apartament de vanzare
Apartament 4 camere str. Horea cartier Progresul bl.5 sc.A et.1 ap.1
1282 EUR/m2 | 78 m2
Progresul, Deva, Hunedoara
21 mai
Anunțuri promovate – Vezi toate
1282 EUR/m2 | 78 m2
Progresul, Deva, Hunedoara
21 mai
ID intern: V1947 Cabana de vanzare in zona Rau de Mori, judetul Hunedoara FOXFORT Imobiliare propune spre de vanzare casa tip cabana, cu un regim de inaltime P+M situata in zona Rau de Mori, avand un numar de 5 camere, cu o suprafata utila de 120 mp si teren 235 mp. Cabana a fost construita in anul ...
683 EUR/m2 | 120 m2
Rau de Mori, Hunedoara
21 mai
Agentie imobiliara, APOSTU ESTATE va ofera spre vanzare un teren extravilan de 1300mp, cu front stradal de 20ml, aflat in localitatea Gros, din judetul Hunedoara. Zona este in plina dezvoltare, fiind si cea mai cautata zona din imprejurimile Hunedoarei. Amplasarea proprietatii este la o distanta de ...
1,300 m2
Gros, Hunedoara
ieri 05:34
Complex autorizat ISU 18 camere ideal cămin de bătrâni pensiune cazare Batiz, Hunedoara Se vinde proprietate compusă din două clădiri autorizate ISU, complet mobilate și utilate, ideale pentru: cămin de bătrâni pensiune cazare muncitori clinică centru de recuperare investiție ...
372 EUR/m2 | 794 m2
Batiz, Hunedoara
19 mai
Anunțuri – Anunțuri pe pagină: 20 50
Va propun spre vanzare apartament 2 camere in Deva, zona Progresului Detalii imobil: decomandat etaj 1 - izolat exterior centrala termica usa metalica ferestre termopan cu tamplarie din PVC usi interioare schimbate geam la baie parchet, gresie, faianta mobilat, utilat cum se vede in ...
1813 EUR/m2 | 40 m2
Deva, Hunedoara
20 mai
Va propun spre vanzare apartament 2 camere in Deva, zona Liliacului- Hotel Deva Detalii imobil: apartament situat la etajul 2 4 decomandat balcon debara camara parchet,gresie,faianta centrala termica OCUPABIL IMEDIAT!!! Pret: 72000 euro usor negociabil Comision pentru cumparator: 0% Tel. ...
1309 EUR/m2 | 55 m2
Liliacului, Deva, Hunedoara
20 mai
Va propun spre vanzare apartament 3 camere in Deva, zona Progresul Detalii imobil: bloc de caramida apartament situat la parter curte interioara in spatele blocului 2 boxe proprii pe scara 2 locuri de parcare concesionate usa metalica living cu bucatarie open space 2 bai geam la o ...
1525 EUR/m2 | 80 m2
Progresul, Deva, Hunedoara
20 mai
Va propun spre vanzare casa in Batiz: Detalii imobil: suprafata totala teren intravilan: 3863 mp casa + anexa: bucatarie, sura, sopron amprenta la sol casa: 86 mp - amprenta la sol anexa: 96 mp Compartimentare: 3 camere, bucatarie, baie, hol Utilitati: curent electric monofazic, fantana, apa ...
327 EUR/m2 | 182 m2
Batiz, Hunedoara
20 mai
Va propunem spre vanzare apartament 2 camere in Deva, zona Micro 15: decomadat etaj 10 in bloc de 10 etaje balcon hol spatios usa metalica ferestre termopan cu tamplarie PVC aer conditionat centrala termica parchet, gresie, faianta mobilat, utilat Pret: 45000 euro neg Comision pentru ...
1098 EUR/m2 | 41 m2
Micro%2b15, Deva, Hunedoara
20 mai
Va propun spre vanzare apartament 4 camere in Deva, zona Progresul Detalii imobil: decomandat balcon mare inchis in termopan centrala termica aer conditionat instalatia electrica si termica pe cupru usa metalica ferestre termopan cu tamplarie din PVC doua bai geam la baie parchet, ...
