Promovat
Locuinţă şi hală-atelier, cu 900mp teren în Corod Galaţi
9

Locuinţă şi hală-atelier, cu 900mp teren în Corod Galaţi

Locuinţă şi hală-atelier, cu 900mp teren în Corod Galaţi În supranumita comună a antreprenorilor, localitatea Corod din Galaţi, unde sunt nici mai mult, nici mai puţin, de 178 firme înregistrate în: construcţii; domeniul agricol; comerţ; contabiltate; domeniul alimentar (fabrică de caşcaval); creşterea ...

Corod, Galati

Promovat
 Potential prin personalizare proprietate noua zona "Metro" st- 400 mp
6
4

Reședință modernă P+E în zona Metro Eleganță, Spațiu și Potențial AcasA Imobiliare vă invită să descoperiți o proprietate cu adevărat specială, situată într-una dintre cele mai apreciate zone rezidențiale aflate în expansiune zona Metro, Galați. Pe un teren generos de 400 mp, cu deschidere ...

908 EUR/m2 | 110 m2

Costi, Galati

Promovat
Casa Sat Costi toate utilitatile disponibile
20

Casa Sat Costi toate utilitatile disponibile

Proiect modern constructie cu simt de raspundere situata in Sat Costi cu utilitati racordate AcasA imobiliare vine in intampinarea potentialilor cumparatori ce isi doresc o constructie noua, realizata cu simt de raspundere, cu o proprietate situata in imediata apropiere a orasului mai precis in Sat ...

1500 EUR/m2 | 110 m2

Costi, Galati

Promovat
Teren pentru gospodaria ta 873mp in Sat Costi spre Lacul Vanatori
12
5

Teren in suprafata de 873mp, localizat in Sat Costi la iesirea spre Lacul Vanatori. Suprafata propusa la vanzare este ideala pentru a-ti construi gospodaria mult visata, zona avand o perspectiva in plina dezvoltare. Lotul are un front stradal foarte amplu, de 32ml cu deschidere in alee de acces de ...

873 m2

Vanatori, Galati

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament spațios, 2 camere decomandate, etaj 1, zona Piața Centrală
7

Apartament spațios, 2 camere decomandate, etaj 1, zona Piața Centrală – Galați Agentia Imobiliară Familia vă propune spre achiziție un apartament spațios și luminos, cu 2 camere decomandate, situat în zona Piața Centrală, una dintre cele mai căutate și accesibile zone din Galați. Localizare excelentă ...

1698 EUR/m2 | 50 m2

Galati, Galati

Promovat
Apartament 2 camere decomandat, 2 balcoane, Mazepa II
7

Apartament 2 camere decomandat, 2 balcoane, Mazepa II

Vă propunem spre vânzare un apartament cu 2 camere decomandat, situat în cartierul Mazepa II, la etajul 4 al unui imobil cu 4 niveluri, construit în anul 1982. Locuința are o suprafață totală de aproximativ 59 mp și beneficiază de o compartimentare practică, având în plus două balcoane. Apartamentul ...

1271 EUR/m2 | 59 m2

Galati, Galati

Centru medical
9
2

Centru medical

Se oferă spre vânzare un spațiu medical complet echipat, situat la parterul unui imobil reprezentativ din centrul municipiului Galați, pe Strada Domnească nr. 6, cu acces direct din domeniul public și fațadă stradală vizibilă. Date tehnice și arhitecturale Suprafață utilă: 141,94 mp Suprafață totală ...

2042 EUR/m2 | 142 m2

Galati, Galati

vand spatiu comercial
7
5

vand spatiu comercial

VAND SPATIU COMERCIAL 100MP in Micro 17, stradal, amenajat la parter de bloc, modificat dintr-un apartament cu 2 camere cu extindere. Are deschidere la Strada Oltului, situat vis a vis de Liceul Economic. PRET 75.000 EURO

750 EUR/m2 | 100 m2

Galati, Galati

Vand Spatiu comercial Piata Centrala
10
4

Vand Spatiu comercial Piata Centrala

In spatiul comercial s-au amenajat 2 apartamente a cate 3 camere fiecare, Cele 2 apartamente au cate 3 camere si 2 bai fiecare, sunt mobilate si utilate complet nou. Se vand neaparat impreuna. Total suprafata utila: 165 mp. In zona se afla scoli, licee, magazine, piata, statie pentru transport urban. ...

