Spatiu de inchiriat!
7

Spatiu de inchiriat!

Spatiu comercial de inchiriat cu o suprafața de 75 m ,Toate utilitătile apa canalizare gaze curent

5 EUR/m2 | 75 m2

Valu lui Traian, Constanta

Promovat
Teren intravilan de vanzare lotizat oras Techirghiol 2044 mp cu deschidere la doua strazi
2
1

Proprietar vând teren intravilan lotizat cu suprafata de 2044 mp, cu deschidere la doua strazi ( 32 mp si respectiv 70 mp) situat in oras Techirghiol , toate utilitatile. Mai multe detalii la nr de telefon afisat. Pret 142.000 euro negociabil

2,044 m2

Techirghiol, Constanta

Promovat
MAMAIA- Apartament premium la malul marii piscina restaurant
10
1

vand apartament situat in mamaia nord se vinde mobilat utilat complet totul este nou!! utilitati :apa.gaze (centrala proprie),lumina 3 balcoane apartamentul este spatios, si extrem de bine luminat natural ,avand multe geamuri locuri de relaxare avand 3 terase generoase, vis a vis de plaja circa 300 ...

2022 EUR/m2 | 89 m2

Mamaia-Sat, Constanta

Promovat
  Teren 580 m , Valu lui Traian, zona premium, 7 km Constanța
1
4

Teren 580 m , Valu lui Traian, zona premium, 7 km Constanța

Vând teren intravilan 580 m Valu lui Traian, zona C (cea mai bună zonă), str. Horia Cloșca și Crișan Suprafață totală: 580 m (500 m + 80 m alee de acces proprie), 20*25m și alee 20*4m Alee de acces privată poarta de intrare este la limita aleei, acces exclusiv pentru proprietar Utilități: ...

580 m2

Valu lui Traian, Constanta

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament 3 camere, zona rezidențială linistita Mamaia Sat
8
3

Apartament 3 camere, zona rezidențială linistita Mamaia Sat

Vând apartament 3 camere, Mamaia Nord, zona rezidențială linistita, la 100 m de B-dul Mamaia, 450 m de plaja (Excelsior, Manor), supermarket in apropiere. Apartamentul in suprafata de 65 mp este situat la etajul 3 din 3 (mansarda înaltă 2.5-4.0 m) si este compus din living cu bucatarie open space, 2 ...

1800 EUR/m2 | 55 m2

Mamaia-Sat, Constanta

Ultimele 2 loturi,Teren intravilan Tuzla
1

Ultimele 2 loturi,Teren intravilan Tuzla

Ultimele 2 loturi,Teren intravilan,1500 m,50x30m,pe colt, intre case,pe partea cu marea,cu utilitati si cu toate actele in regula.

1,500 m2

Tuzla, Constanta

Cabana tip A de vanzare!
5

Cabana tip A de vanzare!

Se vinde cabana tip A ideala pentru gradina. Nu se asigura demontare si transport

350 EUR/m2 | 10 m2

Navodari, Constanta

Casă 3cam Mansardabilă 110mp Mobilat Utilat Valu Traian
10
22

Casă 3cam Mansardabilă 110mp Mobilat Utilat Valu Traian

Casă la sol cu posibilitate de mansardare, mobilată și utilată. Construită în anul 2009 pe un teren cu o suprafață de 300 mp. Suprafață utilă de 110 mp. Compusă din living 38 mp, 2 dormitoare spațioase și luminoase, bucătărie mobilată și utilată, baie, hol. Parket, gresie, faianță. Ferestre si uși de ...

1364 EUR/m2 | 110 m2

Valu lui Traian, Constanta

Penthouse 4 camere, Tomis Plus,  Maurer Residence Constanta ,
10
3

Penthouse 4 camere, Tomis Plus, Maurer Residence Constanta ,

Penthouse de vânzare în cartierul Tomis Plus Apartament de 4 camere open space situat la etajul 9 din 9 care se vinde mobilat si utilat, - Locație: Constanța, Strada Milano nr. 25, subzona Maurer Residence - Suprafață utilă imobil: 93,3 mpu - Balcon 1: 11,7 mpu - Balcon 2: 7,8 mpu - Suprafață utilă ...

2381 EUR/m2 | 113 m2

Tomis Plus, Constanta, Constanta

Vand teren plaje  Corbu
4
1

Vand teren plaje Corbu

Vand teren în suprafață de 5000 mp in lacalitatea Corbu .Terenul este ideal de investitie.In apropierea terenului a inceput sa se construiască. Zona este propusa pentru a fi bagata in intravilan si pretul este de 10 euro/m.Sau schimb cu apartament sau garsoniera in Constanta sau Navodari.La schimb ...

Constanta, Constanta

Teren Corbu
7
3

Teren Corbu

Vand teren Corbu ideal investitie sau pentru activități turistice.In zona se investește în turism fiind aproape de plaja sălbatică de la Corbu si rezervația naturală de la Vadu.