1437 EUR/m2 | 87 m2
Progresul, Deva, Hunedoara
20 mai
Va propun spre vanzare apartament 3 camere in Deva, zona Zamfirescu Detalii imobil: etaj 3, bloc de 4 etaje din caramida - situat pe mijloc - suprafata utila 72 mp - balcon deschis usa metalica ferestre termopan cu tamplarie PVC parchet, gresie, faianta centrala termica - blocul urmeaza a ...
1167 EUR/m2 | 60 m2
Deva, Hunedoara
20 mai
Va propun spre vanzare apartament 1 camera in Deva, zona Progresu: Detalii imobil: etaj 3 in bloc de 4 etaje - suprafata utila 42 mp usa metalica ferestre termopan cu tamplarie PVC parchet, gresie, faianta centrala termica aer conditionat mobilat,utilat cum se vede in fotografii Pret: 52000 ...
1238 EUR/m2 | 42 m2
Deva, Hunedoara
20 mai
Va propun spre vanzare casa in Deva, zona ultracentrala Prezentare imobil: suprafata totala teren 368 mp suprafata utila casa 88 mp, suprafata desfasurata casa 118 mp casa constructie 1965 din caramida - izolata termic pe exterior cu polistiren - pod cu tigla Componenta parter: hol central, ...
2102 EUR/m2 | 88 m2
Deva, Hunedoara
20 mai
Va propun spre vanzare casa in Lesnic: Detalii imobil: an constructie casa 2022 suprafata totala teren intravilan: 1223 mp front stradal 40 ml casa P+E amprenta la sol: 125 mp, suprafata total construita 250 mp Compartimentare: Parter: hol, living+bucatarie, baie, casa scarii, dormitor, garaj, ...
460 EUR/m2 | 250 m2
Lesnic, Hunedoara
20 mai
ID IMOBIL 797 Va propun spre vanzare apartament 2 camere in Deva, zona Licee-Armatei. Detalii imobil: etaj 4 in bloc de 4 nivele bloc de caramida centrala termica usa metalica ferestre termopan cu tamplarie din PVC usi interioare schimbate geam la baie parchet, gresie, faianta OCUPABIL ...
1412 EUR/m2 | 34 m2
Titu%2bMaiorescu, Deva, Hunedoara
20 mai
Va propun spre vanzare casa in Mintia Prezentare imobil: suprafat totala teren 642 mp casa pe doua nivele 196 mp doua intrari separate proprietate imprejmuita cu gard constructie din caramida izolata cu polistiren de 10 cm. acoperis de tigla bucatarie de vara in casa cu intrare prin spate ...
944 EUR/m2 | 196 m2
Mintia, Hunedoara
20 mai
ID IMOBIL 926 Va propun spre vanzare casa in Deva Prezentare imobil: suprafata totala teren 665 mp suprafata utila 290 mp pe 3 nivele casa construita in 2016 D+P+M si garaj pentru doua masini Componenta demisol: dormitor, baie, bucatarie, 2 holuri, camara, debara, camera tehnica Componenta parter: ...
1397 EUR/m2 | 290 m2
Progresul, Deva, Hunedoara
20 mai
ID IMOBIL 1056 Va propun spre vanzare apartament 2 camere, decomandat in Deva, zona Kogalniceanu: Detalii imobil: etaj 4 din 4 balcon inchis, dimensiuni generoase baie cu geam usa metalica la intrare ferestre termopan cu tamplarie PVC la bucatarie si dormitor centrala termica parchet, faianta ...
1040 EUR/m2 | 50 m2
Kogalniceanu, Deva, Hunedoara
20 mai
Va propun spre vanzare teren intravilan cu proiect constructie casa, situat in Mintia. Specificatii teren: teren intravilan imprejmuit, aflat in zona foarte linistita cu o priveliste deosebita suprafata teren 1100 mp drum privat cu latime de 6 ml Utilitati: curent electric si apa pe teren, canalizare ...