848 EUR/m2 | 165 m2

Galati, Galati

Promovat
Apartament 2 camere, 56mp, et. 4, în zona cina, Tecuci
7
1

Apartament 2 camere, 56mp, et. 4, în zona cina, Tecuci

Apartament 2 camere 56mp, et. 4, în zona cina, Tecuci Apartament cu preţ redus, 750 Euro mp. Din multele observaţii de o viaţă, pot zice că oamenii care ştiu să-şi facă repede calcule, adică să ia serios în considerare ofertele vieţii, ies bine. Vă incit la primele reflecţii pe lângă descrierea primară ...

768 EUR/m2 | 56 m2

Central, Tecuci, Galati

Promovat
Casă şi spaţiu multifuncţional, bar, sală de evenimente în Brătuleşti
16
1

Casă şi spaţiu multifuncţional, bar, sală de evenimente în Brătuleşti, comuna Corod Vânzare în două etape, credit, sau în cash, pentru: Casă şi spaţiu multifuncţional în sat Brătuleşti, comuna Corod Stresul este în mod general determinat de lipsă sau imposibilitatea de a găsi soluţii. Cel mai frecvent ...

497 EUR/m2 | 160 m2

Bratulesti, Galati

Vand afacere - Restaurant-Pub unic în Galati
10
5

Vand afacere - Restaurant-Pub unic în Galati

Vand afacere - Restaurant Pub unic în Estul țării(Galati)!!! Business complet operațional, meniu 100 % original creat de bucatar cu experienta in afara tarii, locație cu chirie foarte avantajoasă și venituri dovedite în contabilitate. Promovare profesionistă, notorietate foarte bună în online si nu numai, ...

445 EUR/m2 | 200 m2

Galati, Galati

Promovat
VIZIONEAZA si NEGOCIAZA-Ap. 2 Camere Decomandat-Micro 21-bloc '84-'85
16
1

VIZIONEAZA si NEGOCIAZA - Pret Nou: 49 900 Euro NEGOCIABIL (Poti propune o oferta in urma vizionarii) Apartament 2 Camere Decomandat - Micro 21 - bloc '84 - '85 - Nr. Contact: Zero Sapte Patru Cinci Sase Unu Doi Patru Zero Doi De vanzare apartament 2 camere decomandat, cu o suprafata de aprox. 47 m.p., ...

1062 EUR/m2 | 47 m2

Galati, Galati

Promovat
Ap. 2 Camere - Siderurgistilor Vest Profi - Etaj 2
9
2

Ap. 2 Camere - Siderurgistilor Vest Profi - Etaj 2

Pret Nou: 74 900 Euro Ap. 2 Camere - Siderurgistilor Vest Profi - Etaj 2 - 78000 Euro Negociabil - Zero Sapte Patru Sase Patru Patru Sapte Opt Opt Unu De vanzare apartament cu 2 camere, decomandat,cu o suprafata de aprox. 47 mp, ce este situat la etajul 2 al unui imobil construit in anii '84-'85 ...

