Pescarie,Afacere de vanzare
5
3

Pescarie,Afacere de vanzare

Se vinde 33% din acțiunile unei societăți piscicole performante și profitabile Locație: Sat Aurel Vlaicu, județul Hunedoara Luciu de apă: 100 hectare lacuri amenajate cu alimentare directă din râul Mureș. Dotări complete și moderne: Birouri administrative Magazii de procesare a peștelui Hală de depozitare ...

Deva, Hunedoara

Promovat
Garsonierea 1 camera, zona Dacia
8
3

Garsonierea 1 camera, zona Dacia

Vă propun spre vânzare un apartament cu 1 camera,finisat, situat la etajul 3 in bloc de 4 etaje,situat în zona Dacia, într-o locație liniștită,in aproapierea de Scolii Generale nr. 3. Detalii imobil: -Renovat integral finisaje moderne -Boiler Motan -Aer conditionat -Instalații electrice și termice ...

1250 EUR/m2 | 30 m2

Deva, Hunedoara

Promovat
Apartament 2 camere,decomandat, zona Zamfirescu
10
2

Apartament 2 camere,decomandat, zona Zamfirescu

Green House & Real Estate va oferă spre vânzare apartament cu 2 camere, decomandat, într-o zonă foarte cautata zona Casa de pensii. Locuința are o suprafață de 50 mp și beneficiază urmatoarele avantaje: -mobilat si utilat,ocupabil imediat -bloc de caramida -usa metalica -usi interioare schimbate,noi -parchet ...

1590 EUR/m2 | 50 m2

Gojdu, Deva, Hunedoara

Promovat
 Spatiu comercial 3 camere gata de utilizare,ideal pentru orice activitate
10
1

Un spațiu care inspiră profesionalism încă de la intrare Dacă îți dorești un birou în care clienții să intre cu încredere și echipa să lucreze cu plăcere, atunci acest spațiu comercial cu 3 camere este locul ideal pentru următorul tău capitol. De cum pășești înăuntru, te întâmpină un hol luminos, care ...

1422 EUR/m2 | 90 m2

Baritiu, Deva, Hunedoara

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

apartament 2 camere ultracentral
10
19

apartament 2 camere ultracentral

apartament 2 cam s-dec, zona ultracentrala,43 mp+balcon baie cu geam, amenajat , usi,.termopane, centrala termica,izolat, mobilat, utilat. Ocupabil imediat! Pret 300 eur luna +garantie.Tel.

7 EUR/m2 | 42 m2

Deva, Hunedoara

Vanzare teren intravilan, Deva zona Zavoi, 2417 mp, 50 EUR mp
1
2

Teren intravilan zona Zavoi, Deva. Suprafata este de 2417 mp. Schita terenului este atasata. Telefon contact: .

Zavoi, Deva, Hunedoara

Apartament 2 camere
8

Apartament 2 camere

Apartament cu 2 camere,suprafață 44 mp,balcon 3mp, etaj 4,situat in zona liniștită, se vinde cu mobila din imagini. Dotari: geamuri cu termopan, centrala termica Fondital, ,aer conditionat Daikin,mașină de spalat Arctic, 52.900 euro negociabil.

1202 EUR/m2 | 44 m2

Deva, Hunedoara

apartament semidecomandat
5
1

apartament semidecomandat

Semidecomandat, trebuie renovat total, etaj 4, nu sunt probleme cu infiltrațiile. Are centrală, geamuri termopan, instalația de încălzire este pe cupru

919 EUR/m2 | 37 m2

Deva, Hunedoara

Casă zona Vulcan
6
9

Casă zona Vulcan

Vând vilă, zona Vulcan,strada Granitului, 9 camere ,p+2+mansardă,suprafața teren 500mp,suprafața locuibila 600mp.Mai multe detalii la telefon.

208 EUR/m2 | 600 m2

Deva, Hunedoara

Schimb casa cu teren la Dunare
6
5

Schimb casa cu teren la Dunare

Schimb casa în Deva cu teren sau o casa pe malul Dunării ,zona Orșova-Moldova Noua. Casa este la rosu,compusă din D+P+E+M situata în zona rezidențială. Mai multe detalii la telefon.

218 EUR/m2 | 600 m2

Emanoil Gojdu, Deva, Hunedoara

De vanzare 5 parcele de teren adiacente in Deva, zona Vulcan
7

Se vand 5 parcele de teren pentru constructii in Deva, in zona Vulcan, intre strazile Tonitza si Coziei. Parcelele au urmatoarele suprafete, deschideri la drum si preturi: 1. - 1544 mp cu deschidere de 13.09 m - 74000 EUR 2. - 1394 mp cu deschidere de 13.59 m - 67000 EUR 3. - 1363 mp cu deschidere de ...

Vulcan, Deva, Hunedoara

Vand teren strada Iosiv Vulcan
3
3

Vand teren strada Iosiv Vulcan

vand teren situat in Deva strada Iosiv Vulcan avand toate utilitatile trase pana la poarta. Suprafata 1156 m patrati. Pret negociabil, mai multe detalii la telefon

Deva, Hunedoara

Vand casa in imobil tip duplex Deva
6
1

Vand casa in imobil tip duplex Deva

Vand casa in imobil duplex, constructie noua din bca, imobil intabulat, configurat P+E+ pod cca 50 mp utili, situat in Deva peste linia ferata, suprafata teren 400 mp ( teren liber cca 300 mp) , acces auto in curte, posibilitate parcare 3 auto pe strada in fata casei, suprafata utila 130 mp (65 mp parter ...

