Pescarie,Afacere de vanzare
5
3

Pescarie,Afacere de vanzare

Se vinde 33% din acțiunile unei societăți piscicole performante și profitabile Locație: Sat Aurel Vlaicu, județul Hunedoara Luciu de apă: 100 hectare lacuri amenajate cu alimentare directă din râul Mureș. Dotări complete și moderne: Birouri administrative Magazii de procesare a peștelui Hală de depozitare ...

Deva, Hunedoara

Promovat
Vila zona Ultracentrala
18
3

Vila zona Ultracentrala

Green House va propune spre vanzare o proprietate situata in Deva zona Ultracentrala. Proprietatea este situata in apropierea judecatoriei-Centrul Vechi al orasului Deva. Datorita pozitiei sale, proprietatea dispune de o panorama deosebita asupra Cetatii si a orasului. Casa se imparte pe 4 nivele ...

923 EUR/m2 | 352 m2

Deva, Hunedoara

Promovat
Apartament 2 camere, decomandat, strada N.Balcescu
10
3

Apartament 2 camere, decomandat, strada N.Balcescu

Green House&Real Estate va propune spre vânzare un apartament cu 2 camere,decomandat,situat la etajul 9, strada Nicolae Balcescu . Detalii: -centrală termică proprie -geamuri termopan -decomandat -balcon -mobilat și utilat -suprafață 52 mp PREȚ: 50.000 Contacteaza-ne pentru mai multe detalii sau ...

962 EUR/m2 | 52 m2

Balcescu, Deva, Hunedoara

Promovat
Apartament 2 camere, etaj 1, zona Mihai Eminescu
10
2

Apartament 2 camere, etaj 1, zona Mihai Eminescu

Apartament cochet cu 2 camere, situat la etajul 1, perfect pentru cei care își doresc confort și eficiență! Cu o suprafață de 37 mp, locuința este izolată interior și exterior, asigurând costuri reduse la întreținere. Dispune de balcon închis cu geamuri termopan și baie cu geam pentru aerisire naturală, ...

1676 EUR/m2 | 37 m2

Mihai Eminescu, Deva, Hunedoara

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Ap 2 camere str Bejan
18
4

Ap 2 camere str Bejan

Agenția imobiliară Mimason vă oferă la vânzare un ap cu 2 camere decomandat etj intermediar in bloc turn,izolat termic, amplasat pe mijloc cu vedere în față,parchet laminat gresie faianță termopane CT, instalație termică pe cupru,blocon închis cu termopan izolat și în interior,contorizări individuale,gaz,apa,curet, ...

972 EUR/m2 | 36 m2

Deva, Hunedoara

Ap 2 camere etj 2 zona Dacia
17

Ap 2 camere etj 2 zona Dacia

Agenția imobiliară Mimason vă oferă la vânzare un ap cu 2 camere sdec la etj 2 în bloc de cărămidă izolat termic,amenajat frumos,curat, parchet laminat plus lemn masiv, gresie faianță termopane CT uși schimbate,baia cu geam,nu are balcon,de vinde complet mobilat și utilat cum se vede in poze,se poate ...

1500 EUR/m2 | 32 m2

Deva, Hunedoara

Ap.2 camere etj 2 Balcescu
12
1

Ap.2 camere etj 2 Balcescu

Agenția imobiliară Mimason va oferă la vânzare un ap.cu 2 camere, etaj 2 din 4, in bloc de cărămidă izolat termic exterior, zona Balcescu. Ap. este compus din hol cu debara, sufragerie cu balcon închis cu termopan, bucătărie, baie(cu geam), hol acces dormitor. Încălzirea se realizează cu ajutorul centralei ...

1396 EUR/m2 | 53 m2

Deva, Hunedoara

camera de camin,la cheie,zona Dacia
7
29

camera de camin,la cheie,zona Dacia

Agenția imobiliară Mimason vă oferă la vânzare o cameră de cămin la etj 3,zona Dacia,amenajată la cheie,totul nou, instalația electrică schimbata,încălzire cu convector electric, apă caldă,parchet laminat,termopan,mobila noua, liberă,S=13mp,baia comună.

