Promovat
Apartament in vila! 4 camere, 106.67 mp+24 mp terasa!
12

Apartament in vila! 4 camere, 106.67 mp+24 mp terasa!

Vă prezentăm spre vanzare in excusivitate un apartament modern, dispus pe două niveluri, situat într-o vilă cu doar un singur alt apartament, oferind un grad ridicat de intimitate și confort. Este localizat in cartierul Manastur, zona strazii Balea. Detine o suprafata utila de 106.67 mp+ 1 balcon si ...

2344 EUR/m2 | 107 m2

manastur, Cluj-Napoca, Cluj

Promovat
Apartament cu 2 camere, zona Centrala !
9

Apartament cu 2 camere, zona Centrala !

Va prezentam spre vanzare un apartament cu 2 camere, localizat in Cluj-Napoca, zona strazii Dorobantilor. Imobilul este amplasat intr-o zona bine conectata, in apropiere de scoli, gradinite, parcuri, centre comerciale si mijloace de transport in comun. In imediata apropiere regasim: - Parcul Stefan ...

4589 EUR/m2 | 59 m2

Cluj-Napoca, Cluj

Promovat
Teren industrial cu autorizatie hala, Valea Chintaului
9

Teren industrial cu autorizatie hala, Valea Chintaului

Koncept Imobiliare va ofera spre vanzare un teren cu drept de superficie, situat in Cluj Innovation Park, pe Valea Chintaului, locatie cu profil tehnic si accesibilitate foarte buna pentru activitati de productie, depozitare, logistica sau birouri. Proprietatea beneficiaza de infrastructura completa ...

2,921 m2

Cluj-Napoca, Cluj

Promovat
Apartament 2 camere finisat bloc nou , zona Campina!
6
1

Apartament 2 camere finisat bloc nou , zona Campina!

Va prezentam spre vanzare un apartament cu 2 camere, localizat in Cluj-Napoca, cartierul Bulgaria, zona strazii Campina. Zona si imprejurimile Imobilul este amplasat intr-o zona bine conectata, in apropiere de scoli, gradinite, parcuri, centre comerciale si mijloace de transport in comun. In imediata ...

3291 EUR/m2 | 43 m2

bulgaria, Cluj-Napoca, Cluj

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament de vânzare 40 mp Zorilor str. Observatorului - Pasteur
8
2

Bloc nou, etaj intermediar 2 6, lift Orientare spre vest Balcon 10 mp Proprietar Nu doresc colaborare cu agenții imobiliare

3875 EUR/m2 | 40 m2

Cluj-Napoca, Cluj

Vanzare apartament cu 3 camere in  cartierul Gheorgheni. Comision 0!
7

Vanzare apartament cu 3 camere in cartierul Gheorgheni. Comision 0!

Capital Imobiliare va propune spre vanzare un apartament cu 3 camere in zona Interservisan in zona de case, cartierul Gheorgheni. Apartamentul este pozitionat la etajul 1 intr-o vila cu 1 etaj si mansarda avand orientare nord-vestica. Cladirea este construita in anul 2000, este izolata termic si are ...

2488 EUR/m2 | 74 m2

Gheorgheni, Cluj-Napoca, Cluj

Comision 0! Apartament cu 2 camere decomandate in Park Lake
6

Comision 0! Apartament cu 2 camere decomandate in Park Lake

Capital Imobiliare va propune spre vanzare un apartament in Parke Lake, zona Iulius Mall. Apartamentul este pozitionat la etajul 5 intr-un imobil nou cu 10 etaje edificat in 2015 dispunand de 2 lifturi. Suprafata utila este de 59,4 mp cu balcon de 3 mp. Compartimentarea este decomandata in urmatoarea ...

4034 EUR/m2 | 59 m2

Cluj-Napoca, Cluj

imobiliare
16
2

imobiliare

PF vând casă la curte comună 1 cam buc 36 m + beci11 m teren 47 m + pod. Ideal pt birou sau spațiu comercial sau locuit cu vedere la cameră pe str Paris. preț 115000 euro negociabil

3194 EUR/m2 | 36 m2

Centru, Cluj-Napoca, Cluj

Vand garsoniera

Vand garsoniera

Vand garsoniera conf3 in cart Gheorgheni str Albac aproape de mijloacele de transport mobilat si utilat clasic

3636 EUR/m2 | 11 m2

Gheorgheni, Cluj-Napoca, Cluj

          Vind srl    3

Vind srl

Vind srl compus din 463mp hale industriale 176mp birouri, 5732mp curte împrejmuite partial betonata. Lungime la str. Oasului 124 ml toate facilitatile. Preț. Diferențe variante. Vizavi de noi sunt blocuri nou construite

5,320 m2

Cluj-Napoca, Cluj

C0MISION 0% ! 3 camere, 2 bai, terasa, casa tip vila, curte comuna
4

Capital Imobiliare propune spre vanzare un apartament la casa, cu regim de inaltime S+ P+Pod, curte comuna cu un alt apartament, stuat in zona Piata Cipariu. Proprietatea dispune de o suprafata utila 83,29mp, compartimentare semidecomandata: nol intrare, 2 bai, 3 camere, bucatarie, terasa, pivnita. Exista ...

