Promovat
De vazare apartament cu 3 camere, Baia Comunala, 135.000 Euro
3
2

Va propunem spre vanzare un apartament spatios de 3 camere situat in zona Baia Comunala, intr-un imobil construit in anul 1997. Locuinta are o suprafata generoasa de 83 m.p. si a fost renovata complet de la placa, cu finisaje moderne si atentie la detalii, oferind un confort ridicat. Un mare avantaj ...

1560 EUR/m2 | 83 m2

Piata Centrala, Galati, Galati

Promovat
Casă nouă în complex modern – mută-te cum îți dorești! La roșu sau la cheie
14
1

Casă de vânzare – la roșu sau la cheie – Sat Vasile Alecsandri Oportunitate excelentă de achiziție într-un complex rezidențial nou, liniștit și bine organizat, format din case moderne și estetice. Proprietatea dispune de o suprafață utilă de 124 mp și un teren de 386 mp, fiind compartimentată eficient ...

468 EUR/m2 | 124 m2

Vasile Alecsandri, Galati

Promovat
Casa noua de vanzare la Schela
14
1

Casa noua de vanzare la Schela

Se oferă spre vânzare casă situată în localitatea Schela, județul Galați, amplasată pe un teren de 500 mp. Locuința are o amprentă la sol de 90 mp și dispune de pod înalt, cu posibilitate de mansardare, oferind potențial pentru extinderea suprafeței locuibile. Proprietatea este ideală atât pentru locuit ...

999 EUR/m2 | 90 m2

Schela, Galati

Promovat
3 Camere Siderurgistilor etaj 3 imbunatatit
10
5

3 Camere Siderurgistilor etaj 3 imbunatatit

Agenția imobiliară Domus vă propune spre vânzare un apartament cu 3 camere decomandate, situat pe Bulevardul Siderurgiștilor (la intersecția cu Doja), în zona SD-uri, la etajul 3 4 al unui bloc construit în anul 1983. Apartamentul beneficiază de vedere spre Bulevardul Siderurgiștilor, oferind o panoramă ...

1243 EUR/m2 | 74 m2

Galati, Galati

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

casa de vânzare
5

casa de vânzare

casă nouă de vânzare ,com ,Braniștea jud Galați,teren,550mp,proprietate,în centru comunei,casă se vinde la cheie,centreală pe peleți, curent electric,apă curentă,fosă septică,canalizare,izolată cu polistiren de 10cm ,esp de 80,decorativă la exterior,glet cu pladă armare,var de bună calitate,parchet,gresie,faianță,se ...

990 EUR/m2 | 100 m2

Branistea, Galati

Casa de vanzare zona Port
1
15

Casa de vanzare zona Port

Casa zona Port str. Daciei nr,43 , renovata complet, invelita cu tabla tip Lindab . Doua camere . Pod inalt (poate fi folosit ca mansarda) Suprafata totala 129 mp ,suprafata utila 55,39 mp. SE POATE VINDE SI IN RATE PRIN NOTARIAT CU UN AVANS !!!!!!!!!

727 EUR/m2 | 55 m2

Port, Galati, Galati

   68.ooo euro, apartament 3 camere, decomandat, Micro 16
9
1

68.ooo euro, apartament 3 camere, decomandat, Micro 16

68.ooo euro, apartament 3 camere, decomandat, Micro 16 Agentia imobiliara Familia va propune spre cumparare un apartament luminos, cu 3 camere decomandate, in municipiul Galati, amplasat în cartierul Micro 16, la etajul 4 al unui bloc cu 4 etaje, construit in anii 80 si are o suprafata desfasurata ...

1236 EUR/m2 | 55 m2

Micro+16, Galati, Galati

 57.900  , Apartament 2 camere, Mobilat & utilat, STRADAL, Țiglina 3   Micro 16, zona FLORA
6

57.900 , Apartament 2 camere, Mobilat & utilat, STRADAL, Țiglina 3 Micro 16, zona FLORA

57.900 , Apartament 2 camere, Mobilat & utilat, STRADAL, Țiglina 3 Micro 16, zona FLORA Agenția Imobiliară Familia vă propune spre achiziție un apartament cu 2 camere, semidecomandat, situat în municipiul Galați, în cartierul Micro 16, zona Flora , la etajul 4 din 4 al unui imobil construit în ...

