Promovat
Casa de vanzare Orastioara de sus jud Hunedoara
15
6

Casa de vanzare Orastioara de sus jud Hunedoara

Casa se afla in Orastioara de sus jud Hunedoara la 15 km de orastie si 20 km de sarmis segetuza regia casa are baie 5 camere sura pivnita anexe . Casa si anexe 260 mp plus 2500 mp teren si gradina . Asfalt la poarta apa de la retea incalzirea este prin sobe de teracota . Informatii la tel Pret . ...

238 EUR/m2 | 260 m2

Hunedoara, Hunedoara

Promovat
De vânzare teren intravilan   Bârsău, jud. Hunedoara
34
2

De vânzare teren intravilan Bârsău, jud. Hunedoara

Comision 0% Cumparator Se oferă spre vânzare teren intravilan situat în localitatea Bârsău, județul Hunedoara, cu o suprafață totală de 6.704 mp. Deschidere la drum: 25 ml Teren drept, proaspăt curățat Ideal pentru construcție locuință sau investiție Peisaj deosebit, zonă liniștită Utilități: curent ...

6,704 m2

Barsau, Hunedoara

Promovat
Casă spațioasă cu etaj, utilități complete și piscină   Simeria, HD
19
5

Casă spațioasă cu etaj, utilități complete și piscină Simeria, HD

Se oferă spre vânzare o casă modernă, spațioasă și eficientă energetic, situată în Simeria, județul Hunedoara, într-o zonă liniștită, ideală pentru o familie. Imobilul este amplasat pe un teren de 700 mp și are o suprafață utilă de 190 mp, cu regim de înălțime P+1, fiind construit în anul 2010. Compartimentare: Parter: ...

941 EUR/m2 | 190 m2

Simeria, Hunedoara

Promovat
Casa de vanzare
10
1

Casa de vanzare

Gospodarie bine intretinuta compusa din: casa, anexe, curte, gradina, suprafata totala 3505mp. Casa locuibila imediat, 3 camere, bucatarie, baie, hol, camara, terasa, pivnita, 156mp. Amenajari: parchet laminat, gresie, faianta, geamuri termopan partial, usi noi, centrala pe lemne tip semineu in living, ...

577 EUR/m2 | 156 m2

Bretea Romana, Hunedoara

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Casa si teren aferent de vanzare in Deva in zona Cetatii
10
8

Casa si teren aferent de vanzare in Deva in zona Cetatii

Se vinde casa, garaj si teren aferent in suprafata de 448 mp in Deva, in zona Cetatii. Casa e compartimentata in trei dormitoare, living, doua holuri, baie bucatarie, pivnita. Incalzirea se realizeaza prin centrala pe gaz.

1067 EUR/m2 | 150 m2

Cetate, Deva, Hunedoara

Vând teren
5
5

Vând teren

Vând teren intravilan în loc Ormindea ideal pentru casă de vacanță, cabane, pensiuni. Priveliște frumoasă, acces la teren din drum secundar, stâlp de electricitate la aproximativ 150m.pret 4,5euro m negociabil.Terenul se poate parcela.

2,800 m2

Ormindea, Hunedoara

Casa + teren central de vanzare inchiriere (Petrosani)
5
4

Casa + teren central de vanzare inchiriere (Petrosani)

Casa construita in 2001 cu suprafata utila de 350 mp si teren 400 mp si este formata din P+2+M Proprietatea se ofera spre vanzare la pretul de 270000 euro sau inchiriere la pretul de 7 euro mp. Mai multe detalii la telefon.

771 EUR/m2 | 350 m2

Petrosani, Hunedoara

Promovat
Casa de vacanta si relaxare la munte - ID V1947
16
77

Casa de vacanta si relaxare la munte - ID V1947

ID intern: V1947 Cabana de vanzare in zona Rau de Mori, judetul Hunedoara FOXFORT Imobiliare propune spre de vanzare casa tip cabana, cu un regim de inaltime P+M situata in zona Rau de Mori, avand un numar de 5 camere, cu o suprafata utila de 120 mp si teren 235 mp. Cabana a fost construita in anul ...

683 EUR/m2 | 120 m2

Rau de Mori, Hunedoara

Vând casa și teren la poale de munte
12

Vând casa și teren la poale de munte

Vând casa și teren în sat Serel,com.Pui.Casa renovata și anexe cu teren intravilan de 2200mp și teren extravilan de aprox 2 hectare(arabil și faneata).Preț.100000euro

400 EUR/m2 | 250 m2

Serel, Hunedoara

Teren in zona bazinelor de apa - Deva 700
6
3

Teren in zona bazinelor de apa - Deva 700

Terenul (construibil), este compus din 2 parcele cadastrale aproximativ egale ca suprafata,(441 mp si 530 mp). Langa acestea se afla o platforma de acces auto ( eventual amplasare 2 - 3 garaje), in suprafata de 196 mp. Cota care revine acestui teren este de 93 mp, adica jumatate. Accesul se face pe un ...