1,100 m2
Mintia, Hunedoara
20 mai
ID IMOBIL 1064 Va propun spre vanzare apartament 2 camere in Deva, zona Piata Centrala: - Bloc CASIAL - bloc construit in 2009 etaj 2 in bloc de 10 nivele, situat pe mijloc suprafata utila 75 mp + balcon inchis - zona de dining balcon spatios (zona de relaxare) incorporat in zona de dining - 2 ...
1800 EUR/m2 | 75 m2
Piata+Centrala, Deva, Hunedoara
20 mai
ID IMOBIL 1034 Va propun spre vanzare casa in Deva, zona 22 Decembrie- Balcescu Prezentare imobil: suprafata totala teren 315 mp amprenta casa 105 mp suprafata construit desfasurata 329 mp D+P+M casa constructie 2008 caramida poroterm pod cu tigla Bramac Componenta casei: Demisol: doua ...
699 EUR/m2 | 329 m2
22+Decembrie, Deva, Hunedoara
20 mai
Casă nouă de vânzare – construcție 2025, structură metalică, priveliște spre lac Vă prezentăm o locuință modernă, finalizată în 2025, situată într-o zonă extrem de liniștită, cu o priveliște superbă spre lac – locuința ideală pentru cei care caută confort, eficiență și natură. Detalii tehnice și avantaje: Construcție ...
1375 EUR/m2 | 80 m2
Hunedoara, Hunedoara
20 mai
Casă de vânzare schimb în Govajdia Oază de liniște pe malul râului Vă propunem spre vânzare o proprietate deosebită, situată într-un cadru natural superb în localitatea Govajdia, unde sunetul râului care trece chiar pe lângă curte oferă o atmosferă unică de relaxare. Detalii principale: Suprafață ...
139 EUR/m2 | 900 m2
Govajdia, Hunedoara
20 mai
Teren intravilan de 2000mp cu casa la rosu de 100mp si vie in Feldioara jud Vrancea 8 mp.Mai multe detalii la telefon .
Orastie, Hunedoara
20 mai
Vând apartament cu 3 camere în Deva, Aleea Magnoliei, zona fostei Poliții, zona 0. Apartamentul a fost visul nostru și asta până să avem copilași. Problema sunt maimuțele noastre, care au ajuns la nivelul la care apartamentul nu le mai încape. Au nevoie de curte, copaci și libertate. Ce primiți: ...
1702 EUR/m2 | 57 m2
Deva, Hunedoara
20 mai
Se vinde apartament zona Petroșani Nord,deasupra la Anaf. Apartamentul dispune de 3 camere,2 bai,1 cămară, 1 debara,este standard nerenovat. 2 focuri la gaz si centrala in garanție plus calorifere peste tot.Apa este trasa separat. Pentru mai multe detalii sunați!
915 EUR/m2 | 71 m2
Petrosani, Hunedoara
20 mai
TEREN INTRAVILAN DE POVESTE ÎN INIMA NATURII IDEAL RETREAT CABANE CASĂ DE VACANȚĂ Comuna Băița, județ Hunedoara la mică distanță de Deva Preț: 12 euro mp Proprietate rară, cu un potențial extraordinar pentru: * retreat în natură, * glamping, * tiny houses igluuri, * cabane turistice, * ...
5,724 m2
Comuna Băița, județul Hunedoara, Hartagani, Hunedoara
20 mai
Catina(Hippophae rhamnoides),supranumita "Ginsengul romanesc"si "Lamaia nordului"Catina este cunoscuta si folosita inca din antichitate ,atat ca si fruct dar si pentru importantele sale beneficii curative .Fructele de catina sunt foarte bogate in vitamina C, de doua ori mai bogate decat macesele si ...
65,000 m2
Deva, Hunedoara
20 mai
Sunteti in cautarea unei oportunitati de a investi?Va prezentam proprietatea noastra-Plantatie de catina ecologica pe rod (anul 5),situata in comuna Martinesti,judetul Hunedoara(la 8 km de Orastie si 20 km de Deva),in suprafata de 6,5ha(65000 mp). Aceasta plantatie va ofera posibilitatea de a produce ...
