Promovat
Apartament 2 camere 1 baie Corbu Jud Constanta
5
3

Apartament 2 camere 1 baie Corbu Jud Constanta

Apartament 2 camere de vânzare Corbu, Constanța Îți dorești liniște, aer curat și apropierea de mare? Acest apartament este alegerea perfectă! Detalii principale: Suprafață generoasă: 64 mp Compartimentare practică, include debara pentru depozitare Renovat recent gata de mutare Aer condiționat ...

672 EUR/m2 | 64 m2

Corbu, Constanta

Promovat
Apartament nou, deosebit, cu Parcare subterana in Ansamblul Tomis Park, Tomis Nord, Constanta
16
2

Vând apartament decomandat de 2 camere, nou, de lux, Anul 2021, cu Suprafața Totală de 102.4 m.p, impecabil, dotat și utilat complet, cu terase generoase (una închisă de 5 m.p și una deschisă de 41 m.p care poate fi personalizata si amenajata dupa gustul proprietarilor) și dispune de Parcare subterană ...

1618 EUR/m2 | 102 m2

Constanta, Constanta

Promovat
Apartament Neptun
6

Apartament Neptun

Apartamentul de 2 camere are o suprafață de 50 mp și este situat la etajul 4. Compartimentarea este decomandată, oferind un spațiu bine definit. Este situat aproape de centrul din Neptun și aproape de plaja (5-10 minute de mers pe jos) Vizavi de bloc este Pădurea Comorova și parcul de distracții Aventura ...

1300 EUR/m2 | 50 m2

Neptun, Constanta

Promovat
Apartament de vanzare - 2 camere - Baba Novac
10
2

Apartament de vanzare - 2 camere - Baba Novac

Apartament 2 camere open-space Compozitori Baba Novac, Constanța Proprietar vand apartament 2 camere open space, situate in cartier Compozitori Baba Novac. Detalii apartament: - Etaj 2 9 (bloc cu lift). - Suprafata totala 56mp utila 50mp. - Open-space - spațios, luminos, bine compartimentat. - ...

1732 EUR/m2 | 56 m2

Constanta, Constanta

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Teren in aria proiectului Nibiru
1
1

Teren in aria proiectului Nibiru

Teren extravilan în zona plajei Tuzla, în aria proiectului Nibiru - ideal pentru investiție! Se oferă spre vânzare un teren extravilan de 12.000 mp, situat strategic în zona plajei Tuzla, în imediata apropiere a locației festivalului Beach Please. Acest teren reprezintă o oportunitate excelentă pentru ...

12,000 m2

Tuzla, Constanta

De vanzare apartament 2 camere cu vedere laterala la mare
3

De vanzare apartament 2 camere cu vedere laterala la mare

DE VANZARE APARTAMENT CU 2 CAMERE, în Eforie Nord, CU VEDERE LATERALA LA MARE, zona Steaua de Mare, la doar câteva minute de plajă. situat intr-un complex rezidential nou bloc nou, finalizat in 2023 etajul 2 5, bloc dotat cu lift scara curata si luminoasa suprafata apartament + balcon 53,2 ...

1792 EUR/m2 | 53 m2

Eforie Nord, Constanta

Apartament cu doua camere decomandate de vânzare în Navodari
10
2

Se vinde apartament 2 camere decomandate,55mp, mobilat și renovat, cu balcon , la parter, poziționat central,ideal pentru investitie,str. Albinelor în zona PECO, Năvodari. Apartamentul este lângă școli, magazine și centre comerciale, cu vedere față spate, centrală pe gaz și aer condiționat în ambele ...

1500 EUR/m2 | 52 m2

Navodari, Constanta

Vând vila d+p+1+m pe malul lacului Siutghiol -Ovidiu
5
8

Vând vila d+p+1+m pe malul lacului Siutghiol -Ovidiu

Vand Vila compusa din demisol,parter,et 1 și mansardă necompartimentata situata langa lacul Siutghiol suprafata utila 250 m,teren 310 m.Vedere la lac și Mamaia.Mai are incluse garaj,terasa și foișor.

1160 EUR/m2 | 250 m2

Ovidiu, Constanta

Oferta! Reducere  7000 Euro Apartament 3 camere decomandat mobilat, utilat  ( 2 băi & 2 balcoane)
5

Oferta! Reducere 7000 Euro Apartament 3 camere decomandat mobilat, utilat ( 2 băi & 2 balcoane)

Apartament 3 camere, mobilat și utilat complet Năvodari, Constanța - Propietar Se acceptă credit imobiliar. Apartament spațios și luminos cu 3 camere, stradal, situat în Năvodari, județul Constanța ideal pentru o familie sau ca investiție pentru închiriere. Caracteristici principale: Suprafață ...