838 EUR/m2 | 13 m2

Deva, Hunedoara

garsoniera etj 3 zona Kaufland
9
1

garsoniera etj 3 zona Kaufland

Agenția imobiliară Mimason vă oferă la vânzare o garsonieră sdec la etj 3,vedere la stradă,bloc izolat termic,balcon gresiat închis cu termopan, parchet, gresie faianță,termopane,CT,se vinde mobilata utilata cum se vede in poze ,ST= 29 mp,se poate ocupa imediat.

1293 EUR/m2 | 27 m2

Deva, Hunedoara

Vand apartament 2 camere decomandat in Deva, pe Bld. Balcescu, etaj 1, bloc de 4 etaje de caramida,
11
2

Vand apartament 2 camere decomandat in Deva, pe Bld. Balcescu, etaj 1, bloc de 4 etaje de caramida, situat pe mijloc, suprafata utila 43.95 mp + balconul, centrala termica, fara amenajari. Pret: 55 000 euro negociabil. Tel: . Mai multe poze, VIDEO si detalii pe sau la Agentia Imobiliara Ovidiu Dev ...

1250 EUR/m2 | 44 m2

Balcescu, Deva, Hunedoara

Apartament premium cu terasă spectaculoasă – Viva Residence, Deva
7
7

Reprezentare exclusivă BLITZ | Comision 0% pentru cumpărător Vă prezentăm un apartament premium, aflat în blocul nou Viva Residence de pe Bulevardul 22 Decembrie, una dintre cele mai moderne zone rezidențiale din Deva. Detalii generale Suprafață utilă: 50 mp Suprafață construită: 70 mp Compartimentare: ...

2300 EUR/m2 | 50 m2

Deva, Hunedoara

Apartament DEVA|2camere|decomandat|42mp|et.3 cu lift|renovat|modern
10
17

APARTAMENT IN DEVA UTILAT MOBILAT | 57000euro NEGOCIABIL ETAJUL 3 DIN 10 exista posibilitatea achiziționării imobilului GOL LA 50 000 euro + BONUS! mobila de bucătărie! | IN FUNCTIE DE MOBILA SI ELECTROCASNICE DORITE SE STABILEȘTE UN PREȚ DE VÂNZARE ! SUPRAFAȚA totala 42 M.P. 2 camere cu balcon ...

1357 EUR/m2 | 42 m2

Bejan, Deva, Hunedoara

Teren pe strada Plaiului, langa bazinele de apa Deva 700
6
11

Teren pe strada Plaiului, langa bazinele de apa Deva 700

Terenul (construibil), este compus din 2 parcele cadastrale aproximativ egale ca suprafata,(441 mp si 530 mp). Langa acestea se afla o platforma de acces auto ( eventual amplasare 2 - 3 garaje), in suprafata de 196 mp. Cota care revine acestui teren este de 93 mp, adica jumatate. Accesul se face pe un ...

Deva, Hunedoara

De vinzare
10
6

De vinzare

Apartament 46 metri patrati plus balcon,situat in Gojdu.2camere,bucătărie mare ,baie mare, renovat si modificat(mărit) tot,cu poze in fiecare faza a lucrarilor,totul de calitate cu cele mai bune materiale.Aleea Muncii, Bloc AB 18 ,ETAJ 4 situat pe mijloc,bloc acoperit,scara foarte curata si intretinuta.Pret ...

1565 EUR/m2 | 46 m2

Gojdu, Deva, Hunedoara

Apartament 3 camere decomandat Deva
7
28

Apartament 3 camere decomandat Deva

Apartament 3 camere decomandat 2 bai 2 balcoane Deva Marastiul Nou centrala termica termopan parchet gresie faianta ușa metalica la intrare izolat exterior cu polistiren 10 cm. Se vinde complet mobilat și utilat exact ca în poze. Preț 84000 EUR.

