Promovat
Casa cu teren, aproape de centrul balneo-termal Vata Bai
20
2

Casa cu teren, aproape de centrul balneo-termal Vata Bai

De vanzare proprietate ingrijita, amplasata in localitatea Vata de Jos, la doar 250 m de centrul balneo-termal Vata Bai - zona cunoscuta pentru proprietatile terapeutice ale apelor termale si pentru potentialul turistic aflat in continua dezvoltare. Statiunea atrage anual numerosi vizitatori datorita ...

764 EUR/m2 | 72 m2

Vata de Jos, Hunedoara

Promovat
Vila ultracentrala Deva
10

Vila ultracentrala Deva

Noi cei de la Green House suntem onorati sa va prezentam aceasta casa ! Într-o lume în care totul se vinde rapid și superficial, există locuri care nu se oferă oricui. Locuri care trebuie intelese , simtite și onorate. Așa este această casa ridicata cu gândul la eternitate, o casă în care fiecare detaliu ...

1846 EUR/m2 | 260 m2

Deva, Hunedoara

Promovat
Pensiune, casa de vacanta, 6 camere, statiunea Rausor din Hunedoara
20

Agentia imobiliara APOSTU ESTATE va propune spre vanzare, in reprezentare exclusiva cu comision 0% la cumparator, o pensiune \ casa de vacanta desfasurata pe 3 niveluri D+P+M, aflata in judetul Hunedoara, la 500 de metri fata de statiunea de ski Rausor, chiar in directia partiei. Suprafata utila de ...

928 EUR/m2 | 150 m2

Rau de Mori, Hunedoara

Promovat
Casa de vacanta si relaxare la munte - ID V1947
16
77

Casa de vacanta si relaxare la munte - ID V1947

ID intern: V1947 Cabana de vanzare in zona Rau de Mori, judetul Hunedoara FOXFORT Imobiliare propune spre de vanzare casa tip cabana, cu un regim de inaltime P+M situata in zona Rau de Mori, avand un numar de 5 camere, cu o suprafata utila de 120 mp si teren 235 mp. Cabana a fost construita in anul ...

683 EUR/m2 | 120 m2

Rau de Mori, Hunedoara

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament 2 camere in Deva, zona ultracentrala- 1 Decembrie
15

ID IMOBIL 1048 Va propun spre vanzare apartament 2 camere in Deva, zona ultracentrala- 1 Decembrie Detalii imobil: etaj 4 in bloc de 4 etaje cu vedere la Bulevard ST= 48mp bloc din caramida usa metalica usi interioare schimbate ferestre termopan cu tamplarie PVC parchet, gresie, faianta ...

1438 EUR/m2 | 48 m2

Ultracentral, Deva, Hunedoara

Apartament 2 camere decomandate in Deva, zona Piata Centrala + Boxa
14

ID IMOBIL 1060 Va propun spre vanzare apartament 2 camere in Deva, zona Piata Centrala Detalii imobil: parter inalt in bloc de 4 etaje decomandat balcon inchis camara boxa intabulata bloc izolat pe exterior usa metalica usi interioare schimbate termopan cu tamplarie PVC parchet, ...

1563 EUR/m2 | 48 m2

Piata Centrala, Deva, Hunedoara

Apartament 2 camere in Deva, Et. 1   zona Gojdu- Scoala Generala nr.4
10
1

Apartament 2 camere in Deva, Et. 1 zona Gojdu- Scoala Generala nr.4

ID IMOBIL 1059 Va propun spre vanzare apartament 2 camere in Deva, zona Gojdu- Scoala Generala nr.4 Detalii imobil: etaj 1 in bloc de 4 etaje balcon inchis vedere pe 2 parti bloc izolat pe exterior baie cu geam usa metalica usi interioare schimbate termopan cu tamplarie PVC gresie, ...

1413 EUR/m2 | 46 m2

Gojdu, Deva, Hunedoara

Apartament 2 camere, decomandat in Deva, zona Ultracentral   Ion Ceanga
1
2

Apartament 2 camere, decomandat in Deva, zona Ultracentral Ion Ceanga

ID IMOBIL 1055 Va propun spre vanzare apartament 2 camere, decomandat in Deva, zona Ultracentral Ion Ceanga: Detalii imobil: etaj 4 in bloc de 4 nivele acoperis facut recent balcon inchis usa metalica la intrare ferestre termopan cu tamplarie PVC centrala termica parchet, gresie, faianta ...

