Promovat
Casa de vanzare Orastioara de sus jud Hunedoara
15
6

Casa de vanzare Orastioara de sus jud Hunedoara

Casa se afla in Orastioara de sus jud Hunedoara la 15 km de orastie si 20 km de sarmis segetuza regia casa are baie 5 camere sura pivnita anexe . Casa si anexe 260 mp plus 2500 mp teren si gradina . Asfalt la poarta apa de la retea incalzirea este prin sobe de teracota . Informatii la tel Pret . ...

238 EUR/m2 | 260 m2

Hunedoara, Hunedoara

Promovat
casa de vanzare in Hunedoara
10
4

casa de vanzare in Hunedoara

Casă complet renovată în 2026,acoperiș,termosistem,instalație de termoficare,apă caldă și rece,geamuri termopan,bai,îngrădiri,toate noi în garanție. Suprafață construită 172 mp pe două niveluri,teren 275 mp,zona frumoasa și liniștită pe str.Primaverii in Hunedoara. Compartimentare moderna și funcțională. Parter ...

1041 EUR/m2 | 172 m2

Hunedoara, Hunedoara

Promovat
Pescarie,Afacere de vanzare
5
1

Pescarie,Afacere de vanzare

Se vinde 33% din acțiunile unei societăți piscicole performante și profitabile Locație: Sat Aurel Vlaicu, județul Hunedoara Luciu de apă: 100 hectare lacuri amenajate cu alimentare directă din râul Mureș. Dotări complete și moderne: Birouri administrative Magazii de procesare a peștelui Hală de depozitare ...

Deva, Hunedoara

Promovat
Vând teren intravilan în comuna Șoimuș , 3380 mp
10
24

Vând teren intravilan în comuna Șoimuș , 3380 mp

Vând teren intravilan cu o suprafață de 3380 metri pătrați, acest teren vă oferă libertatea de a va transforma visele în realitate. Cu o varietate de utilități posibile , de la construirea unei cabane rustice sau pensiune pentru turisti până la dezvoltarea unei ferme agricole sau a propriei case familială.. Zona ...

3,380 m2

Soimus, Hunedoara

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

 Teren de vanzare in Geoagiu Bai
2
14

Teren de vanzare in Geoagiu Bai

Proprietar vand: -Teren intravilan de 960 mp,cu cabana,situat in Geoagiu-Bai,in apropiere de Germisara. Utilitatile sunt la limita proprietatii. Pret 35.000 euro. Pentru mai multe detalii,nr.contact: .

960 m2

Geoagiu-Bai, Hunedoara

Casa de vanzare Petrosani
9
6

Casa de vanzare Petrosani

Casă cu curte Petroșani | locuit sau oportunitate investiție Vând casă 60 mp, 2 camere + bucătărie + baie, situată în Petroșani. - Curte proprie - Necesită renovare, ideală pentru personalizare - Potențial pentru închiriere sau revânzare Se pretează pentru: - locuință accesibilă - casă ...

525 EUR/m2 | 60 m2

Petrosani, Hunedoara

Apartament 2 camere decomandat Deva
8
20

Apartament 2 camere decomandat Deva

Apartament 2 camere decomandat 2 balcoane incluse in spatiul locuibil ST 62 mp Deva b-dul Decebal etaj 4 din 7 cu lift centrala termica termopan amenajat complet la cheie . Se vinde complet mobilat si utilat.pret 68000 Eur.

1097 EUR/m2 | 62 m2

Deva, Hunedoara

Apartament 2 camere decomandat Deva
8
22

Apartament 2 camere decomandat Deva

Apartament 2 camere decomandat Deva b-dul Decebal SU 50 mp + 2 balcoane incluse în spațiul locuibil ST 60 mp etaj 4 din 7 cu lift centrala termica aer condiționat.Se vinde complet mobilat și utilat exact ca în poze + loc de parcare. Preț 68000 EUR.

1360 EUR/m2 | 50 m2

Deva, Hunedoara

Apartament 3 camere decomandat Deva
3
30

Apartament 3 camere decomandat Deva

Apartament 3 camere 2 bai 4 balcoane etaj 2 Deva zona ultracentrala,centrala termica,termopan, parchet stejar,usa metalica la intrare.pret 115000 Euro.

