Promovat
Apartament 2 camere,decomandat, zona Zamfirescu
10
2

Apartament 2 camere,decomandat, zona Zamfirescu

Green House & Real Estate va oferă spre vânzare apartament cu 2 camere, decomandat, într-o zonă foarte cautata zona Casa de pensii. Locuința are o suprafață de 50 mp și beneficiază urmatoarele avantaje: -mobilat si utilat,ocupabil imediat -bloc de caramida -usa metalica -usi interioare schimbate,noi -parchet ...

1590 EUR/m2 | 50 m2

Gojdu, Deva, Hunedoara

Promovat
 Spatiu comercial 3 camere gata de utilizare,ideal pentru orice activitate
10
1

Un spațiu care inspiră profesionalism încă de la intrare Dacă îți dorești un birou în care clienții să intre cu încredere și echipa să lucreze cu plăcere, atunci acest spațiu comercial cu 3 camere este locul ideal pentru următorul tău capitol. De cum pășești înăuntru, te întâmpină un hol luminos, care ...

1422 EUR/m2 | 90 m2

Baritiu, Deva, Hunedoara

Promovat
Apartament 2 camere, etaj 1, zona Mihai Eminescu
10
2

Apartament 2 camere, etaj 1, zona Mihai Eminescu

Apartament cochet cu 2 camere, situat la etajul 1, perfect pentru cei care își doresc confort și eficiență! Cu o suprafață de 37 mp, locuința este izolată interior și exterior, asigurând costuri reduse la întreținere. Dispune de balcon închis cu geamuri termopan și baie cu geam pentru aerisire naturală, ...

1676 EUR/m2 | 37 m2

Mihai Eminescu, Deva, Hunedoara

Promovat
Deva - Vila  8 Camere
18
2

Deva - Vila 8 Camere

IM Imobiliare va ofera posibilitatea achizitionarii unei vile cu 8 camere situata in localitatea Deva, la o distanta de 15 km de Hunedoara. Proprietatea este constructie BCA cu acoperis din tigla. Utilitati: CURENT, APA RETEA, GAZ, CANALIZARE, INTERNET. Proprietatea ...

704 EUR/m2 | 270 m2

Deva, Hunedoara

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Ap. 3 camere in Deva, zona Licee, Str. Titu Maiorescu, 74 mp, parter inalt peste garaje.
20

De vanzare, Apartament 3 camere in Deva, zona Licee, Str. Titu Maiorescu, suprafata utila 74 mp, decomandat, parter inalt peste garaje, bloc de caramida cu 4 etaje, neamenajat, sunt 2 focuri de gaz, geamuri termopan, parchet lemn in camere, parchet laminat in hol, gresie si faianta, mobilat si utilat ...

1115 EUR/m2 | 74 m2

Titu%2bMaiorescu, Deva, Hunedoara

Ap. 3 camere in Deva, zona Progresului, 65 mp, decomandat, etaj 4...
10
2

De vanzare, Apartament 3 camere in Deva, zona Progresului, 65 mp, decomandat, etaj 4, bloc de caramida cu 4 etaje, izolat termic exterior, centrala termica, aer conditionat, geamuri termopan, parchet lemn in camere, gresie, faianta, mobilat, neutilat, lavabil, usa metalica la intrare, interfon. Compartimentare: ...

1215 EUR/m2 | 65 m2

Progresul, Deva, Hunedoara

Garsoniera in Deva, zona Micro, str. Mihai Eminescu, 27 mp, semidecomandata, parter.
17
12

De vanzare sau Schimb, Garsoniera in Deva, zona Micro, str. Mihai Eminescu, 27 mp, semidecomandata, parter, bloc de 4 etaje, situata pe mijlocul blocului, centrala termica, geamuri termopan, gresie, faianta, parchet laminat, mobilata si utilata, lavabil, usa metalica la intrare, interfon. Compartimentare: ...

1222 EUR/m2 | 27 m2

Micro%252b15, Deva, Hunedoara

Ap. 2 camere in Deva, zona Gojdu, Str. Duiliu Zamfirescu, 51 mp, decomandat, parter.
19

De vanzare, Apartament 2 camere in Deva, zona Gojdu, Str. Duiliu Zamfirescu, suprafata utila 51 mp, decomandat, parter, bloc de 4 etaje, situat pe mijlocul blocului, centrala termica, geamuri termopan, glafuri de marmura la geamuri, rolete exterioare, aer conditionat, gresie, faianta, parchet laminat ...