1145 EUR/m2 | 55 m2

Ultracentral, Deva, Hunedoara

Apartament 2 camere, decomandat - in Deva, zona Balcescu
16

Apartament 2 camere, decomandat - in Deva, zona Balcescu

ID IMOBIL 716 Va propun spre vanzare apartament 2 camere in Deva, zona Balcescu: Detalii imobil: bloc anvelopat exterior integral etaj 8 din 10, cu lift decomandat 49 mp balcon inchis in termopan baie cu geam usa metalica la intrare usi interioare schimbate ferestre termopan cu tamplarie ...

1184 EUR/m2 | 49 m2

Balcescu, Deva, Hunedoara

Apartament 3 camere in Deva, zona Minerului
20
5

Apartament 3 camere in Deva, zona Minerului

Va propun spre vanzare apartament 3 camere in Deva, zona Minerului Detalii imobil: decomandat - balcon mare(16 mp) construit si intabulat usa metalica usi interioare schimbate ferestre termopan cu tamplarie PVC parchet, gresie, faianta centrala termica Pret: 58500 euro neg. Comision pentru ...

914 EUR/m2 | 64 m2

Deva, Hunedoara

Spatiu comercial in Deva, zona Dacia
10
1

Spatiu comercial in Deva, zona Dacia

ID IMOBIL 1042 Va propun spre vanzare spatiu comercial in Deva, zona Dacia Detalii imobil: pozitionat la parter cu intrare atat din stada cat si din casa scarii suprafata 32 mp lavabila alba gresie centrala termica pe gaz usi din termopan cu tamplarie PVC ferestre din termopan cu tamplarie ...

1844 EUR/m2 | 32 m2

Dacia, Deva, Hunedoara

Garsoniera in Deva, zona Dacia, et 1
7
8

Garsoniera in Deva, zona Dacia, et 1

ID IMOBIL : 1037 Va propun spre vanzare garsoniera in Deva, zona Dacia: Detalii imobil: etaj 1 in bloc de 4 nivele pozitionat pe mijloc balcon inchis centrala termica parchet clasic, gresie, faianta usa metalica OCUPABIL IMEDIAT Pret: 29500 euro Comision pentru cumparator: 0% Tel: 0770 ...

1180 EUR/m2 | 25 m2

Dacia, Deva, Hunedoara

Apartament 3 camere in Deva, Bdul Decebal
20
1

Apartament 3 camere in Deva, Bdul Decebal

ID IMOBIL 1026 Va propun spre vanzare apartament 3 camere transformat din ap. 2 camere, in Deva, Bdul Decebal Detalii imobil: etaj 3 in bloc de 4 nivele suprafata totala 71,5 mp instalatie electrica pe cupru ferestre termopan cu tamplarie PVC usi interioare de termopan parchet, gresie, faianta ...

1408 EUR/m2 | 71 m2

Ultracentral, Deva, Hunedoara

Apartament 2 camere, zona Gojdu
16

Apartament 2 camere, zona Gojdu

ID IMOBIL 1027 Va propun spre vanzare apartament 2 camere in Deva, zona Gojdu. Detalii imobil: 57mp etaj 4 in bloc de 4 nivele acoperis de tabla pozitionat pe mijloc bloc de caramida 2 camere mari baie cu geam balcon spatios centrala termica ferestre termopan cu tamplarie din PVC ...

1175 EUR/m2 | 57 m2

Gojdu, Deva, Hunedoara

 Spatiu comercial in Deva, zona Oituz
20
2

Spatiu comercial in Deva, zona Oituz

Va propun spre vanzare spatiu comercial in Deva, zona Oituz Detalii imobil: suprafata teren 89 mp constructiei anul 1988 amprenta la sol (suprafata desfasurata) 77mp P intabulat ca spatiu comercial 2 incaperi separate cu un perete din rigips grup sanitar cu geam la etaj sunt 3 incaperi ...

1169 EUR/m2 | 77 m2

Titu%2bMaiorescu, Deva, Hunedoara

Casa la cheie in Deva, zona Archia
20
3

Casa la cheie in Deva, zona Archia

Va propun spre vanzare casa in Deva, zona Archia Prezentare imobil: suprafata totala teren 569 mp front stradal 17,5 ml amprenta casa 94,72 mp suprafata construit desfasurata 164,27 suprafata utila desfasurata 128,23 mp P+M casa constructie 2020 izolata termic pe exterior cu polistiren ...