1455 EUR/m2 | 67 m2

Sud, Navodari, Constanta

Apartament de vanzare Mamaia Nord zona Voll
10

Apartament de vanzare Mamaia Nord zona Voll

Se vinde în Mamaia Nord apartament cu două camere,etaj 1, bloc nou cu trei etaje si lift, mobilat și utilat nou,situat chiar la bulevard, vis a vis de benzinăria Voll, are și parcare proprie privată, acces cu barieră. Living generos cu spațiu de luat masa, două terase închise, terasa cea mica(vedere ...

1908 EUR/m2 | 65 m2

Navodari, Constanta

Apartament deosebit cu 2 camere de vanzare si loc de parcare
10

Propietar, ofer spre vanzare apartament 2 camere decomandat,zona centrala( cca 350m pana la plaja) spatios,luminos ,bucatarie inchisa(separata) ,2 balcoane,etaj 1 din 3, orientare vest,mobilat, utilat complet, internet,centrala proprie pe gaz,baia este dotata cu cabina de dus si mobilier alb, . bloc ...

2150 EUR/m2 | 60 m2

Central, Navodari, Constanta

3 camere, Hotel Zodiac- Parcul Tăbăcărie, 125.000 Euro
5
2

3 camere, Hotel Zodiac- Parcul Tăbăcărie, 125.000 Euro

Apartament cu 3 camere, circular- decomandat, etaj 2 4, liber, incadrat, izolat exterior, vedere Parc.

2016 EUR/m2 | 62 m2

Tomis Nord, Constanta, Constanta

Casă de vacanță de vânzare - 23 August, Constanța | Afacere la cheie

Casă de vacanță utilizată ca pensiune, complet funcțională, cu portofoliu stabil de turiști și potențial real de investiție. Situată în comuna 23 August, la doar câteva minute de plajele liniștite ale litoralului românesc și în apropierea stațiunilor Costinești și Olimp, proprietatea este pregătită pentru ...

241 EUR/m2 | 850 m2

Constanta, Constanta

Teren 1000 mp   23 August, Constanta 1

Teren 1000 mp 23 August, Constanta

Vând teren intravilan situat în localitatea 23 August, în apropiere de Mangalia, în cartierul nou zona Casa de Apă, în imediata apropiere a șoselei expres care leagă Constanța de stațiuni. Suprafață totală: 1.000 mp Deschidere: 20 metri Lungime: 50 metri Terenul beneficiază de acces facil către oraș ...

1,000 m2

Constanta, Constanta

Vand apartament 3 camere, ultracentral in Constanta !
9
3

Vand apartament 3 camere, ultracentral in Constanta !

Vand apartament 3 camere in centrul Constantei, la 5 minute de mers pe jos pana la Plaja Modern. Este situat pe Bulevardul Tomis, aproape de Primarie,Tribunal, Piata Ovidiu. Apartamentul are o suprafata de aproximativ 75m, 2 balcoane, camerele sunt foarte inalte, spatioase, luminoase, semidecomandat, ...

2000 EUR/m2 | 75 m2

Ultracentral, Constanta, Constanta

vînd casă zona tomis 1 constanta
4
11

vînd casă zona tomis 1 constanta

vînd casă zona centrala capitol tomis 1 compusă din doua camere hol bucătărie magazie garaj, racordata la gaze apa curent 100m2. constructie din cărămidă.

900 EUR/m2 | 100 m2

Constanta, Constanta

Casa Mangalia constructie noua
5
1

Casa Mangalia constructie noua

Vând casă în Mangalia suprafață 120 mp. Strada George Coșbuc. Casa are două dormitoare, living open-space și baie. Teren proprietate 250 mp! Casa este branșată la toate utilitățile ( apa, canalizare, curent, gaz ) Mai multe detalii la telefon!

1317 EUR/m2 | 120 m2

Mangalia, Constanta

Casă de vânzare MANGALIA
10

Casă de vânzare MANGALIA

Vând casă în Mangalia situată intr.un cartier nou în plină dezvoltare. Teren în proprietate de 500 mp poziționat cu ieșire la 2 străzi(aprox.8 locuri de parcare gratuite în față si lateralul casei).Suprafața construită este de 270mp si utilă 230 mp.În exterior găsiți 2 terase generoase,acoperite și încă ...

1261 EUR/m2 | 230 m2

Mangalia, Constanta

Apartament de vanzare central,zona 0 Techirghiol 2 camere modern ,full mobilat utilat , ,vedere lac!
4
1

MERITA VAZUT !!! MAI MULTE POZE SI VIDEO DOAR IN PRIVAT !!! 100 000 EURO FIX ! 1818 euro mp ! Se vinde apartament 55 MP 2 camere ,,centru Techirghiol, langa lacul TECHIRGHIOL,cu vedere directa la lac din balconul mare inchis incalzit folosit ca a 3a camera de zi ,zona centrala ,la 200 ...

