Vila ultracentrala Deva
10

Vila ultracentrala Deva

Noi cei de la Green House suntem onorati sa va prezentam aceasta casa ! Într-o lume în care totul se vinde rapid și superficial, există locuri care nu se oferă oricui. Locuri care trebuie intelese , simtite și onorate. Așa este această casa ridicata cu gândul la eternitate, o casă în care fiecare detaliu ...

1846 EUR/m2 | 260 m2

Deva, Hunedoara

Promovat
Apartament 2 camere,decomandat, zona Zamfirescu
10
2

Apartament 2 camere,decomandat, zona Zamfirescu

Green House & Real Estate va oferă spre vânzare apartament cu 2 camere, decomandat, într-o zonă foarte cautata zona Casa de pensii. Locuința are o suprafață de 50 mp și beneficiază urmatoarele avantaje: -mobilat si utilat,ocupabil imediat -bloc de caramida -usa metalica -usi interioare schimbate,noi -parchet ...

1590 EUR/m2 | 50 m2

Gojdu, Deva, Hunedoara

Promovat
Casa ultracentrala Deva,ocazie unica
7

Casa ultracentrala Deva,ocazie unica

Casa interbelica cu pozitionare centrala unica,Bulevardul 1 Decembrie -22 Decembrie , cu vizibilitate maxima si acces imediat la unul dintre cele mai importante bulevarde ale orasului. Casa este o constructie solida si impunatoare din 1930. Ofera un spatiu util de circa 260 mp , iar terenul proprietatii ...

1846 EUR/m2 | 260 m2

Deva, Hunedoara

Promovat
Deva - Vila  8 Camere
18
2

Deva - Vila 8 Camere

IM Imobiliare va ofera posibilitatea achizitionarii unei vile cu 8 camere situata in localitatea Deva, la o distanta de 15 km de Hunedoara. Proprietatea este constructie BCA cu acoperis din tigla. Utilitati: CURENT, APA RETEA, GAZ, CANALIZARE, INTERNET. Proprietatea ...

704 EUR/m2 | 270 m2

Deva, Hunedoara

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Teren in Mun. Deva, zona Archia Sud, 1000mp, cu toate utilitatile
5
1

-suprafara 1000mp -utitati: stalpi curent (cu PT la 200m), iluminat public, apa, canalizare, gaz, statie autobuz la 200m -terenul se afla intr-un cartier de aprox 50case

1,000 m2

Sud, Deva, Hunedoara

Teren Deva 2640 mp
3

Teren Deva 2640 mp

Vindem teren in Deva, str Roci nr 7, deschidere 40 ml, suprafață 2640 mp, împrejmuit cu multi copaci, fântână și o cabana din lemn de 6 mp. Preț 30 Euro mp Sunati scrieți la pentru mai multe detalii!

2,640 m2

Deva, Hunedoara

Promovat
Apartament 2 camere, etaj 1, zona Mihai Eminescu
10
2

Apartament 2 camere, etaj 1, zona Mihai Eminescu

Apartament cochet cu 2 camere, situat la etajul 1, perfect pentru cei care își doresc confort și eficiență! Cu o suprafață de 37 mp, locuința este izolată interior și exterior, asigurând costuri reduse la întreținere. Dispune de balcon închis cu geamuri termopan și baie cu geam pentru aerisire naturală, ...

1676 EUR/m2 | 37 m2

Mihai Eminescu, Deva, Hunedoara

Apartament 2 camere in Mun. Deva, Jud. HD, zona Gojdu, Aleea Pacii, 49 mp, etaj 2.
10

De vanzare, Apartament 2 camere in Mun. Deva, Jud. HD, zona Gojdu, Aleea Pacii, suprafata utila 49 mp, etaj 2, bloc de caramida cu 4 etaje, centrala termica, geamuri termopan, parchet lemn in camere, interfon. Compartimentare: 2 holuri, debara, bucatarie, living, dormitor, baie cu geam si balcon inchis ...

1153 EUR/m2 | 49 m2

Gojdu, Deva, Hunedoara

Vând sau Schimb apartament cu 3 camere,zona Kogălniceanu Deva
7
11

Vând apartament cu 3 camere,et.3 din 4,intrări separate, spațios și luminos, suprafață utilă 66 mp plus balcon mare,bloc de cărămidă.Poziție excelentă, Aleea Constructorilor, zonă liniștită cu multă verdeață, la doi pași de centru.Dotări: Centrală termică, parchet din lemn natural bine intreținut, ușă ...

986 EUR/m2 | 71 m2

Deva, Hunedoara

Teren in zona bazinelor de apa - Deva 700
6
1

Teren in zona bazinelor de apa - Deva 700

Terenul (construibil), este compus din 2 parcele cadastrale aproximativ egale ca suprafata,(441 mp si 530 mp). Langa acestea se afla o platforma de acces auto ( eventual amplasare 2 - 3 garaje), in suprafata de 196 mp. Cota care revine acestui teren este de 93 mp, adica jumatate. Accesul se face pe un ...

1,150 m2

Deva, Hunedoara

Teren 6,5Ha-Plantatie de catina ecologica
9
21

Teren 6,5Ha-Plantatie de catina ecologica

Catina(Hippophae rhamnoides),supranumita "Ginsengul romanesc"si "Lamaia nordului"Catina este cunoscuta si folosita inca din antichitate ,atat ca si fruct dar si pentru importantele sale beneficii curative .Fructele de catina sunt foarte bogate in vitamina C, de doua ori mai bogate decat macesele si ...