1627 EUR/m2 | 51 m2

Gojdu, Deva, Hunedoara

Garsoniera in Deva, zona Dacia, Aleea Romanilor, 28 mp, etaj 1.
1
1

De vanzare, Garsoniera in Deva, zona Dacia, Aleea Romanilor, 28 mp, semidecomandata, etaj 1, bloc de 4 etaje, centrala termica, gresie, faianta, parchet lemn, mobilata si utilata clasic, usa metalica la intrare, interfon. Compartimentare: hol, bucatarie, camera, baie si balcon. Pret vanzare 35.000 Euro, ...

1250 EUR/m2 | 28 m2

Dacia, Deva, Hunedoara

De vanzare 2 Hale si teren total 2005 mp in Deva, Jud. Hunedoara...
20

De vanzare, Doua Hale, spatiu de depozitare de 432mp, mai multe birouri, spatii anexe, toalete si teren intravilan in suprafata totala de 2005mp in Deva, Judetul Hunedoara, zona peste calea ferata. Sunt toate utilitatile: gaz, curent electric, canalizare si apa de la retea, drum asfaltat, acces cu tiruri ...

926 EUR/m2 | 432 m2

Deva, Hunedoara

Ap.2 cam.decomandat. 39.000 euro minerului.
5
1

Ap.2 cam.decomandat. 39.000 euro minerului.

Apartament cu doua camere decomandat de vânzare 39.000 euro strada minerului bl.39 Necesita renovare.detalii doar la telefon

905 EUR/m2 | 42 m2

Deva, Hunedoara

Apartament 2 camere in Deva, zona Piata Centrala
17
1

Apartament 2 camere in Deva, zona Piata Centrala

ID IMOBIL: 918 Va propun spre vanzare apartament 2 camere in Deva, zona Piata Centrala. Detalii imobil: pozitionat la parter intr-un bloc de 4 nivele suprafata utila 45 mp baie cu geam centrala termica ferestre termopan cu tamplarie din PVC parchet, gresie, faianta usa metalica bucatarie ...

1400 EUR/m2 | 45 m2

Piata Centrala, Deva, Hunedoara

Apartament 3 camere in Deva, zona Progresu   Et. 2
19
1

Apartament 3 camere in Deva, zona Progresu Et. 2

ID IMOBIL: 1065 Va propun spre vanzare apartament 3 camere in Deva, zona Progresu Detalii imobil: etaj 2 in bloc de 4 nivele - bloc de caramida - decomandat - suprafata utila 75 mp - vedere pe doua parti parchet, gresie, faianta centrala termica - aer conditionat Pret: 98 500 euro neg. Comision ...

1313 EUR/m2 | 75 m2

Progresul, Deva, Hunedoara

Apartament 2 camere in Deva, zona ultracentrala   Progresul, et 2
20
1

Apartament 2 camere in Deva, zona ultracentrala Progresul, et 2

Va propunem spre vanzare apartament 2 camere in Deva, zona ultracentrala Progresul, et 2: Detalii imobil: bloc din caramida apartament decomandat pozitionat pe mijloc etaj 2 in bloc de 4 nivele 50 mp usa metalica parchet, uși și boaserie din lemn masiv de stejar gresie, faianta in baie ...

1700 EUR/m2 | 50 m2

Progresul, Deva, Hunedoara

Apartament 2 camere in Deva, zona Dacia, Et. 2
13
1

Apartament 2 camere in Deva, zona Dacia, Et. 2

ID IMOBIL 105 Va propun spre vanzare apartament 2 camere in Deva, zona Dacia Detalii imobil: etaj 2 4 suprafata utila 32mp - izolat interior - baie cu geam centrala termica ferestre termopan cu tamplarie din PVC parchet, gresie, faianta - usa metalica - se vinde mobilat și utilat, cum se vede ...

1344 EUR/m2 | 32 m2

Dacia, Deva, Hunedoara

Apartament 2 camere in Deva, zona ultracentrala- 1 Decembrie
15

ID IMOBIL 1048 Va propun spre vanzare apartament 2 camere in Deva, zona ultracentrala- 1 Decembrie Detalii imobil: etaj 4 in bloc de 4 etaje cu vedere la Bulevard ST= 48mp bloc din caramida usa metalica usi interioare schimbate ferestre termopan cu tamplarie PVC parchet, gresie, faianta ...