1250 EUR/m2 | 120 m2

Deva, Hunedoara

Teren intravilan
19
14

Teren intravilan

Vind teren intravilan în Deva strada coziei 950mp cu o panorama superba toate facilitățile aproape ideal pentru casă sau cabană 21000e

950 m2

Deva, Hunedoara

Proprietar vând casă
1
4

Proprietar vând casă

Proprietar vând casă situată în Almasul Sec zona Măgura (4 km Deva) Suprafață: 795 m2 Casa fiind compusă din P+M având 3 dormitoare, 2 băi, living, cămară, terasă, încălzire cu centrală pe lemne 125 m2 locuibili Preț 110.000 ușor negociabil sau schimb cu apartament 2 camere etaj intermediar - exclus ...

880 EUR/m2 | 125 m2

Deva, Hunedoara

Vând sau schimb teren intravilan , zona de relaxare
4
3

Vând sau schimb teren intravilan , zona de relaxare

Doresc să vând sau să schimb un teren intravilan, cu deschidere la drum public de 15 ml, cu utilități la cca 100 m , pe drumul unde se află construite cabane. Suprafața este de cca 800 mp, cu deschidere direct la pădure seculară. Este la 2 km de centrul orașului. Mă interesează inclusiv contraservicii ...

833 m2

Deva, Hunedoara

Apartament 3 camere Deva
9
2

Apartament 3 camere Deva

Exclusivitate | Apartament 3 camere | Etaj 1 | Zonă excelentă Împăratul Traian, Deva Vă propunem spre vânzare un apartament elegant cu 3 camere, semidecomandat, situat în Deva, în apreciata zonă Împăratul Traian, la etajul 1 al unui imobil bine întreținut. Renovat complet în anul 2021, apartamentul ...

1843 EUR/m2 | 70 m2

Central, Deva, Hunedoara

De vânzare apartament 3 camere, Deva  80 mp  str. Titu Maiorescu, parter
12

De vânzare apartament 3 camere, Deva 80 mp str. Titu Maiorescu, parter

Vă propunem spre vânzare un apartament spațios, situat în Deva, pe strada Titu Maiorescu, la parterul unui bloc solid. Ideal pentru familii sau persoane care doresc acces ușor la toate facilitățile orașului. Suprafață utilă: 74 mp Balcon: 6 mp Compartimentare: Decomandat Anexe: Cămară + boxă la ...

1108 EUR/m2 | 74 m2

Titu Maiorescu, Deva, Hunedoara

Apartament de vânzare
5

Apartament de vânzare

Se vinde apartament cu 2 camere,baie și bucătărie într-o zona linistita din Deva,mai exact pe Allea Streiului. Apartamentul este la parter cu o suprafață de 36 mp,nu deține balcon dar se vinde împreună cu 2 garaje situate chiar în fata blocului,realizate cu acordul primăriei.Apartamentul fiind nelocuit ...

1667 EUR/m2 | 36 m2

Deva, Hunedoara

Apartament 2 camere  decomandat, zona  Bejan
7
24

Apartament 2 camere decomandat, zona Bejan

Apartament 2 camere dec, zona Bejan, etaj intermediar, bucatarie, baie, hol, balcon, termopane, amenajat, izolat, centrala termica, numar camere: 2, numar bai: 1, suprafata 40 mp, lift, apa contorizata separat Ocupabil imediat! Pret 36.000 eur Tel.

947 EUR/m2 | 38 m2

Deva, Hunedoara

Apartament 2 camere dec, zona Zamfirescu
4
23

Apartament 2 camere dec, zona Zamfirescu

Apartament 2 camere decomandat, zona Zamfirescu, etaj 1, bucatarie, baie, hol, balcon + 38 mp, centrala termica, termopan, usa metalica, parchet Necesita renovare! .Pret 51.500 eur.

1355 EUR/m2 | 38 m2

Deva, Hunedoara

Vând apartament 4 camere cu terasă
10

Vând apartament 4 camere cu terasă

Vând în zona Zăvoi, apartament 4 camere, transformat în 3 cu living, loft, bucătărie separată, două holuri, 2 băi, dintre care una la dormitorul principal, două dormitoare fiecare cu dressing. Apartamentul are o suprafață de 100 mp și o terasă de 20 mp cu o vedere superbă asupra orașului și împrejurimilor. ...

1470 EUR/m2 | 100 m2

Deva, Hunedoara

Vand spațiu cu destinație de magazie
5
2

Vand spațiu cu destinație de magazie

Vând spațiu în suprafață de 100 mp, împreună cu terenul aferent, cu destinația de magazii, parte din punctul termic din curtea Lic Energetic din Deva. Preț 16.000 euro.

160 EUR/m2 | 100 m2

Deva, Hunedoara

vand apartament decomandat Deva , strada Eminescu
7

vand apartament decomandat Deva , strada Eminescu

Proprietar Vand apartament spațios în Deva, zona Mihai Eminescu (vis-a-vis de Profi Super)! Nu rata ocazia de a te muta într-un apartament complet mobilat, situat într-o zonă liniștită,excelentă din Deva! Etaj 4 din 4, cu vedere spre partea din spate toate cele 4 ferestre oferă intimitate și lumină ...

1230 EUR/m2 | 68 m2

Deva, Hunedoara

Salvează căutarea