65,000 m2

Deva, Hunedoara

Teren de vânzare în Petroșani

Teren de vânzare în Petroșani

Teren de vânzare în Petroșani str Maleia 471m intravilan

471 m2

Deva, Hunedoara

Apartament de vânzare

Apartament de vânzare

Vând apartament cu două camere,decomandat in Deva în zona Micro 15,situat la etajul 8 din 10,apartamentul necesită investiții,blocul este reabilitat termic,se schimbă și liftul

946 EUR/m2 | 37 m2

Micro 15, Deva, Hunedoara

Vand complex comercial
10
3

Vand complex comercial

Vand complex comercial,afacere la cheie,situat la DN7 Santuhalm,in Deva,compus din 3 cladiri,in suprafata totala de 1100 mp,situate pe un teren de 4800 mp.Deschidere la drum national DN7 de 25 m,2 bransamente curent de 30 kw,2 bransamente gaz,canalizare si apa curenta,curte betonata si ingradita.Spatiile ...

167 EUR/m2 | 4,800 m2

Santuhalm, Deva, Hunedoara

Casa si teren aferent de vanzare in Deva in zona Cetatii
10
8

Casa si teren aferent de vanzare in Deva in zona Cetatii

Se vinde casa, garaj si teren aferent in suprafata de 448 mp in Deva, in zona Cetatii. Casa e compartimentata in trei dormitoare, living, doua holuri, baie bucatarie, pivnita. Incalzirea se realizeaza prin centrala pe gaz.

1067 EUR/m2 | 150 m2

Cetate, Deva, Hunedoara

vand teren agricol extravilan
4
1

vand teren agricol extravilan

o parcela are 5790 mp, front stradal 19 m la dn 69 Deva, 3km - Mintia 300m, teren incadrat in planul cadastral pe valea Devei- primaria Vetel, pret 5 euro mp, celelalte doua parcele se afla in spate la termocentrala Mintia 2715 mp faneata si 2216 mp agricol pret 2 euro mp. Proprietar persoana fizica ...

5,790 m2

Deva, Hunedoara

Vand apartament
7
10

Vand apartament

Vând apartament, trei camere, bucătărie, baie, wc de serviciu, bucătărie, beci, CT proprie.

1032 EUR/m2 | 77 m2

Ceangaiască, Deva, Hunedoara

Vand 2 parcele de teren intravilan in Deva, pe strada Iosif Vulcan, suprafata 700 mp fiecare
7
4

Vand 2 parcele de teren intravilan in Deva, pe strada Iosif Vulcan, suprafata 700 mp fiecare, deschidere la strada de 25,95 metri liniari la prima parcela si 36 metri liniari la a doua parcela, utilitati: curent, apa canalizare pe teren si gaz. Pret: 79 euro mp (55 300 euro negociabil) prima parcela ...

700 m2

Deva, Hunedoara

vând casă cu 5 camere si 700 mp de teren
1
14

vând casă cu 5 camere si 700 mp de teren

vând casă în cartierul vile noi din Deva jud Hunedoara casa are 5 camere 2 bai bucătărie pivniță garaj și 110 mp pe etaj terenul este de 700 mp prețul este 140 000 euro negociabil

1273 EUR/m2 | 110 m2

Deva, Hunedoara

Apartament 2 camere decomandat Deva
8
19

Apartament 2 camere decomandat Deva

Apartament 2 camere decomandat 2 balcoane incluse in spatiul locuibil ST 62 mp Deva b-dul Decebal etaj 4 din 7 cu lift centrala termica termopan amenajat complet la cheie . Se vinde complet mobilat si utilat.pret 68000 Eur.

1097 EUR/m2 | 62 m2

Deva, Hunedoara

Apartament 2 camere decomandat Deva
8
21

Apartament 2 camere decomandat Deva

Apartament 2 camere decomandat Deva b-dul Decebal SU 50 mp + 2 balcoane incluse în spațiul locuibil ST 60 mp etaj 4 din 7 cu lift centrala termica aer condiționat.Se vinde complet mobilat și utilat exact ca în poze + loc de parcare. Preț 68000 EUR.

1360 EUR/m2 | 50 m2

Deva, Hunedoara

Apartament 3 camere decomandat Deva
3
30

Apartament 3 camere decomandat Deva

Apartament 3 camere 2 bai 4 balcoane etaj 2 Deva zona ultracentrala,centrala termica,termopan, parchet stejar,usa metalica la intrare.pret 115000 Euro.

Deva, Hunedoara

Apartament 3 camere decomandat Deva
1
31

Apartament 3 camere decomandat Deva

Apartament 3 camere decomandat 2 bai 2 balcoane Deva Marastiul Nou centrala termica termopan parchet gresie faianta ușa metalica la intrare izolat exterior cu polistiren 10 cm. Se vinde complet mobilat și utilat exact ca în poze. Preț 84000 EUR.

1239 EUR/m2 | 67 m2

Deva, Hunedoara

Apartament 3 camere ultracentral Deva
1
20

Apartament 3 camere ultracentral Deva

Apartament 3 camere decomandat etaj 2 Deva zona ultracentrala. -3 camere -2 băi -4 balcoane -vedere în 3 părți - centrala termica Preț 115000 EUR

1278 EUR/m2 | 90 m2

Deva, Hunedoara

Salvează căutarea