Promovat
Apartament 2 camere, 50 mp, renovat, parter – Țiglina 2 | Centrală proprie
5
1

Îți propunem spre vânzare un apartament cu 2 camere situat în cartierul Țiglina 2, la parter, ideal atât pentru locuit, cât și pentru investiție. Proprietatea are o suprafață utilă de 44 mp (50 mp total), fiind optim compartimentată. Un mare avantaj îl reprezintă extinderea sufrageriei în balcon, oferind ...

1428 EUR/m2 | 44 m2

Galati, Galati

Promovat
Apartament  2 camere  de vânzare   Galați, Micro 17 (lângă Dedeman)
10
1

Apartament 2 camere de vânzare Galați, Micro 17 (lângă Dedeman)

AcasA imobiliare va propune spre cumparare un apartament cu 2 camere la parter situat in cartier Micro 17 . Dacă îți dorești un apartament modern, gata de mutare, situat într-o zonă practică și bine conectată, această proprietate este reprezinta o varianta demna de luat in calcul . Amplasat la parter, ...

1698 EUR/m2 | 43 m2

Galati, Galati

Promovat
Apartament 4 cam supr.totala 114mp(98mp utili) in centru str.N.Balcescu
10
4

Va propunem spre vanzare o proprietate deosebit de spatioasa situata in centrul orasului Galati, pe str. N. Balcescu, in imediata vecinatate a Colegiului National "V. Alecsandri", a Facultatii de Medicina si Farmacie si a Pietii Centrale. De asemenea, aceasta locuinta se afla si in imediata apropiere ...

1140 EUR/m2 | 114 m2

Galati, Galati

Promovat
Casa de vanzare zona Port
6
3

Casa de vanzare zona Port

AcasA Imobiliare caută un nou proprietar pentru o casuta modesta (singur in curte) dar locuibila ,situata in Galati ,strada Ana Ipatescu ,o zona linstita aflata intr-o continua dezvoltare. Poziționare strategică între confortul urban și relaxarea de pe malul Dunării, cu acces facil către centrul orașului ...

971 EUR/m2 | 70 m2

Galati, Galati

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Teren intravilan de vânzare!
1

Teren intravilan de vânzare!

Vând teren intravilan 30 ari in sat Blânzi, comuna Corod, județul. Galați, terenul este situat la strada principala care duce spre sat Carapcesti in apropiere de iaz si are ieșire la parau. Este potrivit pentru construcție casa, fiind situat într-un cartier de tineret.

3,000 m2

Corod, Galati

Promovat
Spaţiu multifuncţional 202mp şi casă de locuit la Drăgăneşti
11
1

Spaţiu multifuncţional 202mp şi casă de locuit la Drăgăneşti Afacere şi casă într-un loc, este visul oricărei familii şi reuşita deplină în ceea ce înseamnă împletirea vieţii cu activitatea de zi cu zi. Despre ce este vorba? Un spaţiu extins, în comuna Drăgănești,  pe două nivele care însumează 202 ...

470 EUR/m2 | 202 m2

Draganesti, Galati

Apartament 3 decomandate Tiglina2 et3  4 ,centrala ,Garaj pret 76 000 euro
8
6

Apartament 3 decomandate Tiglina2 et3 4 ,centrala ,Garaj pret 76 000 euro

Apartament 3 decomandate Tiglina2 et3 4 ,centrala termica,aer conditionat ,simplu ,vedere pe doua parti doua apartamente pe nivel ,plus GARAJ pret 76 000 euro

1134 EUR/m2 | 67 m2

Tiglina+2, Galati, Galati

Camera de cămin  de vanzare
4
9

Camera de cămin de vanzare

Camera de cămin de vanzare in judetul Galati la G5 mai multe detalii la nr

667 EUR/m2 | 12 m2

Galati, Galati

Promovat
Casă şi spaţiu multifuncţional, bar, sală de evenimente în Brătuleşti
16
1

Casă şi spaţiu multifuncţional, bar, sală de evenimente în Brătuleşti, comuna Corod Vânzare în două etape, credit, sau în cash, pentru: Casă şi spaţiu multifuncţional în sat Brătuleşti, comuna Corod Stresul este în mod general determinat de lipsă sau imposibilitatea de a găsi soluţii. Cel mai frecvent ...

