Pescarie,Afacere de vanzare
5
3

Pescarie,Afacere de vanzare

Se vinde 33% din acțiunile unei societăți piscicole performante și profitabile Locație: Sat Aurel Vlaicu, județul Hunedoara Luciu de apă: 100 hectare lacuri amenajate cu alimentare directă din râul Mureș. Dotări complete și moderne: Birouri administrative Magazii de procesare a peștelui Hală de depozitare ...

Deva, Hunedoara

Promovat
apartament de vanzare 2

apartament de vanzare

Apartament 4 camere str. Horea cartier Progresul bl.5 sc.A et.1 ap.1

1282 EUR/m2 | 78 m2

Progresul, Deva, Hunedoara

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Teren in zona bazinelor de apa - Deva 700
6
3

Teren in zona bazinelor de apa - Deva 700

Terenul (construibil), este compus din 2 parcele cadastrale aproximativ egale ca suprafata,(441 mp si 530 mp). Langa acestea se afla o platforma de acces auto ( eventual amplasare 2 - 3 garaje), in suprafata de 196 mp. Cota care revine acestui teren este de 93 mp, adica jumatate. Accesul se face pe un ...

Deva, Hunedoara

Vând casă Cainelu de sus
3
2

Vând casă Cainelu de sus

Casă de vânzare + teren generos în Căinelul de Sus, județul Hunedoara Se oferă spre vânzare proprietate situată în Căinelul de Sus, într-o zonă liniștită și accesibilă, ideală pentru locuit permanent, casă de vacanță sau investiție. Detalii proprietate: Suprafață totală teren: aproximativ 1.066 ...

451 EUR/m2 | 128 m2

Deva, Hunedoara

Vând schimb apartament

Vând schimb apartament

Vând apartament cu 2 camere, situat la et 1 din 4 ín Aeroport, str Aviatorilor, langa clubul pensionarilor. Apartamentul este decomandat, utilat și mobilat parțial, încălzire cu centrala, termopan inclusiv la balcon, are parchet din lemn Posibilitate de schimb cu garsoniera in București, Constanta..

426 EUR/m2 | 54 m2

Aeroport, Deva, Hunedoara

Imobil P+E
16

Imobil P+E

Agenția imobiliară Mimason vă oferă la vânzare un imobil construcție P+E, construcție din cărămidă cu acoperiș tip terasa acoperita cu tabla, amplasata pe un teren de 853 mp, in zonă industrială, acces pe drum asfaltat, cu toate utilitățile-gaz, apa, canalizare, curent trifazic împărțit astfel: parterul ...

1311 EUR/m2 | 450 m2

Deva, Hunedoara

Casa zona Vulcan
14

Casa zona Vulcan

Agenția imobiliară Mimason va oferă la vânzare o casă pe un nivel, zona Vulcan. Casa are o suprafață desfășurată de 184mp, dispune de un teren în suprafață de 2400mp(deschidere aprox. 60ml) și este compusă din hol, living cu bucătărie open space, 2 dormitoare, 2 băi și garaj. Construcția a fost ridicată ...

2269 EUR/m2 | 130 m2

Deva, Hunedoara

Ap.3 camere b-dul 22 Decembrie
13
10

Ap.3 camere b-dul 22 Decembrie

Agenția imobiliară Mimason va oferă la vânzare un ap. cu 3 camere, decomandat, situat pe b-dul 22 Decembrie, etaj 1, vedere pe 2 părți. Ap.este foarte bine compartimentat fiind compus din hol acces, bucătărie cu spațiu depozitare (unde este amplasată centrala termică) și balcon cu cămară, debara, 2 băi, ...

1487 EUR/m2 | 76 m2

Deva, Hunedoara

Ap.2 camere parter cu balcon  Motilor
6
2

Ap.2 camere parter cu balcon Motilor

Agenția imobiliară Mimason va oferă la vânzare un ap.cu două camere semidecomandat, parter, situat pe aleea Moților partea dinspre case.Ap.(ST=42mp)dispune de balcon inchis cu termopan (cu vedere in fata), centrala termica pe gaz, gresie, faianță etc. Se vinde complet mobilat și utilat cu posibilitate ...

1297 EUR/m2 | 37 m2

Deva, Hunedoara

Ap.2 camere etj 2 Balcescu
12
1

Ap.2 camere etj 2 Balcescu

Agenția imobiliară Mimason va oferă la vânzare un ap.cu 2 camere, etaj 2 din 4, in bloc de cărămidă izolat termic exterior, zona Balcescu. Ap. este compus din hol cu debara, sufragerie cu balcon închis cu termopan, bucătărie, baie(cu geam), hol acces dormitor. Încălzirea se realizează cu ajutorul centralei ...

