Promovat
Vând apartamente cu 2si 3 camere, semifinisate, in zona Consiliului Județean, Cluj-Napoca
4
1

Apartamente disponibile cu 2 și 3 camere, la prețul de 3.300 mp + TVA. Apartamentele cu 2 camere beneficiază de o terasă de 29 mp, dintre care: * 6 mp sunt incluși în prețul apartamentului; * diferența de 23 mp se calculează separat, la prețul de 1.200 mp + TVA.

51 EUR/m2 | 65 m2

Consiliului Județean Cluj, Cluj-Napoca, Cluj

Promovat
Vand apartament nou, finisat, mobilat la cheie  in Elite City.
10
1

Vand apartament nou, finisat, mobilat la cheie in Elite City.

Apartament 2 camere finisaje premium, gata de mutare Vând apartament deosebit, amenajat cu investiții consistente și atenție la detalii. Compartimentare ideală: 2 camere, bucătărie separată, baie și terasă generoasă de 13 mp. Complet mobilat și utilat cu electrocasnice de top: gamă Bosch (mașină de ...

4364 EUR/m2 | 55 m2

Iris, Cluj-Napoca, Cluj

Promovat
Apartament cu 3 camere Ultrafinisat   situat în cartierul Andrei Mureșanu Cluj Napoca
10
3

Apartament cu 3 camere Ultrafinisat situat în cartierul Andrei Mureșanu Cluj Napoca

Apartament cu 3 camere semidecomandat situat în cartierul Andrei Mureșanu una dintre cele mai căutate și liniștite zone din Cluj-Napoca. Apartamentul are o suprafata utila de 74.mp, la care se adauga o terasa de 15mp. Este pozitionat la ultimul etaj al unei cladiri de 4 etaje, cu Lift modern. Detine ...

3986 EUR/m2 | 74 m2

Andrei Muresanu, Cluj-Napoca, Cluj

Promovat
Apartament spatios in zona centrala
10
8

Apartament spatios in zona centrala

Apartament pe 2 nivele in zona centrala a orasului in casa cu 3 apartamente. Scara interioara. La primul nivel (situat la etajul 1 al imobilului) se afla o sufragerie spatioasa, baie cu cada, bucatarie si spatiu de depozitare (sub scara interioara) La nivelul intermediar, dressing si spatiu de depozitare. La ...

2529 EUR/m2 | 85 m2

Centru, Cluj-Napoca, Cluj

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Vând apartament în Mănăștur

Vând apartament în Mănăștur

Vând apartament cu o cameră în Mănăștur, zona Big , parter. Apartamentul are 29,82 mp, o cameră, o bucătărie și o baie, fiecare cu intrare separată din hol și este o locație potrivită pentru salon, cabinet etc. Preț 100.000 . Mai multe detalii la telefon

34 EUR/m2 | 2,982 m2

Big, Cluj-Napoca, Cluj

Teren de vânzare 23600mp in Coplean langa dej
1
1

Teren de vânzare 23600mp in Coplean langa dej

Vând teren arabil situat pe soseaua Cluj Napoca baia mare,in comuna Cășeiu, Suprafața de 23600mp,din care 2762mp teren Intravilan. Preț 95000 euro Tel.

23,600 m2

Cluj-Napoca, Cluj

Apartament 2 camere, 65 mp, Manastur-Club Transilvania, comision 0%
10
3

ROG NU SUNATI DE LA AGENTII IMOBILIARE. Particular, vând apartament decomandat cu 2 camere, situat în cartierul Mănăștur, strada Arinilor, la etajul 6 8 al unui bloc dotat cu lift. Caracteristici: Suprafata utila 65 mp Camera de zi: 20 mp | Bucătărie: 11 mp | Dormitor 13 mp | Baie 5,25 mp 2 ...

2600 EUR/m2 | 65 m2

Manastur, Cluj-Napoca, Cluj

Teren de vanzare in Borhanci
1

Teren de vanzare in Borhanci

Teren de vanzare in cartierul borhanci, fara PUZ, suprafata de 2900 mp,cu cota parte de drum privat asfaltat cu toate utilitatile (apa, canalizare,gaz, curent,internet), cu panorama deosebita cel mai inalt punct din cartierul borhanci.Terenul se afla la o distanta de 50 metri de Hubul Educational borhanci. ...

2,900 m2

Cluj-Napoca, Cluj

Apartament de vanzare Gruia
7
10

Apartament de vanzare Gruia

Buna ziua PF ofer spre vanzare apartament cu 1 camera + living cu bucatarie in cartierul Gruia Suprafata: 42 mp Localizare: Str. Migdalului (vis-a-vis de stadionul CFR) Etaj: 1 din 1 Curte comuna interioara, pod si beci (2 mp) Compartimentare: dormitor, living cu bucatarie tip open-space, baie Mobilat ...

2976 EUR/m2 | 42 m2

Gruia, Cluj-Napoca, Cluj

Vand teren intravilan zona Odobești
9
22

Vand teren intravilan zona Odobești

PFA . Vă ofer spre vînzare teren intravilan zona Str Corneliu Medrea , la distanță de 1,3 km de Auchan . teren plan ,nu este PUZ și utilități pe teren curentul este in apropiere sunt case in zonă, sunt 2parcele de 839 mp front de 20,5 , adâncime de 41 m Terenul este intabulat cu extras de carte ...

839 m2

Valea Chintăului, Cluj-Napoca, Cluj

Casă de vânzare în Cluj în zona Dâmbu Rotund!
10
6

Casă de vânzare în Cluj în zona Dâmbu Rotund!