Deva, Hunedoara

apartament cu 4 camere
5
1

apartament cu 4 camere

Vând apartament cu 4 camere modificat in: un salon cu balcon deschis ,două dormitoare , o bucătărie mare+o sala de luat masa și o baie , etajul 4 4, cu acoperiș de tablă făcut în august 2023, izolat interior ,geamuri PVC ,centrala pe gaz ,interfon la scara ,(un bloc cu vecini foarte liniștiți și civilizați ...

759 EUR/m2 | 58 m2

Hunedoara, Hunedoara

Apartament 3 camere decomandat
11

Apartament 3 camere decomandat

- NU COLABOREZ CU AGENTII IMOBILIARE - Persoana fizica - vand apartament cu 3 camere decomandate, in Deva - zona Mihai Eminescu (str. Scarisoara), 73mp, renovat si intretinut. Apartamentul este format din: - Living spatios - Dormitor matrimonial - Dormitor - Bucatarie - Baie - Hol - Balcon inchis (impreuna ...

1027 EUR/m2 | 73 m2

Deva, Hunedoara

Vind teren 15

Vind teren

Vind teren pe malul lacului Cincis, in zona Motel Cincis si Casa Alba la pret promotional.

Cincis-Cerna, Hunedoara

Vand cabana in Straja, lupeni, jud. HUNEDOARA
7
4

Vand cabana in Straja, lupeni, jud. HUNEDOARA

Vand cabana in straja, lupeni, jud Hunedoara situata la 100m de telegondola, sus in statiune. Cabana are 4 camere , 3 dintre acestea au baie proprie si mai este 1 baie situata la sala de mese de langa bucatarie.

750 EUR/m2 | 200 m2

Lupeni, Hunedoara

Apartament 3 camere decomandat Deva
7
28

Apartament 3 camere decomandat Deva

Apartament 3 camere decomandat 2 bai 2 balcoane Deva Marastiul Nou centrala termica termopan parchet gresie faianta ușa metalica la intrare izolat exterior cu polistiren 10 cm. Se vinde complet mobilat și utilat exact ca în poze. Preț 84000 EUR.

1239 EUR/m2 | 67 m2

Deva, Hunedoara

Apartament 2 camere decomandat Deva
8
22

Apartament 2 camere decomandat Deva

Apartament 2 camere decomandat Deva b-dul Decebal SU 50 mp + 2 balcoane incluse în spațiul locuibil ST 60 mp etaj 4 din 7 cu lift centrala termica aer condiționat.Se vinde complet mobilat și utilat exact ca în poze + loc de parcare. Preț 68000 EUR.

1360 EUR/m2 | 50 m2

Deva, Hunedoara

Apartament 2 camere decomandat Deva
8
20

Apartament 2 camere decomandat Deva

Apartament 2 camere decomandat 2 balcoane incluse in spatiul locuibil ST 62 mp Deva b-dul Decebal etaj 4 din 7 cu lift centrala termica termopan amenajat complet la cheie . Se vinde complet mobilat si utilat.pret 68000 Eur.

1097 EUR/m2 | 62 m2

Deva, Hunedoara

Apartament 2 camere zona centrala Deva
4
31

Apartament 2 camere zona centrala Deva

Apartament 2 camere etaj 3 Deva zona centrala ST 51,45 mp +balcon 6 m, centrala termica noua, termopan, parchet gresie faianta ușa metalica la intrare, renovat complet. Preț 67000 EUR

1175 EUR/m2 | 57 m2

Deva, Hunedoara

Vand apartament cu 2 camere in Deva, zona Al. Muncii (Piata), mobilat, utilat
15

Vand apartament cu 2 camere in Deva, zona Al. Muncii (Piata), bloc de 4 etaje de caramida, izolat exterior, suprafata utila 48 mp + balconul de 5 metri inchis in termopan, usa metalica, usi interioare schimbate, centrala termica prin condensare, instalatie de aer conditionat, instalatia termica pe PPR, ...

1521 EUR/m2 | 48 m2

Piata Centrala, Deva, Hunedoara

Teren Boholt lângă Deva
3
63

Teren Boholt lângă Deva

Teren ST 4200 mp FS 60 m în Boholt la 10 km din Deva. Terenul este extravilan în spate la fabrica de apa minerala Sara, pădure în spate, priveliște frumoasă. Preț 4 EUR. Tel

4,200 m2

Boholt, Hunedoara

Apartament 2 camere decomandat Deva
8
27

Apartament 2 camere decomandat Deva

Apartament 2 camere decomandat Deva b-dul Decebal modificat interior 2 balcoane incluse in spatiul locuibil etaj 4 din 7 cu lift -centrala termica -calorifere de aluminiu -aer condiționat -instalații electrice și sanitare noi Se vinde complet mobilat și utilat. Preț 68.000 EUR

1214 EUR/m2 | 56 m2

Deva, Hunedoara

Apartament 3 camere decomandat Deva
7
29

Apartament 3 camere decomandat Deva

1239 EUR/m2 | 67 m2

Deva, Hunedoara

Apartament 2 camere decomandat Deva
1
24

Apartament 2 camere decomandat Deva

Apartament 2 camere decomandat Deva zona piața centrala etaj 1,centrala termica, termopan, parchet, gresie, faianta, balcon inchis cu termopan, izolat exterior cu polistiren 10 cm, ușa metalica la intrare, boxă la subsol. Merita văzut. Preț 75000 EUR

