Promovat
Casa Vistea + teren 2000 mp - 15 km de Cluj-Napoca - Comision 0% - Exclusivitate - Vanzare   Schimb
10

Casa Vistea + teren 2000 mp - 15 km de Cluj-Napoca - Comision 0% - Exclusivitate - Vanzare Schimb

Casa Vistea + teren 2000 mp - 15 km de Cluj-Napoca - Comision 0% - Exclusivitate - Vanzare Schimb Va propunem spre vanzare casa in Vistea + teren 2000 mp + anexe gospodaresti. Se accepta schimb + diferenta din partea noastra cu apartament 3 4 camere decomandate in cartierul Grigorescu. COMISION 0% ...

985 EUR/m2 | 172 m2

Vistea, Cluj

Promovat
Vand apartament nou, finisat, mobilat la cheie  in Elite City.
10
1

Vand apartament nou, finisat, mobilat la cheie in Elite City.

Apartament 2 camere finisaje premium, gata de mutare Vând apartament deosebit, amenajat cu investiții consistente și atenție la detalii. Compartimentare ideală: 2 camere, bucătărie separată, baie și terasă generoasă de 13 mp. Complet mobilat și utilat cu electrocasnice de top: gamă Bosch (mașină de ...

4364 EUR/m2 | 55 m2

Iris, Cluj-Napoca, Cluj

Promovat
Apartament 58 mp-2 camere Str. Eroilor (zona Spartan)-Floresti
5
6

Direct de la Dezvoltator apartamente moderne cu 2 și 3 camere , situate într-un ansamblu rezidențial finalizat în 2023 , amplasat într-o zonă liniștită și aerisită din Florești Zona Spartan, pe strada Eroilor nr. 58 . Ansamblul beneficiază de drum de acces privat , cu acces atât din strada ...

1724 EUR/m2 | 58 m2

Floresti, Cluj

Promovat
Proprietar vând apartament cu 2 camere + garaj, Florești, strada Stejarului
10
1

Apartament modern cu 2 camere, inclusiv garaj și boxa, Strada Stejarului, Florești. Descoperă un apartament mobilat, spațios și luminos, cu o suprafață totală de 60 mp, utilă 56 mp + 4 mp balcon, situat într-un imobil nou, la etajul 1. Această locuință este ideală pentru cei care caută confort și stil! Compartimentare ...

1714 EUR/m2 | 56 m2

Floresti, Cluj

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

teren intravilan Cheile Turzii
4
10

teren intravilan Cheile Turzii

se vinde 1000 mp teren intravilan in loc Petrestii de jos județul Cluj la aproximativ 200 m de intrarea in defileul Cheilor Turzii și 5 m de Raul Hășdate . terenul nu are utilități .

1,000 m2

Turda, Cluj

imobiliare
16
3

imobiliare

PF vând casă la curte comună 1 cam buc 36 m + beci11 m teren 47 m + pod. Ideal pt birou sau spațiu comercial sau locuit cu vedere la cameră pe str Paris. preț 115000 euro negociabil

3194 EUR/m2 | 36 m2

Centru, Cluj-Napoca, Cluj

Vand casa in Luna de Jos
10
33

Vand casa in Luna de Jos

Vand casa 2 camere cu bucatarie de vara, camara, veranda, pod, grajd folosit pentru depozitare. Casa este din caramida pe fundatie de beton. Suprafata constructiei si a curtii este de 191mp. Suprafata teren este 416mp din care arabil 225 mp.

650 EUR/m2 | 100 m2

Luna de Jos, Cluj

Teren intravilan de vânzare
6

Teren intravilan de vânzare

Teren intravilan de vânzare zonă frumoasă și liniștită Vând teren intravilan în suprafață de 800 mp, situat într-o zonă frumoasă, ideală pentru construcția unei case sau pentru investiție. Deschidere la drum: 12 metri Stâlp de curent la poartă Acces facil la drum Zonă liniștită, cu peisaj ...