1438 EUR/m2 | 48 m2

Ultracentral, Deva, Hunedoara

Apartament 2 camere decomandate in Deva, zona Piata Centrala + Boxa
14

ID IMOBIL 1060 Va propun spre vanzare apartament 2 camere in Deva, zona Piata Centrala Detalii imobil: parter inalt in bloc de 4 etaje decomandat balcon inchis camara boxa intabulata bloc izolat pe exterior usa metalica usi interioare schimbate termopan cu tamplarie PVC parchet, ...

1563 EUR/m2 | 48 m2

Piata Centrala, Deva, Hunedoara

Apartament 2 camere in Deva, Et. 1   zona Gojdu- Scoala Generala nr.4
10
2

Apartament 2 camere in Deva, Et. 1 zona Gojdu- Scoala Generala nr.4

ID IMOBIL 1059 Va propun spre vanzare apartament 2 camere in Deva, zona Gojdu- Scoala Generala nr.4 Detalii imobil: etaj 1 in bloc de 4 etaje balcon inchis vedere pe 2 parti bloc izolat pe exterior baie cu geam usa metalica usi interioare schimbate termopan cu tamplarie PVC gresie, ...

1413 EUR/m2 | 46 m2

Gojdu, Deva, Hunedoara

Apartament 2 camere, decomandat in Deva, zona Ultracentral   Ion Ceanga
1
2

Apartament 2 camere, decomandat in Deva, zona Ultracentral Ion Ceanga

ID IMOBIL 1055 Va propun spre vanzare apartament 2 camere, decomandat in Deva, zona Ultracentral Ion Ceanga: Detalii imobil: etaj 4 in bloc de 4 nivele acoperis facut recent balcon inchis usa metalica la intrare ferestre termopan cu tamplarie PVC centrala termica parchet, gresie, faianta ...

1145 EUR/m2 | 55 m2

Ultracentral, Deva, Hunedoara

Apartament 2 camere, decomandat - in Deva, zona Balcescu
16

Apartament 2 camere, decomandat - in Deva, zona Balcescu

ID IMOBIL 716 Va propun spre vanzare apartament 2 camere in Deva, zona Balcescu: Detalii imobil: bloc anvelopat exterior integral etaj 8 din 10, cu lift decomandat 49 mp balcon inchis in termopan baie cu geam usa metalica la intrare usi interioare schimbate ferestre termopan cu tamplarie ...

1184 EUR/m2 | 49 m2

Balcescu, Deva, Hunedoara

Apartament 3 camere in Deva, zona Minerului
20
5

Apartament 3 camere in Deva, zona Minerului

Va propun spre vanzare apartament 3 camere in Deva, zona Minerului Detalii imobil: decomandat - balcon mare(16 mp) construit si intabulat usa metalica usi interioare schimbate ferestre termopan cu tamplarie PVC parchet, gresie, faianta centrala termica Pret: 58500 euro neg. Comision pentru ...

914 EUR/m2 | 64 m2

Deva, Hunedoara

Spatiu comercial in Deva, zona Dacia
10
1

Spatiu comercial in Deva, zona Dacia

ID IMOBIL 1042 Va propun spre vanzare spatiu comercial in Deva, zona Dacia Detalii imobil: pozitionat la parter cu intrare atat din stada cat si din casa scarii suprafata 32 mp lavabila alba gresie centrala termica pe gaz usi din termopan cu tamplarie PVC ferestre din termopan cu tamplarie ...

1844 EUR/m2 | 32 m2

Dacia, Deva, Hunedoara

Garsoniera in Deva, zona Dacia, et 1
7
8

Garsoniera in Deva, zona Dacia, et 1

ID IMOBIL : 1037 Va propun spre vanzare garsoniera in Deva, zona Dacia: Detalii imobil: etaj 1 in bloc de 4 nivele pozitionat pe mijloc balcon inchis centrala termica parchet clasic, gresie, faianta usa metalica OCUPABIL IMEDIAT Pret: 29500 euro Comision pentru cumparator: 0% Tel: 0770 ...

1180 EUR/m2 | 25 m2

Dacia, Deva, Hunedoara

Apartament 3 camere in Deva, Bdul Decebal
20
1

Apartament 3 camere in Deva, Bdul Decebal

ID IMOBIL 1026 Va propun spre vanzare apartament 3 camere transformat din ap. 2 camere, in Deva, Bdul Decebal Detalii imobil: etaj 3 in bloc de 4 nivele suprafata totala 71,5 mp instalatie electrica pe cupru ferestre termopan cu tamplarie PVC usi interioare de termopan parchet, gresie, faianta ...

1408 EUR/m2 | 71 m2

Ultracentral, Deva, Hunedoara

Salvează căutarea