5,000 m2

Constanta, Constanta

Apartament 3 camere in vila si garaj, etaj 2 3, Delfinariu   Faleza Nord
8
5

Apartament 3 camere in vila si garaj, etaj 2 3, Delfinariu Faleza Nord

Vand Apartament 3 camere in vila si garaj, etaj 2 3, Delfinariu Faleza Nord Imobil P + 3 + acoperis si tabla, vila a fost construita sub atenta supraveghere a doi dintre actualii proprietari. Etaj: 2 3 Stare: gata de utilizare Tip proprietate: locuință utilizată Forma de proprietate: drept de proprietate Liber ...

2907 EUR/m2 | 99 m2

Delfinariu, Constanta, Constanta

Teren Costinesti apropiere viitoarea statiune Nibiru
5
3

Teren Costinesti apropiere viitoarea statiune Nibiru

Se deschide in iulie NIBIRU! Costinesti-Tuzla, proprietar, vand teren extravilan, suprafata 500 mp, 401 mp utili, restul drum de acees,se poate trece in intravilan, zona e lotizata complet (21 loturi de casa cu drum de acces, sunt incluse in PUG Tuzla, se vede in pozele atasate), la cca 300-400 m de ...

401 m2

Costinesti, Constanta

Vand Teren Intravilan, Com. Pestera Jud. Constanta
3

Vand Teren Intravilan, Com. Pestera Jud. Constanta

Vand teren intravilan, Comuna Pestera, Jud. Constanta, strada Florilor 69. Suprafata de 8243.77 mp cu deschidere la drum de 131 metri. Apa curent canalizare. Toate actele in regula. Pret: 3 Euro mp Persoana de contact: Nurgen Tel.

8,243 m2

Pestera, Constanta

Vand URGENT teren extravilan Com. Pestera, Jud. Constanta
2

Vand URGENT teren extravilan Com. Pestera, Jud. Constanta

Vand urgent teren extravilan pasune Com. Pestera, Jud. Constanta. Suprafata de 4.35 hectare. Deschidere de 138.32 metri la drumul judetean 222, la intrare in comuna. !5 kilometri de Mun. Medgidia. Toate actele in regula. Pret: 5000 Euro pe hectar negociabil. Persoana de contact: Liviu Nr. tel:

43,500 m2

Pestera, Constanta

Casa de vânzare în Valu lui Traian, pe partea dreapta dinspre Constanta
10
1

Casă de vânzare în Valu lui Traian, pe partea dreapta dinspre Constanta, zona centru a localității, aproape de școală, grădiniță, posta, poliție, primărie. Suprafață teren 405 mp, suprafața construită 90 mp, suprafața magazie 28 mp Casa este din chirpici in stare buna de locuit Utilități: apa, canalizare, ...

989 EUR/m2 | 90 m2

Valu lui Traian, Constanta

Vand casa in Loc. Petrosani, Jud. Constanta
2
11

Vand casa in Loc. Petrosani, Jud. Constanta

VAND CASA SI TEREN IN SUPRAFATA TOTALA DE 4300 MP, CU UTILITATI, STRADA ASFALTATA, SITUATA IN LOCALITATEA PETROSANI, JUDETUL CONSTANTA, LA APROXIMATIV 75 KM DE CONSTANTA, CASA BATRANEASCA DE PIATRA, SUPRAFATA CONSTRUITA 133 MP, DIFERENTA DE MP REPREZENTAND GRADINA SI CURTEA.

188 EUR/m2 | 133 m2

Petrosani, Constanta

case de vânzare Vâlcele Constanța
4

case de vânzare Vâlcele Constanța

casă de vânzare întrecere județul Constanța care aparține de oraș negru Vodă

50,000 m2

Valcelele, Constanta

VÂND   SCHIMB - APARTAMENT 3 Camere - Tomis Nord - Stradal - Etaj 2 - Str Tulcea nr 5 - cu Gaze
10
1

VÂND SCHIMB - APARTAMENT 3 Camere - Tomis Nord - Stradal - Etaj 2 - Str Tulcea nr 5 - cu Gaze

TEL - 0 7 2 5 4 6 4 5 7 0 - PERSOANĂ FIZICĂ -VÂND APARTAMENT 3 CAMERE ,VEDERE STRADALĂ SEMIDECOMANDAT - BUCĂTERIE , BALCON , BAIE , SUPRAFAȚĂ DE 52 MP - STRADA TULCEA NR 5 COLȚ CU BD TOMIS ( ZONA TOMIS NORD ) - ESTE SITUAT LA ETAJ 2 DIN 4 - ÎNCĂLZIREA SE FACE CU GAZE - ESTE IZOLAT ...

1904 EUR/m2 | 52 m2

Constanta, Constanta

Vând apartament 57.000 euro în Cernavodă, cartier Columbia!
7

Vând apartament 57.000 euro în Cernavodă, cartier Columbia!