2869 EUR/m2 | 83 m2

Cluj-Napoca, Cluj

Vanzare teren de investiție în Cluj Napoca,  Zorilor
1
1

Vanzare teren de investiție în Cluj Napoca, Zorilor

De vanzare teren pentru investiție, in Cluj Napoca, cartierul Zorilor, partea catre strada Campului, suprafata de 900mp, front de 18m, situat la aproximativ 100 m de ultima casă.. Terenul este în zona ULiu, necesita PUZ

Zorilor, Cluj-Napoca, Cluj

Vând apartament zona Piața Abator, Cluj Napoca
5
3

Vând apartament zona Piața Abator, Cluj Napoca

Vand ap. 48,60mp, complet utilat în zona Piața Abator. Apartamentul este compus din doua holuri, doua camere decomandate, baie, bucătărie mobilata, debara și Logie. Apartamentul arecentrala termica achiziționată recent, aer condiționat. Pretul este de 155.000 euro, ușor negociabil. Telefon

3163 EUR/m2 | 49 m2

Centrala, Cluj-Napoca, Cluj

Vanzare apartament cu 2 camere in Cluj , zona Vivo
7

Vanzare apartament cu 2 camere in Cluj , zona Vivo

De vanzare apartament cu 2 camere in Cluj, zona Vivo, etaj 1, suprafata utila de 44 mp, mobilat si utilat, 2 parcari proprii, ocupabil imediat, pret vanzare apartament: 105 000 euro.

2386 EUR/m2 | 44 m2

Cluj-Napoca, Cluj

Apartament 2 camere, 57mp, bloc nou, zona Corneliu Coposu
3

Apartament 2 camere, 57mp, bloc nou, zona Corneliu Coposu

Blitz ofera spre vanzare un apartament de 2 camere in cartierul Dambu Rotund. In imediata apropiere aveti acces la multiple facilitati precum supermarket, statie de autobuz, sala de sport. Apartamentul are o compartimentare moderna, fiind compus din living cu bucatarie open space, dormitor, baie si un ...

2130 EUR/m2 | 57 m2

Cluj-Napoca, Cluj

Garsoniera, 32 mp, etajul 2, la cheie, cu garaj, Mărăști
8

Garsoniera, 32 mp, etajul 2, la cheie, cu garaj, Mărăști

BLITZ ofera spre vanzare o garsoniere confort 1, cu suprafața utilă de 32 mp în cartierul Mărăști, zona Expo Transilvania. Situată la etajul 2 al unui imobil structurat pe 4 niveluri, garsoniera este compartimentată astfel: hol la intrare, baie cu cadă, cameră de zi spațioasă, bucătărie decomandată ...

3438 EUR/m2 | 32 m2

Marasti, Cluj-Napoca, Cluj

Casa de vanzare cluj
7
3

Casa de vanzare cluj

Vand casa cu teren de 700m2 cu doa imobile unul de68m2 si74m2 P+M cu acte la zi. (In curte suntem doi si cealalta este de vinzare are350 m2 pretul este separat). Nu colaborez cu agentii !!!!

643 EUR/m2 | 1,050 m2

Bulgaria, Cluj-Napoca, Cluj

Vanzare apartament cu 2 camere in Cluj Napoca
8
1

Vanzare apartament cu 2 camere in Cluj Napoca

De vanzare apartament cu 2 camere in Cluj Napoca, cartierul Manastur, bloc din 2012, aproape de statie de autobuz, mobilat si utilat, ocupabil imediat, pret: 148 000 euro neg.

3217 EUR/m2 | 46 m2

Manastur, Cluj-Napoca, Cluj

Vand garsoniera 11 mp Manastur
4
6

Vand garsoniera 11 mp Manastur

Vand garsoniera confort 3 Manastur Str Garbau parter mobilata si utilata complet, usa, geamuri, electrocasnice, canapea cumparate de 5 ani toate, disponibila imediat, pret 40.000 euro.Nu colaborez cu agentii imobiliare sau alti intermediari.Rog wats up la numarul afisat.

3636 EUR/m2 | 11 m2

Cluj-Napoca, Cluj

Teren de vânzare
4
3

Teren de vânzare

Teren de vanzare 700 mp extravilan, aproape de EMERSON, langa un depozit de materiale de construcții si aproape de case, fără fire de innalta tensiune , 26000 eur neg tel

Cluj-Napoca, Cluj

FARA COMISION!  Penthouse 4 camere 180 mp, 3 bai, terase, priveliste
17

FARA COMISION! Penthouse 4 camere 180 mp, 3 bai, terase, priveliste

CAPITAL IMOBILIARE propune spre vanzare un apartament de tip penthouse intr-un imobil , cu un concept interior modern, structurat pe doua niveluri cu scara interioara si acces direct din lift. Proprietatea este compusa din 3 dormitoare, fiecare dintre ele beneficiind de baie proprie si iesire pe balcon, ...

5 EUR/m2 | 180 m2

Cluj-Napoca, Cluj

Casa individuala, 546 mp, 8 camere, 2 garaje, 905 mp teren, Feleacu
13
8

Propunem spre vanzare o proprietate deosebita, situata in Feleacu, la 4 km de la iesirea din Cluj-Napoca. Casa are o suprafata de 546 mp, cu un teren de 905 mp si este dispusa pe 3 nivele, Demisol-Parter-Etaj, este gandita pentru 2 familii, sau sediu de firma, sau pensiune. Constructia este din caramida ...

449 EUR/m2 | 546 m2

Cluj-Napoca, Cluj

Vand apartament cu 3 camere in Manastur, Cluj-Napoca.
10
1

Vand apartament cu 3 camere in Manastur, Cluj-Napoca.

Vand apartament cu 3 camere in Manastur pe strada Mehedinti cu posibilitatea de a prelua chiriasii actuali. Centrala proprie

3149 EUR/m2 | 47 m2