1316 EUR/m2 | 44 m2

Micro 16, Galati, Galati

   49.5oo euro, NEGOCIABIL, 3 camere, etaj 3 Micro19
7

49.5oo euro, NEGOCIABIL, 3 camere, etaj 3 Micro19

49.5oo euro, NEGOCIABIL, 3 camere, etaj 3 Micro19 Agentia imobiliara Familia va propune spre cumparare un apartament luminos, cu 3 camere semidecomandate, in municipiul Galati, amplasat în cartierul Micro19 in zona capat de traseu, la etajul 3 al unui bloc cu 4 etaje, construit in anii 70. Apartamentul ...

1125 EUR/m2 | 44 m2

Galati, Galati

97.000 Euro, 4 camere decomandate, etaj 8 din 11, Micro 18
10

97.000 Euro, 4 camere decomandate, etaj 8 din 11, Micro 18

97.000 Euro, 4 camere decomandate, etaj 8 din 11, Micro 18 Agentia Imobiliara Familia va propune spre cumparare un apartament spatios cu patru camere decomandate, situat in Galati, cartier Micro 18, la etajul 8 din 10 al unui bloc amplasat pe strada Brailei, construit in anul 1981, cu casa scarii ingrijita ...

1260 EUR/m2 | 77 m2

Micro 18, Galati, Galati

85.000 Euro- casa +magazin+garaj in com Smardan, sat Cismele,
11

85.000 Euro- casa +magazin+garaj in com Smardan, sat Cismele, Agentia imobiliara Familia va propune spre cumparare o proprietate deosebita in com Smardan, sat Cismele, construita in anul 1997. Constructia casei are un regim de inaltime parter si o amprenta la sol de110 mp, aceasta este proiectata ...

773 EUR/m2 | 110 m2

Cismele, Galati

Vând casă în comuna Cudalbi
10
1

Vând casă în comuna Cudalbi

Casă de vânzare în comuna Cudalbi, situată într-o zonă liniștită pe strada Daliei numărul 5, ferită de inundații. Proprietatea dispune de un teren generos de 1200 mp, ideal pentru grădină, livadă sau alte amenajări. Acoperișul a fost schimbat recent, fiind realizat cu tablă Lindab. Casa este alcătuită ...

440 EUR/m2 | 100 m2

Cudalbi, Galati

85.000 euro, NEGOCIABIL, 3 camere, etaj 7 Micro18
9

85.000 euro, NEGOCIABIL, 3 camere, etaj 7 Micro18

85.000 euro, NEGOCIABIL, 3 camere, etaj 7 Micro18 Agentia imobiliara Familia va propune spre cumparare un apartament luminos, cu 3 camere decomandate si 2 grupuri sanitare, in municipiul Galati, amplasat în cartierul Micro18 vis-avis de zona Spitalul Judetean, la etajul 7 al unui bloc cu 10 etaje, ...

1308 EUR/m2 | 65 m2

Galati, Galati

105.000 euro, 3camere, PARTER, STRADAL, I.C. FRIMU
8
1

105.000 euro, 3camere, PARTER, STRADAL, I.C. FRIMU

105.000 euro, 3camere, PARTER, STRADAL, I.C. FRIMU Agentia imobiliara Familia va propune spre cumparare un apartament cu 3 camere decomandate in municipiul Galati, amplasat în cartierul Micro 14, la parterul al unui bloc cu 4 etaje, cu pozitie stradala într-o zonă rezidențială cu trafic pietonal și ...

