Promovat
Apartament cu o camera, complet utilat  gata de mutare | ICFRIM-Galati
5

Apartament cu o camera, complet utilat gata de mutare | ICFRIM-Galati

Vând apartament cu o camera de 31 mp utili, situat la etajul 5 din 5, într-un bloc solid din beton, într-o zonă liniștită, cartierul icfrim-ul Galati. Apartamentul este într-o stare foarte bună, complet mobilat și utilat ideal pentru mutare imediată sau investiție (închiriere rapidă). Dotări complete: * ...

1806 EUR/m2 | 31 m2

I.C.Frimu, Galati, Galati

Promovat
3cam sdec.m17et1 65000euro

3cam sdec.m17et1 65000euro

3cam.sdec.m17 geam baie ,uși noi ,termopan.apa separat ,stradal Oltului 65000euro 0745914848

1048 EUR/m2 | 62 m2

Galati, Galati

Promovat
2cam dec.icfrimu et2 mobilat utilat 85000euro 1

2cam dec.icfrimu et2 mobilat utilat 85000euro

2cam dec.et2 mobilat utilat nou poze in privat 85000euro 0745914848

1518 EUR/m2 | 56 m2

Galati, Galati

Promovat
Vând casă   Batraneasca
8
18

Vând casă Batraneasca

Casă bătrânească de vânzare Galați zona piața centrală cu 2 camere bae bucătărie și un hol micuț cu suprafața totală de 103 mp singur în curte preț 28000 euro

467 EUR/m2 | 60 m2

Galati, Galati

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament 3 camere complet renovat, etaj 4 4   Henri Coandă, Galați   68 m    Gata de mutat!
13
4

Apartament 3 camere complet renovat, etaj 4 4 Henri Coandă, Galați 68 m Gata de mutat!

Vă propunem spre vânzare un apartament spațios cu 3 camere, situat pe Bulevardul Henri Coandă, la etajul 4 din 4 al unui bloc construit solid, cu hidroizolația refăcută în 2018 și izolat termic exterior. Suprafața utilă este de 68 m . Apartamentul a fost complet renovat, inclusiv: Instalație electrică ...

1118 EUR/m2 | 68 m2

Micro%2b40, Galati, Galati

Garsonieră renovată,mobilata,zonă linistită,aproape de politie
8
2

Vînd garsonieră curată si ingrijită situată intr-un bloc linistit.Zona este sigură chiar lîngă sectia 3 politie in micro 19.Vecini sunt linistiti si respectoși Garsoniera are apă si gaze sî incălzita cu centrală proprie .Ea este mobilată si cu electrocasnice gata de locuit Este intro zonă foarte bune ...

1520 EUR/m2 | 20 m2

Galati, Galati

Apartament 2 camere în Tecuci, Zona Industrială, in bloc reabilitat termic
7
2

Vând apartament 2 camere, etaj 1, decomandat situat în Tecuci, Zona industrială, vedere în strada principală. Izolat exterior, centrală gaz, aer condiționat, 2 balcoane, mobilat si utilat. Loc parcare în fața scării, boxă la subsol. Blocul urmează sa fie reabilitat termic prin fonduri europene constând ...

1061 EUR/m2 | 57 m2

Tecuci, Galati

Teren intravilan Cosmești Băltăreți
2
3

Teren intravilan Cosmești Băltăreți

Teren intravilan 3500 metri patrati, in Cosmești Băltăreți, lot intreg sau divizat in doua loturi egale de cate 1750 metri patrati. Pret 15 euro metru patrat - negociabil.Pret nou 12 euro metrul patrat!

Galati, Galati

Vand apartament cu o cameră
4
2

Vand apartament cu o cameră

PERSOANA FIZICA.Vând apartament cu o cameră zona Reno etaj 4 4 str Gheorghe Doja colț cu Nae Leonard izolație acoperiș nouă apă separat centrala termica proprie nouă termoizolat atât exterior cât și interior 28mp pret45000euro EXCLUS AGENȚIILE IMOBILIARE.ROG SERIOZITATE.