497 EUR/m2 | 160 m2

Bratulesti, Galati

Apartament 2 camere , Micro19, etaj1, 52000 euro neg
1
2

Apartament 2 camere , Micro19, etaj1, 52000 euro neg

Apartament 2 camere , Micro19, etaj1, balcon centrala termica,aer conditioat, termopan, parchet, gresie,faianta, usi interioare, usa metalica. Pret 52000 euro neg

1300 EUR/m2 | 40 m2

Galati, Galati

Promovat
Apartament 2 Camere Decomandat, 64 mp, 3 Balcoane, Mobilat și Utilat   Zona Port
11

Apartament 2 Camere Decomandat, 64 mp, 3 Balcoane, Mobilat și Utilat Zona Port

Agentia Imobiliara Media Plus vă propune spre vânzare un apartament cu 2 camere decomandat, situat în zona Port, la etajul 4 al unui bloc cu 4 niveluri, construit în anul 1980. Locuința are o suprafață totală de aproximativ 64 mp și dispune de 3 balcoane, oferind un spațiu generos și bine compartimentat. ...

1000 EUR/m2 | 64 m2

Galati, Galati

Vand teren
4
1

Vand teren

Vand teren intravilan comuna Schela 1024mp Toate utilitățile în fata portii

1,024 m2

Schela, Galati

2 camere decomandate Tiglina 2
8

2 camere decomandate Tiglina 2

Persoană fizică vând apartament 2 camere decomandate, Tiglina 2, str.Constructorilor, suprafața utilă de 48,5 mp,centrală termică,geamuri termopan, aer conditionat, balcon, etaj 6 din 9, orientare vest. Preț 75.000 EUR. Blocul este în proces de reabilitare termică prin fonduri europene, cu termen ...

1531 EUR/m2 | 49 m2

Galati, Galati

Vanzare 1 camera etaj 1, zona Port
5
7

Vanzare 1 camera etaj 1, zona Port

Descriere Imobiliare Dab Expert va ofera spre vanzare o camera, cu o suprafata totala de 20 mp, renovata total, instalatii electrice si sanitare noi, intrerupatoare si prize noi, lampi moderne de consum mic cu LED, coltar mobexpert nou, sifonier cu usi culisante, masa si scaune . Acesta ofera ambianta ...

1725 EUR/m2 | 20 m2

Galati, Galati

vand casa Sivita cu teren 1050 mp
3
3

vand casa Sivita cu teren 1050 mp

teren 1050 mp casa cu 2 nivele, amprenta 140 mp gaze la poarta, fantana, wc și interior și exterior, fosă , electricitate

1,050 m2

Sivita, Galati

concesiune loc veci 1

concesiune loc veci

Cedez concesiune loc veci,4.5mp,cimitirul Eternitatea,langa monumentul Eroilor, tel.

Galati, Galati

Teren de vanzare intravilan
1
2

Teren de vanzare intravilan

Teren de vânzare intravilan, la intrare in Smârdan, la 6 km de oraș, cu utilități in fata terenului. Terenul are suprafața de 3000m2, deschidere de 13m și se vinde tot lotul, nu se lotizeaza.

Smardan, Galati

Casa de vânzare cartier Filesti
10
4

Casa de vânzare cartier Filesti

Casa parte dintr-un duplex cu intrare si curte separata in Filesti. Formata din centura beton armat, structura lemn cu grinzi metalice intre etaje si izolatie cu poliester si vata minerala avand certificat energetic B.Parter: living, bucatarie openspace, dormitor, baie si magazie cu camera tehnică, centrală ...

676 EUR/m2 | 250 m2

Mazepa 1, Galati, Galati

Apartament 2 camere
8
7

Apartament 2 camere

Vând apartament 2 camere, semidecomandat, etaj 4 4, in spate la tribunal, Tiglina 1

977 EUR/m2 | 44 m2

Tiglina%2b1, Galati, Galati

Loc de veci cimitir Eternitatea
2
3

Loc de veci cimitir Eternitatea

Loc de veci, 5 mp situat in cimitir Eternitatea. Prima alee pe dreapta cum se intra in cimitir, la aproximativ 100 m pe partea dreapta este un canal cu apa. De la canal uitandu-te spre strada Cosbuc se vede crucea mormantului. Numarand de la gardul cimitirului 10 randuri de morminte inspre canal ...

Galati, Galati

Vand apartament 2 camere
6
48

Vand apartament 2 camere

Va propun spre vanzare 2 camere tiglina 2 etaj1 4 curat , centrala termica, , parcare Pretul este 59000 euro usor neg Tel Zero sapte cinci cinci unu cinci cinci sapte cinci unu

1073 EUR/m2 | 55 m2

Galati, Galati

Vand 3 camere  etaj 2 simplu 63000  euro
10
29

Vand 3 camere etaj 2 simplu 63000 euro

va propun spre vanzare 3 camere semidecomandate in zona micro 19 Prețul este de 63000 euro Nicoleta Zero sapte cinci cinci unu cinci cinci sapte cinci unu

