Promovat
3cam sdec.m17et1 65000euro

3cam sdec.m17et1 65000euro

3cam.sdec.m17 geam baie ,uși noi ,termopan.apa separat ,stradal Oltului 65000euro 0745914848

1048 EUR/m2 | 62 m2

Galati, Galati

Promovat
2cam dec.icfrimu et2 mobilat utilat 85000euro

2cam dec.icfrimu et2 mobilat utilat 85000euro

2cam dec.et2 mobilat utilat 85000euro

1518 EUR/m2 | 56 m2

Galati, Galati

Promovat
Apartament 3 camere semidecomandat  de vanzare
7

Apartament 3 camere semidecomandat de vanzare

Persoană Fizică vând apartament 3 camere la 7 minute de Shopping city mall Apartamentul a fost renovat integral de placa cu refacerea completă a instalațiilor electrice și sanitare. Pereții au fost tencuiți și finisați cu plasă , adeziv și gleturi de calitate ( Finobel,Finogrande),iar vopseaua lavabilă ...

1665 EUR/m2 | 54 m2

Micro 39 B, Galati, Galati

Promovat
Apartament cu o camera, complet utilat  gata de mutare | ICFRIM-Galati
5

Apartament cu o camera, complet utilat gata de mutare | ICFRIM-Galati

Vând apartament cu o camera de 31 mp utili, situat la etajul 5 din 5, într-un bloc solid din beton, într-o zonă liniștită, cartierul icfrim-ul Galati. Apartamentul este într-o stare foarte bună, complet mobilat și utilat ideal pentru mutare imediată sau investiție (închiriere rapidă). Dotări complete: * ...

1806 EUR/m2 | 31 m2

I.C.Frimu, Galati, Galati

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Vând teren intravilan,  comuna Vîrlezi,  județul Galați 9

Vând teren intravilan, comuna Vîrlezi, județul Galați

Proprietar - Vând teren intravilan 3800 mp, cu întrare de la strada principala, situat în comuna Vîrlezi, județul Galați. Telefon 07patru,opt,trei,unu,cinci,unu,unu,unu

Galati, Galati

Teren Arcasilor 1000m, deschidere la 2 strazi
1

Teren Arcasilor 1000m, deschidere la 2 strazi

terenul este la str. Arasilor cu o deschidere de 32.m. la str arcasilor si 32m la str secundara. Terenul are apa si canalizare. este ideal pt una sau 2 case.

1,000 m2

Galati, Galati

Ap. 2 camere, etaj 4 din 9, Flamingo Luxury Residence
6
15

Ap. 2 camere, etaj 4 din 9, Flamingo Luxury Residence

Agentia Prim Imobiliare Galati Flamingo Luxury Residence Proiect nou - finalizat in 2025 Ap. 2 camere cu suprafata total 71 mp construit Beneficii oferite de zona: - apartamentul are in contextul zonei: institutii de învățământ, farmacii, ...

2037 EUR/m2 | 54 m2

Galati, Galati

Apartament 3 camere Micro 21, etaj 2 4
10

Apartament 3 camere Micro 21, etaj 2 4

Proprietar : Se oferă spre vânzare apartament cu 3 camere, construit în 1983, situat în cartierul Micro 21, la etajul 2 din 4, într-un imobil bine întreținut. Apartamentul beneficiază de centrală termică Ariston, izolație exterioară, panou electric nou, prize și întrerupătoare noi și apă trasă separat, ...

1441 EUR/m2 | 59 m2

Micro+21, Galati, Galati

Casă de vînzare
5
9

Casă de vînzare

Vînd casă în cartierul Bărboși renovată acum trei ani, trei camere, două bucătării două băi, terasă, magazii, adăposturi de găini, curte în spate de păsă, racordata la apă și canalizare teren cu tot cu casă aproape 600mpătrați totul este îngrădit preț 50000e negociabil .