800 m2

Centru, Borzesti, Cluj

Vând apartament 2 camere mobilat și utilat pe str Gheorghe Dima- Zorilor
10
5

Proprietar , vând apartament de 2 camere, decomandat, Str Gh Dima , cartier Zorilor. Apartamentul este situat la parterul unui bloc cu 4 etaje. Este un parter înalt. Există garaj și o boxă la subsol. Este situat într-o zonă liniștită , aproape de piață, magazine, Universități . Apartamentul se vinde ...

3204 EUR/m2 | 56 m2

Cluj-Napoca, Cluj

Garsoniera micro 3 27.72 metri pătrați
5

Garsoniera micro 3 27.72 metri pătrați

Persoană fizică vând garsoniera 27,72 metri pătrați zona micro 3 in spate la Materna. Garsoniera este situata la parter si este compusă din cameră, bucătărie, hol,debara, baie.

1429 EUR/m2 | 28 m2

Turda, Cluj

Casă de vânzare
5
1

Casă de vânzare

Casă de vânzare, P+M cu suprafață 180mp utili. Compusă din: Parter :Living, bucătărie, cămară, baie, hol Etaj: 3 dormitoare, baie, hol Curtea: Foișor, magazie cu pivniță, garaj Suprafața de teren aferentă imobilului este 600mp. Mai multe detalii și poze în privat.

1417 EUR/m2 | 180 m2

Campia Turzii, Cluj

Vand garsoniera

Vand garsoniera

Vand garsoniera conf3 in cart Gheorgheni str Albac aproape de mijloacele de transport mobilat si utilat clasic

3636 EUR/m2 | 11 m2

Gheorgheni, Cluj-Napoca, Cluj

          Vind srl    3

Vind srl

Vind srl compus din 463mp hale industriale 176mp birouri, 5732mp curte împrejmuite partial betonata. Lungime la str. Oasului 124 ml toate facilitatile. Preț. Diferențe variante. Vizavi de noi sunt blocuri nou construite

5,320 m2

Cluj-Napoca, Cluj

Vand teren in Tureni
3
13

Vand teren in Tureni

Vand teren in Tureni.Terenul este intabulat,cadastrat,cu unic propietar.Situat pe o strada asfaltata,cu o panorama deosebita,dispune de utilitati in apropiere si o deschidere la strada de 31ml.Suprafata terenului este de 40de ari.Pret 35euro/m2,usor negociabil. Terenul se poate defalcaInf.latelefon ...

Tureni, Cluj

Vanzare teren de investiție în Cluj Napoca,  Zorilor
1

Vanzare teren de investiție în Cluj Napoca, Zorilor

De vanzare teren pentru investiție, in Cluj Napoca, cartierul Zorilor, partea catre strada Campului, suprafata de 900mp, front de 18m, situat la aproximativ 100 m de ultima casă.. Terenul este în zona ULiu, necesita PUZ

Zorilor, Cluj-Napoca, Cluj

Vând apartament zona Piața Abator, Cluj Napoca
5

Vând apartament zona Piața Abator, Cluj Napoca

Vand ap. 48,60mp, complet utilat în zona Piața Abator. Apartamentul este compus din doua holuri, doua camere decomandate, baie, bucătărie mobilata, debara și Logie. Apartamentul arecentrala termica achiziționată recent, aer condiționat. Pretul este de 155.000 euro, ușor negociabil. Telefon

3163 EUR/m2 | 49 m2

Centrala, Cluj-Napoca, Cluj

Vanzare apartament cu 2 camere in Cluj , zona Vivo
7

Vanzare apartament cu 2 camere in Cluj , zona Vivo

De vanzare apartament cu 2 camere in Cluj, zona Vivo, etaj 1, suprafata utila de 44 mp, mobilat si utilat, 2 parcari proprii, ocupabil imediat, pret vanzare apartament: 105 000 euro.

