Promovat
Apartament 3 camere,parter   Zona Piața Centrala
10
3

Apartament 3 camere,parter Zona Piața Centrala

Green House & Real Estate va oferă spre vânzare apartament cu 3 camere, decomandat, situat la parter, într-o zonă foarte bună zona Piața Centrala. Locuința are o suprafață de 74 mp și beneficiază de multiple avantaje: -mobilat si utilat -electrocasnice noi -boxă situată sub jumătate din apartament -coloană ...

1216 EUR/m2 | 74 m2

Piata+Centrala, Deva, Hunedoara

Promovat
Casa ultracentrala Deva,ocazie unica
7

Casa ultracentrala Deva,ocazie unica

Casa interbelica cu pozitionare centrala unica,Bulevardul 1 Decembrie -22 Decembrie , cu vizibilitate maxima si acces imediat la unul dintre cele mai importante bulevarde ale orasului. Casa este o constructie solida si impunatoare din 1930. Ofera un spatiu util de circa 260 mp , iar terenul proprietatii ...

1846 EUR/m2 | 260 m2

Deva, Hunedoara

Promovat
Apartament 2 camere, etaj 1, zona Mihai Eminescu
10
2

Apartament 2 camere, etaj 1, zona Mihai Eminescu

Apartament cochet cu 2 camere, situat la etajul 1, perfect pentru cei care își doresc confort și eficiență! Cu o suprafață de 37 mp, locuința este izolată interior și exterior, asigurând costuri reduse la întreținere. Dispune de balcon închis cu geamuri termopan și baie cu geam pentru aerisire naturală, ...

1676 EUR/m2 | 37 m2

Mihai Eminescu, Deva, Hunedoara

Promovat
Casă renovată integral, parțial finalizată -  priveliște către Cetatea Devei, Str. Călugăreni
10
7

Casă renovată integral, parțial finalizată - priveliște către Cetatea Devei, Str. Călugăreni

Comision 0% Cumparator Se vinde casă pe un singur nivel, renovată complet în 2024, situată într-o zonă liniștită din Deva, cu vedere panoramică către Cetatea Devei. Detalii: Suprafață utilă: 90 mp | Construită: 116 mp Teren: 1021 mp Construcție 1970,renovata modern în 2024 Izolata la exterior cu ...

1422 EUR/m2 | 90 m2

Calugareni, Deva, Hunedoara

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament cu 2 camere semidecomandat-Ale.Crisului Deva
5
5

Apartament cu 2 camere semidecomandat-Ale.Crisului Deva

Apartament cu 2 camere semidecomandat, cu centrala termica, geamuri termopan, balcon deschis, etaj4 fara probleme cu izolatia, Ale. Crisului Deva, pret 30000 euro negociabil. Inf. la telefon 0723619177

789 EUR/m2 | 38 m2

Deva, Hunedoara

Apartament cu 4 camere decomandat, 2 bai, 2 balcoane si garaj sub bloc-zona Imp. Traian Deva
9
2

Oferim spre vanzare apartament cu 4 camere decomandat, hol central, bloc din caramida cu acoperis cu tigla, suprafata utila 95mp, cu centrala termica, aparat de aer conditionat,geamuri termopan, vedere pe 2 parti, garaj sub bloc 20mp, zona Imp. Traian Deva ( aproape de Spitalul judetean Deva, Casa de ...

1421 EUR/m2 | 95 m2

Deva, Hunedoara

Casă -constructie solida-garaj-curte-zona Gojdu Deva
12
4

Casă -constructie solida-garaj-curte-zona Gojdu Deva

Casă constructie solida, 2 dormitoare, living, bucatarie,baie, amenajari (izolata exterior, geamuri termopan, faianta, gresie, parchet), curte impartita in 2 parti ,o parte cu zona verde si loc de gratar, o parte pavată, garaj cu terasa deasupra si acces pod, beci, front la 2 strazi, zona Gojdu Deva, ...

1269 EUR/m2 | 130 m2

Deva, Hunedoara

Apartament cu 4 camere decomandat-etaj2-zona Carpati Deva
10
2

Apartament cu 4 camere decomandat-etaj2-zona Carpati Deva

Apartament cu 4 camere decomandat, amenajari ( faianta,gresie, geamuri termopan, izolat interior si exterior, centrala termica cu instalatia pe cupru, aparat de aer conditionat, usi interioare schimbate), vedere pe 2 parti, baia cu geam, etaj 2, zona Carpati Deva, pret 94000 euro. Informatii la telefon ...