1818 EUR/m2 | 55 m2

Central, Techirghiol, Constanta

Teren de vânzare
4
4

Teren de vânzare

Teren de vânzare intravilant 8 loturi de 300m cu toate utilitățile terase pe teren apă curent canalizare gaze drum asfaltat la 500m de Canalul Dunăre Marea Neagra în Nazarcea (Galesu)la 18 km de Constanța o locație de vis preț 15000euro lotul există posibilitatea de rate

Constanta, Constanta

Pensiune de vânzare Mamaia Nord
9
4

Pensiune de vânzare Mamaia Nord

Pensiune de vânzare în mamaia nord strada M10 teren 220m toate utilitățile terasa 70m preț 255000euro tel

1159 EUR/m2 | 220 m2

Constanta, Constanta

Casă de vânzare
5
6

Casă de vânzare

Casă de vânzare 3 camere decomandate renovate recent spațiu verde foișor loc de parcare toate utilitățile strada Proletară teren 280m preț 155000euro tel

1490 EUR/m2 | 104 m2

Constanta, Constanta

Casa Costinesti
10
4

Casa Costinesti

Casa centru langa Primărie p+m 4 camere living 2 bai .Mansarda o camera mare și două mai mici. Teren 220 mp. Pentru detalii sunați.

767 EUR/m2 | 150 m2

Costinesti, Constanta

Vand apartment, școla la 80 metri nr. 39, parc ecologic, Kaufland si Penny la 5 minute. Parcare.
10
3

2 Camere, Inel 2, Marvimex, Constanta, etj. 4 din 5, Blocul este mansardat , izolat, toate utilitatile, gaz, centrala propie. Scoala 39 la 80 metri, Brick, Mega Image, Profi, Penny, Kaufland, transport in comun la 1 min distanta.

1560 EUR/m2 | 50 m2

Inel II, Constanta, Constanta

Categorii

Județe

Constanta

Localități

Constanta (659) Navodari (149) Costinesti (94) Mamaia-Sat (89) Mangalia (85) Valu lui Traian (69) Eforie Nord (65) Corbu (62) Techirghiol (51) Cumpana (50) Medgidia (50) Tuzla (48) Lumina (41) Ovidiu (41) Agigea (38) Mihail Kogalniceanu (36) Mamaia (26) Vama Veche (25) Cernavoda (24) 23 August (22) Eforie Sud (22) Vadu (22) 2 Mai (18) Poiana (18) Lazu (17) Olimp (17) Schitu (17) Poarta Alba (15) Pecineaga (14) Limanu (13) Nicolae Balcescu (13) Topraisar (13) Navodari Tabara (12) Basarabi (11) Cobadin (11) Harsova (9) Saturn (9) Neptun (8) Istria (7) Comana (6) Mihai Viteazu (6) Cogealac (5) Mosneni (5) Movilita (5) Nuntasi (5) Pestera (5) Plopeni (5) Topalu (5) Castelu (4) Chirnogeni (4) Ciocarlia (4) Gradina (4) Mereni (4) Negru Voda (4) Oltina (4) Ostrov (4) Petrosani (4) Saraiu (4) Siminoc (4) Sinoie (4) Statiunea Zoologica Marina Agigea (4) Valea Dacilor (4) Albesti (3) Baraganu (3) Bugeac (3) Dulcesti (3) General Scarisoreanu (3) Jupiter (3) Nazarcea (3) Rasova (3) Venus (3) Viisoara (3) Amzacea (2) Arsa (2) Baneasa (2) Capidava (2) Cascioarele (2) Cerchezu (2) Ciocarlia de Sus (2) Dobromir (2) Eforie (2) Esechioi (2) Faclia (2) Mircea Voda (2) Nisipari (2) Oituz (2) Palazu Mare (2) Pantelimon (2) Potarnichea (2) Sacele (2) Seimenii Mici (2) Adamclisi (1) Almalau (1) Baltagesti (1) Biruinta (1) Casicea (1) Cochirleni (1) Conacu (1) Cotu Vaii (1) Crangu (1) Crucea (1) Cuza Voda (1) Deleni (1) Dorobantu (1) Dropia (1) Dumbraveni (1) Dunarea (1) Fantanele (1) Gura Dobrogei (1) Hagieni (1) Ion Corvin (1) Ivrinezu Mare (1) Izvoru Mare (1) Lanurile (1) Lipnita (1) Mireasa (1) Olteni (1) Palazu Mic (1) Piatra (1) Pietreni (1) Raristea (1) Razoarele (1) Stefan cel Mare (1) Tariverde (1) Tepes Voda (1) Traian (1) Valcelele (1)