1396 EUR/m2 | 53 m2

Deva, Hunedoara

Apartament DEVA|2camere|decomandat|42mp|et.3 cu lift|renovat|modern
10
17

APARTAMENT IN DEVA UTILAT MOBILAT | 57000euro NEGOCIABIL ETAJUL 3 DIN 10 exista posibilitatea achiziționării imobilului GOL LA 50 000 euro + BONUS! mobila de bucătărie! | IN FUNCTIE DE MOBILA SI ELECTROCASNICE DORITE SE STABILEȘTE UN PREȚ DE VÂNZARE ! SUPRAFAȚA totala 42 M.P. 2 camere cu balcon ...

1357 EUR/m2 | 42 m2

Bejan, Deva, Hunedoara

Teren pe strada Plaiului, langa bazinele de apa Deva 700
6
11

Teren pe strada Plaiului, langa bazinele de apa Deva 700

Deva, Hunedoara

De vinzare
10
6

De vinzare

Apartament 46 metri patrati plus balcon,situat in Gojdu.2camere,bucătărie mare ,baie mare, renovat si modificat(mărit) tot,cu poze in fiecare faza a lucrarilor,totul de calitate cu cele mai bune materiale.Aleea Muncii, Bloc AB 18 ,ETAJ 4 situat pe mijloc,bloc acoperit,scara foarte curata si intretinuta.Pret ...

1565 EUR/m2 | 46 m2

Gojdu, Deva, Hunedoara

Apartament 3 camere decomandat Deva
7
28

Apartament 3 camere decomandat Deva

Apartament 3 camere decomandat 2 bai 2 balcoane Deva Marastiul Nou centrala termica termopan parchet gresie faianta ușa metalica la intrare izolat exterior cu polistiren 10 cm. Se vinde complet mobilat și utilat exact ca în poze. Preț 84000 EUR.

1239 EUR/m2 | 67 m2

Deva, Hunedoara

Apartament 2 camere decomandat Deva
8
22

Apartament 2 camere decomandat Deva

Apartament 2 camere decomandat Deva b-dul Decebal SU 50 mp + 2 balcoane incluse în spațiul locuibil ST 60 mp etaj 4 din 7 cu lift centrala termica aer condiționat.Se vinde complet mobilat și utilat exact ca în poze + loc de parcare. Preț 68000 EUR.

1360 EUR/m2 | 50 m2

Deva, Hunedoara

Apartament 2 camere Deva
5
31

Apartament 2 camere Deva

Apartament 2 camere în circuit Deva ST 51,45 mp + balcon 4 m bloc de caramida geam la baie, centrala termica, termopan peste tot inclusiv balconul, parchet stejar, izolat exterior cu polistiren 10 cm. Preț 55.000 EUR.

57 m2

Deva, Hunedoara

Apartament 2 camere decomandat Deva
8
27

Apartament 2 camere decomandat Deva

Apartament 2 camere decomandat Deva b-dul Decebal modificat interior 2 balcoane incluse in spatiul locuibil etaj 4 din 7 cu lift -centrala termica -calorifere de aluminiu -aer condiționat -instalații electrice și sanitare noi Se vinde complet mobilat și utilat. Preț 68.000 EUR

1214 EUR/m2 | 56 m2

Deva, Hunedoara

Apartament 3 camere decomandat Deva
7
29

Apartament 3 camere decomandat Deva

1239 EUR/m2 | 67 m2

Deva, Hunedoara

Apartament 2 camere decomandat Deva
1
24

Apartament 2 camere decomandat Deva

Apartament 2 camere decomandat Deva zona piața centrala etaj 1,centrala termica, termopan, parchet, gresie, faianta, balcon inchis cu termopan, izolat exterior cu polistiren 10 cm, ușa metalica la intrare, boxă la subsol. Merita văzut. Preț 75000 EUR

2778 EUR/m2 | 27 m2

Deva, Hunedoara

Apartament 2 camere etaj 3 Deva
1
18

Apartament 2 camere etaj 3 Deva

Apartament 2 camere etaj 3 Deva zona centrala ST 51,45 mp + 6 m balconul, centrala termica noua, termopan parchet gresie faianta ușa metalica la intrare instalații electrice și sanitare noi. Merita văzut. Preț 67000 EUR

1196 EUR/m2 | 56 m2

Deva, Hunedoara

Vand teren riu mare retezat(clopotiva)
10
3

Vand teren riu mare retezat(clopotiva)

Vand teren Riu Mare Retezat. Clopotiva ( zona schit), suprafata 2700 mp, curent, apa, imprejmuita cu gard, terasa, zona Nisipoasa .

Deva, Hunedoara

Apartament 3 camere decomandat
11

Apartament 3 camere decomandat

- NU COLABOREZ CU AGENTII IMOBILIARE - Persoana fizica - vand apartament cu 3 camere decomandate, in Deva - zona Mihai Eminescu (str. Scarisoara), 73mp, renovat si intretinut. Apartamentul este format din: - Living spatios - Dormitor matrimonial - Dormitor - Bucatarie - Baie - Hol - Balcon inchis (impreuna ...

1027 EUR/m2 | 73 m2

Deva, Hunedoara

Salvează căutarea