Casa ultracentrala Deva,ocazie unica
7

Casa ultracentrala Deva,ocazie unica

Casa interbelica cu pozitionare centrala unica,Bulevardul 1 Decembrie -22 Decembrie , cu vizibilitate maxima si acces imediat la unul dintre cele mai importante bulevarde ale orasului. Casa este o constructie solida si impunatoare din 1930. Ofera un spatiu util de circa 260 mp , iar terenul proprietatii ...

1846 EUR/m2 | 260 m2

Deva, Hunedoara

Promovat
Apartament 2 camere, decomandat, strada N.Balcescu
10
3

Apartament 2 camere, decomandat, strada N.Balcescu

Green House&Real Estate va propune spre vânzare un apartament cu 2 camere,decomandat,situat la etajul 9, strada Nicolae Balcescu . Detalii: -centrală termică proprie -geamuri termopan -decomandat -balcon -mobilat și utilat -suprafață 52 mp PREȚ: 50.000 Contacteaza-ne pentru mai multe detalii sau ...

962 EUR/m2 | 52 m2

Balcescu, Deva, Hunedoara

Promovat
Pescarie,Afacere de vanzare
5
3

Pescarie,Afacere de vanzare

Se vinde 33% din acțiunile unei societăți piscicole performante și profitabile Locație: Sat Aurel Vlaicu, județul Hunedoara Luciu de apă: 100 hectare lacuri amenajate cu alimentare directă din râul Mureș. Dotări complete și moderne: Birouri administrative Magazii de procesare a peștelui Hală de depozitare ...

Deva, Hunedoara

Promovat
FILM! Resedinta nobiliara, in inima coltului verde al Vaii Nandrului: Pestisu Mic.
20

Comision cumparator: 2% + TVA din valoarea de tranzactionare. ASCENDENT IMOBILIARE este onorata sa va prezinte spre vanzare o vila deosebita, pozitionata intr-un cadru natural de exceptie, la poalele muntilor Poiana Rusca, pe Valea Nandrului, Hunedoara. Va invitam sa experimentati o vizionare initiala, ...

1091 EUR/m2 | 330 m2

Deva, Hunedoara

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament 2 camere Deva
5
31

Apartament 2 camere Deva

Apartament 2 camere în circuit Deva ST 51,45 mp + balcon 4 m bloc de caramida geam la baie, centrala termica, termopan peste tot inclusiv balconul, parchet stejar, izolat exterior cu polistiren 10 cm. Preț 55.000 EUR.

57 m2

Deva, Hunedoara

Apartament 2 camere decomandat Deva
8
22

Apartament 2 camere decomandat Deva

Apartament 2 camere decomandat Deva b-dul Decebal SU 50 mp + 2 balcoane incluse în spațiul locuibil ST 60 mp etaj 4 din 7 cu lift centrala termica aer condiționat.Se vinde complet mobilat și utilat exact ca în poze + loc de parcare. Preț 68000 EUR.

1360 EUR/m2 | 50 m2

Deva, Hunedoara

Apartament 3 camere decomandat Deva
7
28

Apartament 3 camere decomandat Deva

Apartament 3 camere decomandat 2 bai 2 balcoane Deva Marastiul Nou centrala termica termopan parchet gresie faianta ușa metalica la intrare izolat exterior cu polistiren 10 cm. Se vinde complet mobilat și utilat exact ca în poze. Preț 84000 EUR.

1239 EUR/m2 | 67 m2

Deva, Hunedoara

Apartament 2 camere etaj 3 Deva
1
18

Apartament 2 camere etaj 3 Deva

Apartament 2 camere etaj 3 Deva zona centrala ST 51,45 mp + 6 m balconul, centrala termica noua, termopan parchet gresie faianta ușa metalica la intrare instalații electrice și sanitare noi. Merita văzut. Preț 67000 EUR

1196 EUR/m2 | 56 m2

Deva, Hunedoara

Apartament 2 camere decomandat Deva
1
24

Apartament 2 camere decomandat Deva

Apartament 2 camere decomandat Deva zona piața centrala etaj 1,centrala termica, termopan, parchet, gresie, faianta, balcon inchis cu termopan, izolat exterior cu polistiren 10 cm, ușa metalica la intrare, boxă la subsol. Merita văzut. Preț 75000 EUR

2778 EUR/m2 | 27 m2

Deva, Hunedoara

Apartament 3 camere decomandat Deva
7
29

Apartament 3 camere decomandat Deva

1239 EUR/m2 | 67 m2

Deva, Hunedoara

Apartament 2 camere decomandat Deva
8
27

Apartament 2 camere decomandat Deva

Apartament 2 camere decomandat Deva b-dul Decebal modificat interior 2 balcoane incluse in spatiul locuibil etaj 4 din 7 cu lift -centrala termica -calorifere de aluminiu -aer condiționat -instalații electrice și sanitare noi Se vinde complet mobilat și utilat. Preț 68.000 EUR

1214 EUR/m2 | 56 m2

Deva, Hunedoara

Vand teren intravilan 400 mp,strada Mihail Sadoveanu, PUZ aprobat(P+2)
6
1

Vand teren intravilan in Zavoi, partea de jos in suprafata de 400 mp, situat pe strada Mihail Sadoveanu FN, PUZ aprobat (case individuale sau insiruite ,regim de inaltime P+2. Front stradal 13,65 mp Utilitati : apa, canal in fata terenului, curent , gaz la 100 m distan ...

400 m2

Zavoi, Deva, Hunedoara

Vand teren intravilan zona 700
1
1

Vand teren intravilan zona 700

De vanzare teren intravilan s=3364 mp,fs=92 ml, in baza certificatului de urbanism se pot construi locuințe individuale,cuplate sau înșiruite,regim inălțime P+2, POT=35%,situat in zona 700(intersecția 22 Decembrie cu M.Sadoveanu),preț 100 euro mp neg.

700, Deva, Hunedoara

Vand teren intravilan cu panorama
3
4

Vand teren intravilan cu panorama

Vand teren intravilan ,s=1400 mp,fs=44 ml,canalizare si apa pe teren,gazul se afla la 100 m,panorama superba aupra orasului. 45 euro mp

700, Deva, Hunedoara

Vand apartament 3 camere amenajat modern
8

Vand apartament 3 camere amenajat modern

De vanzare apartament 3 camere, su=90 mp,st=118 mp amenajat complet ,termopan,gresie,faianță,parchet,uși interioare noi și metalică la intrare,climă,izolație exterioară,terasă deschisă 36 mp cu o panoramă superbă. Apartamentul este situat la et.8 9 intr-un bloc construit după 2010 (sunt 2 lifturi mari ...

1660 EUR/m2 | 89 m2

Piata Centrala, Deva, Hunedoara