940 EUR/m2 | 67 m2

Galati, Galati

Vand 2 camere micro 21 44900 euro neg
1
37

Vand 2 camere micro 21 44900 euro neg

VA PROPUN SPRE VANZARE 2 CAMERE SITUATE IN Micro 21 APROAPE DE PIATA, SCOLI, GRADINITE MARKETURI .PRETUL ESTE DE 44900 EURO NEG REL LA TEL

847 EUR/m2 | 53 m2

Galati, Galati

Vilă P+M, zonă rezidentială, mobilată și utilată
10
5

Vilă P+M, zonă rezidentială, mobilată și utilată

Construcția P+M este amplasată într-o zonă rezidențială, situată între Grădina Publică și Parcul Rizer. Este dispusă pe direcția N-S, cu laturile mari situate la E și V. Casa este construită pe un teren proprietate în suprafață de 500 mp, cu o suprafață construită la sol de 104 mp plus încă 16 mp de ...

1591 EUR/m2 | 220 m2

Central, Galati, Galati

Vand teren intravilan de 5000 mp situat in cartierul Filești, Galați.
1
1

Teren intravilan cu deschidere la doua strazi de circa 23 m. Pretabil pentru constructii de orice fel sau parcelare loturi de case.

Galati, Galati

Magazin profil termopan
1

Magazin profil termopan

Chioșc termopan profil plus geamuri,izolat cu panouri sandvich din spuma poliuretanică,sufratata totala 6mp preț senzațional doar 5500lei ușor negociabil asigur transport în caz de nevoie contra cost ,magazin nou asemenea suprafață ajunge 22000. Lei are și rafturi interioare plus copertină retractabilă ...

174 EUR/m2 | 6 m2

Dunarea, Galati, Galati

Vand Casa Odaia Manolache
1
3

Vand Casa Odaia Manolache

Vând casă P+M, an construcție 2013, materiale folosite -BCA, izolata termic exterior. Este compusa din 7 camere, 1bucatarie, 2 bai, 1 garaj, 1 uscător. Suprafața utilă 271mp. Utilități: curent electric, fântână in curte,canalizare. Posibilități gaze, cablu tv, internet, rețea apă curentă.

517 EUR/m2 | 271 m2

Odaia Manolache, Galati

 casa batraneasca
5
41

casa batraneasca

vând casă bătrânească ,zona tig 2 ,doua camere ,bucătărie ,baie cu dus,suprafața construită și teren 104m pret45000 euro neg

1098 EUR/m2 | 41 m2

Galati, Galati

Promovat
Casa cu 6 camere si etaj, in Cartierul Tineretului din Tecuci
10
2

De vânzare reşedinţă amplă, cu spaţiu rafinat, în cel mai nou, bine amenajat, şi curat loc din oraşul Tecuci - Cartierul Tineretului. Este o casă de tip vila, construită în anul 2011, din bolţari, este acoperită cu tablă de tip LINDAB și are gard de jur împrejur alcătuit din zidărie şi porţi din fier ...

491 EUR/m2 | 234 m2

Est, Tecuci, Galati

Vând 2000 m. p. teren intravilan com. Oancea, jud. Galați
1
2

Vând 2000 m. p. teren intravilan com. Oancea, jud. Galați

Accesul pe teren din str. asfaltată, apa potabila curenta pe proprietate, posibilitate racordare la rețea electrică.

2,000 m2

Oancea, Galati

Vind  imobil  in Galati  strada Garii aproape de Gara si Autogara .  Suprafata totala   1030 mp 3

Vind imobil in Galati strada Garii aproape de Gara si Autogara . Suprafata totala 1030 mp

Proprietar persoana fizica vind imobil cu etaj in Galati pe coltul strazii Garii aproape de Gara si de Autogara . Imobilul este vechi , dar in stare buna . Amprenta la sol este 110 metri patrati . Suprafata totala teren plus cladire 1030 metri patrati . Deschiderea la strada 15 metri ...

1773 EUR/m2 | 110 m2

Galati, Galati

Proprietar vand teren extravilan IVESTI - JUD GALATI - 5550 mp - 0.95 EUR mp
6

Proprietar vand 2 terenuri situate in extravilan Comuna Ivesti - Jud Galati - pret 0.95 EUR mp in suprafata de 3000 mp - tarla 39 parcela 287 85 si 2550 mp - tarla 78 parcela 626 1. Exista acte complete inclusiv cadastru.

Ivesti, Galati

3 Camere-Central Park -Etaj 3- 2 x Bai -Bloc 2022- 2 x Boxe + Parcare
17
4

Apartament 3 Camere - Central Park - Etaj 3 - 2 x Bai - Mobilat + Utilat - Bloc 2022 - 2 x Boxe Depozitare - Acces Privat cu Bariera - Loc Parcare - Zero Sapte Patru Cinci Sase Unu Doi Patru Zero Doi De vanzare apartament 3 camere cu o suprafata construita de aprox 84 m.p. si o suprafata utila de aprox. ...