1221 EUR/m2 | 77 m2

Deva, Hunedoara

Apartament 2 camere decomandat-zona Horea (Progresul) Deva
5
2

Apartament 2 camere decomandat-zona Horea (Progresul) Deva

Apartament cu 2 camere decomandat, amenajat( faianta,gresie, centrala termica, geamuri termopan, aparat de aer conditionat), balcon inchis, vedere pe 2 parti, suprafata utila 47mp, în apropierea scolii generale din Progresul Deva, pret 63000 euro Inf. la tel.0723619177

1340 EUR/m2 | 47 m2

Deva, Hunedoara

vând casă compusă din 3 clădiri amenajate mobilate Deva Cristur
10

Oferim spre vânzare proprietate în Cristur cu 3 construcții 1-casă compusă din bucătărie, 2 dormitoare, living, amenajata cu faianță, gresie, geamuri termopan, încălzire în pardoseala, centrala pe lemne ,baia ...

568 EUR/m2 | 280 m2

Deva, Hunedoara

Apartament cu 2 camere decomandat-Bld.Decebal Deva
8
4

Apartament cu 2 camere decomandat-Bld.Decebal Deva

Apartament cu 2 camere decomandat, cu centrala termica, partial geamuri termopan, balcon 7m deschis, vedere la bulevardul Decebal, 65000 euro negociabil. Inf.la telefon 0723619177

1300 EUR/m2 | 50 m2

Deva, Hunedoara

Apartament 2 camere-57mp-zona Gojdu Deva
3

Apartament 2 camere-57mp-zona Gojdu Deva

Apartament cu 2 camere semidecomandat, suprafata 57mp, cu centrala termica, partial geamuri termopan, balcon mare inchis cu cornier , bloc cu acoperis, etaj4, zona Gojdu Deva( aproape de gradinita , scoala generala A. Saguna), pret 59000 euro negociabil .Inf. la tel.0723619177

1035 EUR/m2 | 57 m2

Deva, Hunedoara

Spatiu comerical Deva 1

Spatiu comerical Deva

Proprietar vand spatiu comercial, 50 m , ultracentral in Deva, Str. 1 Decembrie. Spatiul este complet amenajat, dispune de incalzire, gaz si grup sanitar.

Deva, Hunedoara

De vinzare
10
6

De vinzare

Apartament 46 metri patrati plus balcon,situat in Gojdu.2camere,bucătărie mare ,baie mare, renovat si modificat(mărit) tot,cu poze in fiecare faza a lucrarilor,totul de calitate cu cele mai bune materiale.Aleea Muncii, Bloc AB 18 ,ETAJ 4 situat pe mijloc,bloc acoperit,scara foarte curata si intretinuta.Pret ...

1565 EUR/m2 | 46 m2

Gojdu, Deva, Hunedoara

Apartament 3 camere decomandat
11

Apartament 3 camere decomandat

- NU COLABOREZ CU AGENTII IMOBILIARE - Persoana fizica - vand apartament cu 3 camere decomandate, in Deva - zona Mihai Eminescu (str. Scarisoara), 73mp, renovat si intretinut. Apartamentul este format din: - Living spatios - Dormitor matrimonial - Dormitor - Bucatarie - Baie - Hol - Balcon inchis (impreuna ...

1027 EUR/m2 | 73 m2

Deva, Hunedoara

Vând casă Deva, zonă Piata centrală
10
9

Vând casă Deva, zonă Piata centrală

Vând casă compusă din etaj si mansardă (magazinele de la parter au intrarea din stradă), în suprafată de 340 mp, intrare separată din curte. Casa are 4 dormitoare, 1 sufragerie de 50 mp, 2 băi, bucătărie, 2 holuri cu scări interioare, balcon închis spre stradă si 2 balcoane deschise spre curte, cămară, ...

838 EUR/m2 | 340 m2

Piata Centrala, Deva, Hunedoara

Teren intravilan Dorobanti
2
6

Teren intravilan Dorobanti

Vând teren intravilan în Deva, zona Dorobanti - in capat la strada C.A. Rosetti, langa Edyss Mob. Este prima parcela lângă gardul de beton, 2500 mp, lățime 18-19 m. Este disponibila și următoarea parcela de 2500 m, pentru cine este interesat de o altă parcelare. Preț 50 / mp.

Deva, Hunedoara

Vand garsoniera et. 1
7
14

Vand garsoniera et. 1

Vand garsoniera în cartier Dacia, etaj 1, suprafata 25mp, cu geamuri termopan, gresie, faianta parchet, aer conditinat, ocupabila imediat. Se vinde mobilata si utilata complet. Are și loc de parcare (platit).

1400 EUR/m2 | 25 m2

Deva, Hunedoara

Apartament 2 camere  Bulevardul Dacia
12
1

Apartament 2 camere Bulevardul Dacia

Apostu Estate va propune spre vanzare un apartament cochet, situat la etajul 4 al unui bloc curat si bine intretinut dintr-o zona linistita a orasului Deva. Locuinta este compusa din doua camere luminoase, bucatarie, camara, baie, vestibul si balcon, avand o suprafata utila de 33.73 mp, ideala pentru ...