PFA...Vă oferim spre vânzare casă individuală în cartierul D. Rotund zona Gării. Str Fabricii de chibrituri! Teren 770 mp Casa este renovata și izolată termic exterior! compusă din două camere semidecomandate . Baie, Bucătărie Anexă, Garaj,Pod Beci de 10 mp! Are centrala termica proprie! Finisaje ...

5692 EUR/m2 | 65 m2

Centru, Cluj-Napoca, Cluj

Vănd teren extravilan pe Valea Chintaului!
10
8

Vănd teren extravilan pe Valea Chintaului!

PFA.. vă ofer spre vânzare teren extravilan pe Valea Chintaului, zona Terra Garden teren parcelat cu CF individual pe fiecare parcela și drum de acces de 9 m Mai sunt 8 parcele de teren cu suprafață de 500 mp fiecare+ cotă parte din drum. teren drept în zona de case. ușor accesibil la strada principala,la ...

505 m2

Cluj-Napoca, Cluj

teren pt constructie 1

teren pt constructie

persoană fizică vând teren în Popești deal 2800 mp. front 40 m. ideal pt case sau cabana. utilități pe teren .pt informație sunați la Ionut

Cluj-Napoca, Cluj

Vand Teren Extravilan in Fanatele Clujului 15

Vand Teren Extravilan in Fanatele Clujului

PF vand teren extravilan, in Fanatele Clujului. la 5.5 km de Auchan Iris, in suprafata de 15718 m2, 100lei/m2 negociabil Coordonate GPS (46.831757, 626834) Terenul detine in prezent pe plantatie (catina, macese, porumbele) Acte la zi. Destinatie: - parc folto-voltaice pe baza de fonduri UE - ferme ...

Cluj-Napoca, Cluj

Apartament Str.Horea
5
3

Apartament Str.Horea

De vânzare .Proprietate în Centru str. Horea 110 mp . Etaj 1 din 1. 3 camere , 3 băi , bucătărie . Lic parcare , pivniță .. Dotat, mobilat complet .

3818 EUR/m2 | 110 m2

Horea, Cluj-Napoca, Cluj

Apartament de vânzare 40 mp Zorilor str. Observatorului - Pasteur
8
2

Bloc nou, etaj intermediar 2 6, lift Orientare spre vest Balcon 10 mp Proprietar Nu doresc colaborare cu agenții imobiliare

3875 EUR/m2 | 40 m2

Cluj-Napoca, Cluj

Vand garsoniera

Vand garsoniera

Vand garsoniera conf3 in cart Gheorgheni str Albac aproape de mijloacele de transport mobilat si utilat clasic

3636 EUR/m2 | 11 m2

Gheorgheni, Cluj-Napoca, Cluj

Vanzare teren de investiție în Cluj Napoca,  Zorilor
1
1

Vanzare teren de investiție în Cluj Napoca, Zorilor

De vanzare teren pentru investiție, in Cluj Napoca, cartierul Zorilor, partea catre strada Campului, suprafata de 900mp, front de 18m, situat la aproximativ 100 m de ultima casă.. Terenul este în zona ULiu, necesita PUZ

Zorilor, Cluj-Napoca, Cluj

Vând apartament zona Piața Abator, Cluj Napoca
5
3

Vând apartament zona Piața Abator, Cluj Napoca

Vand ap. 48,60mp, complet utilat în zona Piața Abator. Apartamentul este compus din doua holuri, doua camere decomandate, baie, bucătărie mobilata, debara și Logie. Apartamentul arecentrala termica achiziționată recent, aer condiționat. Pretul este de 155.000 euro, ușor negociabil. Telefon

3163 EUR/m2 | 49 m2

Centrala, Cluj-Napoca, Cluj

Vanzare apartament cu 2 camere in Cluj , zona Vivo
7

Vanzare apartament cu 2 camere in Cluj , zona Vivo

De vanzare apartament cu 2 camere in Cluj, zona Vivo, etaj 1, suprafata utila de 44 mp, mobilat si utilat, 2 parcari proprii, ocupabil imediat, pret vanzare apartament: 105 000 euro.

2386 EUR/m2 | 44 m2

Cluj-Napoca, Cluj

Vanzare apartament cu 2 camere in Cluj Napoca
8
1

Vanzare apartament cu 2 camere in Cluj Napoca

De vanzare apartament cu 2 camere in Cluj Napoca, cartierul Manastur, bloc din 2012, aproape de statie de autobuz, mobilat si utilat, ocupabil imediat, pret: 148 000 euro neg.

3217 EUR/m2 | 46 m2

Manastur, Cluj-Napoca, Cluj

Vand garsoniera 11 mp Manastur
4
6

Vand garsoniera 11 mp Manastur

Vand garsoniera confort 3 Manastur Str Garbau parter mobilata si utilata complet, usa, geamuri, electrocasnice, canapea cumparate de 5 ani toate, disponibila imediat, pret 40.000 euro.Nu colaborez cu agentii imobiliare sau alti intermediari.Rog wats up la numarul afisat.

3636 EUR/m2 | 11 m2

Cluj-Napoca, Cluj

Teren de vânzare
4
3

Teren de vânzare

Teren de vanzare 700 mp extravilan, aproape de EMERSON, langa un depozit de materiale de construcții si aproape de case, fără fire de innalta tensiune , 26000 eur neg tel

Cluj-Napoca, Cluj

Vand apartament cu 3 camere in Manastur, Cluj-Napoca.
10
1

Vand apartament cu 3 camere in Manastur, Cluj-Napoca.

Vand apartament cu 3 camere in Manastur pe strada Mehedinti cu posibilitatea de a prelua chiriasii actuali. Centrala proprie

3149 EUR/m2 | 47 m2

Manastur, Cluj-Napoca, Cluj

Salvează căutarea