Casa, sat Birtin
12
5

Casa, sat Birtin

O casă cu poveste la Birtin între dealuri, cu liniște cât o lume întreagă Undeva, la doar 15 km de Ponor, pe un drum asfaltat ce șerpuiește prin păduri și coline, se află un loc care pare desprins dintr-un alt timp. Aici, în satul Birtin, înconjurată de verde și liniște, se vinde o casă veche ...

813 EUR/m2 | 80 m2

Deva, Hunedoara

Promovat
apartament de vanzare 2

apartament de vanzare

Apartament 4 camere str. Horea cartier Progresul bl.5 sc.A et.1 ap.1

1282 EUR/m2 | 78 m2

Progresul, Deva, Hunedoara

Promovat
  Apartament EXCLUSIVIST cu scară interioara si curte - imobil P+2 | DESIGN 2025
12

APARTAMENT EXCLUSIVIST PRESTIGE - DUPLEX pe 2 NIVELURI-DESIGN 2025 *LOCUINȚĂ PREMIUM SAU INVESTIȚIE LA CHEIE (REGIM HOTELIER) Vă propun spre VÂNZARE o proprietate de referință în Deva, zona Zăvoi (Aleea Luceafărului), imediat lângă complexul rezidențial Primavera, creată special pentru cei care caută ...

1738 EUR/m2 | 80 m2

Zavoi, Deva, Hunedoara

Promovat
Deva - Vila  8 Camere
18
2

Deva - Vila 8 Camere

IM Imobiliare va ofera posibilitatea achizitionarii unei vile cu 8 camere situata in localitatea Deva, la o distanta de 15 km de Hunedoara. Proprietatea este constructie BCA cu acoperis din tigla. Utilitati: CURENT, APA RETEA, GAZ, CANALIZARE, INTERNET. Proprietatea ...

704 EUR/m2 | 270 m2

Deva, Hunedoara

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament cu 2 camere-zona Ale. Crisului Deva
5
2

Apartament cu 2 camere-zona Ale. Crisului Deva

Apartament cu 2 camere semidecomandat, amenajari ( centrala termica, geamuri termopan, faianta, gresie in baie), mobilat ,utilat, etaj4, zona Ale. Crisului Deva, pret 36000 euro . Inf. la telefon 0723619177

947 EUR/m2 | 38 m2

Deva, Hunedoara

Apartament cu 2 camere semidecomandat-Ale.Crisului Deva
5
5

Apartament cu 2 camere semidecomandat-Ale.Crisului Deva

Apartament cu 2 camere semidecomandat, cu centrala termica, geamuri termopan, balcon deschis, etaj4 fara probleme cu izolatia, Ale. Crisului Deva, pret 30000 euro negociabil. Inf. la telefon 0723619177

789 EUR/m2 | 38 m2

Deva, Hunedoara

Apartament cu 4 camere decomandat, 2 bai, 2 balcoane si garaj sub bloc-zona Imp. Traian Deva
9
2

Oferim spre vanzare apartament cu 4 camere decomandat, hol central, bloc din caramida cu acoperis cu tigla, suprafata utila 95mp, cu centrala termica, aparat de aer conditionat,geamuri termopan, vedere pe 2 parti, garaj sub bloc 20mp, zona Imp. Traian Deva ( aproape de Spitalul judetean Deva, Casa de ...

1421 EUR/m2 | 95 m2

Deva, Hunedoara

Casă -constructie solida-garaj-curte-zona Gojdu Deva
12
4

Casă -constructie solida-garaj-curte-zona Gojdu Deva

Casă constructie solida, 2 dormitoare, living, bucatarie,baie, amenajari (izolata exterior, geamuri termopan, faianta, gresie, parchet), curte impartita in 2 parti ,o parte cu zona verde si loc de gratar, o parte pavată, garaj cu terasa deasupra si acces pod, beci, front la 2 strazi, zona Gojdu Deva, ...

1269 EUR/m2 | 130 m2

Deva, Hunedoara

Apartament cu 4 camere decomandat-etaj2-zona Carpati Deva
10
2

Apartament cu 4 camere decomandat-etaj2-zona Carpati Deva

Apartament cu 4 camere decomandat, amenajari ( faianta,gresie, geamuri termopan, izolat interior si exterior, centrala termica cu instalatia pe cupru, aparat de aer conditionat, usi interioare schimbate), vedere pe 2 parti, baia cu geam, etaj 2, zona Carpati Deva, pret 94000 euro. Informatii la telefon ...

1221 EUR/m2 | 77 m2

Deva, Hunedoara

Apartament 2 camere decomandat-zona Horea (Progresul) Deva
5
2

Apartament 2 camere decomandat-zona Horea (Progresul) Deva

Apartament cu 2 camere decomandat, amenajat( faianta,gresie, centrala termica, geamuri termopan, aparat de aer conditionat), balcon inchis, vedere pe 2 parti, suprafata utila 47mp, în apropierea scolii generale din Progresul Deva, pret 63000 euro Inf. la tel.0723619177

1340 EUR/m2 | 47 m2

Deva, Hunedoara

vând casă compusă din 3 clădiri amenajate mobilate Deva Cristur
10

Oferim spre vânzare proprietate în Cristur cu 3 construcții 1-casă compusă din bucătărie, 2 dormitoare, living, amenajata cu faianță, gresie, geamuri termopan, încălzire în pardoseala, centrala pe lemne ,baia ...