Se vinde apartament cu 3 camere, situat în Cernavoda, cartier Columbia, strada Avram Iancu, bl.H4. Apartamentul este situat pe partea de vest, cu fața spre stradă, este complet încadrat și este situat la etajul 2. Este compus din 2 dormitoare, 1 sufragerie, 1 bucătărie, 1 baie cu geam exterior, un hol ...

950 EUR/m2 | 60 m2

Cernavoda, Constanta

Vand Motel si camping Vama Veche
1
8

Vand Motel si camping Vama Veche

Vand Motel si camping ecologic Cezar Vama Veche si pe facebook pt poze , pret 300 000 euro , in rate pe 5 ani cu avans de 50 la suta , tel

300 EUR/m2 | 1,000 m2

Vama Veche, Constanta

Vand garsoniera Billa și Navodari
1
49

Vand garsoniera Billa și Navodari

Vând garsonieră Billa , Far , CT , etaj 2 încadrată 20 m preț 38500 euro , Gars Cet parter demisol 19 m , preț 27500 euro , gars la intrare in Năvodari langa Peny etaj 2 21 m încadrată preț 29500 euro tel

1375 EUR/m2 | 20 m2

Far, Constanta, Constanta

Vand teren agricol cu plantatie de vie
3
39

Vand teren agricol cu plantatie de vie

Vand 4 hectare de teren agricol cu plantatie de vie existenta ( 0,5 ha vie lucrată 2.75 ha nelucrate de 3 ani dar nedefrisata + 0.75 ha padure salcam foarte frumoasa plantata de 7 ani) in localitatea Rasova, jud. Constanta, la 3.5 km de localitate cu cadastru si intabulare dispuse in 5 parcele alaturate.PROPRIETAR. ...

Rasova, Constanta

Teren de vanzare Mamaia Sat
4
1

Teren de vanzare Mamaia Sat

Teren cu fundație existentă Mamaia Sat, strada C6 Dacă îți dorești o casă la mare, într-un loc care îmbină liniștea și spațiul cu apropierea de plajă și de vibrația stațiunii Mamaia, acest teren din Mamaia Sat poate fi începutul perfect. Situat pe strada C6i la doar câteva minute de Canalul Dunăre Marea ...

Mamaia-Sat, Constanta

Categorii

Județe

Constanta

Localități

Constanta (649) Navodari (153) Costinesti (93) Mamaia-Sat (92) Mangalia (83) Eforie Nord (68) Valu lui Traian (68) Corbu (60) Cumpana (53) Techirghiol (53) Tuzla (53) Medgidia (51) Lumina (45) Ovidiu (43) Agigea (40) Mihail Kogalniceanu (33) Mamaia (28) Vama Veche (25) Cernavoda (23) Vadu (22) 2 Mai (20) 23 August (20) Eforie Sud (20) Lazu (19) Olimp (17) Schitu (17) Poarta Alba (16) Poiana (16) Pecineaga (15) Limanu (13) Basarabi (12) Cobadin (12) Topraisar (12) Nicolae Balcescu (11) Harsova (10) Navodari Tabara (10) Saturn (9) Neptun (8) Cogealac (6) Comana (6) Mihai Viteazu (6) Plopeni (6) Topalu (6) Castelu (5) Istria (5) Mosneni (5) Nuntasi (5) Pestera (5) Albesti (4) Chirnogeni (4) Gradina (4) Mereni (4) Movilita (4) Nazarcea (4) Negru Voda (4) Oltina (4) Ostrov (4) Petrosani (4) Saraiu (4) Siminoc (4) Sinoie (4) Statiunea Zoologica Marina Agigea (4) Valea Dacilor (4) Viisoara (4) Baraganu (3) Bugeac (3) Ciocarlia (3) Dulcesti (3) General Scarisoreanu (3) Jupiter (3) Venus (3) Adamclisi (2) Amzacea (2) Arsa (2) Baneasa (2) Capidava (2) Cascioarele (2) Casicea (2) Cerchezu (2) Ciocarlia de Sus (2) Dobromir (2) Dunarea (2) Eforie (2) Esechioi (2) Faclia (2) Lanurile (2) Mircea Voda (2) Nisipari (2) Oituz (2) Pantelimon (2) Potarnichea (2) Rasova (2) Sacele (2) Seimenii Mici (2) Almalau (1) Baltagesti (1) Biruinta (1) Cochirleni (1) Conacu (1) Cotu Vaii (1) Crangu (1) Crucea (1) Cuza Voda (1) Deleni (1) Dorobantu (1) Dropia (1) Dumbraveni (1) Fantanele (1) Gura Dobrogei (1) Hagieni (1) Ion Corvin (1) Ivrinezu Mare (1) Izvoru Mare (1) Lipnita (1) Mireasa (1) Olteni (1) Palazu Mare (1) Palazu Mic (1) Piatra (1) Pietreni (1) Raristea (1) Razoarele (1) Stefan cel Mare (1) Tariverde (1) Tepes Voda (1) Vadu Oii (1) Valcelele (1)