp ,pe structura de lemn.Pret 145.000 euro neg.localul ii pe structura de lemn si cladirea ii fara acte arata exact ca in poze fuctionam de 3 ani.
0 EUR/m2 | 1,550 m2
Gherla, Cluj
azi 07:28
Pt.alte detali va rog sa sunati la nr. De telefon ,locatia se afla in parcul mare din Gherla ,in mijlocul parcului si este o locatie unicat adica singura de acest gen...
1 EUR/m2 | 409 m2
Ultracentral, Gherla, Cluj
azi 07:28