714 EUR/m2 | 70 m2

Galati, Galati

Teren intravilan 2000 mp   Sat. Negrea, 15 E mp.
6
1

Teren intravilan 2000 mp Sat. Negrea, 15 E mp.

Vand teren intravilan 2000 mp , cu utilitati la limita de proprietate , fara constructie pe el, in satul Negrea. Se poate lotiza la cerere. Deschidere la strada de 29 m, cu o lungime totala de 68 m. Pretul este de 15 E mp, negociabil .

2,000 m2

Negrea, Galati

Teren intravilan de vânzare!
1

Teren intravilan de vânzare!

Vând teren intravilan 30 ari in sat Blânzi, comuna Corod, județul. Galați, terenul este situat la strada principala care duce spre sat Carapcesti in apropiere de iaz si are ieșire la parau. Este potrivit pentru construcție casa, fiind situat într-un cartier de tineret.

3,000 m2

Corod, Galati

Vand 3 camere  etaj 2 simplu 63000  euro
10
29

Vand 3 camere etaj 2 simplu 63000 euro

va propun spre vanzare 3 camere semidecomandate in zona micro 19 Prețul este de 63000 euro Nicoleta Zero sapte cinci cinci unu cinci cinci sapte cinci unu

940 EUR/m2 | 67 m2

Galati, Galati

Vand apartament 2 camere
6
50

Vand apartament 2 camere

Va propun spre vanzare 2 camere tiglina 2 etaj1 4 curat , centrala termica, , parcare Pretul este 59000 euro usor neg Tel Zero sapte cinci cinci unu cinci cinci sapte cinci unu

1073 EUR/m2 | 55 m2

Galati, Galati

Vand 2 camere micro 21 44900 euro neg
1
37

Vand 2 camere micro 21 44900 euro neg

VA PROPUN SPRE VANZARE 2 CAMERE SITUATE IN Micro 21 APROAPE DE PIATA, SCOLI, GRADINITE MARKETURI .PRETUL ESTE DE 44900 EURO NEG REL LA TEL

847 EUR/m2 | 53 m2

Galati, Galati

Vand Gars.21mp, 20 mii euro
3
3

Vand Gars.21mp, 20 mii euro

Persoana fizica , vand garsoniera(camera camin) Galati, micro 40,et 4, langa Kaufland(nu in spate) , aproape de mall, scoala, gradinita, piata, depozit si toate statiile de transport.,are apa trasa separat, boiler Camera are 21 mp si este pregatita de renovare. Pret 20 mii euro FIX. Informatii la nr ...

952 EUR/m2 | 21 m2

Galati, Galati

Proprietate imobiliară rezidențială de vânzare în Comuna Ivești, Sat Bucești, Jud. Galați
10

Oferim spre vânzare în regim de reprezentare imobiliară în exclusivitate, cu COMISION 0% pentru cumpărător, o proprietate imobiliară rezidențială amplasată într-o zonă liniștită și foarte bună (cu multe case noi în vecinătate) din Satul Bucești din Comuna Ivești, pe Str. Bucești, nr. 9. Proprietatea ...

684 EUR/m2 | 95 m2

Bucesti, Galati

Apartament 2 camere
8
8

Apartament 2 camere

Vând apartament 2 camere, semidecomandat, etaj 4 4, in spate la tribunal, Tiglina 1

977 EUR/m2 | 44 m2

Tiglina%2b1, Galati, Galati

2 locuri de veci amenajate Cimitir Sf. Lazăr Galați   central, lângă alee
3

2 locuri de veci amenajate Cimitir Sf. Lazăr Galați central, lângă alee

Vand 2 locuri de veci amenajate Cimitir Sf. Lazăr Galați central, lângă alee. Amenajate cu bordură Poziție foarte bună, ușor de găsit Zonă îngrijită și liniștită Acte în regulă, concesiune valabilă Se vând împreună. Preț: 10.000 negociabil Pentru detalii, contact telefonic.