1607 EUR/m2 | 28 m2

Galati, Galati

Vand apartament 2 camere mobilat si utilat complet
8
2

Vand apartament 2 camere mobilat si utilat complet

Vand apartament 2 camere mobilat si utilat complet aproximativ 60mp in zona industriala cu vedere la strada 1 decembrie 1918 Mai multe detalii la telefon

1083 EUR/m2 | 60 m2

Tecuci, Galati

Vind casa cu curte suprafata 444m p 3

Vind casa cu curte suprafata 444m p

localitatea Nicoresti centru jud Galati pret 32.000 Euro

72 EUR/m2 | 444 m2

Nicoresti, Galati

Vanzare teren
1

Vanzare teren

Vând teren 600 metri patrati, Sat Costi, la aproximativ 300 m de Metro Galați, cu deschidere la strada 25 m și cu utilitățile la limita de proprietate: energie electrica, gaze, apa curenta, internet.

600 m2

Galati, Galati

Apartament 3 camere; 77,94 mp în total, proprietar
10
1

Apartament 3 camere; 77,94 mp în total, proprietar

Vând apartament 3 camere, Galați, Micro 18, decomandat, liber, spațios, persoană fizică . Suprafață totală 77,94mp, balcon lung termopan(bucătărie-sufragerie= 8,4 mp), vestibul generos, doua băi(geam), spații de depozitare multiple+ bășcă, etaj 9 din 11. Storuri exterioare, centrala termică, izolație ...

1143 EUR/m2 | 77 m2

Micro 18, Galati, Galati

Vind casa
2
3

Vind casa

Casa de vinzare com pechea jud galati cu 5 camere bucatarie baie curte gradina pentru mai mute detalii sunati la nr pretul este de 65.000

33 EUR/m2 | 2,000 m2

Pechea, Galati

Promovat
3cam sdec.m17et1 65000euro

3cam sdec.m17et1 65000euro

1048 EUR/m2 | 62 m2

Galati, Galati

Promovat
2cam dec.icfrimu et2 mobilat utilat 85000euro 1

2cam dec.icfrimu et2 mobilat utilat 85000euro

1518 EUR/m2 | 56 m2

Galati, Galati

Vand teren intravilan

Vand teren intravilan

vand teren intravilan in zona industriala

9,029 m2

depozitele Vega, Galati, Galati

 Casă la Roșu  2024
10
26

Casă la Roșu 2024

Construcție casă P+Etaj1 la roșu 2024 și Sat-Costi 550mp în cartierul nou str.Forturilor toate actele la zi intabulare și cadastru. Utilitațile Apa este adusă în casă Gazul și Electrica pot fi branșate la cerere Placă de Beton între nivele. Prețul a fost actualizat de la 65.000 -la-57.000 Euro.tel. ...

300 EUR/m2 | 190 m2

Costi, Galati

Proprietar, vând casa 105 mp
5
4

Proprietar, vând casa 105 mp

Proprietar, vând casa 105 mp, formată din 3 camere, o baie și o anexa spațioasă care poate fi transformata în camera. Suprafața totală este de 275 mp, cu acces dintr-o alee privata. Sunt asigurate toate utilitățile, iar încălzirea se face cu centrala proprie. Construcția este din parțial din paianta, ...

1000 EUR/m2 | 105 m2

Galati, Galati

Casa de vinzare zona parc CAROL (CFR)
9
14

Casa de vinzare zona parc CAROL (CFR)

Casa de vinzare strada Aleea Bravilor cu potential, situata intro zona foarte linistita, ferita de agitatia cotidiana, la doar citeva minute de Parcul Carol ideala pentru locuit sau investitie. Suprafata teren 296mp,utili 95mp,structura din caramida , acoperita cu tabla, compusa din 3 camere, 1 sala, ...

1042 EUR/m2 | 95 m2

Galati, Galati

Vind loc garaj , Galati , bloc central nou
2

Vind loc garaj , Galati , bloc central nou

Este un garaj ingrijit localizat intr-un bloc de 20 apartamente

Galati, Galati

Apartament 2 cam. dec.et.4 5 Micro 21 Galati

Apartament 2 cam. dec.et.4 5 Micro 21 Galati

Pers. fizică, vând Ap. 2 cam. Dec. 52 mp Micro 21 etaj 4 5. CT proprie, AC, contorizare apă. Rog seriozitate. Fără agenții imobiliare.

238 EUR/m2 | 52 m2

Micro 21, Galati, Galati

Apartament semi-mobilat cu mansardă
7
5

Apartament semi-mobilat cu mansardă

Vând apartament semi-mobilat cu mansardă Micro 19 (la capătul troleului) Se vinde parțial mobilat DOTĂRI -ușa la întrare metalică -parchet toată casa -geamuri pvc maro (noi) -uși din lemn maro(noi) -centrală -apă separat -pereții izolați int-ext -scară către pod maro -podul parțial mobilat ...