2778 EUR/m2 | 27 m2

Deva, Hunedoara

Apartament 2 camere etaj 3 Deva
1
19

Apartament 2 camere etaj 3 Deva

Apartament 2 camere etaj 3 Deva zona centrala ST 51,45 mp + 6 m balconul, centrala termica noua, termopan parchet gresie faianta ușa metalica la intrare instalații electrice și sanitare noi. Merita văzut. Preț 67000 EUR

1196 EUR/m2 | 56 m2

Deva, Hunedoara

Categorii

Județe

Hunedoara

Localități

Deva (873) Hunedoara (294) Petrosani (93) Simeria (83) Brad (75) Vulcan (59) Orastie (58) Petrila (52) Lupeni (47) Hateg (39) Soimus (22) Criscior (18) Calan (16) Barsau (14) Uricani (13) Bacia (12) Bejan (11) Ilia (11) Rau de Mori (11) Geoagiu-Bai (10) Balata (9) Vata de Jos (9) Baia de Cris (8) Geoagiu (8) Vetel (8) Bretea Muresana (7) Cristur (7) Pestisu Mic (7) Zam (7) Almasu Mic (6) Boholt (6) Luncoiu de Sus (6) Mintia (6) Pestisu Mare (6) Simeria Veche (6) Almasu Sec (5) Bosorod (5) Branisca (5) Dobra (5) Ghelari (5) Lesnic (5) Teliucu Inferior (5) Toplita (5) Aninoasa (4) Aurel Vlaicu (4) Barbura (4) Beriu (4) Cainelu de Sus (4) Certeju de Sus (4) Clopotiva (4) Cozia (4) Gothatea (4) Hartagani (4) Josani (4) Nucsoara (4) Ormindea (4) Ribita (4) Risculita (4) Romosel (4) Runcu Mare (4) Almas-Saliste (3) Baru (3) Bulzestii de Sus (3) Campu lui Neag (3) Chimindia (3) Cincis-Cerna (3) Govajdia (3) Gros (3) Gurasada (3) Harau (3) Luncoiu de Jos (3) Martinesti (3) Nadastia de Jos (3) Nojag (3) Paulis (3) Rapoltu Mare (3) Sacel (3) Sanpetru (3) Santamaria-Orlea (3) Streisangeorgiu (3) Tampa (3) Tebea (3) Tisa (3) Turdas (3) Valea Nandrului (3) Archia (2) Bacaia (2) Bacea (2) Baiesti (2) Balsa (2) Banita (2) Blajeni (2) Bobalna (2) Boiu de Sus (2) Braznic (2) Bretea Streiului (2) Buces (2) Bucuresci (2) Carjiti (2) Carnesti (2) Cerbal (2) Costesti (2) Dealu Mare (2) Fizesti (2) Fornadia (2) Galati (2) General Berthelot (2) Hasdat (2) Hasdau (2) Hondol (2) Lelese (2) Livadia (2) Oprisesti (2) Orastioara de Jos (2) Orastioara de Sus (2) Poieni (Densus) (2) Rachitova (2) Rapoltel (2) Rau Barbat (2) Renghet (2) Roscani (2) Sacaramb (2) Santandrei (2) Santuhalm (2) Saulesti (2) Serel (2) Stanija (2) Taratel (2) Tatarasti (2) Teliucu Superior (2) Tomesti (2) Ulies (2) Unciuc (2) Vaidei (2) Valea de Brazi (2) Valisoara (Balsa) (2) Vata de Sus (2) Baita (1) Baldovin (1) Balomir (1) Banpotoc (1) Barcea Mare (1) Barcea Mica (1) Basarabasa (1) Batiz (1) Batrana (1) Boiu (1) Boiu de Jos (1) Bos (1) Boz (1) Bozes (1) Bradatel (1) Brazi (1) Bretea Romana (1) Buces-Vulcan (1) Bucium (1) Bucium-Orlea (1) Bulzestii de Jos (1) Burjuc (1) Calanu Mic (1) Campuri de Sus (1) Campuri-Surduc (1) Castau (1) Cerisor (1) Chiscadaga (1) Chitid (1) Cigmau (1) Ciopeia (1) Coroiesti (1) Cuies (1) Curechiu (1) Dabaca (1) Dalja Mica (1) Dancu Mic (1) Dealu Babii (1) Densus (1) Dobrot (1) Dudesti (1) Dumbrava de Jos (1) Dumbrava de Sus (1) Farcadin (1) Feregi (1) Fintoag (1) Furcsoara (1) Glodghilesti (1) Grohotele (1) Holdea (1) Homorod (1) Iscroni (1) Jeledinti (1) Jiu-Paroseni (1) Lapugiu de Jos (1) Lapusnic (1) Livezi (1) Ludestii de Jos (1) Lunca (Baia de Cris) (1) Lunca (Baita) (1) Lunca Cernii de Jos (1) Magura-Toplita (1) Manerau (1)