1445 EUR/m2 | 128 m2

Zavoi, Deva, Hunedoara

Apartament 3 camere, 2 bai in Deva, zona Centrala
20
2

Apartament 3 camere, 2 bai in Deva, zona Centrala

Va propun spre vanzare apartament 3 camere in Deva, zona centrala Detalii imobil: 66 mp + beci la subsolul blocului parter decomandat bucatarie cu camara 2 bai balcon inchis usa metalica ferestre termopan cu tamplarie PVC OCUPABIL IMEDIAT Pret: 86.000 euro Comision pentru cumparator: ...

1303 EUR/m2 | 66 m2

Central, Deva, Hunedoara

Apartament 3 camere in Deva, zona 22 Decembrie, et 1
6
6

Apartament 3 camere in Deva, zona 22 Decembrie, et 1

Va propun spre vanzare apartament 3 camere in Deva, zona 22 Decembrie. etaj 1 in bloc de 7 nivele 90 mp transformat in apartament de 4 camere din 3 decomandat 3 balcoane dintre care 1 balcon tip loja (bucatarie mutata intr-unul dintre balcoane) debara incapatoare centrala termica aer ...

1200 EUR/m2 | 90 m2

22+Decembrie, Deva, Hunedoara

Apartament 3 camere in Deva, zona Ultracentrala   Casa de Cultura
20
1

Apartament 3 camere in Deva, zona Ultracentrala Casa de Cultura

Va propun spre vanzare apartament 3 camere in Deva, zona Ultracentrala. etaj 4 in bloc de 4 nivele acoperis din tabla, izolat cu vata bloc de caramida 60 mp baie cu geam usa metalica ferestre termopan cu tamplarie PVC Qfort parchet clasic din lemn, bine intretinut gresie si faianta ...

1367 EUR/m2 | 60 m2

Ultracentral, Deva, Hunedoara

Apartament 2 camere in Deva, zona Saturn- pol. Municipiu Deva
18
12

Va propun spre vanzare apartament 2 camere in Deva, zona Saturn- pol. Municipiu Deva Detalii imobil: - decomandat - suprafata utila 56 mp+ 6 mp balcoanele - doua balcoane unul deschis, unul inchis centrala termica aer conditionat instalatie sanitara si electrica schimbate pe cupru usa metalica ...

1290 EUR/m2 | 62 m2

Deva, Hunedoara

Apartament 2 camere in Deva, zona Liceul Auto
15
6

Apartament 2 camere in Deva, zona Liceul Auto

Va propun spre vanzare apartament 2 camere in Deva, zona Liceul Auto Detalii imobil: etaj 3 decomandat usa metalica usi interioare schimbate ferestre termopan cu tamplarie PVC parchet, gresie, faianta balcon inchis centrala termica mobilat,utilat cum se vede in fotografii OCUPABIL ...

1509 EUR/m2 | 55 m2

Marasti, Deva, Hunedoara

Apartament 4 camere in Deva, zona Gojdu, et 2
19
4

Apartament 4 camere in Deva, zona Gojdu, et 2

Va propun spre vanzare apartament 4 camere in Deva, zona Gojdu. etaj 2 in bloc de 4 nivele 80 mp bucatarie open space cu sufrageria balcon incorporat in sufragerie camara in balcon baie cu geam centrala termica aer conditionat parchet, gresie, faianta ferestre termopan cu tamplarie ...

1338 EUR/m2 | 80 m2

Gojdu, Deva, Hunedoara

Apartament 4 camere in Deva, zona Gojdu, et 3
20
1

Apartament 4 camere in Deva, zona Gojdu, et 3

Va propun spre vanzare apartament 4 camere in Deva, zona Gojdu. Detalii imobil: etaj 3 4 suprafata utila 80 mp balcon baie cu geam centrala termica ferestre termopan cu tamplarie din PVC usa metalica parchet de lemn, gresie, faianta necesita renovare OCUPABIL IMEDIAT Pret: 78000 euro ...

975 EUR/m2 | 80 m2

Gojdu, Deva, Hunedoara

Apartament 3 camere in Deva, zona Eminescu, et 3
20
3

Apartament 3 camere in Deva, zona Eminescu, et 3

Va propun spre vanzare apartament 3 camere in Deva, zona Eminescu Detalii imobil: etaj 3 4 decomandat, suprafata utila 77 mp 2 bai hol de intrare foarte spatios (aproximativ 9mp) hol secundar cu spatiu pentru dresing si masina de spalat camara cu geam balcon inchis bloc izolat termic ...

1032 EUR/m2 | 77 m2

Micro 15, Deva, Hunedoara

Salvează căutarea