1265 EUR/m2 | 83 m2

Galati, Galati

11.500 Euro Garsonieră de vânzare – Micro 19, etaj 2/4
5
1

11.500 Euro Garsonieră de vânzare – Micro 19, etaj 2/4

11.500 Euro Garsonieră de vânzare – Micro 19, etaj 2/4 Agentia Imobiliara Familia va propune spre cumparare, o garsoniera situata in Galati, zona Micro 19. Amplasată în apropierea Secției 3 de Poliție, la etajul 2 din 4, într-un bloc construit în anii1970 Dotări: Tâmplărie PVC cu geam termopan ...

1150 EUR/m2 | 10 m2

Galati, Galati

46900 euro, NEGOCIABIL, 2 camere, Tiglina1
10

46900 euro, NEGOCIABIL, 2 camere, Tiglina1

46900 euro, NEGOCIABIL, 2 camere, Tiglina1 Agentia imobiliara Familia va propune spre cumparare un apartament cu 2 camere, semidecomandat, in municipiul Galati, amplasat în cartierul Tiglina1, la etajul 4 al unui bloc cu 4 etaje, construit in anii 60, compus din doua camere, bucatarie, hol, o baie dotata ...

1091 EUR/m2 | 43 m2

Galati, Galati

11
1

85.000 Euro- casa +magazin+garaj in com Smardan, sat Cismele, Agentia imobiliara Familia va propune spre cumparare o proprietate deosebita in com Smardan, sat Cismele construita in anul 1997. Constructia casei are un regim de inaltime parter si o amprenta la sol de110 mp, aceasta este proiectata pe ...

773 EUR/m2 | 110 m2

Cismele, Galati

Vânzare apartament 2 camere. 8

Vânzare apartament 2 camere.

Vând apartament 2 camere, decomandate, 70mp, într-o casă cu etaj, în str. Domnească, lângă Terasa Tineretului, vis a vis de Gradina Publica și blocul Ialomița,, cu balcon spre strada Domnească, acees utilități, CT, termopane, uși metalice, branșament separat apă rece, parchet stejar!

857 EUR/m2 | 70 m2

Galati, Galati

Imobiare, vânzări 4

Imobiare, vânzări

Vând apartament două camerele, decomandate, 70mp., situat în Galați, str. Domnească, într-o casă cu etaj, acces la utilități, centrala termica, parchet, branșament separat apă rece, termopane, uși metalice, balcon stradal. Preț 60 000 euro, ușor negociabil. Telefon .

857 EUR/m2 | 70 m2

Galati, Galati

Vanzare casa 3 camere   din caramida si dependinte inclusiv  teren intravilan in oras Tecuci
1
2

Vanzare casa 3 camere din caramida si dependinte inclusiv teren intravilan in oras Tecuci

Vand casa din caramida cu 3 camere si dependinte: baie, bucatarie, hambar, casa anexa din chirpici situata in Tecuci, str. Elena Doamna . Incalzire cu gaz, centrala proprie Teren cca 700 m2 Tel de contact:

Tecuci, Galati

Vând 2ha comasate extravilan 58000 lei
2

Vând 2ha comasate extravilan 58000 lei

Teren agricol extravilan 2 ha Slobozia Corni, jud. Galați Suprafață: 20.000 mp (2 ha) CF 104710 și 104711 Preț: 58000 lei Teren comasat - ușor de lucrat Situat în câmp, - zonă agricolă activă Dat în arendă Teren lucrat constant TOATE actele în regulă. Terenul este în procedură de preemțiune ...

20,000 m2

Slobozia Corni, Galati

Casă de vânzare 1

Casă de vânzare

Casă de vânzare în comuna Schela, județul Galați .Suprafața teren 1020 metri ,construcție 110 metri ,toate utilitățile preț 65000 euro.Mai multe detalii la numărul de telefon

591 EUR/m2 | 110 m2

Galati, Galati

Vand casa
5
3

Vand casa

Vand casa cu teren de de 2800mp deschidere în 3 străzi

6 EUR/m2 | 2,800 m2

Oancea, Galati

văd garsonieră
5
2

văd garsonieră

vad garsonieră la g5

10000 EUR/m2 | 12 m2

Mazepa 1, Galati, Galati

Categorii

Județe

Galati
Salvează căutarea