2386 EUR/m2 | 44 m2

Cluj-Napoca, Cluj

Vand teren intravilan cu CF in Borsa, Cluj
3
15

Vand teren intravilan cu CF in Borsa, Cluj

Vand teren intravilan cu CF, in comuna Borsa, Cluj, suprafata 1500 mp cu front la strada principala si drum secundar, loc bun pentru constructie casa, utilitati apa si curent electric.

1,500 m2

Borsa, Cluj

Casa de vanzare cluj
7
3

Casa de vanzare cluj

Vand casa cu teren de 700m2 cu doa imobile unul de68m2 si74m2 P+M cu acte la zi. (In curte suntem doi si cealalta este de vinzare are350 m2 pretul este separat). Nu colaborez cu agentii !!!!

643 EUR/m2 | 1,050 m2

Bulgaria, Cluj-Napoca, Cluj

Vanzare apartament cu 2 camere in Cluj Napoca
8

Vanzare apartament cu 2 camere in Cluj Napoca

De vanzare apartament cu 2 camere in Cluj Napoca, cartierul Manastur, bloc din 2012, aproape de statie de autobuz, mobilat si utilat, ocupabil imediat, pret: 148 000 euro neg.

3217 EUR/m2 | 46 m2

Manastur, Cluj-Napoca, Cluj

Proprietar vând apartament 2 camere 58 mp utili singur pe etaj 1 cu loc de parcare și curte, în vilă
10
3

Proprietar (PF) vând apartament 2 camere 58 mp utili la et.1 cu loc de parcare și curte, orientare N+S+E+V, singur pe etaj, în vilă P+1+M. > Locație: strada Beiușului în Cluj-Napoca (zona Plevnei IRA) - zona de case > Orientare inedită: N+S+E+V lumină naturală în fiecare încăpere a imobilului. ...

2929 EUR/m2 | 58 m2

Bulgaria, Cluj-Napoca, Cluj

vand teren extravilan 13996 mp 4 ron mp
3
5

vand teren extravilan 13996 mp 4 ron mp

Pers fiz vand teren extravilan 13996 mp in loc Rascruci , comuna Bontida , la 20 km de Cluj . Sunt 3 parcele : 2874 mp, 2670 mp si 8452 mp , total 13996 mp . Pret 4 ron mp negociabil. Teren intabulat, cadastrat , impozite achitate la zi , fara probleme juridice . Tel

Rascruci, Cluj

Vand garsoniera 11 mp Manastur
4
6

Vand garsoniera 11 mp Manastur

Vand garsoniera confort 3 Manastur Str Garbau parter mobilata si utilata complet, usa, geamuri, electrocasnice, canapea cumparate de 5 ani toate, disponibila imediat, pret 40.000 euro.Nu colaborez cu agentii imobiliare sau alti intermediari.Rog wats up la numarul afisat.

3636 EUR/m2 | 11 m2

Cluj-Napoca, Cluj

Casă și teren de vânzare
5

Casă și teren de vânzare

FIȘĂ PROPRIETATE OFERTĂ EXCLUSIVĂ EXCLUSIVITATE TOTALĂ PROPRIETATE DE VIS LA RĂSCRUCI, JUDEȚUL CLUJ! Teren 7.400 mp + Casă principală cu dotări: rețea de apă, canalizare, gaz, curent, formată din trei camere, baie, bucătărie, living, cămară toate camerele sunt racordate la gaz + Casă nouă ...