568 EUR/m2 | 280 m2

Deva, Hunedoara

Apartament cu 2 camere decomandat-Bld.Decebal Deva
8
4

Apartament cu 2 camere decomandat-Bld.Decebal Deva

Apartament cu 2 camere decomandat, cu centrala termica, partial geamuri termopan, balcon 7m deschis, vedere la bulevardul Decebal, 65000 euro negociabil. Inf.la telefon 0723619177

1300 EUR/m2 | 50 m2

Deva, Hunedoara

Apartament 2 camere-57mp-zona Gojdu Deva
3

Apartament 2 camere-57mp-zona Gojdu Deva

Apartament cu 2 camere semidecomandat, suprafata 57mp, cu centrala termica, partial geamuri termopan, balcon mare inchis cu cornier , bloc cu acoperis, etaj4, zona Gojdu Deva( aproape de gradinita , scoala generala A. Saguna), pret 59000 euro negociabil .Inf. la tel.0723619177

1035 EUR/m2 | 57 m2

Deva, Hunedoara

Teren pe strada Plaiului, langa bazinele de apa Deva 700
6
10

Teren pe strada Plaiului, langa bazinele de apa Deva 700

Terenul (construibil), este compus din 2 parcele cadastrale aproximativ egale ca suprafata,(441 mp si 530 mp). Langa acestea se afla o platforma de acces auto ( eventual amplasare 2 - 3 garaje), in suprafata de 196 mp. Cota care revine acestui teren este de 93 mp, adica jumatate. Accesul se face pe un ...

Deva, Hunedoara

Spatiu comerical Deva 1

Spatiu comerical Deva

Proprietar vand spatiu comercial, 50 m , ultracentral in Deva, Str. 1 Decembrie. Spatiul este complet amenajat, dispune de incalzire, gaz si grup sanitar.

Deva, Hunedoara

Apartament DEVA|2camere|decomandat|42mp|et.3 cu lift|renovat|modern
10
17

APARTAMENT IN DEVA UTILAT MOBILAT | 57000euro NEGOCIABIL ETAJUL 3 DIN 10 exista posibilitatea achiziționării imobilului GOL LA 50 000 euro + BONUS! mobila de bucătărie! | IN FUNCTIE DE MOBILA SI ELECTROCASNICE DORITE SE STABILEȘTE UN PREȚ DE VÂNZARE ! SUPRAFAȚA totala 42 M.P. 2 camere cu balcon ...

1357 EUR/m2 | 42 m2

Bejan, Deva, Hunedoara

camera de camin,la cheie,zona Dacia
7
30

camera de camin,la cheie,zona Dacia

Agenția imobiliară Mimason vă oferă la vânzare o cameră de cămin la etj 3,zona Dacia,amenajată la cheie,totul nou, instalația electrică schimbata,încălzire cu convector electric, apă caldă,parchet laminat,termopan,mobila noua, liberă,S=13mp,baia comună.

838 EUR/m2 | 13 m2

Deva, Hunedoara

Ap.2 camere etj 2 Balcescu
12
1

Ap.2 camere etj 2 Balcescu

Agenția imobiliară Mimason va oferă la vânzare un ap.cu 2 camere, etaj 2 din 4, in bloc de cărămidă izolat termic exterior, zona Balcescu. Ap. este compus din hol cu debara, sufragerie cu balcon închis cu termopan, bucătărie, baie(cu geam), hol acces dormitor. Încălzirea se realizează cu ajutorul centralei ...

1396 EUR/m2 | 53 m2

Deva, Hunedoara

Ap 2 camere etj 2 zona Dacia
17

Ap 2 camere etj 2 zona Dacia

Agenția imobiliară Mimason vă oferă la vânzare un ap cu 2 camere sdec la etj 2 în bloc de cărămidă izolat termic,amenajat frumos,curat, parchet laminat plus lemn masiv, gresie faianță termopane CT uși schimbate,baia cu geam,nu are balcon,de vinde complet mobilat și utilat cum se vede in poze,se poate ...

1500 EUR/m2 | 32 m2

Deva, Hunedoara

Ap 2 camere str Bejan
18
4

Ap 2 camere str Bejan

Agenția imobiliară Mimason vă oferă la vânzare un ap cu 2 camere decomandat etj intermediar in bloc turn,izolat termic, amplasat pe mijloc cu vedere în față,parchet laminat gresie faianță termopane CT, instalație termică pe cupru,blocon închis cu termopan izolat și în interior,contorizări individuale,gaz,apa,curet, ...