1239 EUR/m2 | 67 m2

Deva, Hunedoara

Apartament 2 camere decomandat Deva
8
22

Apartament 2 camere decomandat Deva

Apartament 2 camere decomandat Deva b-dul Decebal SU 50 mp + 2 balcoane incluse în spațiul locuibil ST 60 mp etaj 4 din 7 cu lift centrala termica aer condiționat.Se vinde complet mobilat și utilat exact ca în poze + loc de parcare. Preț 68000 EUR.

1360 EUR/m2 | 50 m2

Deva, Hunedoara

Apartament 2 camere Deva
5
31

Apartament 2 camere Deva

Apartament 2 camere în circuit Deva ST 51,45 mp + balcon 4 m bloc de caramida geam la baie, centrala termica, termopan peste tot inclusiv balconul, parchet stejar, izolat exterior cu polistiren 10 cm. Preț 55.000 EUR.

57 m2

Deva, Hunedoara

Apartament 2 camere decomandat Deva
8
27

Apartament 2 camere decomandat Deva

Apartament 2 camere decomandat Deva b-dul Decebal modificat interior 2 balcoane incluse in spatiul locuibil etaj 4 din 7 cu lift -centrala termica -calorifere de aluminiu -aer condiționat -instalații electrice și sanitare noi Se vinde complet mobilat și utilat. Preț 68.000 EUR

1214 EUR/m2 | 56 m2

Deva, Hunedoara

Apartament 3 camere decomandat Deva
7
29

Apartament 3 camere decomandat Deva

1239 EUR/m2 | 67 m2

Deva, Hunedoara

Apartament 2 camere decomandat Deva
1
24

Apartament 2 camere decomandat Deva

Apartament 2 camere decomandat Deva zona piața centrala etaj 1,centrala termica, termopan, parchet, gresie, faianta, balcon inchis cu termopan, izolat exterior cu polistiren 10 cm, ușa metalica la intrare, boxă la subsol. Merita văzut. Preț 75000 EUR

2778 EUR/m2 | 27 m2

Deva, Hunedoara

Apartament 2 camere etaj 3 Deva
1
18

Apartament 2 camere etaj 3 Deva

Apartament 2 camere etaj 3 Deva zona centrala ST 51,45 mp + 6 m balconul, centrala termica noua, termopan parchet gresie faianta ușa metalica la intrare instalații electrice și sanitare noi. Merita văzut. Preț 67000 EUR

1196 EUR/m2 | 56 m2

Deva, Hunedoara

Vand apartament cu 4 camere in Deva, zona Crinilor, 2 bai, balcon, etaj 3
19

Vand apartament cu 4 camere in Deva, zona Crinilor, suprafata utila 76 mp + balconul, etaj 3, bloc de caramida de 4 etaje izolat exterior partial, un balcon, doua bai, usa metalica, usi interioare schimbate, instalatia electrica la cucatarie si living pe cupru, instalatii sanitare schimbate partial, ...

1118 EUR/m2 | 76 m2

Gojdu, Deva, Hunedoara

Vand teren riu mare retezat(clopotiva)
10
3

Vand teren riu mare retezat(clopotiva)

Vand teren Riu Mare Retezat. Clopotiva ( zona schit), suprafata 2700 mp, curent, apa, imprejmuita cu gard, terasa, zona Nisipoasa .

Deva, Hunedoara

Promovat
FILM! Resedinta nobiliara, in inima coltului verde al Vaii Nandrului: Pestisu Mic.
20

Comision cumparator: 2% + TVA din valoarea de tranzactionare. ASCENDENT IMOBILIARE este onorata sa va prezinte spre vanzare o vila deosebita, pozitionata intr-un cadru natural de exceptie, la poalele muntilor Poiana Rusca, pe Valea Nandrului, Hunedoara. Va invitam sa experimentati o vizionare initiala, ...

1091 EUR/m2 | 330 m2

Deva, Hunedoara

Salvează căutarea