2500 EUR/m2 | 200 m2

Rascruci, Cluj

Categorii

Județe

Cluj

Localități

Cluj-Napoca (743) Turda (200) Floresti (188) Dej (124) Campia Turzii (85) Gherla (81) Apahida (46) Chinteni (40) Dezmir (32) Gilau (32) Baciu (27) Belis (24) Mihai Viteazu (23) Huedin (21) Feleacu (20) Salicea (18) Tureni (18) Jucu de Mijloc (15) Baisoara (14) Jucu de Sus (14) Muntele Baisorii (13) Aiton (12) Bontida (12) Maguri-Racatau (12) Marisel (12) Rasca (12) Rediu (11) Borsa (10) Calatele (10) Maguri (10) Sandulesti (10) Campenesti (9) Popesti (9) Mera (8) Rascruci (8) Valcele (8) Viisoara (8) Copaceni (7) Fundatura (7) Iclod (7) Luna de Sus (7) Poiana Horea (7) Sannicoara (7) Valea Draganului (7) Visagu (7) Aghiresu (6) Bucea (6) Capusu Mare (6) Ciucea (6) Deusu (6) Feiurdeni (6) Luna (6) Moldovenesti (6) Somesu Rece (6) Cojocna (5) Corpadea (5) Corusu (5) Cuzdrioara (5) Dabaca (5) Dangau Mare (5) Geaca (5) Gheorghieni (5) Marcesti (5) Micesti (5) Mociu (5) Petrestii de Jos (5) Poieni (5) Radaia (5) Sacuieu (5) Sanpaul (5) Bogata (4) Buru (4) Calarasi (4) Camarasu (4) Cara (4) Ceanu Mare (4) Gadalin (4) Ghirisu Roman (4) Iara (4) Lujerdiu (4) Luna de Jos (4) Negreni (4) Nima (4) Pata (4) Taga (4) Tauti (4) Vechea (4) Aghiresu-Fabrici (3) Alunis (3) Alunisu (3) Badeni (3) Balcesti (Belis) (3) Bobalna (3) Boian (3) Buza (3) Cacova Ierii (3) Catina (3) Chidea (3) Ciumafaia (3) Ciurila (3) Cornesti (Mihai Viteazu) (3) Livada (Iclod) (3) Livada (Petrestii de Jos) (3) Lunca Visagului (3) Manastireni (3) Martinesti (3) Mihaiesti (3) Muntele Rece (3) Nicula (3) Ocna Dejului (3) Pietroasa (3) Plopi (3) Recea-Cristur (3) Rogojel (3) Sacalaia (3) Samboleni (3) Santejude-Vale (3) Santioana (3) Sic (3) Tioltiur (3) Valea Ierii (3) Vanatori (3) Vultureni (3) Ardeova (2) Aschileu Mare (2) Bagara (2) Boju (2) Bunesti (2) Caianu (2) Caianu Mic (2) Caianu-Vama (2) Capusu Mic (2) Comsesti (2) Faureni (2) Finisel (2) Fizesu Gherlii (2) Ghirolt (2) Giula (2) Jucu (2) Margau (2) Masca (2) Mintiu Gherlii (2) Moristi (2) Petrestii de Sus (2) Plaiesti (2) Pustuta (2) Salistea Noua (2) Sanmarghita (2) Sanmartin (2) Saradis (2) Scrind-Frasinet (2) Smida (2) Soporu de Campie (2) Stejeris (2) Sub Coasta (2) Suceagu (2) Sucutard (2) Vad (2) Vlaha (2) Babutiu (1) Baita (1) Bociu (1) Bodrog (1) Bogata de Jos (1) Bologa (1) Bont (1) Borzesti (1) Buteni (1) Calarasi-Gara (1) Calata (1) Calna (1) Catcau (1) Ceanu Mic (1) Cetan (1) Coasta (1) Coplean (1) Cornesti (1) Cornesti (Garbau) (1) Craesti (1) Cristorel (1) Cutca (1) Dangau Mic (1) Dealu Mare (1) Dealu Negru (1) Deleni (1) Diviciorii Mari (1) Diviciorii Mici (1) Dretea (1) Dumbrava (1) Feldioara (1) Filea de Jos (1) Finciu (1) Giurcuta de Sus (1) Gligoresti (1) Hodai-Boian (1) Iclozel (1) Inucu (1) Izvoru Crisului (1) Jichisu de Jos (1) Jurca (1)