Deva, Hunedoara

Vilă P+1 Deva
10
31

Vilă P+1 Deva

Vilă P+1 Deva strada Zavoi, constructie nouă din cărămidă poroterm acoperită cu țiglă metalica, SC 293 mp, ST teren 500 mp imprejmuit cu gard de zidărie iluminat noaptea. La parter avem living cu șemineu, bucătărie, cămară, terasă, barbeque, cuptor de pâine, baie, camera de oaspeți, cameră tehnică și ...

939 EUR/m2 | 293 m2

Emanoil+Gojdu, Deva, Hunedoara

Teren Boholt lângă Deva
3
63

Teren Boholt lângă Deva

Teren ST 4200 mp FS 60 m în Boholt la 10 km din Deva. Terenul este extravilan în spate la fabrica de apa minerala Sara, pădure în spate, priveliște frumoasă. Preț 4 EUR. Tel

4,200 m2

Boholt, Hunedoara

Apartament 3 camere ultracentral Deva
1
20

Apartament 3 camere ultracentral Deva

Apartament 3 camere decomandat etaj 2 Deva zona ultracentrala. -3 camere -2 băi -4 balcoane -vedere în 3 părți - centrala termica Preț 115000 EUR

1278 EUR/m2 | 90 m2

Deva, Hunedoara

Apartament 2 camere decomandat Deva
9
24

Apartament 2 camere decomandat Deva

Apartament 2 camere decomandat Deva zona piața centrala etaj 1,centrala termica, termopan, parchet, gresie, faianta, balcon inchis cu termopan, izolat exterior cu polistiren 10 cm, ușa metalica la intrare, boxă la subsol. Merita văzut. Preț 75000 EUR

2778 EUR/m2 | 27 m2

Deva, Hunedoara

Apartament 3 camere decomandat Deva
1
30

Apartament 3 camere decomandat Deva

Apartament 3 camere decomandat 2 bai 2 balcoane Deva Marastiul Nou centrala termica termopan parchet gresie faianta ușa metalica la intrare izolat exterior cu polistiren 10 cm. Se vinde complet mobilat și utilat exact ca în poze. Preț 84000 EUR.

1239 EUR/m2 | 67 m2

Deva, Hunedoara

Apartament 2 camere decomandat Deva
8
28

Apartament 2 camere decomandat Deva

Apartament 2 camere decomandat Deva b-dul Decebal modificat interior 2 balcoane incluse in spatiul locuibil etaj 4 din 7 cu lift -centrala termica -calorifere de aluminiu -aer condiționat -instalații electrice și sanitare noi Se vinde complet mobilat și utilat. Preț 68.000 EUR

1214 EUR/m2 | 56 m2

Deva, Hunedoara

Vând teren intravilan
1
10

Vând teren intravilan

Vând teren intravilan, 1950 m2, Brad, str. FRUNZĂ VERDE

Brad, Hunedoara

Vind apartament 2 camere decomandat ultracentral
5
26

Vind apartament 2 camere decomandat ultracentral

Se afla pe Al.Neptun Bl34Se vinde complet mobilat si utilat ,gresie ,faianta uși geamuri termopan acoperiș facut recent garanție 15 ani

1189 EUR/m2 | 53 m2

Deva, Hunedoara

Vand apartament trei camere
6
2

Vand apartament trei camere

Vand apartament trei camere decomandate, cu doua bai, beci, CT proprie, izolat termic, geamuri termopan.

1032 EUR/m2 | 77 m2

Ceangaiască, Deva, Hunedoara

Vând Garaj
2

Vând Garaj

Vând Garaj lung 10m,lat5m,înalt 330m,(fară pod),constructie BCA curent beci,canal cu 2 nișe,se poate construi deasupra este lasat fierul beton ișit la stâlpi de beton,ideal pentru un mic servis,statie ITP vulcanizare,reglări direcți,situat în Petrila str.Tudor Vladimirescu zonă centrală Propietate,mai ...

Petrila, Hunedoara

teren intravilan
10
2

teren intravilan

Vand teren intravilan cu suprafața de 2025 mp categoria curți,construcții situat pe bdul Rusca,cu toate utilitățile.Fs 86m.certificat urbanism P+7 .

2,025 m2

Hunedoara, Hunedoara

Vand teren sat Balata
1
1

Vand teren sat Balata

Vând teren situat într-o zonă liniștită în localitatea Balata com Soimus jud Hunedoara în suprafață de 4500 mp , posibilitatea de a te racorda la apă curent gaz și canalizare și amplasa o cabană

4,500 m2

Balata, Hunedoara

Teren in zona bazinelor de apa - Deva 700