65,000 m2
Martinesti, Hunedoara
20 mai
Proprietar de vanzare ! Apartament cu 2 camere 52m decomandat etaj 2 din 2 in Hunedoara , Oras Hunedoara zona OM cu posibilitate de masardare , boxa in CF , usa metalica , geamuri termopan , centrala termica baie cu cada. Necesita renovare pret 55mii Euro.
1058 EUR/m2 | 52 m2
OM, Hunedoara, Hunedoara
20 mai
Se vinde exact ca in poze,La cheie, dispune de centrala termica nouă, climă, termopane etc. reformată total în 2020 situată lîngă GP Plaza.
1207 EUR/m2 | 29 m2
Micro 4, Hunedoara, Hunedoara
20 mai
Se vinde 33% din acțiunile unei societăți piscicole performante și profitabile Locație: Sat Aurel Vlaicu, județul Hunedoara Luciu de apă: 100 hectare lacuri amenajate cu alimentare directă din râul Mureș. Dotări complete și moderne: Birouri administrative Magazii de procesare a peștelui Hală de depozitare ...
Deva, Hunedoara
20 mai
De vanzare casa cu 3 dormitoare si living spatios, 2 bai, spatiu tehnic, 2 bucatarii, terasa, curte si gradina + anexe. Compartimentarea se face cu un hol spatios din care, pe partea dreapta se afla 2 dormitoare iar pe partea stanga se afla o baie cu vana, un spatiu tehnic si un dormitor. ...
320 EUR/m2 | 500 m2
Hunedoara, Hunedoara
20 mai
Vând Casă P+1 în Gros cu 8610 Mp teren intravilan, Hunedoara, cu potențial Camping sau alte idei de afaceri. Casa este renovată, construcția este din 2011, suprafața construită este de 231 Mp. Are panouri solare, centrala pe lemne, 4 camere, 2 bai, living cu bucătărie open space, balcon, anexe. ...
24 EUR/m2 | 8,610 m2
Hunedoara, Hunedoara
20 mai
Vand casa în Hunedoara, zona Chizid langa "Botu Calului", formata din P+1+Pod , cu următoarele dotări: * Parterul este prevazut cu 2 garaje, 2 camere, hol mare - necesita renovare; * Etajul cuprinde 4 camere, hol spatios, bucatarie si baie mare; * este prevăzut cu centrală termică proprie; * instalație ...
441 EUR/m2 | 306 m2
Hunedoara, Hunedoara
20 mai
Vând apartament cu 2 camere situat în Hunedoara, Micro 3, între Profi și Supeco, la etajul 6. Are următoarele caracteristici: * centrala termică proprie * ușa intrare antiefracție * geamuri termopan cu tâmplărie PVC * glafuri marmură * gresie și faianță * parchet laminat * balcon mare deschis Ocupabil ...
766 EUR/m2 | 47 m2
Hunedoara, Hunedoara
20 mai
Vând apartament în zona OM, decomandat, compus din 2 camere: hol, baie, bucătărie open space cu livingul, dormitor și pod. Îmbunătățiri aduse apartamentului: * centrală termică proprie * ușă antiefracție * aer condiționat în ambele camere * bloc izolat termic * gresie, faianță * instalație electrică ...
1033 EUR/m2 | 46 m2
Hunedoara, Hunedoara
20 mai
complect mobilat, balcon închis
1320 EUR/m2 | 50 m2
Gojdu, Deva, Hunedoara
20 mai
De vanzare casa in sat Homorod, jud HD cu 2 camere, bucătărie, cămară, pivnita, pod, locație pt baie, terasa mare, 2 curti, gradina cu vie si livada, fantana in curte. Este renovata si consolidata de la fundatie pana la acoperis in 2010. Cu posibilitate de constructie noua in curte ...
589 EUR/m2 | 90 m2
Homorod, Hunedoara
20 mai
Vînd garsonierá 34 m zona Parîngul localitatea Petrosani ,taxe la.zi bloc de caramida cu tiglá etajul3 din 3 ,scara cu interfon ,mai multe detalii in privat
647 EUR/m2 | 34 m2
Petrosani, Hunedoara
20 mai
Vand casa si gradina in satul Simeria Veche cu toate utilitatile in suprafata de 800 mp.Pt informatii va rog sunati.Nu sunt agentie!!!
