Promovat
Apartament 2 Camere in Prima Linie la Mare - Mobilat si Utilat Complet - Mamaia Nord
19
4

Apartament de vis in Mamaia Nord, pe promenada, cu vedere laterala catre mare! Comision 0 pentru cumparator! Visezi la o escapada la mare, unde confortul se imbina cu frumusetea naturii? Te invitam sa descoperi acest apartament cu 2 camere, situat pe strada D8, chiar pe promenada vibranta din Mamaia ...

2558 EUR/m2 | 43 m2

Mamaia, Constanta

Promovat
Apartament 3 camere Inel 2
8
5

Apartament 3 camere Inel 2

Agentia Acord Imobiliar va propune spre vanzare un apartament de 3 camere situat la etajul partert cu o suprafata utila de 59mp plus 4 mp2 balconul . Apartamentul are si un beci cu intrare din bucatarie .Apartamentul este racordat la radet iar gazele sunt la usa .El poate fii transformat ca si spatiu ...

1617 EUR/m2 | 60 m2

Constanta, Constanta

Promovat
Teren intravilan Litoral Statinea 2Mai
14

Teren intravilan Litoral Statinea 2Mai

Vand teren intravilan in Statiunea 2 Mai avand o suprafata de 1500mp cu o deschidere la strada asfaltata Domnita Balasa de 31ml si o distanta de 230ml pana pe malul marii la Pescaria din 2 Mai.Terenul este ideal pentru o casa de vacanta,Pensiune avand in vedere ca este in statiune iar ca vecini sunt ...

1,500 m2

2 Mai, Constanta

Promovat
Apartament 2 Camere Steaua de Mare
8

Apartament 2 Camere Steaua de Mare

Agenția noastră vă propune spre vânzare un apartament cu 2 camere situat în Complexul Steaua de Mare II, la etajul parter din 5, într-un imobil modern dotat cu lift. Locuința are o suprafață utilă de 50 mp și o suprafață totală de 56 mp și este complet mobilată și utilată, fiind pregătită pentru mutare ...

1880 EUR/m2 | 50 m2

Agigea, Constanta

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament de vânzare 2 cam zona Anda
10
4

Apartament de vânzare 2 cam zona Anda

Va ofer spre vânzare apartament cu doua camere decomandate situat în zona Anda et 2 din 4 Suprafață utilă 49,8+Balcon 3.88=53,74.Sistem de încălzire centrala proprie pe gaz,mobilat,utilat, ideal pentru locuință proprie s-au investitie .Datorita izolației eficiente și orientării avantajoase Est apartamentul ...

1698 EUR/m2 | 53 m2

Anda, Constanta, Constanta

Casa 3 camere constanta
4
58

Casa 3 camere constanta

Teren 260m cu casa 3 camere decomandate. Deschidere stradala 12.5m. Casa construita din chirpic, și caramida, locuita, centrala pe gaz. Pentru detalii, la tel .

1893 EUR/m2 | 84 m2

Brătianu, Constanta, Constanta

vând teren

vând teren

Vând teren intravilan în Tuzla, Constanța, Zona Castelul cu Apă(1km distanță de malul mării). Suprafața totală 1240mp(2 loturi de aproximativ 620mp). 60 mp

1,240 m2

Constanta, Constanta

Teren la malul marii, Eforie Sud- Tuzla
7
29

Teren la malul marii, Eforie Sud- Tuzla

vand 1000mp teren intravilan, primul la faleza, s-au vândut 4000mp din 5000mp, ideal pentru casa de vacanta, campare rulote ,corturi, preț 100000 euro,loturi de 500 mp.

500 m2

Eforie Sud, Constanta

Teren 500 mp, Central Cumpana, PT+DTAC+avize
7
2

Teren 500 mp, Central Cumpana, PT+DTAC+avize

Teren de vanzare 500mp, Str. Veteranilor nr 17B, cadastru, intabulare, apa, gaz, canal, curent la poarta, PT+DTAC+avize pregatite pentru obtinerea autorizatiei de construire pentru P+1+anexa. 70000E.

500 m2

Cumpana, Constanta

 Apartament 3 camere de vânzare – Zonă Centrală, Constanța | Vedere
7
2

Reprezentant Pontica Imobiliare, ofer spre vânzare cu 0% comision pentru cumpărător apartament spațios, situat ultracentral, pe Bd. Ferdinand nr. 62, lângă Cinematograful Jean Constantin, cu vedere superbă la mare și Portul Constanța. Acces rapid către Tomis Mall, Plaja Modern și zona pietonală centrală. ✔ ...

1603 EUR/m2 | 58 m2

ultracentral, Constanta, Constanta

 Apartament 3 camere de vânzare – Zonă Ultra Centrală, Constanța
8

1603 EUR/m2 | 58 m2

ultracentral, Constanta, Constanta

Teren Ovidiu Peco Celsy 5500 mp langa A2 - dublă deschidere - utilități
10