1594 EUR/m2 | 47 m2

Galati, Galati

Promovat
Locuinţă şi hală-atelier, cu 900mp teren în Corod Galaţi
9

Locuinţă şi hală-atelier, cu 900mp teren în Corod Galaţi

Corod, Galati

 | Teren Intravilan 1600 mp si Hala 100 mp | Barbosi  | Cu acces la Siret |
5
1

| Teren Intravilan 1600 mp si Hala 100 mp | Barbosi | Cu acces la Siret |

| Teren Intravilan 1600 mp si Hala 100 mp | Barbosi | Deschidere 22 m Pret: 150.000 Euro Pentru mai multe detalii și vizionari contactati-ne la 0745 601 830

1,600 m2

Galati, Galati

| TEREN Arabil Intravilan | 2800 mp | Centura Galati |
3

| TEREN Arabil Intravilan | 2800 mp | Centura Galati |

Deschidere 28 mp Pret: 90.000 Euro Pentru mai mute detalii si vizionari, scrie-ne sau suna la: 0745 601 830

2,800 m2

Galati, Galati

| De Vanzare | Hotel plutitor |
1

| De Vanzare | Hotel plutitor |

Compartimentat in: 3 dormitoare 1 living 2 bucatarii 4 bai Pret: 70.000 Euro Pentru mai mute detalii si vizionari, scrie-ne sau suna la: 0745 601 830

Galati, Galati

| Casa din BCA | Sat Costi | Teren: 1000 mp | Semimobilata |
12
2

| Casa din BCA | Sat Costi | Teren: 1000 mp | Semimobilata | - Constructie 2010 din BCA, izolata termic, acoperita cu tabla tip Lindab, pod izolat cu vata minerala. Formata din: ^ living mobilat ^ 2 dormitoare ^ bucatarie mobilata si utilata ^ baie ^ garaj Utilitati: ^ gaz, ^ apa, ^ curent, ^ fosa ...

1136 EUR/m2 | 132 m2

Costi, Galati

| TEREN-216 mp + Casa Batraneasca | Zona: Bariera Traian |
3

| TEREN-216 mp + Casa Batraneasca | Zona: Bariera Traian |

Situat in apropiere de Complex Traian Teren: 216 mp Casa batraneasca din painta si anexa in suprafata totala de 71 mp. Toate Utilitatile Pret: 39.000 Pentru mai multe detalii si vizionari, contactati-ne la: 0745 601 830

216 m2

Galati, Galati

| Apartament cu 2 camere | Micro 40 | Etaj 3 |
5

| Apartament cu 2 camere | Micro 40 | Etaj 3 |

Suprafata: 31 mp Etaj: 3 din 4 Termopan PRET: 42.000 Euro Pentru mai multe detalii si vizionari, contactati-ne

1355 EUR/m2 | 31 m2

Galati, Galati

| Apartament cu 1 camera | I.C.Frimu, Masnita | Mobilat si Utilat |
7
2

Suprafata: 34 mp Etaj: 1 din 4 Centrala termica Termopan Aer conditionat Apa trasa separat Izolatie exterioara Se vinde mobilat si utilat cum este prezentat in poze. PRET: 53.500 Euro Pentru mai multe detalii si vizionari, contactati-ne

1574 EUR/m2 | 34 m2

Galati, Galati

| Apartament cu 1 camera | I.C.Frimu | Mobilat si Utilat |
6

| Apartament cu 1 camera | I.C.Frimu | Mobilat si Utilat |

Situat in aparopiere de Biserica SF. Mina Suprafata: 27 mp Etaj: 2 din 4 Centrala termica Termopan Apa trasa separat Izolatie exterioara Se vinde mobilat si utilat cum este prezentat in poze. PRET: 53.500 Euro Pentru mai multe detalii si vizionari, contactati-ne

1981 EUR/m2 | 27 m2

Galati, Galati

| Casa 123 mp | Teren 273 mp |  Str. Miron Costin, Galati |
18
4

| Casa 123 mp | Teren 273 mp | Str. Miron Costin, Galati |

Casa din cărămidă renovată complet. Formată din: living open space cu bucătăria, 3 dormitoare, baie, cameră tehnică, foișor cu grup sanitar, anexă pentru depozitare Imobilul deține și un etaj nefinalizat format din: 4 încăperi, terasă Imbunatatiri: Centrala termică, Aer condiționat, izolație ...

1098 EUR/m2 | 123 m2

Galati, Galati

Salvează căutarea