69 EUR/m2 | 1,000 m2
Simeria Veche, Hunedoara
20 mai
Teren in suprafata de 14000 mp situat la urcarea spre autostrada.NU sunt agentie!!!
Simeria Veche, Hunedoara
20 mai
Vand casa cu teren in sat Simeria Veche in suprafata de 800mp.Are toate utilitatile.NU sunt agentie!!!
69 EUR/m2 | 1,000 m2
Simeria, Hunedoara
20 mai
Vand teren intravilan in sat Simeria Veche.Are toate utilitatile.suprafata totala 8000 mp.front stradal 18 m
Simeria Veche, Hunedoara
20 mai
De vanzare teren in comuna Sarmizegetusa,sat Paucinesti,situat intre Muntii Poiana Rusca si Tarcului,la 20 km de Hateg si 2 km de Sarmizegetusa.Suprafata 2400 mp,terenul este ideal pentru casa fiind o zona linistita cu aer curat si multa padure.La marginea terenului se afla un parau si drum asfaltat.Pret ...
Paucinesti, Hunedoara
20 mai
Se oferă spre vânzare apartament 2 camere, 44 mp, et. 1 din 4, bloc din caramida Situat într-una dintre cele mai liniștite și căutate zone din Lupeni, cu acces usor către stațiunea Straja. Apartamentul este renovat în proporție de aproximativ 80%, fiind ideal pentru cei care își doresc un spațiu care ...
864 EUR/m2 | 44 m2
A, Lupeni, Hunedoara
20 mai
Situat în Petroșani, în cartierul Dimitrov, pe strada 9 Mai, acest apartament cu 2 camere este alegerea ideală pentru locuit permanent, pentru cei care vor să scape de aglomerația marilor orașe sau pentru o investiție sigură și inteligentă. PRET: 55000 EUR, USOR NEGOCIABIL Locuința se află la parter ...
1000 EUR/m2 | 55 m2
Petrosani, Hunedoara
20 mai
BLITZ vă propune spre vânzare un apartament cu 3 camere, în format semidecomandat, situat la etajul 3 din 4 al unui bloc solid din cărămidă, reabilitat complet anul trecut. Imobilul a beneficiat de lucrări ample de modernizare: anvelopare termică, renovare fațadă, înlocuire tâmplărie, refacere acoperiș ...
1198 EUR/m2 | 50 m2
Orastie, Hunedoara
20 mai
BLITZ oferă spre vânzare un apartament cu 2 camere, situat la parterul unui imobil cu un etaj, într-o zonă ultracentrală, cu acces facil și curte proprie cu acces pietonal. Locuința reprezintă o oportunitate excelentă pentru cei care își doresc să amenajeze și să renoveze spațiul exact după propriul ...
1487 EUR/m2 | 47 m2
Deva, Hunedoara
20 mai
Vand apartament în Micro 6 cu 2 camere situat la etajul 3 din 4 .
621 EUR/m2 | 33 m2
Hunedoara, Hunedoara
20 mai
apart. cu 2 camere situat în municipiul vulcan
357 EUR/m2 | 42 m2
Vulcan, Hunedoara
20 mai
Proprietar vind teren intravilan doua parcele cu suprafața totala de 10889 metri pătrați ambele parcele, la intrare în comuna Băcia lângă Simeria, jud. Hunedoara. Terenul are PUZ aprobat, avand acces la drumul național DN66 Simeria - Petroșani, cu front stradal de 90,73 metri. Terenul este liber de sarcini ...
Bacia, Hunedoara
20 mai
Vând, casă in Bulzestii de Sus, cu trei dormitoare,două băi,doua bucatarii,pivniță, șură,sală de evenimente,baltă cu pastrav,pe o suprafata de teren de 5000 m2
429 EUR/m2 | 350 m2
Bulzestii de Sus, Hunedoara
20 mai
Cavou 2 persoane cimitir Barbateni din Lupeni jud. Hunedoara