1904 EUR/m2 | 84 m2

Galati, Galati

Vand sau schimb cu auto Teren intravilan
2
8

Vand sau schimb cu auto Teren intravilan

Vând teren intravilan în Hanu Conachi . Terenul are o suprafață de 2100MP. Terenul dispune în apropiata vecinătate de toate utilitatile(electricitate, apa și canal),trebuie doar racordarea făcută. Preț 12000euro negociabil Contact:

Hanu Conachi, Galati

vand locuri de casa

vand locuri de casa

Vând 4300mp (posibilitate de a imparti in 2 loturi), zona Motel Hanu Conachi, preț 40000 euro, negociabil

Galati, Galati

Vând casă în satul Berheci la 15km de Tecuci.
5
1

Vând casă în satul Berheci la 15km de Tecuci.

Casa are 3 dormitoare, bucătărie utilata complet, baie cu dus,living și mansardă, foișor și anexe, încălzire centrala pe lemne, livadă tânără, 2 fântâni, etc.

32 EUR/m2 | 2,160 m2

Gara Berheci, Galati

Casa la Rosu in Independenta
5
9

Casa la Rosu in Independenta

Casa la rosu , comuna independenta jud. galati ,Str.Oituz nr.50 , teren 1000mp, casa 120mp. Pentru mai multe detalii la telefon sau msg.

55 EUR/m2 | 1,000 m2

Independenta, Galati

Casa de vanzare in orasul Galati
6
18

Casa de vanzare in orasul Galati

Vand imobil situat pe str Gerului 14, in apropiere de str Domneasca si parcul Carol. Teren 211 mp. Constructie 97 mp compusa din 4 camere, baie, hol. O camera are inaltimea peretilor de 245 cm. Celelalte 3 camere au inaltimea peretilor de 315 cm. In cea mai spatioasa din cele 3 camere e amenajata bucataria. Singur ...

284 EUR/m2 | 211 m2

Galati, Galati

Promovat
Apartament 3 camere semidecomandat  de vanzare
5

Apartament 3 camere semidecomandat de vanzare

Persoană Fizică vând apartament 3 camere Apartamentul a fost renovat integral de placa cu refacerea completă a instalațiilor electrice și sanitare. Pereții au fost tencuiți și finisați cu plasă , adeziv și gleturi de calitate ( Finobel,Finogrande),iar vopseaua lavabilă este premium (Keim Kober certificat). Tavenel ...

1713 EUR/m2 | 54 m2

Micro 39 B, Galati, Galati

Apartament 2 camere decomandat Micro 20 langa piata
5

Apartament 2 camere decomandat Micro 20 langa piata

Apartament, 2 camere decomandate, suprafata utila 48.7 m , balcoane 3m si 3.5m , nemobilat, etaj 4 din 4, centrala termica cu calorifere din aluminiu, aer conditionat, geamuri termopan cu rulouri exterioare, izolatie termica: pereti 100mm, plafon 65mm.

1378 EUR/m2 | 49 m2

Galati, Galati

Cass de vanzare in comuna Oancea j 11

Cass de vanzare in comuna Oancea j

Vand casa cu teren intravilan in com Oancea jud Galati 3400 mp

Oancea, Galati

Spațiu comercial de vânzare
5

Spațiu comercial de vânzare

Vând spațiu comercial în zona Piața Micro 19, dotat cu toate utilitățile, suprafață 72 mp.

417 EUR/m2 | 72 m2

Galati, Galati

Teren intravilan si casa Rediu-Galati 8

Teren intravilan si casa Rediu-Galati

Imobil situat in satul Rediu, judetul Galati, compus in totalitate din suprafata de teren, curte si gradina de 1440 mp si casa de locuit cu suprafata de 65 mp. Terenul este compus din 534 mp curti-constructii, 300 mp teren cultivat cu vie, 662 mp teren arabil.

Rediu, Galati

Promovat
Vanzare apartament 3 camere decomandat Mazepa in spatele clinicii Arestetic
10
9

Agenția imobiliară AXA va propune spre vânzare ,un apartament cu trei camere, decomandat, situat în cartierul Mazepa( in spatele clinicii Arestetic). Apartamentul are o suprafață de 75,5 mp, este pozitionat la parterul unui bloc cu patru etaje si dispune de următoarele dotari si imbunatatiri ...

1526 EUR/m2 | 76 m2

Mazepa%2b1, Galati, Galati

Vând 2 loturi 4000=8000mp
1
1

Vând 2 loturi 4000=8000mp

terenul este situat la DN26,4benzi .1 lot are 4000 cu d=20ml

Costi, Galati

Vând 1,5 ha teren arabil în comuna Valea Mărului, sat Mândrești, jud. Galați
7
3